Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eννοείται θα περιμένω να δω τι παίζει. Ούτως άλλως την αγορά θα την κάνω αρχές του χρόνου :)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι περιμένατε να κυκλοφορήσει αυτές τις ημέρες η διεθνής έκδοση του Mi3, θα πρέπει να περιμένετε ακόμα δύο εβδομάδες, αφού σήμερα ανακοινώθηκε από τον πρόεδρο της Xiaomi , ότι θα κυκλοφορήσει τέλος του μήνα ... :(

 

http://imageshack.us/a/img849/7321/914a.png

Link to comment
Share on other sites

Άψογη τιμή

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλα, αφου ειπαμε οτι τελος Δεκεμβριου θα κυκλοφορησει η WCDMA, αυτοι τι πουλανε?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Αυτό που με προβληματίζει και εμένα ειναι ότι το minideal δεν ειναι και τόσο αξιόπιστο στις περιγραφές του. Κατα τα αλλά η τιμή του ειναι πολύ καλή αν πρόκειται για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει και εμένα ειναι ότι το minideal δεν ειναι και τόσο αξιόπιστο στις περιγραφές του. Κατα τα αλλά η τιμή του ειναι πολύ καλή αν πρόκειται για το συγκεκριμένο μοντέλο.

 

Γενικά τι παίζει με το minideal ξέρουμε??? Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που με προβληματίζει και εμένα ειναι ότι το minideal δεν ειναι και τόσο αξιόπιστο στις περιγραφές του. Κατα τα αλλά η τιμή του ειναι πολύ καλή αν πρόκειται για το συγκεκριμένο μοντέλο.

Επισης το minideal εχει 6 μηνες εγγυση :(

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει από εκεί 5 κινητά. Άψογη η συνεργασία μαζί τους μέχρι στιγμής. (http://www.minideal.net)

Πάντως τα 16G δεν φτάνουν με την χρήση που κάνω εγώ το κινητό. 32G και άνω!!

Edited by bull2oo4

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Έχω ψωνίσει από εκεί 5 κινητά. Άψογη η συνεργασία μαζί τους μέχρι στιγμής. (http://www.minideal.net)

 

Καλό αυτό. Στα έστειλαν φαντάζομαι με EMS και marked as gift για να γλυτώσεις το τελωνείο;; Χρόνοι αποστολής και παραλαβής;;; Με paypal πλήρωσες;;;

 

Αυτά από το live chat τους:

 

Linda 12:34:53

hello ?

I 12:34:54

i am interested in Xiaomi mi3 WCDMA Snapdragon 800

I 12:35:01

is it available right now??

Linda 12:35:54

yes we have it

Linda 12:36:04

but it just support english and chinese

Edited by gpou
Link to comment
Share on other sites

Γενικά τι παίζει με το minideal ξέρουμε??? Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί;;

 

Καλό αυτό. Στα έστειλαν φαντάζομαι με EMS και marked as gift για να γλυτώσεις το τελωνείο;; Χρόνοι αποστολής και παραλαβής;;; Με paypal πλήρωσες;;;

 

όχι βρε. Απλό με singpost και tracking number. Χωρίς να περάσω τελωνείο. Paypal και έκαναν από 9-20 μέρες μέχρι να παραλάβω.

έχω πάρει από αυτούς 2 ZTEv967s, 1 Lenovo, 1 UMIx2, 1 Xiaomi m2a.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι λενε για το 32ρι διαθεσιμο

http://www.pandawill.com/xiaomi-m3-smartphone-snapdragon-800-quad-core-23ghz-2gb-64gb-50-inch-fhd-ogs-screen-nfc-otg-3050mah-black-p84653.html

Μας δουλέυουν μαλλον..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησεις πρωτα με email αν ειναι πραγματικα διαθεσιμη η WCDMA εκδοση γιατι εμενα κατι μου βρωμαει..

Αφου πιο πανω λεει οτι τελη Δεκεμβριου θα κυκλοφορησει, τι λενε αυτοι?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν είναι διαθέσιμο ακόμα...πως το έχουν!? Ξέρουν αυτοί και όχι ο διευθυντής της Xiaomi :( :( :( !?

Πάντως και εγώ θέλω να χτυπήσω το 64άρι, αλλά περιμένω επίσημα να έρθει, να ακούσω λίγο γνώμες και μετά...άρα γενάρη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Το σκέφτομαι πολύ να το χτυπήσω. Τι λέτε;;

 

Λέω να κάνεις υπομονή. Περίμενε 10 μέρες ακόμη να δεις που θα σταθεροποιηθεί η τιμή του. Τo Xiaomi Red Rice που έχω ξεκίνησε από τα 180-190€ και έπεσε στα 145-150€ σε 1 εβδομάδα κυκλοφορίας με 1 σκασμό δώρα.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Λέω να κάνεις υπομονή. Περίμενε 10 μέρες ακόμη να δεις που θα σταθεροποιηθεί η τιμή του. Τo Xiaomi Red Rice που έχω ξεκίνησε από τα 180-190€ και έπεσε στα 145-150€ σε 1 εβδομάδα κυκλοφορίας με 1 σκασμό δώρα.

Ίσως γιατί όλοι περιμένουν το Mi3 ;) ;) ;) .Βέβαια εάν κυκλοφορήσει περισσότερο η φήμη για το Mi3S, τότε και του Mi3 θα πέσει γρήγορα η τιμή... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λέω να κάνεις υπομονή. Περίμενε 10 μέρες ακόμη να δεις που θα σταθεροποιηθεί η τιμή του. Τo Xiaomi Red Rice που έχω ξεκίνησε από τα 180-190€ και έπεσε στα 145-150€ σε 1 εβδομάδα κυκλοφορίας με 1 σκασμό δώρα.

 

Δεν έχεις και άδικο. Επίσης αυτό που λέει και ο φίλος με το Mi3s θα ρίξει και άλλο την τιμή. Ελπίζω να κάνει ο Hugo Barra το θαύμα του και να ανοίξουν κανένα ευρωπαικό κατάστημα σαν την Oppo.

Link to comment
Share on other sites

Ίσως γιατί όλοι περιμένουν το Mi3 ;) ;) ;) .Βέβαια εάν κυκλοφορήσει περισσότερο η φήμη για το Mi3S, τότε και του Mi3 θα πέσει γρήγορα η τιμή... :lol:

 

Και εγώ αυτό περιμένω :D Αλλά δεν σκοπεύω να κάνω πλούσιους τους Κινέζους μεσάζοντες και να το πληρώσω μια περιουσία. Συμφωνώ μαζί σου με την φήμη για το ΜΙ2S :lol:

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Μην ανησυχείτε... Μέχρι το Πάσχα θα είναι διαθέσιμο... Τελικά οι συγκεκριμένοι κινέζοι δεν πρόκειται να αλλάξουν με ένα Hugo Barra...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως ασχημουτσικο μου φαινεται και πολυ γωνιωδες, ασε που ειναι μεγαλο για 5ιντσο.

Σαν εναλλακτικη σκεφτομαι και αυτο http://www.ibuygou.com/catalog/?lid=&keywords=ZTE%20NUBIA%20Z5S σαν πιο συμμαζεμενο και ομορφοτερο.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως ασχημουτσικο μου φαινεται και πολυ γωνιωδες, ασε που ειναι μεγαλο για 5ιντσο.

Σαν εναλλακτικη σκεφτομαι και αυτο http://www.ibuygou.com/catalog/?lid=&keywords=ZTE%20NUBIA%20Z5S σαν πιο συμμαζεμενο και ομορφοτερο.

Πιο ακριβό και με την μισή μνήμη.....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γενικά τι παίζει με το minideal ξέρουμε??? Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί;;

 

Οι περισσότεροι από εκεί ψωνίζουν κινέζικες συσκευές. Περισσότερα εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=373927

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

happy news! το παράγγειλα το xiami mi3 και μου το στέλνουν έχω και tracking! οταν θα το εχω στα χέρια μου, θα γράψω μερικα πραγματα για το κινητό.

 

απο που το παράγγειλα? απο το http://www.minideal.net/ μειονέκτημα μονο αγγλικά η κινέζικα, οχι οτι εχω πρόβλημα με την γλώσσα απλα το αναφέρω και εκτός αυτού δεν ειναι rootαρισμενο υπόψιν. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...