Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η Rim και το ραδιοφωνο ειναι τσακωμενοι απο πολυ παλια .... Τοσο δυσκολο ειναι να βαλουν σε ενα ραδιοφωνο ???Ετσι για τα ματια του κοσμου να το βαλουν ή για να αποδειξουν οτι ξερουν να το βαλουν ..:mad:

 

Όλη η τελευταία os7 σειρά είχε ραδιόφωνο εκτός του 9900 που δεν είχε το απαραίτητο hardware...!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μονο με σω εφαρμογων!!!εδωσε το tune in.....συμφωνω απολυτα και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν βαζουνε ραδιοφωνο....

 

Όχι μέσω εφαρμογών. Η τελευταία curve είχε κανονικά ραδιόφωνο. Βέβαια την δυνατότητα αυτή την είχαν ενεργοποιήσει με update μετά από καιρό, οπότε ελπίζω και εύχομαι κάτι τέτοιο να συμβεί και τώρα. Στο εξωτερικό με τα απεριόριστα GB δν έχουν θέμα. Εμάς εδώ μας σφάζουν.

Link to comment
Share on other sites

Ναι...κανoνικό ραδιόφωνο είχαν τα τελευταία curve! Εγώ είχα το curve 9360 και είχε!;)

 

Όλα γίνονται για τους παρόχους...

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια ειχα , 9900 , 9780 , 8900 , 9000 , 8100 , 8310 και κανενα απο αυτα δεν ειχε ραδιοφωνο απο οσο θυμαμαι , τωρα αν βαλανε σε ενα και μοναδικο τι να πω ....Μαλλον εχω ειμαι ο ατυχος .
Link to comment
Share on other sites

Όχι μέσω εφαρμογών. Η τελευταία curve είχε κανονικά ραδιόφωνο. Βέβαια την δυνατότητα αυτή την είχαν ενεργοποιήσει με update μετά από καιρό, οπότε ελπίζω και εύχομαι κάτι τέτοιο να συμβεί και τώρα. Στο εξωτερικό με τα απεριόριστα GB δν έχουν θέμα. Εμάς εδώ μας σφάζουν.

 

Ρε παιδια στο thread για το q10 ειμαστε γιαυτο και ειπα οτι δεν εχει....:happy:

Link to comment
Share on other sites

Το Q10 πάντως αν δεν κάνω λάθος έχει hardware που έχει μέσα FM Radio. Τώρα αν ποτέ ενεργοποιηθεί είναι άλλη ιστορία.
Link to comment
Share on other sites

Το Q10 πάντως αν δεν κάνω λάθος έχει hardware που έχει μέσα FM Radio. Τώρα αν ποτέ ενεργοποιηθεί είναι άλλη ιστορία.

 

Αν έχει το Q10 τότε λογικά θα έχει και το Ζ10. Αφού έχουν ίδιο hardware έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει το Q10 τότε λογικά θα έχει και το Ζ10. Αφού έχουν ίδιο hardware έτσι δεν είναι;

 

Texas Instruments WL1273L - Single-Chip 802.11a/b/g/n WLAN, Bluetooth, and FM

 

Ναι. Τσέκαρε εδώ : Link

Link to comment
Share on other sites

πόσο;;;; 700€;;;; Με το καλό να το παραλάβεις και περιμένουμε τη γνώμη σου!!! :)

 

είχα κάποια έκπτωση συν ένα galaxy s4 που πούλησα = Q10!! thank u!!

Link to comment
Share on other sites

είχα κάποια έκπτωση συν ένα galaxy s4 που πούλησα = Q10!! thank u!!

 

Καλοριζικο φιλος και περιμενουμε εντυπωσεις!!:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Thanks παιδιά! Βασικά πέρασαν από τα χέρια μου 2 Ζ10 πριν κάτι μέρες οπότε δεν έχω να περιμένω πολλά καινούρια πράγματα παρά μόνο την ίδια τη συσκευή. Είχα τρέλα με το 9900 αλλά και απογοήτευση καθώς δεν μπορούσα να πληρώνω έξτρα το bis και να είμαι και σε πρόγραμμα απεριόριστα στην Κοσμοτέ.. Τώρα όμως θα το λιώσω!!!! Παρήγγειλα και την μαλακή σιλικονάτη θήκη από το expansys που ήταν άμεσα διαθέσιμη, συν 2 από ebay με ζελατίνες προστασίας να δω ποια προστατεύει καλύτερα.

Ελπίζω μόνο να μη μου λείψει το μέγεθος οθόνης του Z10...

Link to comment
Share on other sites

περιμένω και εγώ σήμερα να έρθει , μέσα σε 2 ημέρες απο την αποστολή !!!!!

 

expansys; μιας και θα το παραλάβεις πρώτος, πες μας τι μοντέλο και τι έκδοση φοράει εξαρχής αν δεν σου κάνει κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά..βλέπω το z10 και το q10.Όπως τα βλέπω δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω το q10.τι προσφέρει παραπάνω από το z10, και γιατί να το προτιμήσει κάποιος με αρκετά μικρότερη οθόνη από το z10!
Link to comment
Share on other sites

expansys; μιας και θα το παραλάβεις πρώτος, πες μας τι μοντέλο και τι έκδοση φοράει εξαρχής αν δεν σου κάνει κόπο.

 

ebay.co.uk απο ιδιώτη , με DHL Express Worldwide .

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά..βλέπω το z10 και το q10.Όπως τα βλέπω δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω το q10.τι προσφέρει παραπάνω από το z10, και γιατί να το προτιμήσει κάποιος με αρκετά μικρότερη οθόνη από το z10!

 

6 γράμματα: qwerty:) Προσφέρει φανταστική ευκολία και ταχύτητα στο γράψιμο και έχει φανατικούς υποστηρικτές. Αν θες multimedia device δεν κάνει. Βολέψου με android ή αν θες bb το Ζ10.

Back In Black
Link to comment
Share on other sites

6 γράμματα: qwerty:) Προσφέρει φανταστική ευκολία και ταχύτητα στο γράψιμο και έχει φανατικούς υποστηρικτές. Αν θες multimedia device δεν κάνει. Βολέψου με android ή αν θες bb το Ζ10.

 

το θέμα είναι αν είναι τόσο καλό το touch πληκτρολόγιο του Z10 οσο λένε όλοι...

Γιατί αν είναι θα χαιρετήσει το qwerty..και εγώ φανατικός για χρόνια...γράφω πολύ οπότε μόνο ΒΒ..

Για να δούμε

Link to comment
Share on other sites

το θέμα είναι αν είναι τόσο καλό το touch πληκτρολόγιο του Z10 οσο λένε όλοι...

Γιατί αν είναι θα χαιρετήσει το qwerty..και εγώ φανατικός για χρόνια...γράφω πολύ οπότε μόνο ΒΒ..

Για να δούμε

 

Το Ζ10 έχει το καλύτερο touch πληκτρολόγιο με διαφορά αλλά το φυσικό BlackBerry qwerty δεν έχει αντίπαλο...:)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά..βλέπω το z10 και το q10.Όπως τα βλέπω δεν υπήρχε περίπτωση να πάρω το q10.τι προσφέρει παραπάνω από το z10, και γιατί να το προτιμήσει κάποιος με αρκετά μικρότερη οθόνη από το z10!

 

το q10 εχει μεγαλυτερη μπαταρια,εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα,εχει το τρομερο πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και Εγώ περιμένω το πρώτο μου blackberry, αλλά το z10 ,και γι αυτό και ρώτησα! Μου αρέσει πάρα πολύ το ui απ ότι είδα στα βίντεο και είναι απλό,γρήγορο και εύκολο!
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...