Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

...όλο και ψήνομαι και εγώ να μεταβώ στο εν λόγω αν και ευχαριστημένος κάτοχος του V987. Ωστόσο η υποστήριξη από χρήστες είναι ακόμη υποτονική. Να δούμε ποιος θα είναι ο "μπροστάρης" τελικά. :p
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ και εγώ... Αν και νέος στην παρέα των Android λέω να ξεκινήσω με αυτό το κιν. Τι να ζητήσω κατά την αποστολή του από το Μinideal.net ??? Να δούν, κάτι να πειράξουν κάτι ?? Ελληνικά θα έχει ή μπορώ να τα βάλω εγώ μετά??? Χαζές ερωτήσεις αλλά θα μπώ εγώ μπροστάρης οπότε βοηθήστε παιδιά ;-)
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

ζητα ρουτ, ελληνικα, πλαυστορε, να το στειλουν σαν δωρο και να δηλωσουν χαμηλη αξια για αποφυγη τελωνειου

επισης αποστολη με singapore post (προσοχη, ΟΧΙ κουριερ)

Link to comment
Share on other sites

Χίλια ευχαριστώ για την απάντηση... κάνουν και κάποιον έλεγχο από μόνοι τους πριν το στείλουν, να δουν αν όλα είναι καλά ή το ζητάς και αυτό ??? Edited by Economist
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο ρωσικό Pda. Ru υπάρχει μεγάλο topik, κάτι μου λέει ότι θα αρχίσουμε να βλέπουμε rom/recovery να βγαίνουν

Χμμ, εγω κοιταζα στο pda.ru και οχι στο 4pda.ru

Οποτε, κατι παιζει απο υποστηριξη, εφ οσον δε και το minideal το στελενει root με multi και play store ειμαστε οκ εμεις οι νουμπαδες σε πρωτη φαση, χαχαχα

Βεβαια, το εργαλειο αυτο μονο για "single simers" κανει..

συνηθως τα κοιταν πριν τα στειλουν

Ναι, "τα κοιταν" οπως κοιταμε μια κορνιζα στον τοιχο..

Εν πασει περιπτωσει, νομιζω το minideal ειναι απο τα πιο αξιοπιστα και υπευθυνα..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα τώρα message αν το κάνουν root κλπ , περιμένω απάντηση και σήμερα κιόλας θα το παραγγείλω.
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα τώρα message αν το κάνουν root κλπ , περιμένω απάντηση και σήμερα κιόλας θα το παραγγείλω.

 

Κανε εγγραφή, στο συγκεκριμένο μοντέλο αν είσαι register member έχει έκπτωση 5 dollars

Link to comment
Share on other sites

Τους έστειλα τώρα message αν το κάνουν root κλπ , περιμένω απάντηση και σήμερα κιόλας θα το παραγγείλω.

Τα κανουν αυτα ολα, το ξερουμε, το ρωτησαμε και μας το επιβεβαιωσαν, ομως οταν το παραγγειλεις να τα ζητησεις στο σχετικο παραθυρο στο paypal να εισαι σιγουρος γιατι αυτοι ειναι..απο αλλο πλανητη..:)

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

επισης μα ζητησεις να μην στειλουν με dhl .καμια φορα προβλημα με τελωνειο!

 

καθως και tracking number απαραίτητα με οποιαδηποτε μεταφορικη εταιρεία!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνεις συνεχόμενα posts. Χρησιμοποίησε την τροποποίηση αν θέλεις να διορθώσεις κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλεις να απαντήσεις σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Το minideal δεν νομιζω οτι στελνει χωρις t/n, μια θηκουλα που ειχα παρει των 4$ μου ειχαν δωσει t/n..

Βαλε SG Post (free shipping) και εισαι οκ.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

αλλο ενα forum σχετικα με την συσκευη

http://www.htcmania.com/showthread.php?t=702561&page=20

ψιλοδιαβαζετε με google translate

Link to comment
Share on other sites

αν το έχουν κάνει root και το έχουν "έτοιμο" από το minideal τι άλλο μπορεί να χρειάζεται ???
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη για το inew V3 για την κοπελα μου αλλα με αυτα που διαβαζω το ξανασκεφτομαι. Να το γυρισω τελικα στο ZTE τι λεει ο λαος?
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι με το δαχτυλο στην σκανδαλη για το inew V3 για την κοπελα μου αλλα με αυτα που διαβαζω το ξανασκεφτομαι. Να το γυρισω τελικα στο ZTE τι λεει ο λαος?

 

μην το σκέφτεσαι καθόλου!το άλλο δεν θα βγάζει μέρα με την μπαταρία που έχει,άσε που αυτό είναι και zte

 

αν το έχουν κάνει root και το έχουν "έτοιμο" από το minideal τι άλλο μπορεί να χρειάζεται ???

αν δεν θες να πειραματίζεσαι με roms,τίποτα

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Η αγορά έγινε και τώρα περιμένουμε, ευχηθείτε μου καλή τύχη guys, να σας πω γνώμες και specs, να το πειράξουμε και μαζί αν θέλετε, να δούμε πως πάει και να γίνουμε πολλοί οι ευτυχείς κάτοχοι ... :D thx for all until now ;-)
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό φίλε μου, ίσως σου κάνω παρέα :)

Ευχαριστώ πολύ ... Πιστεύω ότι θα μας ακολουθήσουν πολλοί ;)

εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Σας το ειπα? Πηρα tracking number σημερα..

:dance:

Το πρωι παραγγελια, το μεσημερι t/n, μπραβο στο minideal..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι το 4ο κινητο μου απο το παραπανω καταστημα, μεχρι τωρα εκαναν 15-18 εργασιμες..

Εχω συνηθισει στο περιμενε..:)

Παντως αλλο 2RAM δεν κυκλοφορει σε αυτη την τιμη (ουτε στα 2GHz)

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι, θα το ψάξουμε και μαζί να μην είμαι μόνος μου στο σκάλισμα...
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...