Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ πάλι μετ΄από λίγο ψάξιμο κατέληξα σε αυτή τη θήκη http://www.tvc-mall.com./details/White-Baseus-Wonderful-Forest-Wood-Texture-Stand-Leather-Case-for-ZTE-Geek-V975-MLC-V975-01B/ που η πλάκα είναι ότι σήμερα έφτασε κιόλας ενώ την παρήγγειλα μαζί με το τηλ . ρώρα περιμένω και τις ζελατίνες και όλα έτοιμα για να το υποδεχθώ αν έρθει ποτέ :P
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγώ πάλι μετ΄από λίγο ψάξιμο κατέληξα σε αυτή τη θήκη http://www.tvc-mall.com./details/White-Baseus-Wonderful-Forest-Wood-Texture-Stand-Leather-Case-for-ZTE-Geek-V975-MLC-V975-01B/ που η πλάκα είναι ότι σήμερα έφτασε κιόλας ενώ την παρήγγειλα μαζί με το τηλ . ρώρα περιμένω και τις ζελατίνες και όλα έτοιμα για να το υποδεχθώ αν έρθει ποτέ :P

 

Wonderful Forest Wood Texture...:D:D:D

 

Η εσωτερικη βαση πως ειναι; Εκριμας πως θα κουμπωνει με ασφαλεια το geek...οσο μπορεις να φανταστεις βεβαια!

 

Επειδη θελει εγγραφη και βαριεμαι τα μεταφορικα ειναι δωρεαν;

 

υγ μπειτε να ψηφισεται στο CyanogenMod Forum μην βαριεσται:mad:

Link to comment
Share on other sites

όλα έτοιμα για να το υποδεχθώ αν έρθει ποτέ :P

Λες να παρουν τιποτα υγρασια και να φυγουν πισω?

Αγορασε και λιγα λουλουδια για το "καλως ορισες"..

Εγω θα γεμισω και το ψυγειο με τροφιμα..

:lol::lol::lol:

 

μπειτε να ψηφισετε στο CyanogenMod Forum μην βαριεστε:mad:

..Και τι θα βαλουμε οταν κανουμε register, εκει που ζηταει CM Version και Recovery image?

Stock?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Θα κουμπώνει πιστεύω μιας και είνα συγκεκριμένα για αυτό το μοντέλο η θήκη , το γραφει και πάνω στο κουτί. Eίναι πολύ καλή ποιότητα και τα μεταφορικά με hong kong post ειναι free ...
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο youtube γιατι υπαρχουν τοσα λιγα βιντεο?

Σαν φαντασμα ειναι αυτο το κινητο.

Το εχει παρει κανενας? Κανενα Review?

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε σε τι αναλυση τραβαει βιντεο?μου εδωσαν track number!σε πιο site θα βαλω τον αριθμο για να δω πιυ βρισκεται το δεμα?

http://www.elta.gr/el-gr/%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%BF%CF%80%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%BF%CF%85.aspx

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Σιγα σιγα θα μας δινουν 1+1 δωρο. Το pandawill δεν το ρουταρει ομως, το ρωτησα.

Θα περιμενω να ερθει και αν αξιζει μεχρι που παραγγελνω ακομη ενα, η τιμη ειναι ξεφτιλα για ZTE με τετοιες specs.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα σιγα θα μας δινουν 1+1 δωρο. Το pandawill δεν το ρουταρει ομως, το ρωτησα.

Θα περιμενω να ερθει και αν αξιζει μεχρι που παραγγελνω ακομη ενα, η τιμη ειναι ξεφτιλα για ZTE με τετοιες specs.

 

Γενικα φιλε ZTE μου βγηκε πολυ αξιοπιστη εταιρια, απο τα ρουτερ που μου εχουν δοθει απο τον οτε και forthnet μονο το Ζte εχει τελειο κλειδωμα ταχυτητας.

Επισης το κινητο που αγορασα το v889s με 50ευρω μου βγηκε κυριολεκτικα κινηταρα για τα λεφτα του, την στιγμη που εδω με 50 ευρω οχι διπυρινο δεν αγοραζεις αλλα σχεδον ουτε εχρωμο :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι και γω σιγά σιγά ενώ πήγαινα για xiaomi με βλέπω zte geek!

Πολύ καλό για τα χρήματα φαίνεται.Οι φώτο με αγχώνουν λίγο

Πιο μαγαζί προτείνεται to2c ή pandawill ? και όπως είπατε έρχεται ρουταρισμένο και από το to2c ενω απο pandawill οχι

Edited by myCellular
Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι και γω σιγά σιγά ενώ πήγαινα για xiaomi με βλέπω zte geek!

Πολύ καλό για τα χρήματα φαίνεται.Οι φώτο με αγχώνουν λίγο

Πιο μαγαζί προτείνεται to2c ή pandawill ? και όπως είπατε έρχεται ρουταρισμένο και από το to2c ενω απο pandawill οχι

 

Φιλε minideal.net και το ρουταρει και δινει ενα χρονο εγγυηση ,οριστε και η απαντηση τους ''Yes,the warranty of the phone we sell is one year.''

 

:happy::happy:

Link to comment
Share on other sites

έρχεται ρουταρισμένο και από το to2c

Απο το To2C δεν βλεπω να ερχεται root, συμφωνα με τα reviews στη συγκεκριμενη σελιδα..

 

SAR: 0.599 W/Kg πηγη http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2445662&page=10

Διαβαστε εδω http://en.jd.com/product/zte-geek-v975-8gb-rom-5-0-inch-touch-screen-cellphone-android-4-2-os-2-0ghz-2gb-ram-dual-cores-8mp-camera-wcdma-smartphone-blue/947983.html πληροφοριες για την camera αλλα και στα reviews παρακατω για την μπαταρια.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι έχεις δίκιο δεν είχα προσέξει τα σχόλια από to2c , γιατί όμως λένε ότι δεν μπορούν , είναι καμιά ιδιαιτερότητα του κινητού?

στο ghdeal τα ίδια λέει

μόνο μια απάντηση στο minideal λέει για root & google play

Link to comment
Share on other sites

Στις φωτο του To2C το δειχνει με playstore και Superuser, ομως στα review λενε οτι δεν το ρουταρουν αυτοι, βγαλε ακρη..

Στο minideal ειπαν οτι το στελνουν root.

Παντως αν διαβασεις στο αντιστοιχο νημα στο xda-developers, θα δεις οτι η διαδικασια του root δεν ειναι και οτι πιο ευκολο, οποτε, minideal μονοδρομος αν δεν θελεις να σχοληθεις.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αμα παρουμε στα χερια μας εμεις, θα παρεις review και εσυ :)

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 21-01-2014 09:02 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-01-2014 07:00 IPS

Ε-Ε-Ερχεται..:yahoo::yahoo::yahoo:

Παντως το minideal το ανεβασε στα 209$, στα 200$ δεν ηταν?

Μολις ειδαν οτι πηραν λιγοι..το σβερκωσανε..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

θα εισαι το πρωτο θυμ...

 

εεε τυχερος εννοω...φανταζεσαι να εχει vga αναλυση ?χαχαχα

 

σορρυ για το τρολ περιμενουμε εντυπωσεις ειμαστε ενα κλικ πριν την παραγγελεια :)

Link to comment
Share on other sites

Λες να ειναι καμμια πατατα? Τι να κανουμε, με τους Κινεζους ποτε δεν εισαι σιγουρος, το αγοραζεις και..μαζευει στο πλυσιμο..:lol::lol::lol:

Ελπιζω να μην ερθει η ειδοποιηση την Παρασκευη, ως γνωστον την ημερα της ειδοποιησης παιρνεις τα αρ@&δια σου..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

μπαααα δε πιστευω, εχουν βαλει στοχο να τους σβησουν ολους και το πανε και πολυ καλα...πιστευω θα ειναι κινηταρα, αμα δεν ειναι πολυ φτηνιαρικο στο χερι το πηρα κατευθειαν...και θα αντικαταστησει το one x μου χαχα
Link to comment
Share on other sites

Αμα παρουμε στα χερια μας εμεις, θα παρεις review και εσυ :)

 

ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ 21-01-2014 09:02 Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ 21-01-2014 07:00 IPS

Ε-Ε-Ερχεται..:yahoo::yahoo::yahoo:

Παντως το minideal το ανεβασε στα 209$, στα 200$ δεν ηταν?

Μολις ειδαν οτι πηραν λιγοι..το σβερκωσανε..

 

Όλα τα κινητά που σκέφτομαι να αγοράσω ανεβαίνουν (Hongmi, v975). Πάντως ακόμα και σε αυτήν την τιμή πρέπει να είναι εξαιρετικό. Αναμένουμε εναγωνίως εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ε, ενταξει, το minideal το τσιμπησε λιγο, το πηγε δηλαδη εκει που το ειχε πριν.. Δεν πιστευω παντως να το ανεβασει παραπανω, το To2C το εχει ακομη στα 199$(με τα ιδια δωρα), ομως απ οτι λενε δεν το κανουν root. Βεβαια τους πιεζω μπας και το κανουν, για να το παρουμε απο αυτους (εγω σκεφτομαι και για δευτερο αν αξιζει) μια που αυτην τη στιγμη ειναι οι φτηνοτεροι.

Το εργαλειο εφτασε στην πολη μου σημερα απ οτι βλεπω :dance:

Εννοειται, την ιδια μερα που θα το παρω στα χερια μου, θα γραψω και τις πρωτες εντυπωσεις, μονο ελπιζω ο ταχυδρομος να φερει την ειδοποιηση πριν την Παρασκευη, αλλοιως θα το παραλαβω Δευτερα :(

Stay on line guys..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...