Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς και πού βρίσκεται αυτό;;

 

Έλεγχος αποθήκευσης -> τηλέφωνο -> προσωρινά αρχεία -> διαγραφή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα. Εχει καποιο προβλημα το metrotube;προσπαθω εδω και 5 μερες να κανω login και μενει στις τελιτσες...το εχει προσεξει κανενας αλλος;
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα. Εχει καποιο προβλημα το metrotube;προσπαθω εδω και 5 μερες να κανω login και μενει στις τελιτσες...το εχει προσεξει κανενας αλλος;

 

Δεν ξέρω για το πρόβλημα αλλά γιατί ασχολείσαι με αυτην την πατάτα ενώ υπάρχει το tubecast και το mytube;θεωρώ οτι αυτά είναι πολυ καλύτερα και από το γνήσιο YouTube.εαν δεν τα εχεις δοκιμάσει κάνε μια τον κόπο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για το πρόβλημα αλλά γιατί ασχολείσαι με αυτην την πατάτα ενώ υπάρχει το tubecast και το mytube;θεωρώ οτι αυτά είναι πολυ καλύτερα και από το γνήσιο YouTube.εαν δεν τα εχεις δοκιμάσει κάνε μια τον κόπο.

 

Τελικα μαλλον το tubecast ειναι καλυτερο. Οκ φιλε. Σε ευχαριστω παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μαλλον το tubecast ειναι καλυτερο. Οκ φιλε. Σε ευχαριστω παρα πολυ.

 

Να είσαι καλά και συγνώμη για την λέξη πατάτα απλά θεωρώ πραγματικά το tubecast πολύ καλύτερο και από το YouTube.

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά και συγνώμη για την λέξη πατάτα απλά θεωρώ πραγματικά το tubecast πολύ καλύτερο και από το YouTube.

 

Εγώ πάντως επέστρεψα στο mytube μιας και τα βίντεο που κατεβάζω τα βλέπω με την εφαρμογή "βίντεο" χωρίς να χρειαστεί να ανοίξω την εφαρμογή mytube. Επίσης μπορώ να τα κοινοποιήσω (Bluetooth, e-mail κλπ). Για μένα παραμένει το καλύτερο (απο την στιγμή που ξεπεράστηκε το θέμα του update).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως επέστρεψα στο mytube μιας και τα βίντεο που κατεβάζω τα βλέπω με την εφαρμογή "βίντεο" χωρίς να χρειαστεί να ανοίξω την εφαρμογή mytube. Επίσης μπορώ να τα κοινοποιήσω (Bluetooth, e-mail κλπ). Για μένα παραμένει το καλύτερο (απο την στιγμή που ξεπεράστηκε το θέμα του update).

 

Δεν με αφηνει να κανω login. Σου εχει συμβει φιλε;υπαρχει τροπος να μεταφερω τα βιντεο που εχω κατεβασει στο τηλεφωνο και να τα βλεπω απο εκει;δεν θελω να κανω επανεγκατασταση γιατι θα χασω τα βιντεο.

Ακυρο. Οταν μετεφερα την εφαρμογη απο την καρτα μνημης στο τηλεφωνο δουλεψε κανονικα.

Edited by vaggefvaggef
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως επέστρεψα στο mytube μιας και τα βίντεο που κατεβάζω τα βλέπω με την εφαρμογή "βίντεο" χωρίς να χρειαστεί να ανοίξω την εφαρμογή mytube. Επίσης μπορώ να τα κοινοποιήσω (Bluetooth, e-mail κλπ). Για μένα παραμένει το καλύτερο (απο την στιγμή που ξεπεράστηκε το θέμα του update).

 

Και τα 2 (tubecast & mytube) ειναι κορυφαιες εφαρμογες youtube ...κατα την αποψη μου πολυ καλυτερες απο τις αντιστοιχες της google σε android ios.

Ισως ειναι καλυτερα που δεν υπαρχει επισημη εφαρμογη γιατι ετσι φτιαχτηκαν αυτες οι 2 πολυ καλες εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

Στο mytube μπορώ να κατεβάσω μόνο τον ήχο από ένα βίντεο χωρίς να κατεβάσω και το οπτικό μέρος; Δοκίμασα αλλά όταν κατεβάζω τον ήχο χωρίς να κατεβάσω και την εικόνα, δεν φαίνεται να αποθηκεύεται κάπου.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Στο mytube μπορώ να κατεβάσω μόνο τον ήχο από ένα βίντεο χωρίς να κατεβάσω και το οπτικό μέρος; Δοκίμασα αλλά όταν κατεβάζω τον ήχο χωρίς να κατεβάσω και την εικόνα, δεν φαίνεται να αποθηκεύεται κάπου.

 

Νομίζω πως όταν αποθηκεύσεις μόνο τον ήχο τότε μένει στην εφαρμογή.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Messenger γιατί σταματάει να λειτουργεί τώρα τελευταία; Δυο φορές μου το 'κανε σε ένα μήνα μέσα!!!! Συμβαίνει και σε σας;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κανω export τις κλησεις και τα μυνηματα απο το android κινητο μου στο lumia?
Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να κανω export τις κλησεις και τα μυνηματα απο το android κινητο μου στο lumia?

 

Δεν το εχω δοκιμασει αλλα πρεπει να γινεται με την εφαρμογη "ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ"

Δοκιμασε το και πες αποτελεσματα

Link to comment
Share on other sites

στο λουμια 520 της αδερφης μου αν στο μενο πατησεις ευρεση κινητου απο τις ρυθμισεις, δεν κανει τιποτα. ξερετε τι παιζει? μηπως αυτη η δυνατοτητα δεν δουλευει στα 520?
Link to comment
Share on other sites

στο λουμια 520 της αδερφης μου αν στο μενο πατησεις ευρεση κινητου απο τις ρυθμισεις, δεν κανει τιποτα. ξερετε τι παιζει? μηπως αυτη η δυνατοτητα δεν δουλευει στα 520?

 

Δεν καταλαβαινω τι ακριβως λες ?

Πας στις Ρυθμισεις/Ευρεση κινητου και δεν σου βγαζει την σελιδα για να τσεκαρεις τις 2 επιλογες που εχει εκει ?

η λαθος καταλαβα ?

Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή Messenger γιατί σταματάει να λειτουργεί τώρα τελευταία; Δυο φορές μου το 'κανε σε ένα μήνα μέσα!!!! Συμβαίνει και σε σας;

 

Καμια απάντηση; Αλλες δυο φορές σταμάτησε να λειτουργεί από τότε! Συνολικά τέσσερις!!!!

Σκοτεινιάζει το live tile και θέλει επανεγκατάσταση!!!!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καμια απάντηση; Αλλες δυο φορές σταμάτησε να λειτουργεί από τότε! Συνολικά τέσσερις!!!!

Σκοτεινιάζει το live tile και θέλει επανεγκατάσταση!!!!

 

Soft reset δοκίμασες;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Καμια απάντηση; Αλλες δυο φορές σταμάτησε να λειτουργεί από τότε! Συνολικά τέσσερις!!!!

Σκοτεινιάζει το live tile και θέλει επανεγκατάσταση!!!!

 

Μου το έει κάνει και εμένα μερικές φορές. Απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση κάνω εγώ. Τίποτα άλλο δεν δούλεψε για εμένα. αλλά ζήτημα να το έχω παρατηρήσει 3-4 φορές όσο καιρό έχω το τηλεφώνο.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

στο λουμια 520 της αδερφης μου αν στο μενο πατησεις ευρεση κινητου απο τις ρυθμισεις, δεν κανει τιποτα. ξερετε τι παιζει? μηπως αυτη η δυνατοτητα δεν δουλευει στα 520?

 

ακριβως δεν κανει τιποτα. ειναι σαν να μην το εχω πατησει

 

καλησπέρα, και στο δικό μου 520 το ίδιο πρόβλημα που περιέργως διορθώθηκε με τον εξής τρόπο :

μπήκα internet μέσω wifi και η εύρεση κινητού εμφανίστηκε. Τώρα ανοίγει και offline:blink:

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω το πρόβλημα. Όλα αυτά μέσα από το κινητό;

 

Ναι, δεν άνοιγε η σελίδα εύρεσης κινητού μέσα από τις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μου το έει κάνει και εμένα μερικές φορές. Απεγκατάσταση και επανεγκατάσταση κάνω εγώ. Τίποτα άλλο δεν δούλεψε για εμένα. αλλά ζήτημα να το έχω παρατηρήσει 3-4 φορές όσο καιρό έχω το τηλεφώνο.

 

Κι εγώ αυτό έκανα και της 4 φορές!

 

Soft reset δοκίμασες;

Όχι. Έκανα αυτό που έκανε και ο φίλος πιο πάνω!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει και εγώ και μάλιστα σε παραπάνω από ένα live tile ταυτόχρονα. Εμένα δεν άνοιγαν ούτε και από τη λίστα ούτε μπορούσα να κάνω απεγκατάσταση. Το μόνο που είχε αποτέλεσμα ήταν το hard reset. Εμένα τα είχε παίξει, δεν έβλεπε ούτε την κάρτα μνήμης. Μετά έστρωσε. Τώρα πετάει.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, και στο δικό μου 520 το ίδιο πρόβλημα που περιέργως διορθώθηκε με τον εξής τρόπο :

μπήκα internet μέσω wifi και η εύρεση κινητού εμφανίστηκε. Τώρα ανοίγει και offline:blink:

σε ευχαριστω πολυ. αυτο ηταν
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...