Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω όλους για τη βοήθειά σας. Από ότι μου είπαν για τον 1ο χρόνο φτάνει το IMEI της συσκευής, για το 2ο χρειάζεται και η απόδειξη (κι άντε να τη βρεις:X)
Να έχεις εμπιστοσύνη στο Θεό και να κρατάς το μπαρούτι σου στεγνό. Βολταίρος – [ 1694-1778 ]:shoot:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και αν μας πουν ένα χρόνο εγγύηση, πώς τους πάμε κόντρα;

 

Υπάρχει και γραπτώς αλλά το αναφέρει και σε ηχητικό μήνυμα το support της Apple, οφείλουν να το γνωρίζουν :)

Link to comment
Share on other sites

Στην συσκευή μου όταν πηγαίνω ρυθμίσεις γενικά χρήση και χρήση μπαταρίας λέει μόνο για χρήση και αναμονή.

Πιο κάτω που έπρεπε να έχει η κάθε εφαρμογή τι καταναλώνει και λοιπά δεν εμφανίζεται.

8.1.2 έχω με καθαρή εγκατάσταση.

Δεν με ενοχλεί απλά έτσι το αναφέρω να δω αν έχει κι άλλος το ίδιο bug

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Στην συσκευή μου όταν πηγαίνω ρυθμίσεις γενικά χρήση και χρήση μπαταρίας λέει μόνο για χρήση και αναμονή.

Πιο κάτω που έπρεπε να έχει η κάθε εφαρμογή τι καταναλώνει και λοιπά δεν εμφανίζεται.

8.1.2 έχω με καθαρή εγκατάσταση.

Δεν με ενοχλεί απλά έτσι το αναφέρω να δω αν έχει κι άλλος το ίδιο bug

Δεν έχω 5s αλλά στο iphone 5 και 6 plus που έχω εμφανίζει κανονικά το τι καταναλώνει κάθε εφαρμογή. Και τα 2 έχουν την 8.1.2.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Στην συσκευή μου όταν πηγαίνω ρυθμίσεις γενικά χρήση και χρήση μπαταρίας λέει μόνο για χρήση και αναμονή.

 

Πιο κάτω που έπρεπε να έχει η κάθε εφαρμογή τι καταναλώνει και λοιπά δεν εμφανίζεται.

 

8.1.2 έχω με καθαρή εγκατάσταση.

 

Δεν με ενοχλεί απλά έτσι το αναφέρω να δω αν έχει κι άλλος το ίδιο bug

 

 

Μάλλον δε σε θέλει το 5s :)

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα θα το κανω εγω με το ζορι να με θελει

 

μπορείς να κάνεις μια επαναφορά στην οθόνη αφετηρίας μήπως ξεκολλήσει :)

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να κάνεις μια επαναφορά στην οθόνη αφετηρίας μήπως ξεκολλήσει :)

 

Μπα ασε μια χαρα δουλευει δεν το πειραζω μην έχω άλλα θέματα μετά

Ετσι το ανέφερα να δω αν έχπυν κι άλλοι το ίδιο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικά η infoquest έβγαλε ότι το κινητό έχει και καλά υγρασία ένω είμαι σίγουρη πως δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, μπορώ να κάνω τίποτα για αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα τελικά η infoquest έβγαλε ότι το κινητό έχει και καλά υγρασία ένω είμαι σίγουρη πως δεν υπάρχει τέτοιο θέμα, μπορώ να κάνω τίποτα για αυτό?

 

Προφανώς δεν το έβγαλαν στη τύχη αλλά λόγω της χρωματισμού των ανιχνευτών υγρασίας. Τι εναλλακτικές σου έδωσαν;

Link to comment
Share on other sites

Ανακατασκευασμενο με 320. Να προσπαθήσω να το πάω και i system? Οι αισθητήρες φαίνονται κάπου και αν ήταν υγρασία όπως λένε δεν θα είχε πρόβλημα και αλλού το κινητό μόνο στο δαχτυλικο και στην μπαταρία είχε θέμα?
Link to comment
Share on other sites

Ανακατασκευασμενο με 320. Να προσπαθήσω να το πάω και i system? Οι αισθητήρες φαίνονται κάπου και αν ήταν υγρασία όπως λένε δεν θα είχε πρόβλημα και αλλού το κινητό μόνο στο δαχτυλικο και στην μπαταρία είχε θέμα?

 

Αν όντως τράβηξε υγρασία δεν ξερεις που θα χτύπησε το κακό.

Μπορεί μόνο εκεί ναι.

Ψέμματα δεν νομίζω τόσο πολυ να σου λένε.

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζει η συσκευή σου;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία πέφτει γρήγορα και δεν λειτουργεί το δαχτυλικο αποτύπωμα

 

Πήγαινε το σε κάποιον τεχνικό να βάλει μια άλλη μπαταρία να δει και αν είναι πλακέτα μια χαρα τιμή σου είπαν για να σε δώσουν ΑΛΛΟ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πριν από 5 μέρες αγόρασα ένα iPhone 5 s από ένα seven το σεταρα 3 φορές σαν νέο και σαν παλιό αλλά η οθόνη στο σημείο κάτω από το ακουστικό δεν δουλεύει σωστά δηλαδή κάνει σαν να μην λειτουργεί
Link to comment
Share on other sites

Πριν από 5 μέρες αγόρασα ένα iPhone 5 s από ένα seven το σεταρα 3 φορές σαν νέο και σαν παλιό αλλά η οθόνη στο σημείο κάτω από το ακουστικό δεν δουλεύει σωστά δηλαδή κάνει σαν να μην λειτουργεί

 

Το πηγαίνεις πίσω κατευθείαν, το πιο πιθανό είναι να εχει προβλημα η οθόνη του, σφραγισμένο ήταν;

Link to comment
Share on other sites

Το πηγαίνεις πίσω κατευθείαν, το πιο πιθανό είναι να εχει προβλημα η οθόνη του, σφραγισμένο ήταν;

 

Ναι ήταν σφραγισμένο .θεσσαλονικη που το πηγαίνω γιατί αν το πάω στα seven θα κάνει περισσότερο καιρό

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν σφραγισμένο .θεσσαλονικη που το πηγαίνω γιατί αν το πάω στα seven θα κάνει περισσότερο καιρό

 

Υποχρεωτικά πρέπει να το πας εκεί που το πήρες, αλλιώς επικοινώνησε με την isquare, να σε καθοδηγήσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν σφραγισμένο .θεσσαλονικη που το πηγαίνω γιατί αν το πάω στα seven θα κάνει περισσότερο καιρό

 

Πρέπει να το πας απο εκεί που το πήρες για να έχεις DOA δηλαδή να σου δώσουν καινούργια συσκευή στο κουτί

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

DOA 5 ημερών πάπαλα

 

Εννοείς οτι το κατάστημα που πήρες την συσκευή δίνει μόνο 5 μέρες;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 3 μέρες μου φαίνεται είναι DOA

 

Η DOA ορίζεται απο το κατάστημα. Υπαρχουν καταστήματα που δίνουν 7 ημέρες όπως το e-shop, άλλα που δίνουν 5 και αλλά που δίνουν 3 ημέρες. Για όσους δεν γνωρίζουν η εγγύηση DOA καλύπτει συσκευές, που δεν λειτούργησαν ποτέ ή είναι ελαττωματικές (dead on arrival) :)

Link to comment
Share on other sites

Αν όντως τράβηξε υγρασία δεν ξερεις που θα χτύπησε το κακό.

Μπορεί μόνο εκεί ναι.

Ψέμματα δεν νομίζω τόσο πολυ να σου λένε.

Τι πρόβλημα αντιμετωπίζει η συσκευή σου;

τελικα ειχε υγρασια το πηγα πισω απο εκει που το αγορασα και παλι καλα αφου δεν υπηρχε αλλο μου εδωσαν πισω τα χρηματα,πηρα ενα Ζ3 πανεμορφο, αλλα επειδη ειμαι κολλημενη με την μπαλα λεω να παω παλι στο μηλο,οτι να ναι δηλαδη :p

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...