Jump to content

Nova 4G


paulchro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο Αρκτούρος έδωσε LTE devices στις αρκούδες των βουνοκορφων της Πελοποννήσου. Για αυτό αυξήθηκε η κίνηση του δικτύου.

 

IoB - Internet of Bears.

Link to comment
Share on other sites

Ο Αρκτούρος έδωσε LTE devices στις αρκούδες των βουνοκορφων της Πελοποννήσου. Για αυτό αυξήθηκε η κίνηση του δικτύου.

 

Όλοι έχουν δικαίωμα για ένα ποστ σε αυτήν τη ζωή!

Link to comment
Share on other sites

IoB - Internet of Bears.

Κλαίω:lol:

Όλοι έχουν δικαίωμα για ένα ποστ σε αυτήν τη ζωή!

 

Στα λόγια μου έρχεσαι. Απλά και εσύ βρήκες ποστ να κάνεις παράθεση... Τα άλλα δηλαδή έχουν

λογική.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα στο γραφείο μου στην Λάρισα πλησίον την πλατείας ταχυδρομείου το απλό 4g έγινε 4g+

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Νεάπολη Νίκαιας γήπεδο Ιωνικου..

http://i.imgur.com/VRUeHxQ.jpg

http://i.imgur.com/o7zXVyL.jpg

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Κανείς από Καρδίτσα να μας πει αν τελείωσε η αλλαγή δικτύου; Σοφαδες, Καρδίτσα, Μουζακι, Λίμνη Πλαστήρα....

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

@stefanos1999 Αυτό έχει κάνει η WIND σε αρκετές περιοχές της Αττικής. Έχει "πετάξει" 800άρες που καλύπτουν πολλές γειτονιές και σέρνονται... Το ίδιο και στη δική μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 74 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://www.speedtest.net/my-result/i/2131293741 Τώρα σε περιοχή λίγο πιο εξω από το κέντρο των Ιωαννίνων. Αίσχος απλά.

 

800άρα να υποθέσω; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

@stefanos1999 Αυτό έχει κάνει η WIND σε αρκετές περιοχές της Αττικής. Έχει "πετάξει" 800άρες που καλύπτουν πολλές γειτονιές και σέρνονται... Το ίδιο και στη δική μου.

 

Τα db αυτά που ανέβασα ειναι σε εξωτερικό... χώρο.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχή της Λεωφόρου Κηφισίας (Αμπελόκηποι), στον 7ο όροφο. Δεν ξέρω τι μπάντα είναι, αλλά υποπτεύομαι 800, γιατί ήμουν σε εσωτερικό χώρο. Σήμα 4/5 σκάλες.

 

"Σούζα" το 4G δίκτυο. :up: :p

 

http://www.speedtest.net/android/2954909024.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινη.......έρχεται.....4G.....καθολική αναβάθμιση.

 

Έτσι κάνει η wind. Αναβαθμίζει συνολικά σαν υπηρεσία.

Edited by mixtri

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κατερινη.......έρχεται.....4G.....καθολική αναβάθμιση.

Υπάλληλος της WIND , όχι από κατάστημα, μου είπε ότι Ιούλιο θα εχουμε 4G. Θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

Πεδία πιάνει κάποιος 4g με wind στις περιοχές Ηλιούπολη Γλυφάδα και γενικός εδώ γύρο για'τι εγώ με galxy s7 πιάνω μόνο 3g και όταν πάω ταξίδια και είμαι σε δρόμους ταχείας κυκλοφορίας η σε χοργια με το ζόρι πιάνω και 2g
Link to comment
Share on other sites

Πεδία πιάνει κάποιος 4g με wind στις περιοχές Ηλιούπολη Γλυφάδα και γενικός εδώ γύρο για'τι εγώ με galxy s7 πιάνω μόνο 3g και όταν πάω ταξίδια και είμαι σε δρόμους ταχείας κυκλοφορίας η σε χοργια με το ζόρι πιάνω και 2g

 

Έχεις αλλάξει την κάρτα SIM, με καινούργια; Αν έχεις δει 4G σε άλλες περιοχές, τότε είναι ΟΚ.

 

Εγώ πιο πολύ στα Βόρεια Προάστια κυκλοφορώ και δε γνωρίζω τι γίνεται εκεί κάτω, απλά μου κάνει εντύπωση που λες μόνο για 3G σε περιοχές της Αθήνας...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις αλλάξει την κάρτα SIM, με καινούργια; Αν έχεις δει 4G σε άλλες περιοχές, τότε είναι ΟΚ.

 

Εγώ πιο πολύ στα Βόρεια Προάστια κυκλοφορώ και δε γνωρίζω τι γίνεται εκεί κάτω, απλά μου κάνει εντύπωση που λες μόνο για 3G σε περιοχές της Αθήνας...

Την κάρτα μου την έχω 2,5 Χρόνια χρειάζεται αλλαγή για να συνδεθώ σε 4g;

Link to comment
Share on other sites

Την κάρτα μου την έχω 2,5 Χρόνια χρειάζεται αλλαγή για να συνδεθώ σε 4g;

 

Αν δεν έχεις δει ποτέ 4G, τότε ίσως η κάρτα σου να θέλει αλλαγή.

 

Έχεις καρτοκινητό ή συμβόλαιο;

Link to comment
Share on other sites

Νεα Μακρη σημερα στην περιοχή "εφημεριδοπώλες".Περυσι με το ζόρι στη βεράντα του σπιτιού υπήρχε 4G απο band 20 μια γραμμουλα.Ελπιζοντας φέτος να ειναι καλυτερα δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και πριν λίγο πέφτω στο κρεββάτι μέσα στο σπίτι για λίγο χαλάρωμα.Δυστυχως μόνο GSM900 πιάνει εντός οικίας...Τα αλλα δυο δίκτυα κανονικά LTE,ο ενας απο band 20 ο άλλος band 3...

Απογοήτευση....:(

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Νεα Μακρη σημερα στην περιοχή "εφημεριδοπώλες".Περυσι με το ζόρι στη βεράντα του σπιτιού υπήρχε 4G απο band 20 μια γραμμουλα.Ελπιζοντας φέτος να ειναι καλυτερα δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και πριν λίγο πέφτω στο κρεββάτι μέσα στο σπίτι για λίγο χαλάρωμα.Δυστυχως μόνο GSM900 πιάνει εντός οικίας...Τα αλλα δυο δίκτυα κανονικά LTE,ο ενας απο band 20 ο άλλος band 3...

Απογοήτευση....:(

 

Δεν πειράζει, τουλάχιστον η 1 σκάλα 4G στο μπαλκόνι, τους επέτρεψε να βάψουν το χάρτη μπλε (ότι και καλά έχουν κάλυψη) και στη Νέα Μάκρη... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Νεα Μακρη σημερα στην περιοχή "εφημεριδοπώλες".Περυσι με το ζόρι στη βεράντα του σπιτιού υπήρχε 4G απο band 20 μια γραμμουλα.Ελπιζοντας φέτος να ειναι καλυτερα δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία και πριν λίγο πέφτω στο κρεββάτι μέσα στο σπίτι για λίγο χαλάρωμα.Δυστυχως μόνο GSM900 πιάνει εντός οικίας...Τα αλλα δυο δίκτυα κανονικά LTE,ο ενας απο band 20 ο άλλος band 3...

Απογοήτευση....:(

ποια ανατολικη Αττικη .. 1-2μπάρες 4g υπαρχουν και μεσα στην Αθηνα.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Κατερινη.......έρχεται.....4G.....καθολική αναβάθμιση.

 

Επιτελους,θελω να δω 4G στη Λεπτοκαρυα.Αν ερθει η Victus και γινει συνεγκατασταση,ισως να γινει 1η η Wind στη Πιερια.Παιζουν εταιρικα στη περιοχη,των ειδικων δυναμεων λογω ΚΑΑΥ σε Λεπτοκαρυα και Νεους Πορους.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν βλέπω κάπου αναβάθμιση επίσημη και ανεπίσημη....

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν βλέπω κάπου αναβάθμιση επίσημη και ανεπίσημη....

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk (mobilemaps.freesite.host - Σύγκριση χαρτών κάλυψης)

 

Δε ξέρω από που αντλεις πληροφορίες αλλά η Θεσσαλία αναβαθμίζεται αυτή τη στιγμή καθολικά. Απλά έχουν μεγάλη πυκνότητα δικτύου και θα πάρει λίγο καιρό.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Nova 4G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...