Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εκτός συγκλονιστικού απροόπτου, την Παρασκευή θα αποκτήσω το G2.

Πιστεύω ότι είναι η πιο τίμια πρώην ναυαρχίδα, που πωλείται ακόμα.

Ελπίζω μόνο η μπαταρία να τα πηγαίνει καλύτερα από του G Pad που ήδη έχω

& δεν μπορώ να πω ότι με έχει αφήσει ικανοποιημένο.

Ακριβως.

Οσο για την μπαταρια του θα σε εκπληξει ευχαριστα!

 

Με το καλο να το παρεις στα χερια σου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οκ λοιπόν, αφού έχουμε ακόμα αρκετή εγγύηση θα είχε ενδιαφέρον να δω αν και πόσο μπορεί να αυξηθεί η κιτρινίλα με έντονη καθημερινή χρήση :lol:
Link to comment
Share on other sites

Οκ λοιπόν, αφού έχουμε ακόμα αρκετή εγγύηση θα είχε ενδιαφέρον να δω αν και πόσο μπορεί να αυξηθεί η κιτρινίλα με έντονη καθημερινή χρήση :lol:

Κοιτα μη σου κανει κανενα "μπαφ" αντι να αυξηθει η κιτρινιλα :D

Link to comment
Share on other sites

Οκ λοιπόν, αφού έχουμε ακόμα αρκετή εγγύηση θα είχε ενδιαφέρον να δω αν και πόσο μπορεί να αυξηθεί η κιτρινίλα με έντονη καθημερινή χρήση :lol:

Εμενα ξεκινησε απο αριστερα σαν μια πολυ ψιλη γραμμουλα που την εβλεπα ομως απο τις πρωτες μερες γιατι αλλαζω συχνα wallpaper και οταν το πηγα στο σερβις μετα απο δυο μηνες και βαλε ,ειχε σταθεροποιηθει η αριστερη μερια και αρχισε να βγαζει και απο δεξια.

Εφοσον μου εδωσαν επιπλεον δυο χρονια εγγυηση για τη νεα οθονη θα το πηγαινω συνεχεια οποτε βγαζει κιτρινιλα!!

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

που το πηγες και σου αλλαξαν την οθονη μαζι με 2 χρονια εγγυηση?το 16αρι η το 32αρι εχεις?

 

εξουσιοδοτημένος επισκευαστής για τα lg είναι η procordia.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμένα την ίδια μέρα που το παρέλαβαν επικοινώνησαν.

Λοιπόν το παρέλαβαν χτές, σήμερα τους κάλεσα εγώ στις μιάμιση και δεν έιχαν κανένα νεό. τι γκαντεμιά ρε ****το το πήρα για τα διθυραμβικά λόγια και την έφαγα κανονικά.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,νομιζω πως εχω ενα θεματακι και θα ηθελα την βοηθεια σας!!οταν με καλουν και χτυπαει ο ηχος,,,ξαφνικα χαμηλωνει η μελωδια!!εψαξα να βρω μεσα απο ρυθμισεις αλλα δεν μπορεσα να κανω κατι!!γνωριζει καποιος πως το διορθωνω??
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,νομιζω πως εχω ενα θεματακι και θα ηθελα την βοηθεια σας!!οταν με καλουν και χτυπαει ο ηχος,,,ξαφνικα χαμηλωνει η μελωδια!!εψαξα να βρω μεσα απο ρυθμισεις αλλα δεν μπορεσα να κανω κατι!!γνωριζει καποιος πως το διορθωνω??

Στο g3 πάντως πας ρυθμίσεις - γενικές - χειρονομιες και ξετικαρεις το ήχος κλήσης με εξασθενηση δεν ξέρω αν είναι το ίδιο και με το g2

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,νομιζω πως εχω ενα θεματακι και θα ηθελα την βοηθεια σας!!οταν με καλουν και χτυπαει ο ηχος,,,ξαφνικα χαμηλωνει η μελωδια!!εψαξα να βρω μεσα απο ρυθμισεις αλλα δεν μπορεσα να κανω κατι!!γνωριζει καποιος πως το διορθωνω??

 

ρυθμισεις-γενικες-χειρονομιες-ξετικαρεις το εξασθενηση ηχου

Link to comment
Share on other sites

Εδώ φαίνεται μόνο ότι κατασκευάστηκε τον 12ο του 2014. Εκεί που λέει 6XΨ φαίεται για πού προοριζόταν.

οκ το βρήκα ευχαριστώ! ΝΕ είναι

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

οκ το βρήκα ευχαριστώ! ΝΕ είναι

 

Το NE είναι για Σκανδιναβικές χώρες και είναι επιβεβαιωμένο απο την ίδια την LG Nordic σε ερώτηση που τους είχα κάνει στο επίσημο twitter τους επειδή κι εγώ αυτό έχω και το έψαχνα στις αρχές.

Ο φίλος που απάντησε Ολλανδία μάλλον το μπέρδεψε με το NL.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το ημερολόγιο, πάτησε το κουμπί των ρυθμίσεων πήγαινε ρυθμίσεις, ειδοποιήσεων εκδηλώσεων και επιλέγεις ήχο.αυτό δεν ψάχνεις;στοκ είμαι και γω.

 

Αδελφέ σε ευχαριστώ πολύ , δεν φαντάζεσαι πόσο μου διευκόλυνες τη ζωή δεδομένου ότι έχω δεκαπέντε υπενθυμίσεις που μου χτυπάνε καθημερινά για διάφορες δουλειές / εκκρεμότητες .................. :up::up::up:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ενδιαφερομαι να αγορασω το lg g2 32 gb white απο σκρουτζομαγαζο. διαβασα οτι θα πρεπει να ναι EU αν και ετσι λεγεται στο σαιτ διπλα απο το μοντελο αλλα θα πρεπει να ρωτησω για σιγουρια, οτι θα πρεπει να ναι σειρα 409 κ επειτα για να μην εχω θεμα με κιτρινιλες στην οθονη, κ οτι το 32αρι εχει θεματα γενικοτερα σε εγγυηση, δε καλυπτεται σε σχεση με το 16αρι κ να προτιμησω το 16αρι.

 

κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα?ειδικα το θεμα της εγγυησης με ανησυχει πολυ!

 

ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω!

ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ενδιαφερομαι να αγορασω το lg g2 32 gb white απο σκρουτζομαγαζο. διαβασα οτι θα πρεπει να ναι EU αν και ετσι λεγεται στο σαιτ διπλα απο το μοντελο αλλα θα πρεπει να ρωτησω για σιγουρια, οτι θα πρεπει να ναι σειρα 409 κ επειτα για να μην εχω θεμα με κιτρινιλες στην οθονη, κ οτι το 32αρι εχει θεματα γενικοτερα σε εγγυηση, δε καλυπτεται σε σχεση με το 16αρι κ να προτιμησω το 16αρι.

 

κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα?ειδικα το θεμα της εγγυησης με ανησυχει πολυ!

 

ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω!

ευχαριστω πολυ :)

 

αν θες για τις κιτρινίλες, ρίξε μια ματιά στις "καλές" εκδόσεις, αλλά και θέμα να προκύψει, το πας στην procordia.

τώρα, όσον αφορά την εγγύηση, 99% των καταστημάτων φέρνει ευρωπαϊκά μοντέλα κι αυτό σε απασχολεί, να είναι ευρωπαϊκό, όχι από ποια χώρα είναι. απ'ότι βλέπω, όλα είναι eu οπότε δεν θα χεις κάποιο θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

χαιρομαι που γινομαι μελος του forum!διαπιστωσα λοιπον ενα θεμα με την οθονη του lg g2~εμφαινισε ξαφνικα ενα κιτρινο λεκε στο ανω δεξι ακρο της οθονης.αυτο το παρατηρω ειδικα σε ασπρο φοντο και γκρι επισης!εχει επιστραφει στην εταιρεια αλλα απαντηση ακομα δεν πηρα!να ζητησω αντικατασταση της συσκευης?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,

 

ενδιαφερομαι να αγορασω το lg g2 32 gb white απο σκρουτζομαγαζο. διαβασα οτι θα πρεπει να ναι EU αν και ετσι λεγεται στο σαιτ διπλα απο το μοντελο αλλα θα πρεπει να ρωτησω για σιγουρια, οτι θα πρεπει να ναι σειρα 409 κ επειτα για να μην εχω θεμα με κιτρινιλες στην οθονη, κ οτι το 32αρι εχει θεματα γενικοτερα σε εγγυηση, δε καλυπτεται σε σχεση με το 16αρι κ να προτιμησω το 16αρι.

 

κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα?ειδικα το θεμα της εγγυησης με ανησυχει πολυ!

 

ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω!

ευχαριστω πολυ :)

 

Παρτίδα 403,το κινητο κατά καιρούς έχει λιωθεί με παιχνίδια,gps κτλ,κανένα πρόβλημα με κιτρινιλες.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που έχει πέσει η τιμή αρκετά, θα έλεγα προτίμησε το 32γιγα ,πάντως πρόκειται για εξαιρετική οθόνη, που έχεις την αίσθηση ότι θα βγει εξω να σου μιλήσει :D ,αυτό όμως έχει και το τίμημα του καθιστώντας την ιδιαίτερα ευαίσθητη .Αν είναι να πάρεις το 32 ,δώσε λιγα χρήματα παραπάνω και πάρε το g3 εφόσον δεν σου πέφτει σαν μέγεθος μεγάλο. Καλύτερο κινητό κάτα την γνώμη μου με περισσότερα πλεονεκτήματα έναντι του g2 με μοναδικό φυσιολογικό αρνητικό την μπαταρία λόγω ανάλυσης της οθόνης του.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Το ΝΕ αντιστοιχεί στο Northern Europe ενώ η Ολλάνδία έχει NL.

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36

 

Στην εγγύηση δεν έχουμε θέμα έτσι δεν είναι? Γιατί και εγώ ΝΕ έχω.

Practice what you preach
Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση :!::!:

Τα μηνύματα περί διαθεσιμότητας της συσκευής μεταφερθήκαν στο σωστό θεμα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα, μόλις χθες πέρασα μέσω pc suite lollipop (έχω το f320 κορεατικο) απλά φυσάει το κινητό. Επειδή έχω και το g3 το κορεατικο με snap 805 και περασμένη lollipop, απλά να αναφέρω ότι το g2 είναι έτη φωτός μπροστά. Δυστυχώς το g2 το καβατζωσε η γυναίκα μου και δεν μου τι δίνει πίσω :-) Edited by kostas701
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα, μόλις χθες πέρασα μέσω pc suite lollipop (έχω το f320 κορεατικο) απλά φυσάει το κινητό. Επειδή έχω και το g3 το κορεατικο με snap 805 και περασμένη lollipop, απλά να αναφέρω ότι το g2 είναι έτη φωτός μπροστά. Δυστυχώς το g2 το καβατζωσε η γυναίκα μου και δεν μου τι δίνει πίσω :-)

 

Άντε με το καλό! Επειδή δε γνωρίζω ακόμα καλά από adroid ποιά τα πλεονεκτήματα του να κάνεις αναβάθμιση μέσω pc suite αντί για ΟΤΑ; Εκανες clean install ή κατευθείαν πάνω από την KitKat;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...