Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 1020 Μέρος Ι


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ενδιαφέρον, αν και όλα στο αυτόματο όπως λέει και ο φωτογράφος. Επίσης να πω ότι μάλλον είχε άγχος ή παρκινσον.. Αλλιώς δεν εξηγούνται οι απαράδεκτες φωτογραφίες (κουνημένες) άλλοτε στο 808 άλλοτε στο 1020.

 

Στο αυτόματο το 808 τραβά με 85% jpeg ενώ το 1020 με 95%!

 

Τα πιο ανεξάρτητα αποτελέσματα δείχνουν χειρότερα αποτελέσματα σε θόρυβο και κακό αλγόριθμο συμπίεσης jpeg.

Νokia Ngage(x2) -> SE K700 -> SE K750 -> N73 -> N95 -> Nokia N8-> 808 Pureview-> Meizu M2 Note -> Lumia 950 -> LG V40 (όλο στα μυστήρια πάω και πέφτω :p )
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σε αυτο το review αναφερει σε ενα σημειο οτι απο τα 32gb ειναι διαθεσιμα τα 24.....wtf!!! περιμενα να ειναι περιπου 27, θα μου πεις τα 3 γιγα θα σε σωσουν? αλλα

να βαλεις κανα παιχνιδι της προκοπης , λιγη μουσικη και μετα τι θα σου μεινει για φωτος και βιντεο?(ειδικα για βιντεο)

χχχμμμμμ......δεν αρχιζουμε καλα....

κοψε απο δω κοψε απο κει, αντε και με κανα βαρβατο update, προβλεπω να πεφτουν τα ελευθερα στα 20.....

 

Τώρα κοίταξα, μετά από ρεσετ έχεις 25GB.

Link to comment
Share on other sites

Στο αυτόματο το 808 τραβά με 85% jpeg ενώ το 1020 με 95%!

 

Τα πιο ανεξάρτητα αποτελέσματα δείχνουν χειρότερα αποτελέσματα σε θόρυβο και κακό αλγόριθμο συμπίεσης jpeg.

Εξηγήσου καλύτερα!:) Έχουμε χειρότερη συμπίεση στο 1020? Χειρότερη ποιότητα jpeg? Σίγουρα είναι νωρίς πάντως και το τέστ που είδαμε στο link του φίλου δεν είναι καθόλου πλήρες ώστε να βγάλουμε οποιοδήποτε συμπέρασμα.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια με το πολυαγαπημενο μου Ν8, αποφασισα ξαφνικα και χωρις ενδιασμους, επιτελους να το αποχωριστω και να παραγγειλω το Nokia Lumia 1020 σε μαυρο!!!

Απο εδω : http://www.clove.co.uk/nokia-lumia-1020

Πρωτη εβδομαδα Σεπτεμβρίου λεει...

Αντε να δουμε....

PS

Ελπιζω να μην εχω κανενα προβλημαμε Ελληνικα, Καρτα sim κλπ...

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 3 χρονια με το πολυαγαπημενο μου Ν8, αποφασισα ξαφνικα και χωρις ενδιασμους, επιτελους να το αποχωριστω και να παραγγειλω το Nokia Lumia 1020 σε μαυρο!!!

Απο εδω : http://www.clove.co.uk/nokia-lumia-1020

Πρωτη εβδομαδα Σεπτεμβρίου λεει...

Αντε να δουμε....

PS

Ελπιζω να μην εχω κανενα προβλημαμε Ελληνικα, Καρτα sim κλπ...

 

Δεν θα εχεις κανενα θεμα με ελληνικα/sim κλπ.

Καλοριζικο οταν με το καλο παραλαβεις.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο χρώμα για μένα... :lol:

Αντε με το καλό...

 

Αχαχαχαχ....να 'σαι καλα βρε...:p

Κιτρινο με τιποτα (παραπεμπει και στο συνπολιτη...)

Λευκο παλι, πολυ κυριλε και...δε ξερω, δε μ'αρεσει....

Αν το 'χε σε κοκκινο, θα το ''χτυπουσα'' σιγουρα!!! ;)

Update

Μολις μου στειλαν μηνυμα και μου ζηταν συγγνωμη, γιατι λεει η Νokia αλλαξε παλι τις ημερομηνιες παράδοσης και δε ξερουν ποτε θα το εχουν...

Αλλαξαν και το order σε pre-order...

''We apologise for any confusion but there has today been some further conflicting news from Nokia stating that they are now unable to confirm the release date. Based on this new information the Nokia 1020 has changed back to 'Pre-Order' status on our website and will remain that way until a definite date has been provided by Nokia''

 

Α ρε Νokia...:(

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Αν αργησουν πολυ χτυπα το στο amazon de;)

http://www.amazon.de/Nokia-Smartphone-PureMotion-Touchscreen-Technologie/dp/B00E0G3P34/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1375973410&sr=8-1&keywords=lumia+1020

Παιζει να το φερουν και νωριτερα.

Ακομα και προ-παραγγελια να κανεις χρεωνεσαι μονο αφου ειναι in stock και εχει αποστελει σε εσενα,σε αντιθεση με τους αγγλους που σου δεσμευουν τα χρηματα.

Μου ετυχε στο clove.uk με bt προ-παραγγελια που μου δεσμευσαν τα χρηματα αμεσα,ακομα και αν δεν το ειχαν αμεσα διαθεσιμο

Το ιδιο και στο handtec.uk σε προ-παραγγελια το Xperia SP

Και τα 2 τα ακυρωσα στην πορεια και μου επιστρεψαν τα λεφτα κανονικα μετα καμια εβδομαδα διοτι αλλαξα γνωμη.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετικο βιντεο που δειχνει καποια απο τα δυνατα σημεια της καμερας...

 

 

Όντως πολύ καλή η παρουσίαση στο βιντεο και ακομη καλύτερη η εφαρμογή της νοκια!!

Link to comment
Share on other sites

Αν αργησουν πολυ χτυπα το στο amazon de;)

http://www.amazon.de/Nokia-Smartphone-PureMotion-Touchscreen-Technologie/dp/B00E0G3P34/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1375973410&sr=8-1&keywords=lumia+1020

Παιζει να το φερουν και νωριτερα.

Ακομα και προ-παραγγελια να κανεις χρεωνεσαι μονο αφου ειναι in stock και εχει αποστελει σε εσενα,σε αντιθεση με τους αγγλους που σου δεσμευουν τα χρηματα.

Μου ετυχε στο clove.uk με bt προ-παραγγελια που μου δεσμευσαν τα χρηματα αμεσα,ακομα και αν δεν το ειχαν αμεσα διαθεσιμο

Το ιδιο και στο handtec.uk σε προ-παραγγελια το Xperia SP

Και τα 2 τα ακυρωσα στην πορεια και μου επιστρεψαν τα λεφτα κανονικα μετα καμια εβδομαδα διοτι αλλαξα γνωμη.

 

Μου προτειναν, η αληθεια ειναι, τις 2 παρακατω λυσεις :

Your order of course is confirmed and paid for (subject to any additional security informaton requested). We still expect the 1020 to arrive roughly at the beginning of September but can offer you two options:

 

1. Leave your order as it is and your goods will then automatically ship as soon as first stock arrives. Remember that you can cancel your order at any time up to shipping and receive a full refund.

 

2. Have your payment refunded. We will then email you when stock arrives to confirm if you wish to go ahead with payment so that your order can be dispatched. Your order will still be given priority over any subsequent ones placed.

 

At this stage we will assume you want to keep your order as it is (option one). You only need to contact us if you would like us to refund you.

 

Your custom is appreciated and we look forward to dispatching your order as soon as possible.

 

Regards

 

Τι προτεινεις να κανω???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω θα ελεγα να περιμενεις μεχρι τις 20-25 του μηνος να τσεκαρεις διοτι λογικα θα εχουν βαλει πιθανη ημερομηνια διαθεσιμοτητας.

Αν μεχρι εκεινη την ημερομηνια δεν εχει γινει κατι τετοιο, το ακυρωνεις στο clove.uk αποδεχομενος τη δευτερη λυση που σου προτειναν(δηλαδη σου επιστρεφουν τα χρηματα,αλλα τη σειρα σου σαν προτεραιοτητα την κρατανε κανονικα απο την παραγγελια σου).

 

Εσυ αφου σου επιστρεψουν τα λεφτα προχωρας κανονικα στην προ-παραγγελια απο το amazon και απο τη στιγμη που ΔΕΝ σου δεσμευουν τα λεφτα εως οτου αποσταλει σε εσενα(τα λεφτα παραμενουν στην καρτα σου δηλαδη) και αναλογος πρατεις.

Δηλαδη αν σου στειλουν email απο το clove.uk αποδεχομενος τη δευτερη λυση ενημερωνοντας σε οτι ειναι αμεσα διαθεσιμο για αποστολη σε εσενα νωριτερα απο οτι το amazon,ακυρωνεις του amazon και τους ενημερωνεις οτι επιθυμεις να ολοκληρωθει η αρχικη σου παραγγελια απαντωντας αμεσα στο email που σου στειλουν,πληρωνεις και αποστελουν το κινητο σε εσενα κανονικα.

 

Αλλιως αφοσον δεν λαβεις κανενα email απο το clove.uk για διαθεσιμοτητα και αποστολει εσυ εχεις backup την παραγγελια απο το amazon και εφοσον οι Αγγλοι αργουν οσον αφορα τη διαθεσιμοτητα και το amazon στο στειλει νωριτερα απλα αγγνοεις τους Αγγλους μετα και περιμενεις να παραλαβεις απο το amazon.

Δηλαδη θα παιζεις ταυτοχρονα και με τους 2 και οποιος στο στειλει νωριτερα το κινητο, ειτε οι του clove ειτε του amazon χωρις μαλιστα δεσμευση των χρηματων σου(τα λεφτα ειναι σε εσενα οπως να εχει και βλεπεις και κανεις):)

Εσυ παραλληλα κοιτα και στο expansys.gr αν δεν εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη μηπως το φερουν και απο εκει νωριτερα.;)

Να εχεις και μια τριτη επιλογη:p

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εγω θα ελεγα να περιμενεις μεχρι τις 20-25 του μηνος να τσεκαρεις διοτι λογικα θα εχουν βαλει πιθανη ημερομηνια διαθεσιμοτητας.

Αν μεχρι εκεινη την ημερομηνια δεν εχει γινει κατι τετοιο, το ακυρωνεις στο clove.uk αποδεχομενος τη δευτερη λυση που σου προτειναν(δηλαδη σου επιστρεφουν τα χρηματα,αλλα τη σειρα σου σαν προτεραιοτητα την κρατανε κανονικα απο την παραγγελια σου).

 

Εσυ αφου σου επιστρεψουν τα λεφτα προχωρας κανονικα στην προ-παραγγελια απο το amazon και απο τη στιγμη που ΔΕΝ σου δεσμευουν τα λεφτα εως οτου αποσταλει σε εσενα(τα λεφτα παραμενουν στην καρτα σου δηλαδη) και αναλογος πρατεις.

Δηλαδη αν σου στειλουν email απο το clove.uk αποδεχομενος τη δευτερη λυση ενημερωνοντας σε οτι ειναι αμεσα διαθεσιμο για αποστολη σε εσενα νωριτερα απο οτι το amazon,ακυρωνεις του amazon και τους ενημερωνεις οτι επιθυμεις να ολοκληρωθει η αρχικη σου παραγγελια απαντωντας αμεσα στο email που σου στειλουν,πληρωνεις και αποστελουν το κινητο σε εσενα κανονικα.

 

Αλλιως αφοσον δεν λαβεις κανενα email απο το clove.uk για διαθεσιμοτητα και αποστολει εσυ εχεις backup την παραγγελια απο το amazon και εφοσον οι Αγγλοι αργουν οσον αφορα τη διαθεσιμοτητα και το amazon στο στειλει νωριτερα απλα αγγνοεις τους Αγγλους μετα και περιμενεις να παραλαβεις απο το amazon.

Δηλαδη θα παιζεις ταυτοχρονα και με τους 2 και οποιος στο στειλει νωριτερα το κινητο, ειτε οι του clove ειτε του amazon χωρις μαλιστα δεσμευση των χρηματων σου(τα λεφτα ειναι σε εσενα οπως να εχει και βλεπεις και κανεις):)

Εσυ παραλληλα κοιτα και στο expansys.gr αν δεν εχει μεγαλη διαφορα στην τιμη μηπως το φερουν και απο εκει νωριτερα.;)

Να εχεις και μια τριτη επιλογη:p

 

Χιλια ευχαριστω για το χρονο σου και για την ολη ενημερωση...

Ειναι η πρωτη φορα που θα αγορασω μεσω internet συσκευη και η αληθεια ειναι οτι δεν το εχω ψαξει και πολυ...

Για να μου αποδεσμευσουν τα χρηματα πρεπει να ακυρωθει η παραγγελια (μου εστειλαν με email) και να ξαναγινει εκ νεου σαν pre-order...

If you would like a refund we would need to then cancel the order. We can keep you updated with the stock situation but if you wish to receive the device, you would then need to place another order as the original one would have been cancelled.

 

Please confirm if you would like us to cancel and refund the current order.

 

Την ακυρωσα τελικα, για να 'χω το κεφαλι μου ησυχο!!!

Ασε που διαβαζω οτι υπαρχει περιπτωσει να βγει και σε κοκκινο, το οποιο γουσταρω απιστευτα...

 

Και παλι σ'ευχαριστω παρα πολυ για ολο το ενδιαφερον!!!

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

αν και ακρως εντυπωσιακο το τηλεφωνο αυτο που αναμενουμε να δουμε απο κοντα, στο internet με ενα προχειρο search, ειδα τιμη sar αρκετα πανω από το 1.00 .ασχημο αυτο θεωρω. δεν ειναι ευκολο η μονιμη χρηση με ακουστικο ή bluetooth.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα windows συνεργαζονται καλά με υπολογιστή?. Έχω λαπτοπ με wp8. θα το βλέπει σαν σκληρό δίσκο ?αρχεία τελικά μπορώ να στείλω με μπλε δόντι σε άλλα κινητά η θα ξενερώσω ?για παράδειγμα ξέρω ότι κλήσεις βίντεο και usb on the go to ξεχνάμε.εφαρμογή πλοήγησης εκτός της μαμάς του γιοκ. εφαρμογή nbg λογαριασμού τραπέζης ,step counter ,hdr για φώτο θα μπορέσω να βρω ? αν μπορεί κάποιος να μου γράψει με λίγα λόγια τι θα λείψει αν φύγω από android. ευχαριστώ εκ των προτέρων :confused: Edited by monster1971
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα windows συνεργαζονται καλά με υπολογιστή?. Έχω λαπτοπ με wp8. θα το βλέπει σαν σκληρό δίσκο ?αρχεία τελικά μπορώ να στείλω με μπλε δόντι σε άλλα κινητά η θα ξενερώσω ?για παράδειγμα ξέρω ότι κλήσεις βίντεο και usb on the go to ξεχνάμε.εφαρμογή πλοήγησης εκτός της μαμάς του γιοκ. εφαρμογή nbg λογαριασμού τραπέζης ,step counter ,hdr για φώτο θα μπορέσω να βρω ? αν μπορεί κάποιος να μου γράψει με λίγα λόγια τι θα λείψει αν φύγω από android. ευχαριστώ εκ των προτέρων :confused:

 

 

Αν και εχω το 920 εγω ...οταν συνδεεις το κινητο στο πισι βλεπει φακελους, βιντεο, photo, documents ringotes. οπότε ρίχνεις το αναλογο αρχειο στον αναλογο φακελο με ενα απλο copy. Αρχεια ναι στελνει με bluetooth. gps φυσικα και εχει και αλλες εφαρμογες π.χ. navigon. step counter υποθετω εννοεις προγραμμα για τρεξιμο κλπ; ναι έχει. nbg εφαρμογη απο οτι ξερω εχει. hdr λογικα ειναι θεμα χρονου με την προσθηκη brakcketing που εγινε στο nokia pro cam. Αυτο που θα σου λειψει; Αν για σενα ειναι απαραιτητος ο file manager τοτε αυτο θα σου λειψει σιγουρα.

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

όταν λες ότι είναι χωρίς file manager εννοείς ότι δεν μπορώ να δω τα αρχεία που έχω παρά μόνο πχ από την gallery?δεν μπορώ να κάνω δηλαδή αν θέλω μια μετακίνηση αρχείου από ένα φάκελο σε άλλο παρά μόνο μέσω υπολογιστή ?συγνώμη που σε ζαλίζω .Έχω το s4 mini αυτή την στιγμή και δεν είμαι ευχάριστημένος κυρίως με τις βραδυνές φώτο και έχοντας εμπειρία από συμπιαν ν8 και 808 που φυσάνε στο βραδινό κομμάτι δεν έχω άλλη επιλογή και τα φοβάμαι λίγο τα windows ...

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

όταν λες ότι είναι χωρίς file manager εννοείς ότι δεν μπορώ να δω τα αρχεία που έχω παρά μόνο πχ από την gallery?δεν μπορώ να κάνω δηλαδή αν θέλω μια μετακίνηση αρχείου από ένα φάκελο σε άλλο παρά μόνο μέσω υπολογιστή ?συγνώμη που σε ζαλίζω .Έχω το s4 mini αυτή την στιγμή και δεν είμαι ευχάριστημένος κυρίως με τις βραδυνές φώτο και έχοντας εμπειρία από συμπιαν ν8 και 808 που φυσάνε στο βραδινό κομμάτι δεν έχω άλλη επιλογή και τα φοβάμαι λίγο τα windows ...

:wacko:

 

Ακριβως δεν μπορεις να κανεις καποια μετακινιση κλπ. μονο ανεβασμα σε skydrive dropbox κλπ και προσβαση εχουν οι εφαρμογες που εχουν σχεση η προσβαση στην γκαλερυ κλπ. πχ εφαρμογη που μπορεις να εχεις φωτος κλειδωμενες με κωδικο υπαρχουν.Δεν εχεις φακελους με την εννοια που εχεις στο android. ολα μπενουν αυτοματα στη θεση που πρεπει να μπουν. μετακινηση δηλαδη μεσα στο κινητο απο φακελο σε φακελο δεν υπαρχει. Προσωπικα εχω και νεξους 7 και βλεπω τα θετικα του android παρολα αυτα προτιμω το windows phone στα κινητα. γουστα ειναι αυτα. Αν για σενα ειναι μαστ o file manager δυστυχως δεν κανει για σενα το κινητο :) αν και απο οτι διαβαζω ισως ειναι κοντα το jailbreak...θα δειξει

Edited by mixail72
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δούμε. εγώ απλά ψάχνω ένα κινητό πλήρες φωτογραφική με φλας ξένον γιατί κακά τα ψέματα στις βραδυνές δεν φθάνει το λεντακι. είμαι Χαλκιδική και το 4αρι μίνι βγάζει πολύ καλές φώτο την ημέρα αλλά παρόλο που η σαμυ έχει στους γαλαξίες το δυνατότερο φωτάκι της αγοράς μόνο για νυκτερινό βίντεο είναι κατάλληλο . στην φώτο το αποτέλεσμα δεν είναι και το ιδανικότερο συγκρίνοντας με το Ν8 που έχω ακόμη ,το οποίο δεν με καλύπτει ποια σε εφαρμογές. . Γιαυτό αν δεν βγει κάτι αξιόλογο στο Αντροιντ σύντομα με βλέπω σφαίρα για 1020 μόλις πέσει βέβαια . ευχαριστώ για τον χρόνο σου. αντε να περιμένουμε το σπάσιμο

 

:)

Link to comment
Share on other sites

πάντως από ότι εχω καταλάβει οι ευκολίες του συμπιαν με αποκορύφωση το 808 έχουν μετά πολλού τελειώσει. Η θα αργήσουν πολύ με τα wp. Κάθε παλαιά και καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

μολις τσεκαρα στο navifirm( ναι εχει βγει νεα εκδοση που δουλευει!!!) και εχουν γινει διαθεσιμα firmwares(3049.0000.1330100χ) για αγγλικα γαλλικα και γερμανικα τηλεφωνα!!! αρα το να κυκλοφορησει στην ευρωπη ειναι κοντα!!!

059T7B2: RM-875 VAR EU DE TELEKOM WHITE

059T2J3: RM-875 VAR EURO DE CV BLACK

059T347: RM-875 VAR EURO DE CV WHITE

059T2J8: RM-875 VAR EURO DE CV YELLOW

059T676: RM-875 VAR EURO DE O2 POSTPAID 64GB BLK

059T677: RM-875 VAR EURO DE O2 POSTPAID 64GB YLW

059T471: RM-875 VAR EURO FR CV BLACK

059T472: RM-875 VAR EURO FR CV WHITE

059T473: RM-875 VAR EURO FR CV YELLOW

059T474: RM-875 VAR EURO FR SFR SL BLACK

059T1V6: RM-875 VAR EURO GB CV BLACK

059T4N5: RM-875 VAR EURO GB CV WHITE

059T4N3: RM-875 VAR EURO GB CV YELLOW

059T749: RM-875 VAR EURO GB H3G SL BLACK

059T7R5: RM-875 VAR EURO GB H3G SL YELLOW

059T750: RM-875 VAR EURO IT CV BLACK

059T751: RM-875 VAR EURO IT CV RED

059T753: RM-875 VAR EURO IT CV WHITE

059T752: RM-875 VAR EURO IT CV YELLOW

059T4P1: RM-875 VAR EURO NL CV BLACK

059T615: RM-875 VAR EURO NL CV WHITE

059T964: RM-875 VAR EURO NL CV YELLOW

059T9G9: RM-875 VAR EURO PL CV BLACK

059T9H0: RM-875 VAR EURO PL CV WHITE

059T9H2: RM-875 VAR EURO PL CV YELLOW

059T862: RM-875 VAR EURO TR CV BLACK

059T863: RM-875 VAR EURO TR CV WHITE

059T864: RM-875 VAR EURO TR CV YELLOW

059T8N1: RM-875 VAR MVP EURO ES PT BLACK

059T8N2: RM-875 VAR MVP EURO ES PT WHITE

059T490: RM-875 VAR MVP LTA BLACK

το ενδιαφερον ειναι αυτη η εκδοση

059T1Z9: RM-875 VAR EURO GB O2 SL 64GB BLACK

059T8G0: RM-875 VAR EURO GB O2 SL 64GB YELLOW με τα 64 γιγα!!!

Link to comment
Share on other sites

μολις τσεκαρα στο navifirm( ναι εχει βγει νεα εκδοση που δουλευει!!!) και εχουν γινει διαθεσιμα firmwares(3049.0000.1330100χ) για αγγλικα γαλλικα και γερμανικα τηλεφωνα!!! αρα το να κυκλοφορησει στην ευρωπη ειναι κοντα!!!

059T7B2: RM-875 VAR EU DE TELEKOM WHITE

059T2J3: RM-875 VAR EURO DE CV BLACK

059T347: RM-875 VAR EURO DE CV WHITE

059T2J8: RM-875 VAR EURO DE CV YELLOW

059T676: RM-875 VAR EURO DE O2 POSTPAID 64GB BLK

059T677: RM-875 VAR EURO DE O2 POSTPAID 64GB YLW

059T471: RM-875 VAR EURO FR CV BLACK

059T472: RM-875 VAR EURO FR CV WHITE

059T473: RM-875 VAR EURO FR CV YELLOW

059T474: RM-875 VAR EURO FR SFR SL BLACK

059T1V6: RM-875 VAR EURO GB CV BLACK

059T4N5: RM-875 VAR EURO GB CV WHITE

059T4N3: RM-875 VAR EURO GB CV YELLOW

059T749: RM-875 VAR EURO GB H3G SL BLACK

059T7R5: RM-875 VAR EURO GB H3G SL YELLOW

059T750: RM-875 VAR EURO IT CV BLACK

059T751: RM-875 VAR EURO IT CV RED

059T753: RM-875 VAR EURO IT CV WHITE

059T752: RM-875 VAR EURO IT CV YELLOW

059T4P1: RM-875 VAR EURO NL CV BLACK

059T615: RM-875 VAR EURO NL CV WHITE

059T964: RM-875 VAR EURO NL CV YELLOW

059T9G9: RM-875 VAR EURO PL CV BLACK

059T9H0: RM-875 VAR EURO PL CV WHITE

059T9H2: RM-875 VAR EURO PL CV YELLOW

059T862: RM-875 VAR EURO TR CV BLACK

059T863: RM-875 VAR EURO TR CV WHITE

059T864: RM-875 VAR EURO TR CV YELLOW

059T8N1: RM-875 VAR MVP EURO ES PT BLACK

059T8N2: RM-875 VAR MVP EURO ES PT WHITE

059T490: RM-875 VAR MVP LTA BLACK

το ενδιαφερον ειναι αυτη η εκδοση

059T1Z9: RM-875 VAR EURO GB O2 SL 64GB BLACK

059T8G0: RM-875 VAR EURO GB O2 SL 64GB YELLOW με τα 64 γιγα!!!

 

Για την Ελλάδα πόσο κοντα είναι;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...