Jump to content

Προτάσεις εφαρμογών για Windows Phone 8


montoya_42
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Quick settings και ανεξάρτητο ήχο σε εφαρμογές, κλήσεις κλπ, θα έρθει στην GDR 3 :D:D

Άντε επιτέλους...

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Quick settings και ανεξάρτητο ήχο σε εφαρμογές, κλήσεις κλπ, θα έρθει στην GDR 3 :D:D

Άντε επιτέλους...

 

Βιαζεσε. Ακομα δεν πηραν ολοι την 2 εσυ λες για την 3 που περιμενουμε τον χειμωνα; :)

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Βιαζεσε. Ακομα δεν πηραν ολοι την 2 εσυ λες για την 3 που περιμενουμε τον χειμωνα; :)

 

Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες ότι η GDR3 θα δοθεί τον Σεπτέμβρη.. Καλό ε;

Αν δοθεί πριν την αλλαγή του έτους μια χαρά...

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Είχα διαβάσει πριν λίγες μέρες ότι η GDR3 θα δοθεί τον Σεπτέμβρη.. Καλό ε;

Αν δοθεί πριν την αλλαγή του έτους μια χαρά...

 

Προσωπική άποψη ότι θα βγεί Ιανουάριο με Φεβρουάριο όπως είχε βγεί η portico! Μακάρι όμως να έρθει νωρίτερα!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου εξηγήσει για ποιο λόγο ακριβώς χρησιμοποιείτε εφαρμογές σαν το stopmusic. Δεν έχω βάλει ακόμα στο κινητό .mp3 και δεν χρησιμοποιώ τον Player αλλά μου φαίνεται και λίγο περίεργο … τι ακριβώς δεν σταματά από μόνο του :confused:

 

Δυστυχώς άπαξ και παίζει το τραγούδι δεν υπάρχει stop παρά μόνο pause...

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Προσωπική άποψη ότι θα βγεί Ιανουάριο με Φεβρουάριο όπως είχε βγεί η portico! Μακάρι όμως να έρθει νωρίτερα!

 

Θεωρητικά στην Ελλάδα το κινητό ήρθε με την Portico..

Μακάρι να ρθει νωρίτερα αλλά και γω για Φεβρουάριο το βλέπω (μιλάμε πάντα o.t.a.)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

To νέο app της Νοκια, smart cam σε ποιά μοντέλα lumia διατίθεται? Sto 720 δεν το βλέπω...

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

To νέο app της Νοκια, smart cam σε ποιά μοντέλα lumia διατίθεται? Sto 720 δεν το βλέπω...

 

Έχεις βάλει την amber?

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

όχι, ποια ειναι αυτή η κυρια?

 

Θα σου ερθει επισκεψη καποια στιγμη τις επομενες εβδομαδες και θα σου φερει το smart cam και αλλα δωρακια :lol:

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=371047

- Xiaomi Redmi Note 3

- Asus Vivotab Note 8

Link to comment
Share on other sites

όχι, ποια ειναι αυτή η κυρια?

 

Κυρία δε θα την έλεγα γιατί την παίρνουν όλοι..:lol:

Μόλις κάνεις την αναβάθμηση, μετά θα μπορείς να βρεις στο store διάφορες εφαρμογές όπως smart cam, pro cam, video trimming κλπ

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Κυρία δε θα την έλεγα γιατί την παίρνουν όλοι..:lol:

Μόλις κάνεις την αναβάθμηση, μετά θα μπορείς να βρεις στο store διάφορες εφαρμογές όπως smart cam, pro cam, video trimming κλπ

 

να αναμένω την αναβάθμιση του 720 μου?:rolleyes:

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

να αναμένω την αναβάθμιση του 720 μου?:rolleyes:

 

Να την αναμένεις σύντομα! Και γω την περιμένω αλλά μ έχει στήσει λίγο η άτιμη..

Σε τι χρώμα το χεις; Για το 720 πήγαινα γιατί εμφανισιακά είναι πιο κομψό, αλλά τελικά κατέληξα στο 920..

 

Αν σου λέει κάτι (γιατί εμένα με τα λεγόμενα του θα έπρεπε να μου χει έρθει) δες εδώ

Edited by Metaladis
Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Να την αναμένεις σύντομα! Και γω την περιμένω αλλά μ έχει στήσει λίγο η άτιμη..

Σε τι χρώμα το χεις; Για το 720 πήγαινα γιατί εμφανισιακά είναι πιο κομψό, αλλά τελικά κατέληξα στο 920..

 

Αν σου λέει κάτι (γιατί εμένα με τα λεγόμενα του θα έπρεπε να μου χει έρθει) δες εδώ

 

Αν δεν αλλάξεις άβαταρ δεν πρόκειται να σου κάτσει.....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Ψαχνω μια δωρεαν εφαρμογη για κατεβασμα μουσικης και περασμα στο music library. Το μονο που εχω βρει να κανει αυτη την δουλεια ειναι το Audiocloud αλλα εχει μεγαλη ελειψη απο τραγουδια. Υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη να μου προτεινετε?
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν αλλάξεις άβαταρ δεν πρόκειται να σου κάτσει.....:)

 

Χαχα..λες; Θα το έκανα αλλά η δικιά σου ήταν Αγγλίδα στο ραντεβού της! Εμένα ως Γαλλιδούλα μάλλον φτιασιδώνεται ακόμα.. :P

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Ψαχνω μια δωρεαν εφαρμογη για κατεβασμα μουσικης και περασμα στο music library. Το μονο που εχω βρει να κανει αυτη την δουλεια ειναι το Audiocloud αλλα εχει μεγαλη ελειψη απο τραγουδια. Υπαρχει καποια αλλη εφαρμογη να μου προτεινετε?

 

Κατέβασε τον Uc browser και ψάχνε μέσω google για τα τραγούδια που θες..

όταν τα κατεβαζει τα βαζει κανονικά στην μουσική μόλις πατήσεις πάνω τους να παιξουν...

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τον Uc browser και ψάχνε μέσω google για τα τραγούδια που θες..

όταν τα κατεβαζει τα βαζει κανονικά στην μουσική μόλις πατήσεις πάνω τους να παιξουν...

 

Αυτο κανω και εγω. Μπορεις να βαλεις και bookmark το youtube-mp3.org ή αλλο site μετατροπης και να κατεβαζεις και απο youtube.

 

Δυο προγραμματα που χρησιμοποιω τελευταια και ειναι πολυ καλα.

Το fuse φοβερος news reader με πολλες δυνατοτητες εμφανισης και αρκετα γρηγορος.

Το TinyDO ενα απλο με minimal design προγραμμα για γρηγορες σημειωσεις με δυνατοτητα να βαζεις reminder και sync με skydrive. Α και τελειως free, χωρις διαφημισεις!

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε να έχουμε πρόσβαση στο istagram με windows phone?

 

Αυτο που θα δω αν το εχω,στα προγραμματα?

Και αν δεν το εχω μπορω να το κατεβασω και πως.

Συγνωμη αλλα ειμαι ασχετο απο wp.

Αν δεν σε κουραζω μου λες,αν παλι βαριεσε θα το καταλαυω.

 

Αυτο κανω και εγω. Μπορεις να βαλεις και bookmark το youtube-mp3.org ή αλλο site μετατροπης και να κατεβαζεις και απο youtube.

 

Δυο προγραμματα που χρησιμοποιω τελευταια και ειναι πολυ καλα.

Το fuse φοβερος news reader με πολλες δυνατοτητες εμφανισης και αρκετα γρηγορος.

Το TinyDO ενα απλο με minimal design προγραμμα για γρηγορες σημειωσεις με δυνατοτητα να βαζεις reminder και sync με skydrive. Α και τελειως free, χωρις διαφημισεις!

 

Tην μουσικη προτιμω παντα να την φτιαχνω στο πισι με τα ταγκ και τα εξωφυλλα και μετα μεταφορα στο τηλ

Το Fuse ειναι πολυ καλη επιλογη οπως και το Weave

Για σημειωσεις δοκιμασε και το Sticky Notes με εχει βολεψει πολυ (η προσωμειωση των γελοου στικερς ειναι πολυ καλη) !!!!

Link to comment
Share on other sites

Tην μουσικη προτιμω παντα να την φτιαχνω στο πισι με τα ταγκ και τα εξωφυλλα και μετα μεταφορα στο τηλ

Το Fuse ειναι πολυ καλη επιλογη οπως και το Weave

Για σημειωσεις δοκιμασε και το Sticky Notes με εχει βολεψει πολυ (η προσωμειωση των γελοου στικερς ειναι πολυ καλη) !!!!

 

 

 

να ρωτήσω κάτι;

 

 

ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς για τα tag στον υπολογιστή;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι;

ποιο πρόγραμμα χρησιμοποιείς για τα tag στον υπολογιστή;

 

Mp3Tag .. για μενα το καλυτερο που υπαρχει ... κανει τα παντα !!!

και αν το μαθεις κανεις και μαζικες αλλαγες με ενα κλικ

Και εχω γραψει και ενα scriptaki που κανει αυτοματη αναζητηση για εξωφυλλα στο ιντερνετ και ειναι τζετ

 

http://www.mp3tag.de/en/download.html

Link to comment
Share on other sites

Να την αναμένεις σύντομα! Και γω την περιμένω αλλά μ έχει στήσει λίγο η άτιμη..

Σε τι χρώμα το χεις; Για το 720 πήγαινα γιατί εμφανισιακά είναι πιο κομψό, αλλά τελικά κατέληξα στο 920..

 

Αν σου λέει κάτι (γιατί εμένα με τα λεγόμενα του θα έπρεπε να μου χει έρθει) δες εδώ

 

Το λευκό έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι μεγάλη η οθόνη και πολύ ελαφρύ. Το 920 είναι ελαφρύ? Το έχω δουλέψει και αυτό λίγο. Έχει πολύ καλύτερη κάμερα.

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Το λευκό έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένη, είναι μεγάλη η οθόνη και πολύ ελαφρύ. Το 920 είναι ελαφρύ? Το έχω δουλέψει και αυτό λίγο. Έχει πολύ καλύτερη κάμερα.

 

Εγώ είχα κολλήσει με το κόκκινο γενικά, αλλά και άσπρο που το είδα είναι φοβερό..Να το χαρείς!

Πιστεύω το 720 ότι είναι πιο μαζεμένο και όμορφο και φυσικά αρκετά πιο ελαφρύ, αλλά το 920 είναι καλύτερο όπως και να το κάνεις.. Ήταν θέμα χρόνου η επιλογή (καθώς το 720 άργησε λίγο να ρθει..)

Η κάμερα μη σε απασχολεί είναι ευρυγώνιος, εκπληκτικός φακός!! Μετά το 920, το 720 έχει την καλύτερη κάμερα (και όχι το 820) και απ αυτά που έχω διαβάσει, αλλά και από δική μου εμπειρία ;)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα κολλήσει με το κόκκινο γενικά, αλλά και άσπρο που το είδα είναι φοβερό..Να το χαρείς!

Πιστεύω το 720 ότι είναι πιο μαζεμένο και όμορφο και φυσικά αρκετά πιο ελαφρύ, αλλά το 920 είναι καλύτερο όπως και να το κάνεις.. Ήταν θέμα χρόνου η επιλογή (καθώς το 720 άργησε λίγο να ρθει..)

Η κάμερα μη σε απασχολεί είναι ευρυγώνιος, εκπληκτικός φακός!! Μετά το 920, το 720 έχει την καλύτερη κάμερα (και όχι το 820) και απ αυτά που έχω διαβάσει, αλλά και από δική μου εμπειρία ;)

 

Το 720 εχει την χειροτερη κάμερα-λεμε τώρα μια χαρα ειναι- (και από το 820), αλλά γενικά είναι απίθανο τηλεφωνάκι. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και το χάιρομαι πολύ περισσότερο από το 800 που επίσης εχω.

huawei mate 10 lite

lumia 1020 yellow

Link to comment
Share on other sites

Το 720 εχει την χειροτερη κάμερα-λεμε τώρα μια χαρα ειναι- (και από το 820), αλλά γενικά είναι απίθανο τηλεφωνάκι. Είμαι πολύ ευχαριστημένη και το χάιρομαι πολύ περισσότερο από το 800 που επίσης εχω.

 

Χειρότερη από το 820..; Δεν νομίζω;)

Oὐκ ἐν τῷ πολλῷ τὸ εὖ..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...