Jump to content

Samsung Galaxy S4 (I9505)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα Ελληνικά τα καταλαβαίνει από την SIM που βάζεις!

 

Δηλαδη που το δικο μου τηλεφωνο ειναι γαλλικο,και οταν του εβαλα τη sim της cosmote και μου εβγαλε γαλλικα σαν πρωτη γλωσσα,σημαινει οτι κατι δεν παει καλα;

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια μια βοηθεια και εχει κολλησει....δεν μπορω να βρω την ρυθμιση βαθμονομηση γυροσκοπιου ! την ειχα βρει πολλες φορες οταν μου ηταν αχρειαστη αλλα τωρα που την χρειαζομαι δεν μπορω να την βρω με τιποτα...
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μια βοηθεια και εχει κολλησει....δεν μπορω να βρω την ρυθμιση βαθμονομηση γυροσκοπιου ! την ειχα βρει πολλες φορες οταν μου ηταν αχρειαστη αλλα τωρα που την χρειαζομαι δεν μπορω να την βρω με τιποτα...

 

Ρυθμίσεις-Κίνηση-Σύνθετες ρυθμίσεις

Link to comment
Share on other sites

Οχι afilopou. Δεν ισχυει αυτο με την sim. Για να βγαζει ελληνικα σημαινει οτι ειναι ελληνικης αντιπροσωπειας (ή εχει περαστει ελληνικη rom) . Και ο Αριστειδης εχει δικιο. Κι εγω που εχω γερμανικο, σιγα την ιστορια. Προς το παρον βγαζει γρηγορα τα update, αλλα τωρα με την 4.2.2 (μολις περασα την v5) του Jamal, δεν παιζει κανενα ρολο απο πού ειναι. Ειναι γρηγορο, δεν ζεστενεται, ανοιγει σε λιγοτερο απο 10", και γενικα ειναι τουμπανο!
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω φιλε...μολις το εκανα αλλα παλι ο πρωσανατολισμος του ειναι κακιστος! 3 δευτερα θελει για να αλλαξει απο καθετο σε οριζοντιο !
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Για να έχει ελληνική γλώσσα την πρώτη φορά που θα ανοίξει το τηλέφωνο, πρέπει να έχει ελληνικό CSC.

Αν το τηλέφωνο είναι ελληνικής αντιπροσωπείας έχει και ελληνικό CSC.

Aν το τηλέφωνο δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και όμως μας εκκινήσει την πρώτη φορά σε ελληνικά, σημαίνει ότι του έχουν αλλάξει ρομ στο κατάστημα πριν μας το πουλήσουν...

Σε κάθε περίπτωση οποιαδήποτε στιγμή μπορούμε να αλλάξουμε τη γλώσσα.

Link to comment
Share on other sites

Για να έχει ελληνική γλώσσα την πρώτη φορά που θα ανοίξει το τηλέφωνο, πρέπει να έχει ελληνικό CSC.

Αν το τηλέφωνο είναι ελληνικής αντιπροσωπείας έχει και ελληνικό CSC.

Aν το τηλέφωνο δεν είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και όμως μας εκκινήσει την πρώτη φορά σε ελληνικά, σημαίνει ότι του έχουν αλλάξει ρομ στο κατάστημα πριν μας το πουλήσουν...

Σε κάθε περίπτωση οποιαδήποτε στιγμή μπορούμε να αλλάξουμε τη γλώσσα.

 

Για να μην ψαρώνετε...

 

1. Αγοράστε ένα από Τατζικιστάν και ξεσφραγίστε το ΠΡΟ ΣΕ ΚΤΙ ΚΑ (τα αυτοκόλλητα ασφαλείας)

2. Με το που θα ανάψει, ε, στα αράβικα θα σας τα γράφει!! Επιλέξτε γλώσσα ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

3. Σβήστε το τηλ, ξανατοποθετήστε την ταινία ασφαλείας, κοτσάρετε και ένα διάφανο πλαστικό γύρω γύρω (σφραγισμένο πακέτο σαν τα iPhone), και πουλήστε το!

4. Ο άλλος με το που θα το ανοίξει, θα δει την οθόνη καλωσορίσματος, και τη γλώσσα στα Ελληνικά!

5. Ετσι ελληνοποιούμε και τα κατσικάκια και τα αρνάκια το πάσχα!

 

Αν δε δεις το CSC, δεν παίζει τίποτα άλλο ρόλο! Κι εγώ που είχα κατεβάσει το GREECE (EUR) και το φλάσαρα, επειδή το firmware package OXA είναι Multi-CSC, κι επειδή σαν γλώσσα είχα επιλέξει τα αγγλικά (βρετανίας), πήγε και μου έβαλε CSC την BTU και όχι την EUR!! Οποτε ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΝ ΨΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

 

Επίσης, γίνεται να το ανοίξει κάποιος, να περάσει την EUR, να το ξανασυσκευάσει, να βάλει κι ένα φωτοτυπημένο βιβλιαράκι ελληνικών, και έτοιμο το "ελληνικό" i9505! Κατ' ευθείαν από το εργοστάσιο της Καλαμπάκας!!!!!

 

Το έχω πει και το ξαναλέω και θα το λέω... ΜΗΝ ψαρώνετε. Ούτε με τα ελληνικά, ούτε με τίποτα! Αν θέλετε αναβαθμίσεις, βάλτε άλλης χώρας rom. Αν το πάρετε από εξωτερικό η από σκρουτζ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΓΓΥΗΣΗ! Καλύπτεστε από 2 χρόνια εγγύηση ΚΑ ΝΟ ΝΙ ΚΑ. Αν περάσετε άλλη ρομ όμως, καλό είναι να ξέρετε ΠΟΙΑ rom φόραγε εργοστασιακά, ώστε ΑΝ γίνει κάτι, να ξαναφλασάρετε την ίδια για να ΚΑΛΥΠΤΕΣΤΕ από την εγγύηση.

 

Αυτά.

Αυτός ο χώρος είναι δικός μου! Σταματήστε να παίζετε!!!! Ξέρω καράτε και δαγκώνω άσχημα!!!!!

 

Knowledge is power.

Immitation is immaturity

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ψαρώνετε...

 

1. Αγοράστε ένα από Τατζικιστάν και ξεσφραγίστε το ΠΡΟ ΣΕ ΚΤΙ ΚΑ (τα αυτοκόλλητα ασφαλείας)

2. Με το που θα ανάψει, ε, στα αράβικα θα σας τα γράφει!! Επιλέξτε γλώσσα ΕΛΛΗΝΙΚΑ.

3. Σβήστε το τηλ, ξανατοποθετήστε την ταινία ασφαλείας, κοτσάρετε και ένα διάφανο πλαστικό γύρω γύρω (σφραγισμένο πακέτο σαν τα iPhone), και πουλήστε το!

4. Ο άλλος με το που θα το ανοίξει, θα δει την οθόνη καλωσορίσματος, και τη γλώσσα στα Ελληνικά!

5. Ετσι ελληνοποιούμε και τα κατσικάκια και τα αρνάκια το πάσχα!

 

Αν δε δεις το CSC, δεν παίζει τίποτα άλλο ρόλο! Κι εγώ που είχα κατεβάσει το GREECE (EUR) και το φλάσαρα, επειδή το firmware package OXA είναι Multi-CSC, κι επειδή σαν γλώσσα είχα επιλέξει τα αγγλικά (βρετανίας), πήγε και μου έβαλε CSC την BTU και όχι την EUR!! Οποτε ΜΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΝ ΨΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΝΕΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

 

Επίσης, γίνεται να το ανοίξει κάποιος, να περάσει την EUR, να το ξανασυσκευάσει, να βάλει κι ένα φωτοτυπημένο βιβλιαράκι ελληνικών, και έτοιμο το "ελληνικό" i9505! Κατ' ευθείαν από το εργοστάσιο της Καλαμπάκας!!!!!

 

Το έχω πει και το ξαναλέω και θα το λέω... ΜΗΝ ψαρώνετε. Ούτε με τα ελληνικά, ούτε με τίποτα! Αν θέλετε αναβαθμίσεις, βάλτε άλλης χώρας rom. Αν το πάρετε από εξωτερικό η από σκρουτζ, ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ Η ΕΓΓΥΗΣΗ! Καλύπτεστε από 2 χρόνια εγγύηση ΚΑ ΝΟ ΝΙ ΚΑ. Αν περάσετε άλλη ρομ όμως, καλό είναι να ξέρετε ΠΟΙΑ rom φόραγε εργοστασιακά, ώστε ΑΝ γίνει κάτι, να ξαναφλασάρετε την ίδια για να ΚΑΛΥΠΤΕΣΤΕ από την εγγύηση.

 

Αυτά.

 

σωστος.

για το πια ρομ φορουσε εργοστασιακα μπορεις να το δεις και απο το kies και απο εδω. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4424560#post4424560

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

σωστος.

για το πια ρομ φορουσε εργοστασιακα μπορεις να το δεις και απο το kies και απο εδω. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=4424560#post4424560

Ετσι!Τα λεμε,τα ξαναλεμε μεχρι να καταντησουμε γραφικοι.

Νισάφι πια με το αρνι ελληνικης προελευσης!

Και χωρίς kies βλεπουμε το csc απο το stock recovery

 

ps Ξέρω τί παιζει με τη sim.Απλα θα διαβάσει κάποιο παιδι για αλλόθρησκο τηλέφωνο με sim απο έλληνα πάροχο οτι βγάζει στο welcome screen ελληνικά και θα ψάχνεται :)

Edited by afilopou

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Ετσι!Τα λεμε,τα ξαναλεμε μεχρι να καταντησουμε γραφικοι.

Νισάφι πια με το αρνι ελληνικης προελευσης!

Και χωρίς kies βλεπουμε το csc απο το stock recovery

 

ps Ξέρω τί παιζει με τη sim.Απλα θα διαβάσει κάποιο παιδι για αλλόθρησκο τηλέφωνο με sim απο έλληνα πάροχο οτι βγάζει στο welcome screen ελληνικά και θα ψάχνεται :)

 

Ετσι ειναι Αργυρη .τη να το κανω το ελληνικο οταν περνω τελευταιος αναβαθμισεις...και γω ελληνικο εχω και ξερεις ποσο το αφησα ελληνικο:)

Γιαννης
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Εγώ είμαι εδώ και ενάμισι χρόνο κάτοχος του SII και πολύ ευχαριστημένος μάλιστα με την custom rom (pulse, the best)που του φοράω. Δεν σκόπευα να προχωρήσω σε κάποια αλλαγή αλλά εντελώς ξαφνικά και ανέλπιστα θα έλεγα προέκυψε να βρεθώ με το SIV σε λίγες μέρες από σήμερα. Έχω ξεκινήσει να διαβάζω από την αρχή τα σχετικά posts αλλά θα ήθελα να κάνω δύο τρία ερωτήματα μιας και μου φαίνεται κάπως δύσκολο να μπω κατευθείαν από τις ενότητες του SII που διάβαζα ως τώρα σε αυτές του SIV. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

1) Το θέμα με τα λαγκαρίσματα (που τόσο έγινε για αυτά ντόρος με το που βγήκε το κινητό) συνεχίζει να υφίσταται ή έχει λυθεί;

2) Από bloatware μπορούμε να βγάλουμε τίποτα αν γίνουμε root; Εννοώ αν γίνεται να αφαιρέσουμε βαριές εφαρμογές που και χώρο πιάνουν και "βαραίνουν το κινητό";

3) Με τον touchwiz είστε ευχαριστημένοι ή έχετε βάλει άλλους launcher (πχ nova);

4) Υποστήριξη από xda παίζει τελικά; Γιατί θυμάμαι ότι είχα διαβάσει στις αρχές ότι στο xda δεν το είχαν πάρει και τόσο ζεστά το SIV όπως ας πούμε τα προηγούμενα Galaxy...

Αυτά για την ώρα. Ευχαριστώ.

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Εγώ είμαι εδώ και ενάμισι χρόνο κάτοχος του SII και πολύ ευχαριστημένος μάλιστα με την custom rom (pulse, the best)που του φοράω. Δεν σκόπευα να προχωρήσω σε κάποια αλλαγή αλλά εντελώς ξαφνικά και ανέλπιστα θα έλεγα προέκυψε να βρεθώ με το SIV σε λίγες μέρες από σήμερα. Έχω ξεκινήσει να διαβάζω από την αρχή τα σχετικά posts αλλά θα ήθελα να κάνω δύο τρία ερωτήματα μιας και μου φαίνεται κάπως δύσκολο να μπω κατευθείαν από τις ενότητες του SII που διάβαζα ως τώρα σε αυτές του SIV. Έχουμε και λέμε λοιπόν:

1) Το θέμα με τα λαγκαρίσματα (που τόσο έγινε για αυτά ντόρος με το που βγήκε το κινητό) συνεχίζει να υφίσταται ή έχει λυθεί;

2) Από bloatware μπορούμε να βγάλουμε τίποτα αν γίνουμε root; Εννοώ αν γίνεται να αφαιρέσουμε βαριές εφαρμογές που και χώρο πιάνουν και "βαραίνουν το κινητό";

3) Με τον touchwiz είστε ευχαριστημένοι ή έχετε βάλει άλλους launcher (πχ nova);

4) Υποστήριξη από xda παίζει τελικά; Γιατί θυμάμαι ότι είχα διαβάσει στις αρχές ότι στο xda δεν το είχαν πάρει και τόσο ζεστά το SIV όπως ας πούμε τα προηγούμενα Galaxy...

Αυτά για την ώρα. Ευχαριστώ.

 

Καλώς ήρθες (τιμημένο το S2!).

 

1) Έχει λυθεί στα τελευταία FW όπως ήταν αναμενόμενο

2) Ναι, ακόμα και χωρίς root μπορείς να κάνεις disable αρκετά από τα bloatware. Γενικά επειδή είναι κτήνος και όλα να τα αφήσεις δεν τρέχει τίποτα..

3) Υποκειμενικό, εγώ χρησιμοποιώ TW.

4) Φυσικά..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες (τιμημένο το S2!).

 

1) Έχει λυθεί στα τελευταία FW όπως ήταν αναμενόμενο

2) Ναι, ακόμα και χωρίς root μπορείς να κάνεις disable αρκετά από τα bloatware. Γενικά επειδή είναι κτήνος και όλα να τα αφήσεις δεν τρέχει τίποτα..

3) Υποκειμενικό, εγώ χρησιμοποιώ TW.

4) Φυσικά..

 

Ευχαριστώ πολύ Βασίλη. Θα διαβάσω σιγά σιγά και τα posts για να μπω για τα καλά στο κλίμα... όταν το παραλάβω θα το ρουτάρω κατευθείαν φυσικά.

Δημήτρης

...THE BRINGER OF RAIN...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Βασίλη. Θα διαβάσω σιγά σιγά και τα posts για να μπω για τα καλά στο κλίμα... όταν το παραλάβω θα το ρουτάρω κατευθείαν φυσικά.

 

Σου προτείνω stock prerooted MF8, δεν αυξάνεις τον counter, το status παραμένει official και παίρνεις και ΟΤΑ. Βέβαια αν πάρεις OTA χάνεις το root ;) Για οτιδήποτε άλλο εδώ ήμαστε.

 

Για να μην κάνω 2ο ποστ, έχει βρει κανείς εφαρμογή IR που να υποστηρίζει αποκωδικοποιητή nova? (ξέρω ότι κανονικά πάει στις εφαρμογές η ερώτηση, αλλά είναι S4 specific..)

Link to comment
Share on other sites

Σου προτείνω stock prerooted MF8, δεν αυξάνεις τον counter, το status παραμένει official και παίρνεις και ΟΤΑ. Βέβαια αν πάρεις OTA χάνεις το root ;) Για οτιδήποτε άλλο εδώ ήμαστε.

 

Για να μην κάνω 2ο ποστ, έχει βρει κανείς εφαρμογή IR που να υποστηρίζει αποκωδικοποιητή nova? (ξέρω ότι κανονικά πάει στις εφαρμογές η ερώτηση, αλλά είναι S4 specific..)

 

Smart IR Remote ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα μηνύματα γιατι δεν μπορώ να γράψω με μικρά γράμματα στα ελληνικά μόνο κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα, επιτέλους βγήκε σήμερα και για εμάς τους...έλληνες το update. Μόλις το κατέβασα και έχω πλέον το I9505XXUBMEA.

Μου έκανε όμως ένα κουλό: με το που τελείωσα την εγκατάστασή του μου εμφάνιζε κατεστραμμένη την microsd!!!

Εχω μία verbatim 16 gb και μέχρι πριν μισή ώρα λειτουργούσε απροβλημάτιστα. Ανοιξα τη συσκευή 2 φορές αφαίρεσα την κάρτα την ξανάβαλα, πάλι τα ίδια!! Τελικά έκανα μια μορφοποίηση και επανήλθε! Τώρα πρέπει να την ξαναστήσω:mad:

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, εχω ενα μικρο θεμα με τo KIES.Πρωτον εχω windows 8 υπολογιστης αγορασμενος απο αμερικη (Η.Π.Α),και το προβλημα ειναι οτι οταν παω να δω την χωρα προελευσης ενω γραφω το μοντελο τοτε κολλαει και μου εμφανιζει το μηνυμα kies is not responding...Δοκιμασα θεμα συμβατοτητας και αν εχω ολες τις αναβαθμισεις και παλι τιποτα. Καμμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καλησπέρα, επιτέλους βγήκε σήμερα και για εμάς τους...έλληνες το update. Μόλις το κατέβασα και έχω πλέον το I9505XXUBMEA.

Μου έκανε όμως ένα κουλό: με το που τελείωσα την εγκατάστασή του μου εμφάνιζε κατεστραμμένη την microsd!!!

Εχω μία verbatim 16 gb και μέχρι πριν μισή ώρα λειτουργούσε απροβλημάτιστα. Ανοιξα τη συσκευή 2 φορές αφαίρεσα την κάρτα την ξανάβαλα, πάλι τα ίδια!! Τελικά έκανα μια μορφοποίηση και επανήλθε! Τώρα πρέπει να την ξαναστήσω:mad:

 

 

Το ίδιο συνέβη και σε μένα χθες με την ΜF8, έχω την sandisk 32gb ultra!

Ευτυχώς κατάφερα να σώσω τα περιεχόμενά της (φωτό) που δεν είχα κρατήσει backup μέσω του υπολογιστή και με κάμποσα βάλε βγάλε κατάφερε να την δει.

Άραγε να παίζει κάτι; έχει συμβεί σε άλλον;

Ζήσε την κάθε σου μέρα σαν να ήταν η τελευταία!

καποια στιγμή θα τα καταφέρεις....

 

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συνέβη και σε μένα χθες με την ΜF8, έχω την sandisk 32gb ultra!

Ευτυχώς κατάφερα να σώσω τα περιεχόμενά της (φωτό) που δεν είχα κρατήσει backup μέσω του υπολογιστή και με κάμποσα βάλε βγάλε κατάφερε να την δει.

Άραγε να παίζει κάτι; έχει συμβεί σε άλλον;

 

Και εγω με την sandisk την 64αρα ειχα θεματα..

Την επεστρεψα και πηρα την transcend και ηρεμησα...

Εμενε απλα αλλες φορες την διαβαζε αλλες οχι...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο τοτε που πηρα το κινητό πήρα και μια κάρτα SanDisk 32gb

Το έχω αλλάξει πόσες εκδόσεις το κινητό / ρομ / τώρα είμαι στην τελευταία mf8 και σε ολες εχω το ιδιο θεμα με την καρτα ανα διαστηματα οπότε θελει πετάει την καρτα...τωρα η ειναι προβλημα καρτας η κινητού. ..

Αλλα επειδη ακομα ανέχεται δεν έχω δώσει σημασία. .

:p

Αλλα γενικα αποτι εχω διαβασει η σανντισκ εχουν εναν θεματακι....

Samsung Galaxy S8 plus

Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Alpha

Samsung TV ue55h6800 Curved

Samsung Watch Gear

Link to comment
Share on other sites

Εμενα απο τοτε που πηρα το κινητό πήρα και μια κάρτα SanDisk 32gb

Το έχω αλλάξει πόσες εκδόσεις το κινητό / ρομ / τώρα είμαι στην τελευταία mf8 και σε ολες εχω το ιδιο θεμα με την καρτα ανα διαστηματα οπότε θελει πετάει την καρτα...τωρα η ειναι προβλημα καρτας η κινητού. ..

Αλλα επειδη ακομα ανέχεται δεν έχω δώσει σημασία. .

:p

Αλλα γενικα αποτι εχω διαβασει η σανντισκ εχουν εναν θεματακι....

 

Οι sandisk όντως έχουν πρόβλημα... Ή μάλλον είχαν αφού η εταιρεία έβγαλε νέο μοντέλο μιας και οι προηγούμενες είχαν/έχουν μεγάλο θέμα με τη θερμοκρασία.

Άρα δεν είναι πρόβλημα της συσκευής αλλά της κάρτας σου.

Αν έχεις ακόμα την απόδειξη να πας να την αλλαξεις.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναδιαβασει αυτο. Ξερεις μηπως ποιο θεωρειται το νεο μοντελο? Εγω την ειχα παρει τον Μαιο τη δικη μου αν θυμαμαι καλα...32 gb
Μάριος...
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναδιαβασει αυτο. Ξερεις μηπως ποιο θεωρειται το νεο μοντελο? Εγω την ειχα παρει τον Μαιο τη δικη μου αν θυμαμαι καλα...32 gb

 

Θα σε γελάσω, αλλά πιστεύω είναι αυτό το μοντέλο, χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, μιας και προσωπικά πήγα στη νέα Samsung microSDHC Card 32GB Plus.

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S4 (I9505)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...