Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μinideal και εσυ?

Απο μοντιφιες σκαμπαζεις τιποτα? Αισθανομαι σαν να πηγαινω ξεβρ----ος στα αγγουρακια..:)

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μπραβο βρε φιλε, να εισαι γερός εσυ και ολοι εδω να μας δινετε τα φωτα σας.

Να ρωτησω κατι, μηπως ειναι και βλακεια, δεν μπορεσα να βρω πουθενα τι sim φοραει, κανονικη?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε φιλε, να εισαι γερός εσυ και ολοι εδω να μας δινετε τα φωτα σας.

Να ρωτησω κατι, μηπως ειναι και βλακεια, δεν μπορεσα να βρω πουθενα τι sim φοραει, κανονικη?

 

Αν δεν κάνω λάθος νομίζω κανονική, τσέκαρε στο YouTube τα unboxing video που κυκλοφορούν να είσαι σίγουρος

Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε φιλε, να εισαι γερός εσυ και ολοι εδω να μας δινετε τα φωτα σας.

Να ρωτησω κατι, μηπως ειναι και βλακεια, δεν μπορεσα να βρω πουθενα τι sim φοραει, κανονικη?

Κανονική φοράει ναι ;-) Και εγω απο Minideal αλλά το βρήκα και πιο φτηνά αλλου χθες .... Εγω τους ζήτησα root, ελληνικα, playstore και νομιζω με αυτα είμαι complet σημερα έφυγε απο εκεί ...

εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ε, τι αλλο να ζητησεις.. Ηδη η τιμη ειναι κελεπουρι, που το βρηκες ομως φτηνοτερο, γινεται?

Να ενα snapshot, εγω παντως δεν καταλαβαινω το μεγεθος της sim, κανονικη ειναι η μικρη..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα 199$ στο minideal!!

Τι γίνεται ρε παιδιά γιατί καταρρέει η τιμή του :P???? Το έχει ξαναδεί κανείς αυτο ???

εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παιδια με 199 usd που εχει στο minideal δεν μπορεσα να αντισταθω και το παραγγειλα.ελπιζω να βγει καλο.ποιο πολυ φοβαμαι την μπαταρια σε σχεση με τον cpu.
Link to comment
Share on other sites

Τι γίνεται ρε παιδιά γιατί καταρρέει η τιμή του :P???? Το έχει ξαναδεί κανείς αυτο ???

καλα μην το βλεπεις ετσι...οι περισσοτεροι πλεον δεν διαλεγουν μαυρα κινητα + οτι παιρνουν και θηκη απο το ιδιο μαγαζι...εμπορικη κινηση ειναι ,απο 200$ πας στα 230$

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ..μην ειναι καμμια μουφα και την φαγαμε...

Πριν μερες ηταν 219$, εμεις πηραμε με 209$, τωρα 199$, αυριο ποιος ξερει, 189$..

Εγω δηλ που παρηγγειλα το γαλαζιο που μου κοστισε 214$ κερδισμενος βγηκα?

Δεν μας τα λενε καλα στο minideal, αυτα τα κολπα με διαφορετικες τιμες αναλογα το χρωμα δεν μπορω να τα καταλαβω.

+20$ δεν ειναι μικρη διαφορα, εκτος αν πηραν καμμια προσφορα στα μαυρα απο το εργοστασιο, τι να πω..

Απο τον Μαιο εχω αλλαξει 3 Android με αυτο τωρα το τεταρτο και συμφωνα με τις προδιαγραφες (και την τιμη του) το καλυτερο.

Αντε να'ρθουν να δουμε τι πουλια θα πιασουμε...

παιδια με 199 usd που εχει στο minideal δεν μπορεσα να αντισταθω και το παραγγειλα
Ειμαστε δυο, ειμαστε τρεις, γιναμε χιλιοιδεκατρεις (θα..):) Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Έχω απο το Σεπτέμβρη χωρις τηλέφωνο ψάχνοντας για κινεζια οπότε δεν πήγαινε άλλο.

 

Το παράγγειλα απο minideal και ξεκινάω το ψάξιμο

Edited by hdkeys
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο..club

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

Κανονικη σιμ πρεπει να δεχεται

Εδω http://www.magicbazaar.net/en/usd/smartphones/ZTE-Geek-V975-Smartphone-Intel-Atom-Z2580-Display-5-HD-Android-Jelly-Bean λεει standard sim. Οχι τιποτε αλλο, αλλα να ετοιμαζομαστε..

Κι εδω http://www.techinsights.com/reports-and-subscriptions/open-market-reports/Report-Profile/?ReportKey=9610 λεει οτι εχουμε ΚΑΙ GLONASS:yahoo:

Και επι πλεον: +OTG, +MHL, +wireless charging.

Μας λειπει κατι?

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία πόσο κρατάει? έχετε διαβάσει σε κάποιο site σχετικά με την αυτονομία της συσκευής?
Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ειδικο, απλα οτι εχει αξιοπρεπεστατη διαρκεια, χωρις να εχω διαβασει πουθενα καποιο παραπονο.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

το minideal ειπε οτι εχει, επισης εδω http://www.magicbazaar.net/en/eur/smartphones/ZTE-Geek-V975-Smartphone-Intel-Atom-Z2580-Display-5-HD-Android-Jelly-Bean λεει οτι εχει, αλλου οπως εδω http://hotmid.com/zte-geek-v975-intel-atom-z2580-wcdma-gsm-5-inch-hd-ips-android-phone.html σε καποια ερωτηση απανταει οτι δεν εχει. Εγω παντως κραταω μικρο καλαθι για το θεμα αυτο. Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

hello guys..λοιπόν εγώ πρόκειται να παραγγείλω το zte geek σήμερα κιόλας αν όλα πάνε καλά..αλλά θέλω να ρωτήσω..τι είναι το root; και για τον φορτιστή..δεν είναι σαν τους ευρωπαϊκούς, έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Επειδη οι ερωτησεις αυτες ειναι εκτος θεματος, ψαξε στο φορουμ, καπου θα βρεις πληροφοριες περι root. Καλο ειναι να το κανουν αυτοι (να εγκαταστησουν και Google play) απο εκει που θα το παραγγειλεις γιατι η διαδικασια να γινει εκ των υστερων δεν ειναι για αρχαριους. Αν ο φορτιστης εχει πλακε ακροδεκτες, υπαρχει μετατροπεας στην ελληνικη αγορα.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Στην τιμή αυτή δεν υπάρχει το τηλ. Απλά έχω απορίες: (Μπορεί και χαζές)

1) Έχουν αναφερθεί προβλήματα gps με atom?

2) Θα υπάρχει ασυμβατότητα με εφαρμογές λόγω atom? Ή θα μπορώ να βάζω κανονικά από play?

3) Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να ξέρω επειδή έχει atom?

 

Πιθανότατα θα το χτυπήσω!

Θα τρέχω και matlab στο κινητο;!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι φαινεται λογω ασυνηθιστου (στα κινητα) επεξεργαστη δεν υπηρξε ιδιαιτερο ενδιαφερον αν και κυκλοφορησε το καλοκαιρι. Ομως ριξε μια ματια εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2445662 γραφει καποια πραγματα. Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια συγγνωμη, επειδη δεν πολυκυκλωφοραει το τηλεφωνο...μια ''χαζη'' απορια...τα χαρακτηριστικα του σκοτωνουν...και η δε τιμη...δεν εχει επαφη με τις επιδοσεις του τηλεφωνου...γιατι τοσο χαμηλη τιμη?που ειναι ο λακκος?
Link to comment
Share on other sites

Ώπα. Άκυρο για μένα το τηλ...

Το to2c το δηλώνει ως 2καρτο. Ενώ στο βίντεο βλέπω μία σιμ. Πάντως για αυτούς που θέλουν 1 κάρτα μόνο σκοτώνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...