Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα. Εβαλα μια 64ρα καρτουλα Samsung EVO (original) αλλα δεν την βλεπει. Μια 32ρα Toshiba την βλεπει κανονικα. Απ οτι διαβασα στο νημα σε προηγουμενα ποστ το μηχανακι δεν εχει προβλημα με 64ρες καρτες. Καμμια ιδεα τι να κανω για να την δει?

Ευχαριστω

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα. Εβαλα μια 64ρα καρτουλα Samsung EVO (original) αλλα δεν την βλεπει. Μια 32ρα Toshiba την βλεπει κανονικα. Απ οτι διαβασα στο νημα σε προηγουμενα ποστ το μηχανακι δεν εχει προβλημα με 64ρες καρτες. Καμμια ιδεα τι να κανω για να την δει?

Ευχαριστω

Μολις την εκανα FAT 32 Format απο exFat που ηταν και την ειδε τελικα. Χρησιμοποιησα το Smartdisk FAT32 Formatter utility. Καλη χρονια.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Τελικά έχουμε κάποιον έμπορο που σίγουρα πουλάει αυθεντικές μπαταρίες ή έστω ΟΕΜ που να κρατάνε το ίδιο; Μην πάρω στα τυφλά...
Link to comment
Share on other sites

Αυτος που ειχα παρει πριν κανα 8μηνο,δεν εχει πλεον.Ειχα φαει και 2 φολες στο μεταξυ...

Αν περισσευει (πουλαει) σε καποιον οθονη ας στειλει πμ,γιατι 2 που πηρα ειχαν θεματα και τις εστειλα πισω.

Edited by EXILES
Link to comment
Share on other sites

Έχει ompt λογικα όσον αφορα τον ήχο. Το WiFi είναι πολύ λίγο χαμηλότερο από τα άλλα πχ σε σημεία που έχει δύο γραμμές θα σερνετε λες και δεν έχει ίντερνετ αλλά εγώ έχω καλή εμβέλεια στο σπίτι οπότε δε με πειράζει. ένα Samsung με δύο γραμμές WiFi είναι κανονικά στο δικό μου όχι. Το μόνο που με απασχολεί είναι οτι έχω ελεύθερη μνήμη πάνω από 1 GB και στο κινητό και στη κάρτα μνήμης αλλά δε μπορώ να κατεβασω πολλές εφαρμογές γιατί γεμίζει το 2 GB slot for apps. Σε αυτό το partition έχω ελεύθερη μόνο μερικά MB πως γίνεται να μεταφέρω όλα εκτός από αυτό το partition γιατί γεμίζει ή μεταφορά στη κάρτα SD δεν αλλάζει κάτι. Το κινητό είναι ρουτιντ
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε να βρεις πως θα σετάρεις και θα χρησιμοποιήσεις το Link2SD, αυτό θα σε σώσει. :D
Link to comment
Share on other sites

Ψάξε να βρεις πως θα σετάρεις και θα χρησιμοποιήσεις το Link2SD, αυτό θα σε σώσει. :D

 

Ωραια το εκανα 1 κατέβασα το cracked link2SD για ROOTED . 2 Εκανα τα βηματα απο εδω http://www.ammapettai.com/2015/08/link2sd-plus-cracked-apk.html . 3 Προσοχή στο φορματ θελει και στο παρτ 1 και στο παρτ 2 PRIMARY (οχι logical) για να την αναγνωρίσει. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα σε ολους

 

ψαχνω την τελευταια Β06 αλλα δεν τη βρισκω πουθενα ,δεν δουλευουν τα link .

 

ξερει καποιος απο που μπορω να την κατεβασω ή υπαρχει περιπτωση να την ανεβασει καποιος και να μοιραστει το link ?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Λιγο καθυστερημενα βεβαια, τι εγινε, βρηκες την Β06? Αν ναι, εχει καποιες διαφορες?

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...