Jump to content

Xiaomi Mi 3


salazar_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυριο φευγει απο κινα,με DHL.Δευτερα με τριτη θα το εχω στα χερια μου,και θα ακολουθησει πληρες review.:D

 

Το 16αρι υποθέτω....σωστά!? Από που το πήρες!? καλορίζικο κιόλας με το καλό να το παραλάβεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το 16αρι υποθέτω....σωστά!? Από που το πήρες!? καλορίζικο κιόλας με το καλό να το παραλάβεις!

Ναι φιλε μου το 16αρι,δυστυχως το 64αρι ηθελα αλλα μου ειπαν απο το μαγαζι οτι βγηκε μονο το 16αρι,το 64αρι θα βγει προς το τελος του μηνα.Απο εδω το πηρα http://www.spemall.com/XIAOMI-3-WCDMA-Smart-Phone-with-MIUI-V5-OS-Snapdragon-800-2-3GHz-Quad-Core-5-Inch-1920-1080-IPS-Retina-Screen-3G-GPS-Dual-Camera-OTG-2G-RAM_g.html

 

Οκ, αυτό είναι και ευχάριστο και καταρρίπτει και την γνώση που έχουμε αρκετοί εδώ στο forum ότι εταιρείες κουριερ πέρα από EMS σημαίνει τελωνείο.

Παιζει ρολο το μαγαζι πως στο στελνει φιλε μου,ολα οσα ερχονται απο εξω περνανε πρωτα απο τελωνειο,ειτε τα στελνουν με κουριερ ειτε με απλο ταχυδρομειο.Δες στο θρεντ του HONGMI που

καποιο παιδι πληρωσε +70 ευρω γιατι οι κινεζοι του το εστειλαν με αποδειξη 250 ευρω.Και ηταν με

EMS.

Edited by navi55
συνεχόμενα posts
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Και εδώ ίδια τιμή το έχουν αλλά εκτός στοκ...

http://www.ghdeal.com/xiaomi-m3-mi3-5-inch-quad-core-android-smart-phone-ram-2gb-dual-camera-gps.html

Τώρα κατά πόσο ισχύει ή όχι δεν μπορώ να γνωρίζω, ούτε και κανείς νομίζω δεν μπορεί να δώσει μια σίγουρη απάντηση...

 

Πρέπει να βρω καμιά Κινέζα να ανοίξω αντιπροσωπία :lol:

Edited by kiriakosk
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει περιπτωση. Το εργαλειο ειναι out of stock και η τιμη ειναι..φυντα, κατα τα γνωστα κολπα των Κινεζων..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέθεσα και εγώ το έμβασμα μου προς το Ibuygou με SG Post....Αναμένω πλέον....:)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγη βοηθεια με ενδιαφερει να παρω το 16 υπαρχει καποιο αξιοπιστο site που να το εχει stock να προτεινετε ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λιγη βοηθεια με ενδιαφερει να παρω το 16 υπαρχει καποιο αξιοπιστο site που να το εχει stock να προτεινετε ?

 

Εγω θα σου πρωτεινα τα εξης:

 

xiaomi mi3 minideal

 

xiaomi mi3 to2c

Link to comment
Share on other sites

το minideal γραφει 3GTD-SCDMA 1900/2100 ειναι αυτο για 3g εκτος κινας ?

 

Στο chat τους μου είπαν ΟΧΙ κ ότι θα πρέπει να περιμενω μερικές μέρες μέχρι να γινει διαθεσιμο η έκδοση για εκτός Κίνας. Στράφηκα στο ibuygou που το ειχαν διαθέσιμο.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/despangel/35639/476962/1/2003_9_johnnycash912.jpg R.I.P. - m8
Link to comment
Share on other sites

Ειμα αναμεσα να το παρω σε Hotmid. To2c και spemall

Mεχρι στιγμης ψωνιζω αφοβα απο spemall στο προτεινω.Αν θες περιμενε μεχρι την επομενη εβδομαδα,

που το περιμενω απο την DHL για να σου πω αν το πηρα αφοβα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατι αλλο η καμερα του τι λεει σαν speqs εννοω φοραει καποιον επωνυμο φακο

Aν δεν κανω λαθος η καμερα που φοραει το ΜΙ3 ειναι της SONY.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν κανω λαθος η καμερα που φοραει το ΜΙ3 ειναι της SONY.

 

Συμφωνω,ο αισθητηρας ειναι sony exmor με f2.2 διαφραγμα.

 

Το ποσο καλες φωτογραφιες βγαζει ειναι και θεμα software,δυστηχως το android δε τα παει και τοσο καλα σε αυτο το τομεα.

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη φιλε μου,μολις κυκλοφορησε.Το περιμενω αυτην την βδομαδα,και θα του κανω πληρες αναλυση οταν με το καλο το παρω στα χερια μου.
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη φιλε μου,μολις κυκλοφορησε.Το περιμενω αυτην την βδομαδα,και θα του κανω πληρες αναλυση οταν με το καλο το παρω στα χερια μου.

 

περιμένουμε με ανυπομονησία το review σου :yahoo: Θα είσαι ο πρώτος που το έχει πάρει. Πόσο σου βγήκε τελική τιμή?

Samsung Note 3 White :( RIP (Σπασμένη οθόνη)

Microsoft Lumia 640XL

Xiaomi Redmi Note 4 3/64

Pipo w2

Link to comment
Share on other sites

Aπο xiaomi δεν ξερω και πολλα παιδια...

Παρατηρω οτι το mi3 δεν εχει καθολου play store σε κανενα λινκ που βαζετε..αληθευει ??

 

Και πως θα μπει το play store μετα ? Πρεπει να γινει ρουτ το κινητο ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...