Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας παιδια και συγνωμη αν αυτο που θα ρωτησω το εχουν ρωτησει και αλλα παιδια ,,εψαξα αλλα δεν βρηκα,,,πως μπορω να βαλω μια σελιδα απο το ιντερνετ στην home screen για να μπαινω αμεσωσ ????
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου είναι ελληνικό?

 

Όχι είναι από σκρουτζομαγαζο..

 

Και μέχρι στιγμής τρέχει πολύ καλά...εν καιρό θα δω τι παίζει με την ραμ και την μπαταρία...

Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι από σκρουτζομαγαζο..

 

Και μέχρι στιγμής τρέχει πολύ καλά...εν καιρό θα δω τι παίζει με την ραμ και την μπαταρία...

 

Δεν νομίζω οτι θα δεις διάφορα με τα [ελληνικά] :lol:

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω οτι θα δεις διάφορα με τα [ελληνικά] :lol:

 

Τελικα παιδια η συζητηση μου θυμίζει 1999-2000 αν θυμαμαι καλα.... η αρχη των συνδεσων ADSL..

Παντα εφταιγαν οι ISP και ποτε εμεις..

Link to comment
Share on other sites

εβαλα επησημη λολιποπ και δεν ανοιγει ι οθονη με δυπλο ταπ. μονο κληνει ετσι. συμβενει και σε αλουσ αυτο?

Έκανες Factory reset μετά την εγκατάσταση της lollipop?

 

Βασικά κάνε πρώτα ένα restart μήπως φτιάξει

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εβαλα επησημη λολιποπ και δεν ανοιγει ι οθονη με δυπλο ταπ. μονο κληνει ετσι. συμβενει και σε αλουσ αυτο?

 

Κανε update το touch firmware Από το κρυφό μενού... 3845#*802#

Link to comment
Share on other sites

Έκανες Factory reset μετά την εγκατάσταση της lollipop?

 

Βασικά κάνε πρώτα ένα restart μήπως φτιάξει

 

εκανα ρεσταρτ τιποτα

Link to comment
Share on other sites

εκανα ρεσταρτ τιποτα

Δοκίμασε πρώτα το update απ' το κρυφό μενού και αν δε στρώσει, "ρίχτου" μετά μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων! Αφού πάρεις τα backup σου, γιατί η επαναφορά τα σβήνει όλα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ειναι. εκανα kai facktori rezet και το προβλημα παραμενει

 

Μου έχει τύχει και εμένα. Κάπου κολαει ο κερνελ. Ξαναπερνα τη ρομ. Αλλιώς αν είσαι ροοτ μπορείς να ξαναπερασεις τον κερνελ

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

παιδια από τοτε που εβαλα την lollipop στο βιντεο δεν υπαρχει αυτό που εκανε διαφορες παραλλαγες στο προσωπο ( στομα-μυτη-κλπ), επισης μια εφαρμογή που εγραφε φωνητικα τις κλησεις (call recorder καπως ετσι λεγεται) δεν δουλευει τωρα. Τελικα μετα από αναβαθμιση εχουμε λιγοτερα πραγματα αντι για περισσοτερα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια από τοτε που εβαλα την lollipop στο βιντεο δεν υπαρχει αυτό που εκανε διαφορες παραλλαγες στο προσωπο ( στομα-μυτη-κλπ), επισης μια εφαρμογή που εγραφε φωνητικα τις κλησεις (call recorder καπως ετσι λεγεται) δεν δουλευει τωρα. Τελικα μετα από αναβαθμιση εχουμε λιγοτερα πραγματα αντι για περισσοτερα?

 

Για Αυτόματη εγγραφής κλήσεων βάλε ΑΥΤΗΝ θα σε καλύψει πλήρως....;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Για Αυτόματη εγγραφής κλήσεων βάλε ΑΥΤΗΝ θα σε καλύψει πλήρως....;)

 

Eυχαριστω φιλε μου, αυτην ειχα και εγω αλλα την πληρωμενη την pro και δεν δουλευε μετα την lollipop, τωρα εβαλα αυτη και δουλευει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι είναι από σκρουτζομαγαζο..

 

Και μέχρι στιγμής τρέχει πολύ καλά...εν καιρό θα δω τι παίζει με την ραμ και την μπαταρία...

 

Από ποια χώρα είναι?

Εμένα έχει ρουμανική προέλευση και ακόμη δεν έχει έρθει η αναβάθμιση ΟΤΑ

HTC Diamond, HTC M4, HTC M7,LG G2, LG G3, LG G4, Sam S6, Sam S7, Sam S8, Sam S8+, Sam S9, Sam S9+, Sam Note 9, Sam S10 plus, Sam Note 10, Sam Note 10 plus
Link to comment
Share on other sites

Από ποια χώρα είναι?

Εμένα έχει ρουμανική προέλευση και ακόμη δεν έχει έρθει η αναβάθμιση ΟΤΑ

 

Αν λες για την λολι δεν πρόκειται να έρθει ΟΤΑ ποτε.... μόνο μέσω pc suite

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω Τον λόγο που δεν έρχεται ΟΤΑ.. Μέσω του pc suite χρειάζεται να κάνουμε κάτι η απλώς την περνάμε κ όλα Καλά;κ μετά οι υπόλοιπες αναβαθμίσεις έρχονται κανονικά;
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω Τον λόγο που δεν έρχεται ΟΤΑ..

 

To ότι είναι 1.6 gb αρχείο δεν σου λέει κάτι?

 

1 byte να χάσει κατα το κατέβασμα... και τέλος όλα , θα έμενε στο σήμα της LG forever...:lol:

 

Άσε που δεν αντέχουν οι server για εκατοντάδες ή και χιλιάδες ταυτόχρονες συνδέσεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω Τον λόγο που δεν έρχεται ΟΤΑ.. Μέσω του pc suite χρειάζεται να κάνουμε κάτι η απλώς την περνάμε κ όλα Καλά;κ μετά οι υπόλοιπες αναβαθμίσεις έρχονται κανονικά;

 

Θέλει 5 ώρες με ΟΤΑ για να κατέβει...!!!:wacko:

 

To ότι είναι 1.6 gb αρχείο δεν σου λέει κάτι?

 

1 byte να χάσει κατα το κατέβασμα... και τέλος όλα , θα έμενε στο σήμα της LG forever...:lol:

 

Άσε που δεν αντέχουν οι server για εκατοντάδες ή και χιλιάδες ταυτόχρονες συνδέσεις...

 

Με κάλυψε ο tsiv

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

To ότι είναι 1.6 gb αρχείο δεν σου λέει κάτι?

 

1 byte να χάσει κατα το κατέβασμα... και τέλος όλα , θα έμενε στο σήμα της LG forever...:lol:

 

Άσε που δεν αντέχουν οι server για εκατοντάδες ή και χιλιάδες ταυτόχρονες συνδέσεις...

 

Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν έλεγχοι για να εξασφαλίσουν ότι το αρχείο δεν είναι χαλασμένο, και οι συνδέσεις λίγο-πολύ θα ήταν ίδιες με ή χωρίς ΟΤΑ, αφού με τον ίδιο ρυθμό γίνεται διαθέσιμο από το PC suite.

Το βασικό πρόβλημα είναι ότι πρέπει να κατεβάσεις στη συσκευή 1.6GB και μετά να το φλασάρεις - χρειάζεται πολύ περισσότερο ελεύθερο χώρο, ενώ η πιθανή ανάγκη να διακόψεις και να συνεχίσεις το κατέβασμα το κάνει πιο προβληματικό.

Link to comment
Share on other sites

παιδια από τοτε που εβαλα την lollipop στο βιντεο δεν υπαρχει αυτό που εκανε διαφορες παραλλαγες στο προσωπο ( στομα-μυτη-κλπ)

 

Αφαιρεσαν την καλυτερη εφαρμογη του κινητου!! Αν ειναι δυνατον!

Πως θα γινει να το ξαναβρουμε αυτο ρε παιδια ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...