Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτοί που το θέλουν δεν νομίζω να κολλήσουν στο 50άρικο.
Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ηδη εχει πεσει μεταχειρισμενο στα 450ε το Z10.σε κανα μηνα θα ειναι 300ε.μην τρελαθουμε τελειως.

 

δεν έχει πουληθεί τίποτα επίσημα στην Ελλάδα

η Ελλάδα δεν αποτελεί κριτήριο για τη διαμόρφωση τιμής

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που το θέλουν δεν νομίζω να κολλήσουν στο 50άρικο.

 

Λαθος διατυπωση δικιά μου, οταν εγραψα 600+ ηθελα να πω 650....

Και γω το περιμένω πως και πως και δεν θα κολλήσω στο 100αρικο, αλλα ο πολύς κόσμος θα κολλήσει. Ασε που στην τελική πρεπει να βλέπει η καθε εταιρεία τι προσφέρει και να το τιμολογεί ανάλογα. Ειλικρινα θα το παρω το πρωτο δεπτερόλεπτο που θα βγεί γιατι μου αρεσει και με βολευει και το φυσικο πληκτρολόγιο, αλλά οχι, δεν νομίζω οτι θα αξίζει τα 650 (που ελπίζω να μην είναι τοσα)

Edited by nick08alex
Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο για να γελάσουμε όλοι μαζι!:lol: Το θέλω πάρα πολύ αλλά τόσα δεν μπορώ να δώσω:( Θα περιμένω να πέσει στα 550 ευρώ.

http://www.expansys.com.gr/blackberry-q10-qwerty-black-247054/

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο για να γελάσουμε όλοι μαζι!:lol: Το θέλω πάρα πολύ αλλά τόσα δεν μπορώ να δώσω:( Θα περιμένω να πέσει στα 550 ευρώ.

http://www.expansys.com.gr/blackberry-q10-qwerty-black-247054/

 

Το θεμα ειναι ο η συγκεκριμενη συσκευη ειναι "εκτος μοδας" για να το πω ετσι.

Δεν μπορεις να την κοστολογεις σε τετοια υψη. Δεν θα την παρει κανεις! Δεν το καταλαβαινουν φαινεται...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω να ειναι αυτη η τιμη.και με το z10 κατι τετοια ειχε προπαραγγελια κΑι μεσα σε μερες επεσε στα 540

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω να ειναι αυτη η τιμη.και με το z10 κατι τετοια ειχε προπαραγγελια κΑι μεσα σε μερες επεσε στα 540

 

Μακάρι φίλε μου γιατί το έχω ερωτευτεί αυτό το κινητό. Θέλω να το πάρω τον Ιούνιο και πιστεύω ότι μέχρι τότε θα πέσει η τιμή του!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φίλε μου γιατί το έχω ερωτευτεί αυτό το κινητό. Θέλω να το πάρω τον Ιούνιο και πιστεύω ότι μέχρι τότε θα πέσει η τιμή του!

 

κι εγω τα ιδια,δεν θα μου γλιτωσει.

ipad 3 white

iphone 5s gold

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο για να γελάσουμε όλοι μαζι!:lol: Το θέλω πάρα πολύ αλλά τόσα δεν μπορώ να δώσω:( Θα περιμένω να πέσει στα 550 ευρώ.

http://www.expansys.com.gr/blackberry-q10-qwerty-black-247054/

 

Προφανώς μας κοροϊδεύουν. Δηλαδή οκ καινούργια συσκευή και εγώ θέλω να την αγοράσω αλλά δεν θα κάνουμε την Blackberry πλούσια. Βέβαια ας ελπίσουμε ότι είναι απλά μία ενδεικτική τιμή και όταν με το καλό βγει θα βγει σε φυσιολογικά επίπεδα. Το Ζ10 αυτή τη στιγμή καινούργιο από το εξωτερικό το βρίσκεις στα 450 και είναι τέλεια τιμή. Δυστυχώς ακολουθούν όλοι τον δρόμο που άνοιξε η Apple με αρχική τιμή που ισούται με 2 μισθούς.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ο η συγκεκριμενη συσκευη ειναι "εκτος μοδας" για να το πω ετσι.

Δεν μπορεις να την κοστολογεις σε τετοια υψη. Δεν θα την παρει κανεις! Δεν το καταλαβαινουν φαινεται...

 

Δεν νομίζω να τους ενδιαφέρει αυτό το κοινό. Για "εντός μόδας" έβγαλαν το Z

Θεωρώ πως αυτοί που θα πάνε στο Q ξέρουν τι θέλουν, δεν μπαίνουν στην διαδικασία να πειραματιστούν, είναι έτοιμοι πελάτες δηλαδή.

Για τους υπόλοιπους είναι το Ζ και γι'αυτό προφανώς το κυκλοφόρησαν και πρώτο.

Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΑΣ απο την πρωτη μερα που το ειδα.

τα σπανε και τα 2 χρωματα ειναι απλα πανεμορφο.

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

εχω τοσο πολυ καιρο να ακουσω τετοια λογια για συσκευη blackberry.απο περιεργεια ποσοι ειναι που δεν εχουν ασχοληθει παλαιοτερα με blackberρυ και ερχονται απο αλλα λειτουργικα?
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι φίλε μου γιατί το έχω ερωτευτεί αυτό το κινητό. Θέλω να το πάρω τον Ιούνιο και πιστεύω ότι μέχρι τότε θα πέσει η τιμή του!

 

Δυστυχώς εκεί κυμαίνεται. Στην Αγγλία χωρίς συμβόλαιο σε τέτοιες τιμές παίζει.

Σίγουρα θα πέσει αργότερα, αλλά πρόκειται για εγκληματική πολιτική της ΒΒ.

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι ο η συγκεκριμενη συσκευη ειναι "εκτος μοδας" για να το πω ετσι.

Δεν μπορεις να την κοστολογεις σε τετοια υψη. Δεν θα την παρει κανεις! Δεν το καταλαβαινουν φαινεται...

 

Fashion designer για κινητά είσαι;

Και ολος αυτός ο κόσμος που απ οτι βλεπω τους αρέσει, να υποθέσω δεν εχουν γούστο.

Και σε μια αγορά σαν της Ελλάδας που δεν προωθήθηκε ποτέ η εν λόγω εταιρεία.

BlackBerry Passport and a Playbook
Link to comment
Share on other sites

Fashion designer για κινητά είσαι;

Και ολος αυτός ο κόσμος που απ οτι βλεπω τους αρέσει, να υποθέσω δεν εχουν γούστο.

Και σε μια αγορά σαν της Ελλάδας που δεν προωθήθηκε ποτέ η εν λόγω εταιρεία.

 

Μην αρπαζεσαι.:)

Και εμενα μου αρεσει πολυ η συσκευη. Απλα δεν βγαινουν πια τετοιες συσκευες, γι αυτο λεω οτι ειναι εκτος μοδας. Για οποιον θελει hw keyboard, οι επιλογες ειναι πολυ λιγες. Αδικο εχω? το form factor της συσκευης ειναι εκτος μοδας. Οπως εκτος μοδας ειναι και τα slide up κινητα ας πουμε...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

The BlackBerry Q10 battery is 2100 mAh in size, which means, well, you can talk, work and play nearly all day on a single charge.

 

Αυτό τώρα είναι καλό ??

Τα υπόλοιπα δηλαδή δεν βγάζουν ούτε μέρα ???

Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

Αυτό τώρα είναι καλό ??

Τα υπόλοιπα δηλαδή δεν βγάζουν ούτε μέρα ???

 

Συχνα με δυσκολια. (Εκτος απο το νοτε 2 που βγαζει 2 μερες).

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μην αρπαζεσαι.:)

Και εμενα μου αρεσει πολυ η συσκευη. Απλα δεν βγαινουν πια τετοιες συσκευες, γι αυτο λεω οτι ειναι εκτος μοδας. Για οποιον θελει hw keyboard, οι επιλογες ειναι πολυ λιγες. Αδικο εχω? το form factor της συσκευης ειναι εκτος μοδας. Οπως εκτος μοδας ειναι και τα slide up κινητα ας πουμε...

 

πιστεύω ότι το q10 απευθ'υνεται αποκλειστικά στους μπλακμπεράκηδες...δύσκολα θα το αγοράσει κάποιος που δεν έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του blackberry...σε αντίθεση με το z10 που απευθύνεται στο ευρύ κοινό...

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Αυτό τώρα είναι καλό ??

Τα υπόλοιπα δηλαδή δεν βγάζουν ούτε μέρα ???

όπως το είπες...εάν έχεις ανοιχτά τα δεδομένα συνέχεια...δεν βγάζουν ημέρα...το βράδυ χρειάζονται πάλι φόρτιση

Blackberry 9000-9650-9810-9900-Q10 White-Q10 Black
Link to comment
Share on other sites

Χα! το άμoιρο 9700 μετά από 4+ χρόνια βγάζει 2 μερούλες :)
Ελληνική κοινότητα BlackBerry : http://www.greekberry.com
Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι το q10 απευθ'υνεται αποκλειστικά στους μπλακμπεράκηδες...δύσκολα θα το αγοράσει κάποιος που δεν έχει πιάσει ποτέ στα χέρια του blackberry...σε αντίθεση με το z10 που απευθύνεται στο ευρύ κοινό...

 

Συμφωνω και αυτο ακριβως ειναι που λεω.

Εγω, δενψειμαι της σχολης των bb, ειχα ομως Νοκια Ε71 και γενικα μου αρεσουν κινητα αυτου του ειδους.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και αυτο ακριβως ειναι που λεω.

Εγω, δενψειμαι της σχολης των bb, ειχα ομως Νοκια Ε71 και γενικα μου αρεσουν κινητα αυτου του ειδους.

 

Γιαννη κι εγω με οτι ΒΒ συμβιωσα ηταν της κλασικης σχολης (με τελευταιο το πολυ καλο 9900).

Αλλα Γιαννη, πλεον, το 2013 και εχοντας χρησιμοποιησει 2 χρονια οθονες 5+ ιντσων θα σου κακοφανει (τουλαχιστον) τοσο μικρη οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη κι εγω με οτι ΒΒ συμβιωσα ηταν της κλασικης σχολης (με τελευταιο το πολυ καλο 9900).

Αλλα Γιαννη, πλεον, το 2013 και εχοντας χρησιμοποιησει 2 χρονια οθονες 5+ ιντσων θα σου κακοφανει (τουλαχιστον) τοσο μικρη οθονη.

 

Αυτο να λεγεται.

Ακαδημαικα τα συζηταμε :lol: ετσι και αλλιως, με την τιμη που βγαινει...

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη κι εγω με οτι ΒΒ συμβιωσα ηταν της κλασικης σχολης (με τελευταιο το πολυ καλο 9900).

Αλλα Γιαννη, πλεον, το 2013 και εχοντας χρησιμοποιησει 2 χρονια οθονες 5+ ιντσων θα σου κακοφανει (τουλαχιστον) τοσο μικρη οθονη.

 

Δεν είναι μόνο το μέγεθος της οθόνης.

Η συσκευή είναι αυστηρά επαγγελματική.

Η κάμερα είναι όπως πάντα απλά για να υπάρχει. Δεν συγκρίνεται με καμιά από τις υπόλοιπες κορυφαίες συσκευές.

Από εφαρμογές δεν ξέρω τι γίνεται ακόμα αλλά σίγουρα οι βασικές υπάρχουν.

 

Εκτός της πολύ όμορφης σχεδίασης έχουμε μια πλαστική συσκευή με καπάκι αλλά samsung μόνο που η υφή του πλαστικού είναι φοβερή.

 

Νομίζω ότι η ΒΒ έπρεπε να κάνει περισσότερα για να κερδίσει το κοινό που δεν είχε ποτέ BlackBerry.

 

Ο συνεργάτης μου που είναι κλασσικός ΒΒ, το έχει παράλληλα με iphone για να συμπληρώνει ότι του λείπει.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...