Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου, κανεις δεν το εχει παραλαβει ακομα. Οι ερωτησεις που θετεις εχουν επαναληφθει απειρες φορες και εχουν απαντηθει εξ ισου τοσες. Το συγκεκριμενο νημα ειναι μονο 7 σελιδες, κανε ενα κοπο να τις διαβασεις, θα σου λυθουν οι αποριες σου. Οσο για πληροφοριες σχετικα με αγορα απο Κινα, θα βρεις στο forum αναλογο νημα που τα γραφει αναλυτικα.

Παντως λογω της ιδιομορφιας του επεξεργαστη του συγκεκριμενου τηλεφωνου, αν ΔΕΝ εισαι σχετικος με "τζολεματα", θα ελεγα να κινηθεις προς ΜΤΚ (Mediatek) η αλλους επεξεργαστες μια που ειναι πιο διαδεδομενοι και με ευρεια υποστηριξη, πραγμα που δεν συμβαινει με τον Intel..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Με τον ίδιο επεξεργαστή έφερε η octabit ένα tablet.

Το είδα στον Κωτσόβολο και πραγματικά μου φάνηκε πολύ καλό.

Έχει 1 GB Ram βέβαια, αλλά σαν μέτρο σύγκρισης για το ΖΤΕ..

Εν αναμονή να παραλάβω κι εγώ, είμαι αισιόδοξος. :)

 

http://www.oktabit.gr/product_details.asp?productid=249-94-VRTAG8I

Link to comment
Share on other sites

....αν ΔΕΝ εισαι σχετικος με "τζολεματα", θα ελεγα να κινηθεις προς ΜΤΚ (Mediatek)...

 

τι εννοείς με το τζολεματα? και εγώ το σκέφτομαι για το κινητό αυτό.. τι δηλαδή μπορεί να προκύψει?

Link to comment
Share on other sites

τι εννοείς με το τζολεματα? και εγώ το σκέφτομαι για το κινητό αυτό.. τι δηλαδή μπορεί να προκύψει?

Δεν ξερω τι σημαινει "τζολεματα", απλα το ανεφερε ο φιλος cerberus πιο πανω, υποθετω σημαινει "μοντιφιες"..

Το τι μπορει να προκυψει, δεν διαβαζεις τι προκυπτει με τα Κινεζικα κινητα?

Οτι προβλημα μπορεις να φανταστεις..:(

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Όταν αλλάξει απο " Despatched to overseas (Country code: GR)" σε "arrived to overseas - ΚΔ αεροδρομίου", ενημερώστε για να ξέρουμε αδέρφια :happy: εγώ το παρήγκειλα 7-1, 9-1 έβγαλε Despatched to overseas οπότε + 12-15, 19-22 Ιανουαρίου ελπίζω θα είναι εδώ.
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφου μπορεις και κρατιεσαι και δεν το κοιτας 3 φορες τη μερα, μια χαρα σε βρισκω..:)

Ε, αν φαμε αυτη τη βδομαδα, απο την Κυριακη μετραμε..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Xxaxaxa ποιος είπε οτι δεν κοιτάω :-P Ε ναι μετα την κυριακή μπορούμε να ξεκινήσουμε τα ευχέλαια ;-)
εν αναμονή ΖΤΕ v975 geek :ninja:
Link to comment
Share on other sites

εγώ τώρα η άσχετη..από το minideal βλέπετε που βρίσκεται το κινητό; γιατί θα ήθελα να ξέρω κι εγώ πως μπορώ να ξέρω που βρίσκεται
Link to comment
Share on other sites

εγώ τώρα η άσχετη..από το minideal βλέπετε που βρίσκεται το κινητό; γιατί θα ήθελα να ξέρω κι εγώ πως μπορώ να ξέρω που βρίσκεται

 

Για να κανεις αναζητηση της αποστολης,μπορεις να βαλεις το tracking number που σου δωσαν σε αυτη τη σελιδα.

 

17track.net

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρε κανενας?

Αν ναι θελω ενα review κυριως για τα επομενα

1)Εχει δυνατο ηχειο ή ειναι σαν του ZTE V889S δηλαδη για τον π........... :X:X:X:X:X:X:X:X

2)Πως ειναι το gps του

3)Τα χρωματα της οθονης του και η καμερα του

4)Παιζει βαρια παιχνιδια του τυπου need for speed most wanted χωρις lag?

Eυχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες τι λεει αυτη εδω οτι εχει wireless charging?

Aψα ο κινεζος μαγκια!!!! ΙΝΤΕL,8MP,ΚΑΙ WIRELESS CHARGING!!!!!!!!!!!

Στο λεπτο 1:22

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα τα λεει, διαβασε ομως και καμμια προηγουμενη σελιδα (#64), μην τα θελεις ολα μασημενα.. Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Μισό βήμα πριν την παραγγελία κι εγώ και θα ήθελα να ρωτήσω, έχει κανείς υπόψη τι SAR έχει; Επίσης τι γίνεται με τον αποθηκευτικό χώρο για τις εφαρμογές; Είναι όπως τα MTK που επίσημα έχουν ~1GB; Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να σου απαντησει κανεις. Ασυνηθιστος επεξεργαστης βλεπεις.

Περιμενε ναρθει σ'εμας πρωτα..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο να σου απαντησει κανεις. Ασυνηθιστος επεξεργαστης βλεπεις.

Περιμενε ναρθει σ'εμας πρωτα..

 

Ευχαριστώ! Η λογική αυτό υπαγορεύει, αλλά κακός σύμβουλος η ανυπομονησία. Ουσιαστικά η επιλογή είναι ανάμεσα στο Xiaomi Hongmi και το geek ή αλλιώς ανάμεσα στην πολύ περισσότερη υποστήριξη και το πολύ καλύτερο hardware. Εσείς μάλλον επιλέξατε hardware.

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ..αν δεν εχεις διαθεση "να βαλεις το κεφαλι σου στο φουρνο" αλλα και δεν μπορεις να περιμενεις, πας για κοκκινο ρυζι που και καλο μηχανακι ειναι και υποστηριξη στο φουλ οπως ειπες.

Εγω προσωπικα, απο την μια δεν εχω καθολου εμπειρια απο MIUI και απο την αλλη θελω να φυγω απο ΜΤΚ (μια που δεν μ'ενδιαφερει το δικαρτο), αλλα και δεν θελω να δωσω πολλα ευρω, οποτε one way to Intel..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εχω μπερδευτει, το gsm arena oτι να ναι δειχνει?

http://www.gsmarena.com/zte_geek-pictures-5402.php

 

 

Επισης ποια ειναι η μεγιστη ταχυτητα 3g που πιανει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεξα αλλο

 

Μπηκα και εγω στο Geek Club

 

Το παρειγγειλα χθες το βραδυ απο το minideal

 

Ας ελπισουμε να μας βγει σε καλο και να υπαρξει και custom support

 

Θα προτεινα να στηριξουμε την προσπαθεια δημιουργια CM καταρχην, γραφτειται και ψηφιστε...

http://forum.cyanogenmod.com/topic/86018-request-zte-geek-v975/

 

Τελος θελω μια flip case & screen protectors... εχει ψωνισει κανεις να μου προτεινει

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους επειδή κι εγώ ετοιμάζομαι να μπω στο κλαμπ των κατόχων(βαρέθηκα να περιμένω το huawei honor 3c)παραθέτω ένα βίντεο για όσους γνωρίζουν Ισπανικά σχετικά με το κινητό,στο minideal λέει ότι έχουν μείνει ακόμα 100 κομμάτια στην τιμή των 199 δολαρίων.http://www.phonearena.com/phones/ZTE-Geek_id7813/videos Edited by juventinos
Link to comment
Share on other sites

Δεν αντεξα αλλο Μπηκα και εγω στο Geek Club

Το παρειγγειλα χθες το βραδυ απο το minideal

Ας ελπισουμε να μας βγει σε καλο και να υπαρξει και custom support

Θα προτεινα να στηριξουμε την προσπαθεια δημιουργια CM καταρχην, γραφτειται και ψηφιστε...

http://forum.cyanogenmod.com/topic/86018-request-zte-geek-v975/

Τελος θελω μια flip case & screen protectors... εχει ψωνισει κανεις να μου προτεινει

Καλως ορισες, Αν και ειμαι ασχετος και δεν ξερω τι ειναι το CM, θα κανω κι εγω μια εγγραφη. Το κινητακι φαινεται πολλα υποσχομενο, οποτε οποιαδηποτε support ειναι καλοδεχουμενη και αναγκαια.

Για αξεσουαρ, εχει μια θηκη το minideal, silicon case και screen proptector ειναι free gifts. Flip εχει και το To2C μερικες.

 

Καλημέρα σε όλους επειδή κι εγώ ετοιμάζομαι να μπω στο κλαμπ των κατόχων(βαρέθηκα να περιμένω το huawei honor 3c)παραθέτω ένα βίντεο για όσους γνωρίζουν Ισπανικά σχετικά με το κινητό,στο minideal λέει ότι έχουν μείνει ακόμα 100 κομμάτια στην τιμή των 199 δολαρίων.http://www.phonearena.com/phones/ZTE-Geek_id7813/videos

Αμα κανει 26 δευτερα να αναψει, το χασαμε το τραινο..

Παντως μην αγχωνεσαι. Και το To2C στην ιδια τιμη το εχει..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες, Αν και ειμαι ασχετος και δεν ξερω τι ειναι το CM, θα κανω κι εγω μια εγγραφη. Το κινητακι φαινεται πολλα υποσχομενο, οποτε οποιαδηποτε support ειναι καλοδεχουμενη και αναγκαια.

Για αξεσουαρ, εχει μια θηκη το minideal, silicon case και screen proptector ειναι free gifts. Flip εχει και το To2C μερικες.

 

Δες εδω τι ειναι το CM http://osarena.net/android/aguides/ti-ine-i-cyanogenmod-rom.html

 

Θα μας στειλει case & protector το minideal; Εγω το ζητησα αλλα δεν το αναφερει καπου το καταστημα οπως αλλα κινητα...

 

Στο ebay μου φαινονται πιο οικονομικα τα αξεσουαρ σε σχεση με τα κινεζομαγαζα...γιαυτο δεν πηρα το case που πουλα το mini

Link to comment
Share on other sites

Εγω, που απ οτι φαινεται το παραγγειλα πρωτος και μετα αυτοι ανακοινωσαν τα δωρα, τους ρωτησα και μου ειπαν οτι τα εβαλαν μεσα στο πακετο απο μονοι τους. Τωρα, αν ειναι αληθεια η οχι, αυτο παιζεται, Κινεζοι ειναι αυτοι..Την αλλη εβδομαδα μαλλον, θα μαθουμε.. Θα περιμενω πρωτα ομως να το παρω στα χερια μου και μετα θα παραγγειλω αξεσουαρ.

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...