Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 625


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ότι έχω την pd θα παίξει κάποιο ρόλο??

 

Αυτό δεν το ξέρω, αλλά δεν είναι περίεργο που η ΤΙΜ έδωσε τη Cyan και η Wind όχι;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 759
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για τη VODAFONE GREECE είναι διαθέσιμη η Κυανή, μήπως να γυρίσεις στην 8 και να ελέγξεις για αναβαθμίσεις;

 

Πως γίνεται αυτό; Αλλά και πάλι, πρέπει να έχω την 8 για να μου έρθει; Και αυτοί που έχουν την preview δεν θα την λάβουν;

Έν των μεταξύ ρώτησα προχτές σε κατάστημα Vodafone και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα ακόμα για την 8.1:confused::wacko:

 

Και μια ερώτηση. Το Η+ είναι 4g; Γιατί στην αντιπροσωπεία της νοκια έτσι μου είπαν.

Εγώ σύμφωνα με το λινκ κατάλαβα αλλά

http://community.giffgaff.com/t5/Blog/G-H-E-3G-and-LTE-Making-sense-of-cell-network-alphabet-soup/ba-p/10735263

Γιατί LTE ή 4g δεν μου έχει εμφανίσει ποτέ μέχρι τώρα, ενώ σε φίλο ,με iPhone του λέει κανονικά 4g.:confused:

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται αυτό; Αλλά και πάλι, πρέπει να έχω την 8 για να μου έρθει; Και αυτοί που έχουν την preview δεν θα την λάβουν;

Έν των μεταξύ ρώτησα προχτές σε κατάστημα Vodafone και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα ακόμα για την 8.1:confused::wacko:

 

Και μια ερώτηση. Το Η+ είναι 4g; Γιατί στην αντιπροσωπεία της νοκια έτσι μου είπαν.

Εγώ σύμφωνα με το λινκ κατάλαβα αλλά

http://community.giffgaff.com/t5/Blog/G-H-E-3G-and-LTE-Making-sense-of-cell-network-alphabet-soup/ba-p/10735263

Γιατί LTE ή 4g δεν μου έχει εμφανίσει ποτέ μέχρι τώρα, ενώ σε φίλο ,με iPhone του λέει κανονικά 4g.:confused:

 

Κοίτα και τον πίνακα της ΝΟΚΙΑ για τη Cyan.

Το H+ είναι 3.75G. Μήπως έχεις επιλέξει να μην έχεις 4G από τις ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα και τον πίνακα της ΝΟΚΙΑ για τη Cyan.

Το H+ είναι 3.75G. Μήπως έχεις επιλέξει να μην έχεις 4G από τις ρυθμίσεις;

 

Tον είδα τον πινακα γι αυτό παραξενεύτηκα.

 

Όσο για το σήμα, κάποτε είχα δει στις ρυθμίσεις αυτό που λες, και το είχα βάλλει στο 4g, αλλά τώρα όσο και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν το βρήκα. Τι να παίζει ρόλο;

 

 

 

ΥΓ: πως το ξαναβρισκω στις ρυθμίσεις;

Link to comment
Share on other sites

Tον είδα τον πινακα γι αυτό παραξενεύτηκα.

 

Όσο για το σήμα, κάποτε είχα δει στις ρυθμίσεις αυτό που λες, και το είχα βάλλει στο 4g, αλλά τώρα όσο και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν το βρήκα. Τι να παίζει ρόλο;

 

 

 

ΥΓ: πως το ξαναβρισκω στις ρυθμίσεις;

 

Κινητή τηλεφωνία και Sim και μετά Ρυθμίσεις Sim

Παίζει ρόλο γιατί αν επιλέξεις μόνο το 2G δε θα συνεργάζεται με δίκτυα τρίτης γενιάς.

Link to comment
Share on other sites

Κινητή τηλεφωνία και Sim και μετά Ρυθμίσεις Sim

Παίζει ρόλο γιατί αν επιλέξεις μόνο το 2G δε θα συνεργάζεται με δίκτυα τρίτης γενιάς.

 

To βρήκα. Ευχαριστώ. Τελικά ήταν στο 3G. Tώρα περιμένω να δώ αν θα παει στο 4g...

 

Όσο για το 8.1, οι άλλοι με lumia 625 το έχουν λάβει;

Link to comment
Share on other sites

To βρήκα. Ευχαριστώ. Τελικά ήταν στο 3G. Tώρα περιμένω να δώ αν θα παει στο 4g...

 

Όσο για το 8.1, οι άλλοι με lumia 625 το έχουν λάβει;

 

Δεν ξέρω να σου πω για Vodafone, αλλά θυμάμαι πως όλοι οι κάτοχοι 625 εκτός της Wind It αναβαθμίστηκαν σε μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω πως σβήνουμε το ιστορικό του skype

Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση η να είμαι σε λάθος ενότητα αλλά το έχω 5 μέρες το κινητό και δεν το έχω βρει

 

Σημείωση : Είναι το πρώτο μου smartphone

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω πως σβήνουμε το ιστορικό του skype

Μπορεί να είναι χαζή η ερώτηση η να είμαι σε λάθος ενότητα αλλά το έχω 5 μέρες το κινητό και δεν το έχω βρει

 

Σημείωση : Είναι το πρώτο μου smartphone

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

αν εννοείς για τις πρόσφατες κλήσεις και τα πρόσφατα μηνύματα με επαφές τότε πάτα παρατεταμένα πάνω στην κάθε μια και επέλεξε "κατάργηση"

 

η σωστή ενότητα για απορίες εφαρμογών είναι αυτή http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=354242&page=174

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά εννοώ τα μηνύματα γενικά να διαγραφούν

Μάλλον δεν γίνεται από μια ματιά που έριξα στο νετ

Link to comment
Share on other sites

Αμα φυγω από την Italian wind , θα χάσω κ τις εφαρμογές που έχω κατεβάσει??

 

Θα κάνει hard reset, οπότε χάνεις ότι είχες μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω λογαριασμό στο OneDrive...πως ακριβώς γίνεται η δημιουργία αντιγράφων??

 

ρυθμίσεις -> αντίγραφο ασφαλείας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στα παιδια!!Εχω μια απορια!Ολα καλα με το τηλεφωνακι περα απο κατι μικρα κολληματακια και αν και απο ιταλια ολα καλα με την 8.1 απ οτι φαινεται(βεβαια δεν βλεπω μεσα καμια κορτανα η λειτουργια ησυχης νυχτας η οπως την ελεγαν την εφαρμογη)εχω θεμα με τα αντιγραφα ασφαλειας!Παω να κανω και οταν τελειωνει μου γραφει παντα: Παρουσιαστηκε προβλημα με τη δημιουργια αντιγραφου ασφαλειας των ρυθμισεων σας.Δοκιμαστε ξανα αργοτερα...Τι γινεται?Ξερει μηπως καποιος?Ευχαριστω εκ των προτερων!
Link to comment
Share on other sites

Στο OneDrive έχεις συνδεθεί...?

 

Η Cortana είναι διαθέσιμη μόνο σε κινητά με region USA και γλώσσα US English...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...