Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 625


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Εχω διαβάσει αρκετές ενότητες. Πολλές φορές μπερδεύεσαι διαβάζοντας πολλά.

Λοιπον,

Θα ήθελα να μου προτείνετε μια συσκευή με wp, η οποία θα λειτουργεί ως δεύτερο κινητό. Η χρηση του θα ειναι τηλεφωνία, mails, tapatalk και μερικά app ειδήσεων. Το κόστος δεν θα ήθελα να ξεφύγει απο τα 150€-160€. Και νομιζω συμπαθώ αυτα τα Nokia.... :)

 

Αναμένω με ενδιαφερον τις απαντηςεις σας.... :)

 

μεταχειρησμενο το 625 το βρησκεις σε αυτα τα λεφτα,αλλα δεν ειναι και ευκολο να το βρεις,παντος αν μπορεις να διαθεσεις 170-180 ευρω βρησκεις σιγουρα 920 που εςιναι πολυ ανωτερο...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έβαλα σήμερα την developer preview της 8.1 στο 625 μου. Πρώτες εντυπώσεις εξαιρετικές!! Το κινητό έχει ανέβει μια σκάλα σε ταχύτητα. Τα νέα χαρακτηριστικά εξαιρετικά και πολύ βολικά. Θα γράψω περισσότερα αυριο.
Link to comment
Share on other sites

Την βάζω και εγώ τώρα! Θα γράψω και εγώ εντυπώσεις το συντομότερο!

Η διαδικασία για να τη βάλει κάποιος είναι η εξής:

1) Πάμε στο http://appstudio.windowsphone.com/ και κάνουμε sign-in με τον microsoft λογαριασμό μας και κάνουμε εγγραφή μετά.

2) Κατεβάζουμε στο κινητό την εξής εφαρμογή: Preview For Developers και κάνουμε sign-in

3) Πάμε και ελέγχουμε για updates!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τρεις μέρες με τα 8.1 έχω να πω το εξής: Ουαου!!!!

Μιλάμε για φοβερό upgrade!!!! Δεν πιστεύω ότι το 625 μου έχει αλλάξει τόσο πολύ!! Και δεν μιλάω μόνο για το κομματι της εμφάνισης και των νέων λειτουργιών αλλα και για την απόδοση της συσκευής. Επιγραμματικά θα αναφέρω ότι εγκατέστησα σήμερα το Asphalt 8 στην SD Card-παρακαλω (γιατι δεν είχα αρκετό χώρο στην συσκευή) και το παιχνίδι τρέχει νεράκι!!! Έχω πάθει πλάκα. Ο ΙΕ παίζει πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με πριν(κρατάει στην μνήμη την προηγούμενη σελίδα και είναι πολύ γρήγορος και επίσης στην πληκτρολόγηση σελίδων που έχω ξαναεπισκεφτει τις βρίσκει από την cache σε χρόνο ρεκόρ). Όλα τα νέα features είναι πραγματικά όλα καταπληκτικά και δουλεύουν άψογα. Ακόμα και η εφαρμογή ραδιοφώνου αναβαθμίστηκε και έγινε πιο εύκολη στο χειρισμό της.

Μπράβο στην MSFT για όλα τα καλούδια αλλα και για το γεγονός ότι ακούει τους χρηστες.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από τρεις μέρες με τα 8.1 έχω να πω το εξής: Ουαου!!!!

Μιλάμε για φοβερό upgrade!!!! Δεν πιστεύω ότι το 625 μου έχει αλλάξει τόσο πολύ!! Και δεν μιλάω μόνο για το κομματι της εμφάνισης και των νέων λειτουργιών αλλα και για την απόδοση της συσκευής. Επιγραμματικά θα αναφέρω ότι εγκατέστησα σήμερα το Asphalt 8 στην SD Card-παρακαλω (γιατι δεν είχα αρκετό χώρο στην συσκευή) και το παιχνίδι τρέχει νεράκι!!! Έχω πάθει πλάκα. Ο ΙΕ παίζει πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με πριν(κρατάει στην μνήμη την προηγούμενη σελίδα και είναι πολύ γρήγορος και επίσης στην πληκτρολόγηση σελίδων που έχω ξαναεπισκεφτει τις βρίσκει από την cache σε χρόνο ρεκόρ). Όλα τα νέα features είναι πραγματικά όλα καταπληκτικά και δουλεύουν άψογα. Ακόμα και η εφαρμογή ραδιοφώνου αναβαθμίστηκε και έγινε πιο εύκολη στο χειρισμό της.

Μπράβο στην MSFT για όλα τα καλούδια αλλα και για το γεγονός ότι ακούει τους χρηστες.

 

Μπορείς σε παρακαλώ να πεις ποιες αλλαγές και κυρίως προσθήκες έκαναν στην εφαρμογή του ραδιοφώνου; Και ειδικότερα με τους αποθηκευμένους ραδιοφωνικούς σταθμούς αν μπορείς να προσθέσεις ονόματα, να αλλάξεις τη σειρά τους στη λίστα, να τους αντιστοιχίζεις σε αριθμητικές μνήμες;

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να πεις ποιες αλλαγές και κυρίως προσθήκες έκαναν στην εφαρμογή του ραδιοφώνου; Και ειδικότερα με τους αποθηκευμένους ραδιοφωνικούς σταθμούς αν μπορείς να προσθέσεις ονόματα, να αλλάξεις τη σειρά τους στη λίστα, να τους αντιστοιχίσεις σε αριθμητικές μνήμες;

Τίποτα από αυτά που αναφέρεις δεν έχουν γίνει. Άλλαξε λίγο το UI και έχουν προστεθεί πλήκτρα σκαναρισματις μπρος πίσω που δεν υπήρχαν πριν καθώς και πλήκτρο καρδιά για αποθήκευση του σταθμού. Απλά το ανέφερα ως ένα στοιχείο που ρίχνει τοβποσο πολύ έχει ασχοληθεί η MSFT με τα 8.1.

Αυτά που ζητάς για το ράδιο εμένα δεν μου φαίνονται χρήσιμα,ίσως μόνο η μετονομασία του σταθμού έτσι ώστε να τον βλέπεις με το όνομα που εσύ θες αν τον έχεις καρφιτσώσει στην αρχική οθόνη.

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη αναζήτηση υπήρχε και πριν πατώντας δίπλα στη συχνότητα, δξ ή αρ.

Με άλλα λόγια δεν προσέθεσαν κάτι χρήσιμο ή ουσιαστικό.

Αυτά που ζητάω, θεωρούνται αυτονόητα από άλλα λειτουργικά, εξ ου και αναφέρομαι σ' αυτά αφού τα έχω εκτιμήσει στην πράξη.

Και πολλά άλλα ακόμη, αλλά είπα αυτά να είναι τα ελάχιστα.

Ούτε είναι δυνατόν τρίτα apps να έχουν τα αυτονόητα...

Τέλος πάντων, δε θέλω να φανώ ότι χαλάω το κλίμα.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Η αυτόματη αναζήτηση υπήρχε και πριν πατώντας δίπλα στη συχνότητα, δξ ή αρ.

Με άλλα λόγια δεν προσέθεσαν κάτι χρήσιμο ή ουσιαστικό.

Αυτά που ζητάω, θεωρούνται αυτονόητα από άλλα λειτουργικά, εξ ου και αναφέρομαι σ' αυτά αφού τα έχω εκτιμήσει στην πράξη.

Και πολλά άλλα ακόμη, αλλά είπα αυτά να είναι τα ελάχιστα.

Ούτε είναι δυνατόν τρίτα apps να έχουν τα αυτονόητα...

Τέλος πάντων, δε θέλω να φανώ ότι χαλάω το κλίμα.

Αν σκεφτεις οτι τα WP8 αρχικα ηρθαν χωρις FM radio και μετα προστεθηκε, παλι καλα. Εμενα οπως ειναι τωρα το ραδιοφωνο στα 8.1 μου κανει μια χαρα. Και στο λεω εγω που ακουω 2-3 ωρες ραδιο την ημερα απο το κινητο. Η συνατοτητα καρφιτσωματος στην αρχικη οθονη οσων σταθμων θελω, ο ελεγχος του ραδιοφωνου απο την οθονη κλειδωματος χωρις να χρειαστει να ξεκλειδωσω και η αλλαγη σταθμως μπρος-πισω απο το πληκτρο του handsfree με εχουν βολεψει. Μακαρι να δωσουν και αλλες βελτιωσεις στο μελλον. Επισης βασικο ειναι οτι η ληψη σε οσα WP8 Lumia εχω δουλεψει (και ειναι σχεδον ολα) ειναι πολυ καλη και δυσκολα χανει τελειως η ληψη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! από σημερα είμαι και εγω κατοχος του 625, καταρχας είμαι πολύ ευχαριστημενη για ότι "προσφερει" στην τιμη που το "προσφερει"....

 

Ξεκιναω τις ερωτήσεις τωρα... :)

 

Το αγορασα από τα ΜΜ, πηγαίνοντας στις ρυθμισεις-->προσθετα και πληροφοριες-->περισσοτερες πληροφοριες βλεπω ότι Manufacturer name εχει RM-941_eu_hungary_356 οποιος το εχει παρει από Ελλαδα αυτό του γραφει?

 

Επισης στο Μοbile Operator μου γραφει 000-HU εγω όμως εχω COSMOTE......και σκέφτομαι μηπως το εχει παρει καποιος άλλος πιο πριν και εγω πηρα "καινουριο" δευτερο χερι... :(

 

Γνωρίζεται μηπως με καποιο τροπο μπορω να δω εάν το τηλεφωνο είναι ενεργοποιημενο πιο πριν.....

 

Τελος η προσφορα από τα ΜΜ ελεγε αυτό

 

Smartphone Lumia 625 της Nokia

Η Nokia σε συνεργασία με τη Microsoft θα παρέχει εφαρμογές από το Store αξίας 25€ αλλά και παιχνίδια Gameloft, αξίας ως και 40€ για τις συσκευές που θα ενεργοποιηθούν από 17/4 έως 30/06.

 

Όμως εγω ουτε καποιο voucher βρηκα μεσα στη συσκευασια ουτε καποιο email εχω λαβει ακομα......μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω και για αυτό? γιατι στα ΜΜ που ρωτησα απαντηση δεν καταφεραν να μου δωσουν....:(

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! από σημερα είμαι και εγω κατοχος του 625, καταρχας είμαι πολύ ευχαριστημενη για ότι "προσφερει" στην τιμη που το "προσφερει"....

 

Ξεκιναω τις ερωτήσεις τωρα... :)

 

Το αγορασα από τα ΜΜ, πηγαίνοντας στις ρυθμισεις-->προσθετα και πληροφοριες-->περισσοτερες πληροφοριες βλεπω ότι Manufacturer name εχει RM-941_eu_hungary_356 οποιος το εχει παρει από Ελλαδα αυτό του γραφει?

 

Επισης στο Μοbile Operator μου γραφει 000-HU εγω όμως εχω COSMOTE......και σκέφτομαι μηπως το εχει παρει καποιος άλλος πιο πριν και εγω πηρα "καινουριο" δευτερο χερι... :(

 

Γνωρίζεται μηπως με καποιο τροπο μπορω να δω εάν το τηλεφωνο είναι ενεργοποιημενο πιο πριν.....

 

Τελος η προσφορα από τα ΜΜ ελεγε αυτό

 

Smartphone Lumia 625 της Nokia

Η Nokia σε συνεργασία με τη Microsoft θα παρέχει εφαρμογές από το Store αξίας 25€ αλλά και παιχνίδια Gameloft, αξίας ως και 40€ για τις συσκευές που θα ενεργοποιηθούν από 17/4 έως 30/06.

 

Όμως εγω ουτε καποιο voucher βρηκα μεσα στη συσκευασια ουτε καποιο email εχω λαβει ακομα......μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω και για αυτό? γιατι στα ΜΜ που ρωτησα απαντηση δεν καταφεραν να μου δωσουν....:(

 

Καλορίζικο! Όχι δεν είναι από δεύτερο χέρι η συσκευή, απλά προοριζόνταν για την αγορά της Ουγγαρίας και για τον α ή β λόγο (που λίγο πολύ τους ξέρουμε όλοι μας) βρέθηκε να πωλέιται στην χώρα μας. Είναι αυτό που λέμε "παραεισαγωγή". Δεν έχεις κάποιο θέμα ούτε με την εγγύηση ούτε με τίποτα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολύ!!! :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοον οι εντυπώσεις μετα από 2 ημερες συνύπαρξης με το 625....συγκριση με Iphone4/4s, Galaxy S3, NEXUS S (Οσο και εάν μπορει να χαρακτηριστεί "ιεροσυλια" σε σχεση με τις 3 πρωτες συσκευες :) ).

(προσωπικα δεν ειδα ή δεν καταλαβα και τις τεράστιες διαφορες μετα και το "περασμα" των 8.1preview.)

 

ΘΕΤΙΚΑ

+Οθονη ικανοποιητικοτατη παρα το μέγεθος και την αναλυση της!!

+Tαχυτατο!!!

+Μεταφορα με bluetooth ή με καλωδιο μεσω Η/Υ πολύ γρηγορη.

+Βρηκα καποια ακρη με την "προσφορα" (οσον αφορα σε παιχνίδια της GAMELOFT) που τελικα δεν "φαινεται" να είναι των ΜΜ αλλα γενικοτερα της ΝΟΚΙΑ.

+Σαν Ringtone (παροτι διαβασα το αντιθετο) δεχτηκε από την πρωτη στιγμη οποιοδήποτε MP3 του "περασα"

+ΦΟΒΕΡΕΣ δυνατότητες η φωτογραφικη του (αν και δεν με πολυαπασχολει.... :) )

 

ΑΡΝΗΤΙΚΑ

-Είναι ποοοοοοοοοοοοοολυ γλυστερο....δεν κρατιεται με τιποτα στα χερια λογω της γλυστερης πισω μεριας, θελει ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΔΗΠΟΤΕ θηκη διαφορα θα το "κλαιμε"!!!!

-Παροτι εχω tablet με win8.1 Και λογαριασμο/ους ΧΒΟΧ Live δεν εχω καταφερει ακομα να τα "συνδεσω ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ" μεταξυ τους.....με τον λογαριασμο ιδιως στο ΧΒΟΧ το smartglass ΑΛΛΑ και οποιαδήποτε εφαρμογή ακομα μου δινει/ουν σφαλμα 80154017 παροτι εχω δοκιμασει κάθε πιθανο συνδυασμο region!!!!!!!!

-Ο ηχος μου φαινεται καπως "ρηχος".

-Το γεγονος ότι στις αναπάντητες κλησεις, sms, email δεν "αναβουν" τα μπροστινα "πληκτρα" όπως γινεται με το android/ios για να με "ενημερωσουν" ότιv κατι "εχασα" ή "δεχθηκα".

 

Παντως και παρα τα μεχρι στιγμης αρνητικα ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ότι θα "ξαναγυρίσω" σε συσκευη ΙΔΙΩΣ με λειτουργικο android Και (ισως με μικρες πιθανότητες) ios!!!!!!!

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα το LG (NEXUS 4) δεν το εχω οποτε δεν μπορω να το συγκρινω, όμως σε σχεση με τα τηλεφωνα που εχω και το συγκρινω είναι λες και το εχεις πασαλειψει με λαδι Αυγουστο μηνα....:) :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλό Πάσχα ! Έχεις απόλυτο δίκιο. Γλυστραει σαν χέλι. Ενώ δεν ειμαι φίλος στις θήκες αγόρασα απο e-Bay μια E-Gel και ησύχασα. Απο το τηλεφωνακι είμαι πολύ ευχαριστημένος και περιμένω το καλοκαίρι το blue update ( για να δουμε... θα γνωρίσουμε την cortana ?? Edited by TopG
Link to comment
Share on other sites

Καλο ΠΑΣΧΑ!!!

 

Και ΕΜΕΝΑ δεν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ οι θηκες, αναγκάστηκα όμως να βαλω αυτή που μου εδωσαν από τα ΜΜ και ετσι είμαι "ΟΚ"!!! την Cortana παντως μπορεις να την γνωρίσεις εάν "περασεις" τα 8.1 preview, την οποια (Cortana) εάν και δεν ΘΑ την "χρησιμοποιω" καναδυο φορες που την τσεκαρα σαν ξυπνητηρι :) ηταν ΑΨΟΓΗ!!!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Λες ; Και μένα από τότε που βγήκε με τρώνε τα δάχτυλα μου... Διστάζω μόνο γιατι στην " κανονική " βάζει και τα δικά της η ΝΟΚΙΑ και μήπως τώρα έχω τίποτα προβλήματα με τους χάρτες, GPS κλπ που τα χρησιμοποιω
Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα χρησιμοποεις σαν GPS να σου πω...οσο για την κανονικη οοοοοταν με το καλο κυκλοφορησει την περναμε από "επανω"!!! ;)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Α!! ΟΚ τοτε κανε αφοβα το update το ΗΕRE δουλευει μια χαρα!!! :) :)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετοπιζω πρόβλημα με το viber.

στην αρχη μου ερχόντουσαν οι κλήσεις κανονικά, αλλα σήμερα δεν έρχεται τίποτα. Μπαίνω στην εφαρμογή και βλεπω αναπάντητες κλήσεις χωρίς να έχει χτυπήσει τοι κινητό. Καμια ιδέα, τι μπορεί να φταίει;

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετοπιζω πρόβλημα με το viber.

στην αρχη μου ερχόντουσαν οι κλήσεις κανονικά, αλλα σήμερα δεν έρχεται τίποτα. Μπαίνω στην εφαρμογή και βλεπω αναπάντητες κλήσεις χωρίς να έχει χτυπήσει τοι κινητό. Καμια ιδέα, τι μπορεί να φταίει;

Γενικα τον τελευταιο καιρο υπαρχει σοβαρο προβλημα με το viber...ας ελπισουμε να το διαπιστωσουν αμεσα κ να το διορθωσουν!

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους. :)

Προσφατα απέκτησα κι εγώ το lumia 625 και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

Πώς γίνεται να αποθηκεύω εφαρμογές και παιχνίδια κατευθείαν στην κάρτα μνήμης? Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάποιον τρόπο.

Επίσης υπάρχει δυνατότητα να μπορούν να μεταφέρονται από την μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης εκ των υστέρων?

 

Γενικά πάντως οι εντυπώσεις μου είναι άριστες από το lumia. Μακράν το πιο value for money smartphone που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Και δεν βλέπω και τεράστιες διαφορές σε σχέση με το iphone 4s των 500+ ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους. :)

Προσφατα απέκτησα κι εγώ το lumia 625 και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

Πώς γίνεται να αποθηκεύω εφαρμογές και παιχνίδια κατευθείαν στην κάρτα μνήμης? Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάποιον τρόπο.

Επίσης υπάρχει δυνατότητα να μπορούν να μεταφέρονται από την μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης εκ των υστέρων?

 

Γενικά πάντως οι εντυπώσεις μου είναι άριστες από το lumia. Μακράν το πιο value for money smartphone που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Και δεν βλέπω και τεράστιες διαφορές σε σχέση με το iphone 4s των 500+ ευρώ.

Γεια σου και εσενα! Αυτο που ζητας για μεταφορα εφαρμογων στην SD γινεται με τα WP8.1

Και εκ των προτερων και εκ των υστερων μεταφορα apps/games στην SD ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια και χαρά σε όλους. :)

Προσφατα απέκτησα κι εγώ το lumia 625 και θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

Πώς γίνεται να αποθηκεύω εφαρμογές και παιχνίδια κατευθείαν στην κάρτα μνήμης? Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάποιον τρόπο.

Επίσης υπάρχει δυνατότητα να μπορούν να μεταφέρονται από την μνήμη του τηλεφώνου στην κάρτα μνήμης εκ των υστέρων?

 

Γενικά πάντως οι εντυπώσεις μου είναι άριστες από το lumia. Μακράν το πιο value for money smartphone που υπάρχει αυτή τη στιγμή.

Και δεν βλέπω και τεράστιες διαφορές σε σχέση με το iphone 4s των 500+ ευρώ.

 

Πραγματι VFM το 625, όχι όμως και 500+ το iphone 4s......299 εχει πια σε γνωστη αλυσιδα!!

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...