Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια σε αγορες στο marketplace μεσώ paypal σας δείχνει στον λογαριασμό του paypal οτι εχεται πληρώσει εχω παρει 3 εφαρμογές αλλα δεν εχει ενημερωθεί το paypal :blink:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά υπάρχει κάποιο καλό App για να βλεπω τηλεόραση?και εξωτερικό?

 

Για live streaming χρησιμοποιω αυτο http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/flashvideo/ff811366-4d1b-42be-9254-d9f6f3dd3e8e

 

Παιδια σε αγορες στο marketplace μεσώ paypal σας δείχνει στον λογαριασμό του paypal οτι εχεται πληρώσει εχω παρει 3 εφαρμογές αλλα δεν εχει ενημερωθεί το paypal :blink:

 

Εχει συμβει και σε μενα, αργει 2-3 μερες αλλα θα στα παρει στο τελος :p

Link to comment
Share on other sites

Βλεποντας σελίδα στο ίντερνετ και προσπαθώντας να ζουμαρω με διπλο κλικ δεν κάνει κάτι περισσότερο απο μια μικρή μεγέθυνση. Πρέπει να ζουμαρω και μου κόβει τα πλάγια αναγκάζοντας με να κάνω αριστερα δεξια για να διαβασω το κειμενο---> κούραση....

στο σαμσουνγκ που είχα έκανε ζουμ προσαρμοσμένο στα όρια...

γίνεται κάτι για αυτο??

Link to comment
Share on other sites

 

και πως δουλεύει περίπου?μπορείς να μου πεις σε παρακαλω?τι κανεις για να,δεις?πρέπει να πηγαίνεις στα σαιτς η υπάρχουν ήδη μέσα στο αππ?

Edited by impreza_sti
Διόρθωση κώδικα παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την λίστα των εφαρμογών.

Πάντα είναι αλφαβητικά οι εφαρμογές. Απλά μετά από έναν αριθμό τις κατηγοροιοποεί για γρηγορότερη αναζήτηση. Αν πέσεις κάτω απ αυτόν τον αριθμό επανέρχεται όπως πριν...

:rtfm:
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την λίστα των εφαρμογών.

Πάντα είναι αλφαβητικά οι εφαρμογές. Απλά μετά από έναν αριθμό τις κατηγοροιοποεί για γρηγορότερη αναζήτηση. Αν πέσεις κάτω απ αυτόν τον αριθμό επανέρχεται όπως πριν...

 

Ναι εν τελει ετσι δουλευει...Σορυ αν παραπληροφορησα πριν το φιλο babbis87...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

και πως δουλεύει περίπου?μπορείς να μου πεις σε παρακαλω?τι κανεις για να,δεις?πρέπει να πηγαίνεις στα σαιτς η υπάρχουν ήδη μέσα στο αππ?

 

Εχει και καποια ετοιμα αλλα μπορεις να βαλεις και οποιο site θες. Πας δεξια στο help και πατας search other video sites. Αφου πας στο site που θες διαλεγεις το stream που θες να δεις και πατας scan. Δεν το εχω δοκιμασει σε πολλα site μονο σε αθλητικα.

Link to comment
Share on other sites

Βλεποντας σελίδα στο ίντερνετ και προσπαθώντας να ζουμαρω με διπλο κλικ δεν κάνει κάτι περισσότερο απο μια μικρή μεγέθυνση. Πρέπει να ζουμαρω και μου κόβει τα πλάγια αναγκάζοντας με να κάνω αριστερα δεξια για να διαβασω το κειμενο---> κούραση....

στο σαμσουνγκ που είχα έκανε ζουμ προσαρμοσμένο στα όρια...

γίνεται κάτι για αυτο??

 

Κάνοντας διπλό κλικ στο σημείο που είναι το κείμενο στο προσαρμόζει στην οθόνη.

Αν κάνεις διπλό κλικ σε μια πιο μικρή στήλη με διαφορες φωτο πχ, τότε κάνει μεγαλύτερο ζουμ προσαρμοσμένο σ αυτή οπότε κόβει για παράδειγμα το κείμενο που λέγαμε πριν..

Γενικά έχει σημασία που κάνεις το διπλό κλικ. Μ αυτό τον τρόπο δεν είχα ποτέ θέμα με το ζουμ!

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση όταν το βαζω για φόρτιση περνει ρεύμα μετά απο 2-3 δευτερόλεπτα έτσι είναι η έχει κάτι το δικο μου;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση όταν το βαζω για φόρτιση περνει ρεύμα μετά απο 2-3 δευτερόλεπτα έτσι είναι η έχει κάτι το δικο μου;

 

Έτσι είναι μην αγχώνεσαι. Και άμα ποτέ σου σβήσει τελείως, θα αργήσει ακόμα περισσότερο για να ξεκινήσει 10-20δ.

 

Φιλικά,

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες παρήγγειλα για την γυναίκα μου το Lumia 920 μόνο 280 ευρώ.Τζάμπα είναι.

 

Φοβάμαι ότι θα έχεις πρόβλημα. Θα την παρακαλας να ανταλλάξετε συσκευές και δεν θα σου το δίνει.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδες αρχισα λιγο να παρατηρω την μπαταρια..

σημερα απο τις 8 το πρωι με 100% μεχρι τωρα με ανοιχτο το 3G με κοιταγμα 4-5 email, χωρις τηλεφωνο και sms, και 2 μηνυματα στο Gtalk , ειναι στο 80% με 5,25% dicharge speed...

 

πως το βλεπετε?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά..

 

Να ρωτήσω, φαντάζομαι ότι η υποστήριξη για τους 36 μήνες ισχύει έτσι;; Θα πάρουμε την 8.1 που θα κυκλοφορήσει του χρόνου;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά..

 

Να ρωτήσω, φαντάζομαι ότι η υποστήριξη για τους 36 μήνες ισχύει έτσι;; Θα πάρουμε την 8.1 που θα κυκλοφορήσει του χρόνου;;

 

Φυσικα και θα την παρουμε :D Και λογικα υπαρχει και μελλον....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ωραία!Μακάρι να έχει και μέλλον!!(η μη σωστή υποστήριξη ήταν και ένας λόγος που άφησα τα android..). Ευχαριστώ!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Το γνωρίζω φίλε.Ήδη της είπα να πάρει το Ativ S που έχω και δεν θέλει

 

Είσαι τυχερός φίλε μου. Πήρες έξυπνη γυναίκα....;)

 

@nev, έτσι είχα διαβάσει. Θα την πάρουμε την 8.1

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη διαβασα τα προηγουμενα post και μου μπηκαν ψυλλοι στα αυτια, τα κουμπια εχουν λευκο-λευκο χρωμα ή σε συγκριση με το λευκό της οθονης φαινονται ελαφρως κιτρινα;;το εχω λιγες μερες και δεν μου εχει παρουσιάσει καποιο αλλο προβλημα..αλλα με αυτα που διαβασα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι παρατήρησα το εξής πολύ περίεργο....

Μπαίνω στο Store και δεν υπάρχει η κατηγορία Nokia εφαρμογές, παραμόνο το απλό εφαρμογέ και παιχνίδια...

συμβαίνει και σε κανέναν άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει πληκτρολόγιο με τ9??

 

Όχι δεν υπάρχει. Δεν ξέρω κατά πόσο θα σε πείσω αλλά πιστεύω πως είμαι ο πιο φανατικός του Τ9 μιας και το χρησιμοποιω από την πρώτη ημέρα που βγήκε (νομίζω) και μου κακοφάνηκε στην αρχή η απουσία του, Τώρα όμως σχεδόν το ξέχασα. Με πιάνεις, έτσι?;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν υπάρχει. Δεν ξέρω κατά πόσο θα σε πείσω αλλά πιστεύω πως είμαι ο πιο φανατικός του Τ9 μιας και το χρησιμοποιω από την πρώτη ημέρα που βγήκε (νομίζω) και μου κακοφάνηκε στην αρχή η απουσία του, Τώρα όμως σχεδόν το ξέχασα. Με πιάνεις, έτσι?;)

 

 

+100000

 

εξαιρετικό και ταχυτατο στις προβλέψεις

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια επειδη διαβασα τα προηγουμενα post και μου μπηκαν ψυλλοι στα αυτια, τα κουμπια εχουν λευκο-λευκο χρωμα ή σε συγκριση με το λευκό της οθονης φαινονται ελαφρως κιτρινα;;το εχω λιγες μερες και δεν μου εχει παρουσιάσει καποιο αλλο προβλημα..αλλα με αυτα που διαβασα...

 

κομπλέ είσαι μην ανησυχείς!!

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά διάβασα στο προηγούμενο νήμα ότι κάποιοι πήρανε μέσα στο μήνα ελλαττωματικές συσκευές, με πρόβλημα στο πλαστικό, φακό κλπ. Επειδή σκέφτομαι την αγορά υπάρχει κάποιος που να το πήρε μέχρι και την προηγούμενη εβδομάδα να μου πει την γνώμη του; ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...