Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι'ναι αυτο παλι; Καινούριο; ;

 

Οχι δεν ειναι καινουριο.Οι γερμανικες εχουν.διαφορετικου μεγεθους hiden image απο τις υπολοιπες και αν προσπαθησεις να τις περασεις σε καποιο note που δεν εχει ηδη γερμανικη θα σου μεινει στα χερια.Μπαινουν αλλα με αλλη διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι καινουριο.Οι γερμανικες εχουν.διαφορετικου μεγεθους hiden image απο τις υπολοιπες και αν προσπαθησεις να τις περασεις σε καποιο note που δεν εχει ηδη γερμανικη θα σου μεινει στα χερια.Μπαινουν αλλα με αλλη διαδικασια.

Εγώ που έχω γερμανικό, αν πάω να βάλω αγγλική θα έχω πρόβλημα;;;

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.

 

- Όντως σε φως ημέρας σκοτώνει η ταχύτητα αποθήκευσης φωτογραφίας όπως στο 2. Σε εσωτερικό χώρο αργεί μόνο. Όπως επιταχύνει πολύ και με την απενεργ. της έξυπνης (αλλά αργής. Αντε και OIS στο 4 ... :lol: ) σταθεροποίησης.

 

Είπα να μην ρουτάρω αλλά στο άλλο νήμα βρήκα το towelroot και σε 5 λεπτά ήμουν ρουτ και όλα δείχνουν κανονικά (Knox=0x0).

 

ο καιζερ πανεπιστημιου το πουλαει unbranded ?? ξερει κανεις που ναχει αγορασει απο καιζερ ?

Επειδή γενικά είναι τρία (νομίζω) τα Καιζερ (δεν ξέρω στην Πανεπιστημίου αν έχει και δεύτερο) αυτό στην Πανεπ. 67 έχει Branded από Σλοβακία στην Τ-Mobile. Και βγάζει ένα ενοχλητικό και πρόχειρο κόκκινο Τ όταν ανοίγει-κλείνει. Για αυτό και το ρουτ. Εντός της ημέρας αυτό το Τ φεύγει. Δεν έχει άλλες ενοχλητικές εφαρμογές.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις.

 

- Όντως σε φως ημέρας σκοτώνει η ταχύτητα αποθήκευσης φωτογραφίας όπως στο 2. Σε εσωτερικό χώρο αργεί μόνο. Όπως επιταχύνει πολύ και με την απενεργ. της έξυπνης (αλλά αργής. Αντε και OIS στο 4 ... :lol: ) σταθεροποίησης.

 

Είπα να μην ρουτάρω αλλά στο άλλο νήμα βρήκα το towelroot και σε 5 λεπτά ήμουν ρουτ και όλα δείχνουν κανονικά (Knox=0x0).

 

 

Επειδή γενικά είναι τρία (νομίζω) τα Καιζερ (δεν ξέρω στην Πανεπιστημίου αν έχει και δεύτερο) αυτό στην Πανεπ. 67 έχει Branded από Σλοβακία στην Τ-Mobile. Και βγάζει ένα ενοχλητικό και πρόχειρο κόκκινο Τ όταν ανοίγει-κλείνει. Για αυτό και το ρουτ. Εντός της ημέρας αυτό το Τ φεύγει. Δεν έχει άλλες ενοχλητικές εφαρμογές.

Μην απενεργοποιεις τη αυτόματη σταθ. σε χαμηλό φωτισμό εκεί που χρειάζεται τραβάει περισσότερο φως γιαυτό και η επεξεργασία. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Θα το κάνω. Προτιμώ να έχω καλές φωτό (έχω καλομάθει από Νοκια 1020, 1520, 808) και ας περιμένω λίγο (ποοοολυ στο 1020...). Δεν έχω διαβάσει και πως δουλεύει αυτό στο Νοτε3 και θα το ψάξω αλλά έχω διαβάσει ότι κάνει δουλειά.

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που έχω γερμανικό, αν πάω να βάλω αγγλική θα έχω πρόβλημα;;;
Οχι,δεν θα εχεις θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Rootαρα και εγω σημερα με Towelroot και ολα οκ! (knox 0x0)

Σκέφτομαι να περάσω Xposed framework αλλα ψιλοκολαω για κίνδυνο brikαρισματος. Έχει περάσει το Xposed κανενας να επιβεβαιώσει οτι δουλεύει σωστά στο Note 3?

Link to comment
Share on other sites

Έχει περάσει το Xposed κανενας να επιβεβαιώσει οτι δουλεύει σωστά στο Note 3?

 

Μάλλον όλοι! :)

Μια χαρά δουλεύει δεν έχεις θέμα!

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Το έχω αγοράσει και εγώ για το πατέρα μου και φαίνεται άψογο μέχρι τώρα. Θέλω να μου προτείνετε μια εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων γιατί όποια δοκίμασα κάνει ένα ενοχλητικό θόρυβο. Το χρειάζεται άμεσα γιατί του είναι χρήσιμο. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω αγοράσει και εγώ για το πατέρα μου και φαίνεται άψογο μέχρι τώρα. Θέλω να μου προτείνετε μια εφαρμογή για καταγραφή κλήσεων γιατί όποια δοκίμασα κάνει ένα ενοχλητικό θόρυβο. Το χρειάζεται άμεσα γιατί του είναι χρήσιμο. Ευχαριστώ.

Δυστυχώς δεν γίνεται παρά μόνο με ρουτ

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς?

Αναφερόμουν στον από πάνω φίλο. Τί πρέπει να κάνεις αν είσαι ρουτ για να δουλεύει η καταγραφή των κλήσεων;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς που είναι οι Διαχείριση εργασιών; Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

Πάτα παρατεταμένα το home button και θα την δεις .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το 3άρι;

 

4.4.2 kitkat

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Πάνω από το σημείο που μπαίνει το spen στην περιοχή του ασημένιου μπεζελ υπάρχει μια λεπτη κάθετη γραμμή ή το δικό μου ραγισε; Μόλις τώρα το παρατήρησα και μου φάνηκε περίεργο.
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα; γτ δε μου έχει πέσει ποτέ και το έχω σε θήκη. Είχα την εντύπωση αργότερα ότι ίσως έτσι είναι σχεδιαστικά Edited by Telris
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν μου έχει έρθει ακόμα η ενημέρωση της 4.4.2 κιτ κατ;

έχει έρθει σε όλους σας;

Έχω sm-9005

htle

cyo , cy

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...