Jump to content

Blackberry Q10


k0miStiS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@konkart Σε βολεψε καλύτερα απ το ζ10? Πχ το πληκρολογιο;

 

Δεν νομίζω.. με το ζ10 έγραφα γρηγορότερα.. αλλά το q10 είναι πιο ιδιαίτερο... :-) και δεν το έχει και κάνεις σχεδον...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω τους κατόχους πλέον του κινητού αφού πλέον υπάρχουν αποδείξεις.....

FM Radio υπάρχει στη συσκευή;

Samsung Galaxy Note10 Lite owner
Link to comment
Share on other sites

Παιδες! Ενα εχω να πω,σαν νεος χρηστης πλεον!

Το κινητο ειναι σουπερ το μειον ειναι οι εφαρμογες. Φοβαμαι οτι αν συντομα δε βγαλει 5-10 εφαρμογες βασικες ... Βλεπω την Rim να πλενει πιατα σε καναδεζικο εστιατοριο.

Τωρα το κανω πρωτη φορτιση, νεωτερα απο αυριο

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες! Ενα εχω να πω,σαν νεος χρηστης πλεον!

Το κινητο ειναι σουπερ το μειον ειναι οι εφαρμογες. Φοβαμαι οτι αν συντομα δε βγαλει 5-10 εφαρμογες βασικες ... Βλεπω την Rim να πλενει πιατα σε καναδεζικο εστιατοριο.

Τωρα το κανω πρωτη φορτιση, νεωτερα απο αυριο

 

Καλορίζικο! Εγώ δεν κρατήθηκα και πήρα το Ζ10 όταν κυκλοφόρησε. Το μεγάλο του πλεονέκτημα πρέπει να είναι η μπαταρία του...

Το μεγάλο μειονέκτημα και των δύο είναι οι ελάχιστες εφαρμογές... Ειδικά σε πλοήγηση απουσιάζουν οι γνωστές εφαρμογές όπως Tom Tom, Navigon, Destinator... Και δε βλέπω και φως στην άκρη του τούνελ...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε. Πρέπει να είναι πολύ ωραίο κινητό.

Για τις εφαρμογές που λέτε συμφωνώ. Δυστυχώς έχει κάποιες χτυπητές απουσίες στο θέμα των εφαρμογών αλλά και η Ρώμη δεν χτίστηκε σε μία μέρα. Έχουν περάσει μόλις 6 μήνες από την κυκλοφορία του ολοκαίνουργιου λειτουργικού της BB. Αργά αλλά σταθερά βήματα σιγά σιγά και θα έρθουν όλα. Ελπίζω με την κυκλοφορία του A10 να καταλάβουν οι εταιρίες, πίσω από σημαντικές εφαρμογές (instagram, vine, netflix, Tomtom, Navigon ...), ότι το νέο bbos10 αξίζει μία ευκαιρία.

 

Υ.Γ Από που το αγόρασες αν επιτρέπεται ;

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο wind το πηρα. Ειναι πολυ ωραιο αλλα λειπουν αυτα τα καλουδια.

Επισης με εχει εκνευρισει που ενω δεν εχω βαλει τις επαφες του fb να τις συγχρονιζει...αυτο εκει τον χαβα του! Να τις εμφανιζει στις επαφες . :/

 

@nosferatu: ιδια γουστα εχουμε λες να χουμε και ιδια εταιρια? :p

 

Μπορει καποιος να μου πει για τις επαφες? τις κανω μεταφορα απο το ipad sto bb και δεν μου βγαζει τα ονοματα οταν με καλουν... :(

Edited by billakosss

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

@billakosss

Μας χωρίζει ένα πληκτρολόγιο... :) :) :)

Με τις επαφές είχα θέματα, δεν συγχρόνιζε μέχρι πρότινος με outlook, τώρα συγχρονίζει προς μία κατεύθυνση (outlook->BB).

Από iOS δοκίμασα μέσω icloud αλλά ακόμα και τώρα δε δουλεύει. Με outlook.com δουλεύει.

Στο τέλος βαρέθηκα και χρησιμοποίησα το outlook. Πρώτα export με το my contacts backup, μετά import στο outlook και μεσά μέσω link μεταφορά στο κινητό...

Πόσο κρατά η μπαταρία του και με τί χρήση; Γιατί με βαριά χρήση το Ζ10 βγάζει με το ζόρι πρωί μέχρι βράδυ. Αν δε δουλέψεις δεδομένα και είσαι σε 2G κρατά πάνω από μέρα, αλλά ποιός παίρνει τέτοια κινητά μόνο για κλήσεις;

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα παει πανω απο 24ωρες. Τελικα το θεμα με τον καταλογο το ελυσα,απλα να ξερετε οτι για να εμφανιζει τα ονοματα στην αναγνωριση θα πρεπει στην επαφη ο αριθμος να χει και το +30 απο μπροστα! Μονο ετσι εμφανιζει το ονομα οταν σε παιρνουν.

Εχω ανοιχτο wifi παντα και 3g και παει μια χαρα. Καμια σχεση με το 5αρι.

Μηπως ξερεις πως να κανω prt scr?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα παει πανω απο 24ωρες. Τελικα το θεμα με τον καταλογο το ελυσα,απλα να ξερετε οτι για να εμφανιζει τα ονοματα στην αναγνωριση θα πρεπει στην επαφη ο αριθμος να χει και το +30 απο μπροστα! Μονο ετσι εμφανιζει το ονομα οταν σε παιρνουν.

Εχω ανοιχτο wifi παντα και 3g και παει μια χαρα. Καμια σχεση με το 5αρι.

Μηπως ξερεις πως να κανω prt scr?

 

Για να κάνεις prt scr κράτα πατημένα ταυτόχρονα τα volume up και down. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη με ανοιχτο wifi και 3g κραταει πανω απο μια μερα ?? με τι χρηση αν επιτρεπεται billakosss ?

 

Με χρηση τρελη! Φβ,ψαξιμο,σμς τηλεφωνα whatsapp οτι εκανα κ με το 5αρι. Τωρα απ το πρωι ειμαι στο 50%

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Με χρηση τρελη! Φβ,ψαξιμο,σμς τηλεφωνα whatsapp οτι εκανα κ με το 5αρι. Τωρα απ το πρωι ειμαι στο 50%

 

Έχει τρελή μπαταρία! Επιβεβαιώνω και εγώ!

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά για το q10...έχω προγραμα στην κοσμοτε με 1.5 giga το μήνα κ έχω iPhone...αν έχω το q10 θα πρέπει όπως παλιότερα από ότι ήξερα να αγοράσω ξέχωρα προγράμμα για blackberry?δηλαδη το υπάρχον προγραμα μου είναι άχρηστο ;
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά για το q10...έχω προγραμα στην κοσμοτε με 1.5 giga το μήνα κ έχω iPhone...αν έχω το q10 θα πρέπει όπως παλιότερα από ότι ήξερα να αγοράσω ξέχωρα προγράμμα για blackberry?δηλαδη το υπάρχον προγραμα μου είναι άχρηστο ;

 

Όχι δεν χρειάζεσαι το BIS πια, καταναλώνεις από τα 1.5 γίγα σου κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν χρειάζεσαι το BIS πια, καταναλώνεις από τα 1.5 γίγα σου κανονικά.

 

Επιτέλους!!!!

Samsung Note II - Young Duos - Nexus 7 3G

----------------------------

Παύλος

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο χτες κατοχος του q10....:)

μια αρχικη απορια εχω...αφου εχω επιλεξει γλωσσα ελληνικα και σαν δευτερη τα αγγλικα...δεν μπορω την ωρα που πληκτρολογο σε ενα πεδιο στο internet(search bar) να βαλω τα αγγλικα...πως το κανω βρε παιδια?

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Και εγω απο χτες κατοχος του q10....:)

μια αρχικη απορια εχω...αφου εχω επιλεξει γλωσσα ελληνικα και σαν δευτερη τα αγγλικα...δεν μπορω την ωρα που πληκτρολογο σε ενα πεδιο στο internet(search bar) να βαλω τα αγγλικα...πως το κανω βρε παιδια?

ευχαριστω πολυ

 

Πατας ταυτοχρονα τα πληκτρα alt + enter και κανεις εναλλαγη γλωσσας.

Link to comment
Share on other sites

αντε ρεεε ριιμμ βγαλε επομεννοο μοντεελο απο το q10,να φτηνυνειι

να το παρωωω κιεγωωωωω:p

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...