Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Εγω που το πήρα ρουταρισμενο και το άλλαξα και έβαλα την official ? θα μου κάνει λες τα update κάθε Παρασκευή ? εμένα έχει κινεζικά και αγγλικά.

 

Αφού είσαι με official, δεν βρίσκω λόγο να μην δέχεται κανονικά τις αναβαθμίσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για δείτε και αυτό:

Xiaomi release an easy way to install MIUI apps on a non MIUI device

http://www.gizchina.com/2014/04/02/xiaomi-release-easy-way-install-miui-apps-non-miui-device/

Καλή πατέντα για να διαδοθεί ακόμα πιο πολύ το MIUI ;)

Link to comment
Share on other sites

Η πιο χαμηλή τιμή αυτή την στιγμή....

http://i737.photobucket.com/albums/xx12/ekonstadoudakis/Mobile%20Uploads/72DE6D2C-5FD4-4CD0-A84C-F30C9075D8E0_zpsxzqv22b9.png

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι ανάμεσα σε Xiaomi Mi3 και σε ZTE Nubia 5s. Εσείς που έχετε το Μι3 ποιά η άποψή σας? Τα θετικά και αρνητικά του ΜΙ3? Edited by PARGINOS
Link to comment
Share on other sites

Η πιο χαμηλή τιμή αυτή την στιγμή....

http://i737.photobucket.com/albums/xx12/ekonstadoudakis/Mobile%20Uploads/72DE6D2C-5FD4-4CD0-A84C-F30C9075D8E0_zpsxzqv22b9.png

 

εχεις ψωνισει ποτε απο αυτο το μαγαζι αδερφε η προσφορα ειναι οντως καλη το μαγαζι τι λεει εχω διαβασει καποια σχολια καλα αλλα στο google βγαζει και καποια αρνητικα αλλα ειναι κυριος παλαιοτερα

Link to comment
Share on other sites

εχεις ψωνισει ποτε απο αυτο το μαγαζι αδερφε η προσφορα ειναι οντως καλη το μαγαζι τι λεει εχω διαβασει καποια σχολια καλα αλλα στο google βγαζει και καποια αρνητικα αλλα ειναι κυριος παλαιοτερα

Όχι δεν έχω ψωνίσει. Απλώς μου ήρθε στο email και είπα να ενημερώσω όποιον ενδιαφέρεται. Το μαγαζί νομίζω είναι καλό, αλλά ψάξτο λίγο στα σχετικά σχόλια εδώ -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=224493

Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι ανάμεσα σε Xiaomi Mi3 και σε ZTE Nubia 5s. Εσείς που έχετε το Μι3 ποιά η άποψή σας? Τα θετικά και αρνητικά του ΜΙ3?

 

Το ίδιο θέμα είχα θέσει και εδώ, τσέκαρέ το: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=385346

Link to comment
Share on other sites

εχεις ψωνισει ποτε απο αυτο το μαγαζι αδερφε η προσφορα ειναι οντως καλη το μαγαζι τι λεει εχω διαβασει καποια σχολια καλα αλλα στο google βγαζει και καποια αρνητικα αλλα ειναι κυριος παλαιοτερα

 

2 xiaomi m3 εχω ψωνίσει απο το spemall με κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει το 16 αρι απο το to2c με θηκη και 4η μερα τωρα περιμενουν τη θηκη λενε για να το στειλουν ....ενω ελεγαν οτι ειναι in stock .... Και τωρα με 326 παιρνω το 64 ... Μπορω να τους το ακυρωσω ? Κοιτα να δεις που επεσα τους ειπα να στειλουν αλλη θηκη και δεν δεχθηκαν ... Πολυ κακη συμπεριφορα... Και δεν ξερουν αν θα ειναι η θηκη διαθεσιμη την επομενη τεταρτη κιολας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edited by thanosk2006
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Παίδες είμαι ανάμεσα σε Xiaomi Mi3 και σε ZTE Nubia 5s. Εσείς που έχετε το Μι3 ποιά η άποψή σας? Τα θετικά και αρνητικά του ΜΙ3?

 

Εϊχα το Z5s mini και θα συνιστούσα να απέφευγες το Nubia. Παρότι το hardware είναι δελεαστικό, υστερούν σημαντικά σε επίπεδο ROM. Εάν το αντέχει ο προϋπολογισμός, προτίμησε το Mi3. Διαφορετικά μάλλον και το Mi2s είναι καλύτερη λύση από το Z5s.

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει το 16 αρι απο το to2c με θηκη και 4η μερα τωρα περιμενουν τη θηκη λενε για να το στειλουν ....ενω ελεγαν οτι ειναι in stock .... Και τωρα με 326 παιρνω το 64 ... Μπορω να τους το ακυρωσω ? Κοιτα να δεις που επεσα τους ειπα να στειλουν αλλη θηκη και δεν δεχθηκαν ... Πολυ κακη συμπεριφορα... Και δεν ξερουν αν θα ειναι η θηκη διαθεσιμη την επομενη τεταρτη κιολας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Μην το συζητας καν.Ριξε τους ενα ξεγυρισμενο dispute στο paypal,παρε τα φραγκα πισω και παρε το 64αρι χαλαρα...!! ;)

Τρεξε το οσο προλαβαινεις...!!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ωραία το αφήνουμε το Nubia. Με αύρα τα λεφτά παίρνεις το Samsung s4 μου λέει ένας φίλος μου γιατί μπλέκεις με κινέζικα?Πω έχω πελαγωσει. Το s4 το έχει και ο κολλητός μου. Ωραίο κινητό με δυνατή οθόνη. Το xiaomi δεν το έχω δει από κοντά αλλά ψήνομαι. Τι κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Ωραία το αφήνουμε το Nubia. Με αύρα τα λεφτά παίρνεις το Samsung s4 μου λέει ένας φίλος μου γιατί μπλέκεις με κινέζικα?Πω έχω πελαγωσει. Το s4 το έχει και ο κολλητός μου. Ωραίο κινητό με δυνατή οθόνη. Το xiaomi δεν το έχω δει από κοντά αλλά ψήνομαι. Τι κάνω?

 

Τι κάνεις? Πάρε το s4!

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να προλαβαινω τιποτα δυστηχως μολις κανω dispute θα κανουν αποστολη με οτι θηκη βρουν κλασσικη τακτικη . για cash back με τιποτα θελω 2 μηνες για τα χρηματα ... Ασε που στο paypal δε ξερω τι θα παρω με dispute
iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Είχα το s4 για λίγο καιρό και τώρα είμαι με mi3..για μένα σαφώς ανώτερο το mi 3 πάντως..

 

Ανώτερο που? Σε θέμα οθόνης?Για πες μου σε παρακαλώ τις εντυπώσεις σου

Link to comment
Share on other sites

Ωραία το αφήνουμε το Nubia. Με αύρα τα λεφτά παίρνεις το Samsung s4 μου λέει ένας φίλος μου γιατί μπλέκεις με κινέζικα?Πω έχω πελαγωσει. Το s4 το έχει και ο κολλητός μου. Ωραίο κινητό με δυνατή οθόνη. Το xiaomi δεν το έχω δει από κοντά αλλά ψήνομαι. Τι κάνω?

κ εγω περασα από αυτή τη συγκριση κ κατεληξα στο mi3 γιατι το θεωρω ανωτερο από το S4.καλυτερη μπαταρια,καλυτερος επεξεργαστης και (πολύ βασικο για μενα) εχει ραδιοφωνο..;)

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να προλαβαινω τιποτα δυστηχως μολις κανω dispute θα κανουν αποστολη με οτι θηκη βρουν κλασσικη τακτικη . για cash back με τιποτα θελω 2 μηνες για τα χρηματα ... Ασε που στο paypal δε ξερω τι θα παρω με dispute

Δοκιμασε το ,γτ απο οσο ξερω θα κανει price down alert kai sto merimobiles στα ιδια χρηματα απο τεταρτη.εγω το 64 τα αξιζει τα λεφτα και με το παραπανω...!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ανώτερο που? Σε θέμα οθόνης?Για πες μου σε παρακαλώ τις εντυπώσεις σου

 

Πιο γρηγορο σιγουρα..μιλαμε ειναι ταχυτατη η συσκευη...φοβερη η MIUI, απο τις καλυτερες rom για android...οθονη ειναι υποκειμενικο θεμα, προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο η οθονη του mi3, αν και η amoled του s4 ειναι επισης πολυ καλη, βεβαια η φωτεινοτητα του mi3 ειναι πολυ ανωτερη κατω απο τον ηλιο...η καμερα αν και οχι τοσο καλη οσο του s4, αν ενεργοποιησεις το advanced mode που εχει σου παρεχει τρομερες επιλογες (manual ρυθμισεις σε οτι μπορεις να φανταστεις πχ iso , τιμες εκθεσης, κτλ) και βελτιωνεται αρκετα (αν τελικα αποφασισεις σε αυτο, να το ψαξεις φιλε μου)..τρομερο ηχο με ακουστικα (χρησιμοποιει το ιδιο chip που βαζει και η apple) με μονη ενσταση το ηχειο του τηλ που ειναι καπως φτωχο σε ποιοτητα...κατα τα αλλα φοβερη κατασκευη φιλε μου και δεν το μετανιοωσα καθολου που εδωσα το s4...βασικα αν εισαι καπου στην αθηνα φιλε μου μπορουμε να βρεθουμε να σου το δειξω για να εχεις μια γνωμη...στειλε μου inbox αν σε ενδιαφερει φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Πιο γρηγορο σιγουρα..μιλαμε ειναι ταχυτατη η συσκευη...φοβερη η MIUI, απο τις καλυτερες rom για android...οθονη ειναι υποκειμενικο θεμα, προσωπικα μου αρεσει περισσοτερο η οθονη του mi3, αν και η amoled του s4 ειναι επισης πολυ καλη, βεβαια η φωτεινοτητα του mi3 ειναι πολυ ανωτερη κατω απο τον ηλιο...η καμερα αν και οχι τοσο καλη οσο του s4, αν ενεργοποιησεις το advanced mode που εχει σου παρεχει τρομερες επιλογες (manual ρυθμισεις σε οτι μπορεις να φανταστεις πχ iso , τιμες εκθεσης, κτλ) και βελτιωνεται αρκετα (αν τελικα αποφασισεις σε αυτο, να το ψαξεις φιλε μου)..τρομερο ηχο με ακουστικα (χρησιμοποιει το ιδιο chip που βαζει και η apple) με μονη ενσταση το ηχειο του τηλ που ειναι καπως φτωχο σε ποιοτητα...κατα τα αλλα φοβερη κατασκευη φιλε μου και δεν το μετανιοωσα καθολου που εδωσα το s4...βασικα αν εισαι καπου στην αθηνα φιλε μου μπορουμε να βρεθουμε να σου το δειξω για να εχεις μια γνωμη...στειλε μου inbox αν σε ενδιαφερει φιλε μου

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το review σου! Με βοήθησες πολύ. Με έπεισες τελικα και θα το παραγγείλω. Δυστυχώς μένω Ηγουμενίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το review σου! Με βοήθησες πολύ. Με έπεισες τελικα και θα το παραγγείλω. Δυστυχώς μένω Ηγουμενίτσα.

Γιατί δεν παίρνεις το lg g2?

Στα 300 ευρώ να μπλέκεις με κίνα και 1 μήνα αναμονής?

Επιπλέον νομίζω ότι το g2 είναι καλύτερο και δεν έχει τίποτα που να είναι κατώτερο του κινέζου.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις το lg g2?

Στα 300 ευρώ να μπλέκεις με κίνα και 1 μήνα αναμονής?

Επιπλέον νομίζω ότι το g2 είναι καλύτερο και δεν έχει τίποτα που να είναι κατώτερο του κινέζου.

 

Πω....τρέλα. Φοβερό κινητό και αυτό. Βλέπω τι θα πάρω στο τέλος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...