Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα μου ακουγοντε λιγο κινεζικα τωρα αυτα και δεν ξερω τι να κανω....:O

 

Χρησιμοποιείς το Instagram; Αν ναι, είναι η καλύτερη εφαρμογη για WP και μάλιστα δωρεάν!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Χρησιμοποιείς το Instagram; Αν ναι, είναι η καλύτερη εφαρμογη για WP και μάλιστα δωρεάν!

 

Αυτο που θα δω αν το εχω,στα προγραμματα?

Και αν δεν το εχω μπορω να το κατεβασω και πως.

Συγνωμη αλλα ειμαι ασχετο απο wp.

Αν δεν σε κουραζω μου λες,αν παλι βαριεσε θα το καταλαυω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που θα δω αν το εχω,στα προγραμματα?

Και αν δεν το εχω μπορω να το κατεβασω και πως.

Συγνωμη αλλα ειμαι ασχετο απο wp.

Αν δεν σε κουραζω μου λες,αν παλι βαριεσε θα το καταλαυω.

 

Κατα πάσα πιθανότητα δεν θα το έχεις. Θα μπεις στο store και θα πατήσεις στην αναζήτηση 6tag και μολις το βρεις θα πατήσεις εγκατάσταση. Γενικά όποια εφαρμογή θέλεις να βρεις θα την βρίσκεις στο store. Για να δεις αν την έχεις ήδη θα πηγαίνεις δεξιά για να βγείς στην λιστα εφαρμογών και αφού πατήσεις τον μεγεθυντικό φακό που είναι πάνω αριστερά θα γράφεις το όνομα της εφαρμογής και αν την έχεις ήδη κατεβασμένη θα σου την βρίσκει!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Κατα πάσα πιθανότητα δεν θα το έχεις. Θα μπεις στο store και θα πατήσεις στην αναζήτηση 6tag και μολις το βρεις θα πατήσεις εγκατάσταση. Γενικά όποια εφαρμογή θέλεις να βρεις θα την βρίσκεις στο store. Για να δεις αν την έχεις ήδη θα πηγαίνεις δεξιά για να βγείς στην λιστα εφαρμογών και αφού πατήσεις τον μεγεθυντικό φακό που είναι πάνω αριστερά θα γράφεις το όνομα της εφαρμογής και αν την έχεις ήδη κατεβασμένη θα σου την βρίσκει!

 

Κατεβασα την 6tag.

Mπορω να κατεβασω και την Instagram η δεν κανει η ειναι τραβηγμενο,να μην φορτωνω και το τηλ με προγραμματα?

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς το Instagram; Αν ναι, είναι η καλύτερη εφαρμογη για WP και μάλιστα δωρεάν!

 

Στο τηλέφωνό μου, ΝΟΚΙΑ 520, το 6tag είναι λες κι έχει χρονόμετρο και μετά από λίγη ώρα χρήσης κλείνει. Σου συμβαίνει κι εσένα αυτό; Ή σε κάποιον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνό μου, ΝΟΚΙΑ 520, το 6tag είναι λες κι έχει χρονόμετρο και μετά από λίγη ώρα χρήσης κλείνει. Σου συμβαίνει κι εσένα αυτό; Ή σε κάποιον άλλο;

 

Καλησπερα!

Οταν λες κλεινει τι ενοεις?

Κλεινει το τηλεφωνο σου?

Εγω το κατεβασα σημερα το πρωι και δεν μου εχει κανει τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε πρόσβαση στο istagram με windows phone?

 

Ναι υπαρχει το 6tag και το Instance

 

Αυτο που θα δω αν το εχω,στα προγραμματα?

Και αν δεν το εχω μπορω να το κατεβασω και πως.

Συγνωμη αλλα ειμαι ασχετο απο wp.

Αν δεν σε κουραζω μου λες,αν παλι βαριεσε θα το καταλαυω.

 

Αν δεν εχεις λογαριασμο στο Ινσταγκραμ δεν υπαρχει λόγος να το εχεις ...

 

Στο τηλέφωνό μου, ΝΟΚΙΑ 520, το 6tag είναι λες κι έχει χρονόμετρο και μετά από λίγη ώρα χρήσης κλείνει. Σου συμβαίνει κι εσένα αυτό; Ή σε κάποιον άλλο;

Καλησπερα!

Οταν λες κλεινει τι ενοεις?

Κλεινει το τηλεφωνο σου?

Εγω το κατεβασα σημερα το πρωι και δεν μου εχει κανει τιποτα.

Το 6tag το χρησιμοποιοω απο την πρωτη μερα και δεν εχει κανενα προβλημα

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνό μου, ΝΟΚΙΑ 520, το 6tag είναι λες κι έχει χρονόμετρο και μετά από λίγη ώρα χρήσης κλείνει. Σου συμβαίνει κι εσένα αυτό; Ή σε κάποιον άλλο;

 

Φίλε Theta δεν χρησιμοποιώ instagram συνεπώς ούτε και το 6tag για να μπορέσω να σε βοηθήσω. Κλείνει από μόνο του; Μετά από πόση ώρα μηπως έχεις παρατηρήσει; Πολλοί απ'οτι έχω διαβάσει σε διάφορα fora έχουν θέμα ότι δεν ποστάρει καμιά φορά, αλλά για περίπτωση σαν την δικιά σου δεν έτυχε να διαβάσω κάτι σχετικό.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Οταν λες κλεινει τι ενοεις?

Κλεινει το τηλεφωνο σου?

Εγω το κατεβασα σημερα το πρωι και δεν μου εχει κανει τιποτα.

 

Εννοώ πως κλείνει το 6tag. Ειδικά όταν πάω να κάνω follow στο τρίτο τέταρτο add κλείνει το πρόγραμμα και πρέπει να το ανοίξω ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ πως κλείνει το 6tag. Ειδικά όταν πάω να κάνω follow στο τρίτο τέταρτο add κλείνει το πρόγραμμα και πρέπει να το ανοίξω ξανά.

 

Μηπως εχει καμια ρυθμηση?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχει καμια ρυθμηση?

 

χθες το site ειχε κατι θεματακια, μηπως εφταιγε αυτο!

SE k700i, SE k750i, SE W850i, Qtek 8310, Samsung F700v, SE K850i, Sharp GX25 Ferrari,Nokia N95, Nokia N95 8gb, iPhone 3G, Blackberry Storm 9500, LG Optimus 2X, LG Optimus 7, Nokia Lumia 800
Link to comment
Share on other sites

χθες το site ειχε κατι θεματακια, μηπως εφταιγε αυτο!

 

Μα νομιζω οτι εχει μονιμο προβλημα,και μονο εχθες.

Link to comment
Share on other sites

μια από τις κορυφαίες για να παρακολουθείτε σε σειρές τα επεισόδια που έχουν βγει κλπ είναι το TvShow εξαιρετικό

 

Υποστηρίζει και ελληνικές?

 

Drumz..... Μια ανούσια εφαρμογή (ντραμς) που όμως κάνει κάτι καλό. Κλείνει τη μουσική που τρέχει στο παρασκήνιο......

 

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το StopMusic?

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει και ελληνικές?

 

 

 

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το StopMusic?

 

Κανενα καλο προγραμμα για να κατεβαζεις ταινιες?

Link to comment
Share on other sites

Κανενα καλο προγραμμα για να κατεβαζεις ταινιες?

 

wpTorrent ψάξε στο store αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει για να ξέρω λεπτομέριες στη χρήση του!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

wpTorrent ψάξε στο store αλλά δεν το έχω χρησιμοποιήσει για να ξέρω λεπτομέριες στη χρήση του!

 

Καλυτερα να βρουμε καποιο που το εχουν δοκινασει για να μην εχουμε προβληματα?:cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα να βρουμε καποιο που το εχουν δοκινασει για να μην εχουμε προβληματα?:cry:

 

Το wptorrent δουλεύει μια χαρά (το έχω κατεβάσει απο την στιγμή που βγήκε). Απλα η δωρεάν έκδοση έχει λιμιτερ στα 200kb.

και παίζει βίντεο με τους κοντεκ του συστήματος κανονικά. και μπορείς επίσης να μεταφέρεις στο πισι τα download σου με server που δημιουργεί. Και μπορει να μεταφέρει στο music library του κινητου τα αρχεια mp3. Μπορεις δηλαδη να δοκιμασεις το trial και να επιλέξεις αν σου κάνει ή όχι

Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί δεν χρησιμοποιείς το StopMusic?

 

Όταν το είχα γράψει ήμουν "γκαβακας"....χαχαχα

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι μονο για μουσικη?

 

νομίζω πως ναι, αλλά δοκίμασε μήπως σταματά και τα βίντεο

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Το wptorrent δουλεύει μια χαρά (το έχω κατεβάσει απο την στιγμή που βγήκε). Απλα η δωρεάν έκδοση έχει λιμιτερ στα 200kb.

και παίζει βίντεο με τους κοντεκ του συστήματος κανονικά. και μπορείς επίσης να μεταφέρεις στο πισι τα download σου με server που δημιουργεί. Και μπορει να μεταφέρει στο music library του κινητου τα αρχεια mp3. Μπορεις δηλαδη να δοκιμασεις το trial και να επιλέξεις αν σου κάνει ή όχι

 

Εσυ το εχεις κατεβασει δωρεαν?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγο ακριβώς χρησιμοποιείτε εφαρμογές σαν το stopmusic. Δεν έχω βάλει ακόμα στο κινητό .mp3 και δεν χρησιμοποιώ τον Player αλλά μου φαίνεται και λίγο περίεργο … τι ακριβώς δεν σταματά από μόνο του :confused:
Gkan
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγο ακριβώς χρησιμοποιείτε εφαρμογές σαν το stopmusic. Δεν έχω βάλει ακόμα στο κινητό .mp3 και δεν χρησιμοποιώ τον Player αλλά μου φαίνεται και λίγο περίεργο … τι ακριβώς δεν σταματά από μόνο του :confused:

 

Kαταργει το ενεργό τραγούδι από τη γραμμή ήχου.

 

Ειναι απο τα ενοχλητικα που ευχομαι σε καποιο update να το δουνε...οπως και η κοινη χρηση της εντασης πολυμεσων και ηχου κλησης-μηνυματος.

Link to comment
Share on other sites

Kαταργει το ενεργό τραγούδι από τη γραμμή ήχου.

 

Ειναι απο τα ενοχλητικα που ευχομαι σε καποιο update να το δουνε...οπως και η κοινη χρηση της εντασης πολυμεσων και ηχου κλησης-μηνυματος.

 

Έτσι ακριβώς! Έχουμε ένα κινητό του 2017 με ελείψεις του 2004! Όπως είναι και η επιλογή ήχου μηνύματος!

 

Όσο για εφορμογή που σταματάει τη μουσική και κάνει καλύτερα απ όσες έχω δοκιμάσει διάφορα πραγματάκια είναι το Quick Settings

:)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...