Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κακώς παει να μιμηθεί την iphone??? Eδω πέρναμε android για να εχουμε οσο χωρο θέλουμε χωρις να πληρώνουμε...κακη πολιτική....

 

Έχεις όσο χώρο θέλεις, έστω και μέσω OTG..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κακώς παει να μιμηθεί την iphone??? Eδω πέρναμε android για να εχουμε οσο χωρο θέλουμε χωρις να πληρώνουμε...κακη πολιτική....

 

Από μόνο του το κινητό έχει 64GB( καθαρά κάπου στα 59), δεν σου φτάνουν τόσα!? Επίσης υπάρχει και το OTG. για έξτρα χώρο!

Link to comment
Share on other sites

Από μόνο του το κινητό έχει 64GB( καθαρά κάπου στα 59), δεν σου φτάνουν τόσα!? Επίσης υπάρχει και το OTG. για έξτρα χώρο!

 

και ποιος σου ειπε οτι θέλω το 64 για το 16 αναφέρομαι. Το OTG πρέπει να κουβαλας στικάκι μαζι....δεν ειναι το ίδιο. Αν γεμίσει ο χώρος πχ απο αρχεία θα βαλω στικακι εξωτερικό να αποθηκευω τις φωτογραφίες που τραβαω? Τελος παντων μου φαίνεται και οι Κινέζοι μας το γυρίζουν στο Αμερικάνικο.....πολυ τελευταία με κακές συνήθειες...

Edited by gtok34
Link to comment
Share on other sites

και ποιος σου ειπε οτι θέλω το 64 για το 16 αναφέρομαι. Το OTG πρέπει να κουβαλας στικάκι μαζι....δεν ειναι το ίδιο. Αν γεμίσει ο χώρος πχ απο αρχεία θα βαλω στικακι εξωτερικό να αποθηκευω τις φωτογραφίες που τραβαω? Τελος παντων μου φαίνεται και οι Κινέζοι μας το γυρίζουν στο Αμερικάνικο.....πολυ τελευταία με κακές συνήθειες...

 

τοτε φιλε δεν ειναι για εσενα το συγκεκριμενο κινητο...

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα παιδες.ξερετε κανα πληκτρολογιο ελληνικο που να είναι δωρεαν κ βολικο?
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα παιδες.ξερετε κανα πληκτρολογιο ελληνικο που να είναι δωρεαν κ βολικο?

 

Touchpal X, από τα κορυφαία πληκτρολόγια.

Link to comment
Share on other sites

τοτε φιλε δεν ειναι για εσενα το συγκεκριμενο κινητο...

 

σωστα....μετα απο λίγο θα θέλω αλλο μεγαλύτερο αν πάρω αυτό χωρίς κάρτα...Καλή Ανάσταση....

Link to comment
Share on other sites

Touchpal X, από τα κορυφαία πληκτρολόγια.

 

το κατεβασα φιλε μου αλλα ελληνικα δεν βλεπω να εχει καπου...:confused:

Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πας από τις εφαρμογές πατας να ανοίξει η εφαρμογή και πας Γλώσσες και μετά διαλέγεις την Ελληνική και την κατεβάζεις. Αφού κατεβεί όταν πλέον πας πχ στα μηνήματα και πατήσεις tap για να γράψεις μηνυμα σου ανοίγει η εφαρμογή. Μπορείς να πατήσεις συνεχόμενα εκεί που είναι το κόμα δίπλα στο space αριστερα και διαλέγεις από το μενου Αλλαγή γλώσσας. Με αυτό τον τρόπο το πλήκτρο αυτό που ήταν το κόμμα θα κάνεις πλέον την εναλλαγή της γλώσσας...Είναι πραγματικά τέλειο το touchpal αν το συνηθίσεις δεν θα ξαναθες να χρησιμοποιήσεις άλλο. Καλή Ανάσταση
Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πας από τις εφαρμογές πατας να ανοίξει η εφαρμογή και πας Γλώσσες και μετά διαλέγεις την Ελληνική και την κατεβάζεις. Αφού κατεβεί όταν πλέον πας πχ στα μηνήματα και πατήσεις tap για να γράψεις μηνυμα σου ανοίγει η εφαρμογή. Μπορείς να πατήσεις συνεχόμενα εκεί που είναι το κόμα δίπλα στο space αριστερα και διαλέγεις από το μενου Αλλαγή γλώσσας. Με αυτό τον τρόπο το πλήκτρο αυτό που ήταν το κόμμα θα κάνεις πλέον την εναλλαγή της γλώσσας...Είναι πραγματικά τέλειο το touchpal αν το συνηθίσεις δεν θα ξαναθες να χρησιμοποιήσεις άλλο. Καλή Ανάσταση

 

+1 αρκετα καλο πραγματι

Link to comment
Share on other sites

πολύτιμες πραγματικα οι πληροφοριες σου φιλε.σε ευχαριστω κ καλη ανασταση!:)
Samsung GT-I5800,xperia P,xiaomi MI-3,xiaomi MI NOTE PRO,REDMI note 4 4/64
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια. μηπως εχετε βρει καμια θηκη τυπου SPIGEN ? η κανενα BUMPER ? αλλα απο σιλικονη οχι αλουμινιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Δυο ερωτησεις! Η εκδοση των 16GB ποσο χωρο ελευθερο εχει? Και μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αξιοπιστο μαγαζι για την αγορα του κινητου αυτου? Βλεποντας διαφορα βιντεο στο youtube με fake xiaomi Mi3 ειμαι λιγο επιφυλακτικος....Σας ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια! Δυο ερωτησεις! Η εκδοση των 16GB ποσο χωρο ελευθερο εχει?

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=44212&stc=1&d=1398339344

 

 

Και μπορειτε να μου προτεινετε καποιο αξιοπιστο μαγαζι για την αγορα του κινητου αυτου? Βλεποντας διαφορα βιντεο στο youtube με fake xiaomi Mi3 ειμαι λιγο επιφυλακτικος....Σας ευχαριστω πολυ!

Γράφω μερικά post πιο πίσω.....

 

Πάντως βάση το excel που έχω αναρτήσει εδώ 2 φορές και βάζω άλλη μία ενημερωμένο, τελική τελική τιμή σε , για το 16άρι το πιο φθηνό είναι το Coolicool με 275.25€

 

Επίσης δες και το excel που έχω ανεβάσει, καθώς συγκρίνει τιμές από καμιά 15αριά μαγαζιά ταυτόχρονα (θέλει office 2013 για να τρέξει σωστά ο συγχρονισμός € - $)

Link to comment
Share on other sites

Σε δολάριο το πιο φθηνό είναι το μαζί με τα δωράκια που δίνει είναι to2c σε ευρώ το 1buy . Edited by amyntas
http://i30.photobucket.com/albums/c328/amyntas/astra123.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σε δολάριο το πιο φθηνό είναι το μαζί με τα δωράκια που δίνει είναι minideal σε ευρώ το 1buy .

Υπόψιν χρεώνει 31$ στο τέλος όταν πας να κάνεις την παραγγελία..... :(

 

Ξεχωρίστε τα αυθεντικά από τις μαϊμού xiaomi

http://en.miui.com/thread-19798-1-1.html

Edited by maddoctor
Link to comment
Share on other sites

Υπόψιν χρεώνει 31$ στο τέλος όταν πας να κάνεις την παραγγελία..... :(

 

Ξεχωρίστε τα αυθεντικά από τις μαϊμού xiaomi

http://en.miui.com/thread-19798-1-1.html

είσαι σίγουρος ;

http://i30.photobucket.com/albums/c328/amyntas/astra123.jpg
Link to comment
Share on other sites

είσαι σίγουρος ;

 

Κάνε μία εικονική παραγγελία και θα δεις. Έτσι έχω βάλει στο εξελάκι ότι έξτρα ζητάει το κάθε κατάστημα

 

Κυκλοφόρησε και η πρώτη φωτό του Mi3S

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=44238&stc=1&d=1398402073

Link to comment
Share on other sites

31 ζητάει για γερμανία με dhl

Καλά είχες γράψει στην αρχή EMS .... ;)

Ποτέ δεν παραγγέλνουμε χωρίς tracking number

 

...... λοιπόν τους ρώτησα και τελικά ακόμα και με το free, βάση τα λεγόμενα του chat, έχει tracking number

 

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=44244&stc=1&d=1398415675

Edited by maddoctor
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μία εικονική παραγγελία και θα δεις. Έτσι έχω βάλει στο εξελάκι ότι έξτρα ζητάει το κάθε κατάστημα

 

Κυκλοφόρησε και η πρώτη φωτό του Mi3S

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=44238&stc=1&d=1398402073

 

Αντε να βγει να παρουμε αυτο επιτελους!!!:D

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Ηθρε!!!!!! το2c 12 του μηνος εστειλε Σημερα παρελαβα ! Αργησε συνυθως Minideal ποιο γρηγορα μου ερχονται εννοειται singaporepost Μακραν το ποιο ποιοτικο κινητο που εχω πιασει. Επιπεδου Lumia+ !

Πολλα ερωτηματα... προσπαθω να βρω ακρη με playstore αλλα δεν ανταποκρινεται το app λεει. Επισης τι ρυθμιση θελει ωστε να χρησιμοποιω χωρις περιορισμους το data plan μου ? 5gb εχω. Κατι αλλο το κινητο οταν ηρθε ειχε μισε ςκινεζιες μεσα εκανα factory reset αλλα επρεπε να απεγκαταστησω manual... Υπαρχει καποια εκδοση που να ειναι full native english ? Η οθονη του απλα μαγευτικη δεν υπαρχει συγκριση ...

iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

Qty Item Options Price

1 Original Xiaomi Mi3 Flip Leather Stand Case Proctetive Cover

Item # MCC341695-white001 €9.51 EUR

1 Xiaomi Mi3 Smartphone Android 4.2 Snapdragon 800 Quad Core 2.3GHz 5 inch 2GB RAM 16GB ROM 13.0MP

Item # MB032149-White001 €269.95 EUR

1 Discount -€13.97 EUR

Amount €265.49 EUR

Shipping: €4.07 EUR

Total €269.56 EUR

 

Παραλαβή από 1buy.com σε 10 ημέρες

:w00t::w00t:

Το κινητό χρειάστηκε Flash με Fastboot ROM .

Το xiaomi Mi3 είναι απίστευτο :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...