Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το spemall το εμπιστευόμαστε;Πως θα καταλάβουμε εάν η συσκευή είναι η original?Γιατί άκουσα ότι γενικά παίζουν και μαϊμού συσκευές
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το spemall το εμπιστευόμαστε;Πως θα καταλάβουμε εάν η συσκευή είναι η original?Γιατί άκουσα ότι γενικά παίζουν και μαϊμού συσκευές

Εγω μεχρι στιγμης που ψωνιζω απο αυτους,δεν εχω συναντησει καποιο προβλημα.

Τωρα για τα fake δεν ξερω,δεν εχει βγει ακομη καποιος οδηγος.Αλλα λογικα με καποιο προγραμμα

που αναγνωριζει το hardware στο κινητο θα φαινεται αν ειναι το original.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντηση.Απλα αγόρασα Ελληνικό site της mi u I συνεργάζονται με το me r I mobiles αν δεν κάνω λάθος και δεν το είχαν διαθέσιμο και παραξενευτικα.θα ψάξω λίγο αυτό για τις fake συσκευές.τα 16gb θα είναι αρκετά;Σε ευχαριστώ παντως
Link to comment
Share on other sites

θελω να το παρω παιδια δεν με ενδιαφερουν τα ελληνικα απλα θελω να εχει google play τι ρομ να τους ζητησω μπορω να βαλω εγω playstore καπου ειδα οτι απο το μαρκετ της miui μπορεις να κατεβασεις το google installer και στα περναει με ενδιαφερουν οι αναβαθμισεις αμα κανω root ωστε να βαλω το morelocale για να βαλω τοποθεσια την Ελλαδα ωστε οι εφαρμογες να κατεβαινουν ελληνικες θα μπορω να παιρνω ota αναβαθμιση
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τις rom από εδώ!? -> http://www.needrom.com

Βλέπω έχει για το Mi3 :rolleyes:

Gapps include – Rooted

 

Language support: Multilang

Link to comment
Share on other sites

το ελαβα το κινητο και ναι ειναι tegra nvidia τον ήπια προσοχή απο minideal. :! και επεμεναν οτι ειναι snapdragon 800. αν ξερει κανεις τι μπορω να κανω ας μου στειλε μου Pm. :X Edited by Nick84
Link to comment
Share on other sites

σου εστειλαν tegra ενω ελεγαν snap800??φανταζομαι ποσο ξενερωμενος εισαι οχι τοσο για τον επεξεργαστη αλλα για 3g..τι να κανεις επικοινωνεις μαζι τους το στελνεις πισω και σου στελνουν με τον snap η full refund!

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

το ελαβα το κινητο και ναι ειναι tegra nvidia τον ήπια προσοχή απο minideal. :! και επεμεναν οτι ειναι snapdragon 800. αν ξερει κανεις τι μπορω να κανω ας μου στειλε μου Pm. :X

Αν δεν εχουν Snapdragon 800 να στο αλλαξουν και ουτε συμφωνουν για refund, μονο το paypal θα σε σωσει.

Γρεψε τους στο chat του forum να μαθει ολος ο κοσμος για την υποθεση..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

δεν τιθεται θεμα οτι το παιδι εχει ολα τα δικια του κοσμου αλλα αν τον αφηνει αδιαφορο το 3g θα ελεγα να μη μπλέξει..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

πριν ποσο καιρο το αγορασες γιατι πριν καμια 5 μερες στο site τους εγραφε 3GTD-SCDMA 1900/2100 και οταν τους εκανα ερωτηση μου απαντησαν οτι τελικα δεν κανει για Ελλαδα το 3g και ας εγραφε snapdragon επεξεργαστη τωρα το αλαξαν σε wcdma απο 409 usd πηγε 439
Link to comment
Share on other sites

πριν ποσο καιρο το αγορασες γιατι πριν καμια 5 μερες στο site τους εγραφε 3GTD-SCDMA 1900/2100 και οταν τους εκανα ερωτηση μου απαντησαν οτι τελικα δεν κανει για Ελλαδα το 3g και ας εγραφε snapdragon επεξεργαστη τωρα το αλαξαν σε wcdma απο 409 usd πηγε 439

 

δεν ξερω τι θα παραλαβεις και σε εμενα εγραφε snapdragon 800 και στην πληρωμή έγραφε αυτο:

Item Sku Qty

XIAOMI M3 Smartphone Snapdragon 800 Quad Core 2.3GHz 2GB/16GB With 5.0 Inch FHD OGS Screen NFC OTG Black XIAOMI M3 16GB黑色 1

Shipped By Tracking Number

RF194371544SG

Link to comment
Share on other sites

αυτο προσπαθω να σου πω οτι πανε περιπου 5 ημερς που το αλαξαν επειδη το ζαχαρωνα μερες απο το minideal εγραφε snapdragon 800 αλλα στις συχνοτητες 3g εγραφε 3GTD-SCDMA 1900/2100 προφανως no 3g εκτος κινας

στο chat που τους ρωτησα μου ειπε οτι οντως δεν κανει για Ελλαδα (3g)

παλι λαθος στους γιατι στην επικεφαλιδα εγραφε snapdragon που δεν βγαινει με αυτες τις συχνοτητες

Edited by panosa12
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι…

Αφου η ιδια η xiaomi δεν εχει ξεκινησει την διανομη με τον snapdragon

Εσεις τι περιμενετε να παραλαβετε;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι…

Αφου η ιδια η xiaomi δεν εχει ξεκινησει την διανομη με τον snapdragon

Εσεις τι περιμενετε να παραλαβετε;;

 

Σωστός.

31 Δεκεμβρίου ξεκίνησε να πουλάει το κινητό με τον snapdragon.

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι…

Αφου η ιδια η xiaomi δεν εχει ξεκινησει την διανομη με τον snapdragon

Εσεις τι περιμενετε να παραλαβετε;;

 

http://imageshack.com/a/img577/1019/4gte.jpg

Link to comment
Share on other sites

τι θα κανεις τελικα θα το κρατησεις η θα το στειλεις; το δουλεψες καθολου να μας πεις εντυπωσεις; :D :ninja:

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω που το παρηγγειλα σημερα εγρσφε shipping. Μετα τις 10 Ιαν θα δουμε. Edited by panosa12
Link to comment
Share on other sites

Παλι εψαξα πολλα site και πολλα το βαλανε δισθεσιμο κστα τις 10 Ιαν σπο ολα που ειδα το μικροτερο ρισκο εχει το minideal εχω ξαναπαρει και ολα καλα βεβαια ποτε δεν ξερεις Edited by panosa12
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω κατι…

Αφου η ιδια η xiaomi δεν εχει ξεκινησει την διανομη με τον snapdragon

Εσεις τι περιμενετε να παραλαβετε;;

Στους resselers εχουν σταλει αρκετα κομματια,αλλα εξαφανιστηκαν εν ριπη οφθαλμου...

Ακομη και εγω που ειχα κανει προπαραγγελια απο σεπτεμβρη πηρα τον πουλο,και θα παραλαβω τελικα μετα τα μεσα του μηνα.Παντως το κινητο κυκλοφορησε απο 31 δεκεμβρη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πείτε από ποιό site να το παραγγείλω.

 

Επίσης, ποιά η πιθανότητα να μας .... πιάσει ο Τελώνης? :p

Link to comment
Share on other sites

οποιος προλαβε τον Κυριο ειδε! ορματε http://www.merimobiles.com/xiaomi-mi-3-miui-v5-5inch-smartphone_p/meri8614.htm

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...