Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το mytube και το weather to go, που τα είχα πάρει από deal δωρεάν, δεν παιρνουν τις ενημερώσεις εδώ και πολύ καιρό και μου έχουν μείνει οι ειδοποιήσεις να φαίνονται. Μπορεί να γίνει κάτι;

 

Κατεβάσεις αυτό http://www.windowsphone.com/s?appid=d994dce8-38f9-4ed3-ae6c-e334d4bd558c

 

Μετά του ζητάς product key (μέσα από την εφαρμογή) γράφοντας του δυο λόγια (πως και πότε απέκτησες την εφαρμογή).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατεβάσεις αυτό http://www.windowsphone.com/s?appid=d994dce8-38f9-4ed3-ae6c-e334d4bd558c

 

Μετά του ζητάς product key (μέσα από την εφαρμογή) γράφοντας του δυο λόγια (πως και πότε απέκτησες την εφαρμογή).

 

Πώς να το κατεβάσω; Να το αγοράσω εννοείς; Ή το trial?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω μια απορία για το candy crush!!!Μόλις έβγαλα την 50 πίστα και δεν μου ξεκλειδώνει τις παραπέρα!!Ξέρει κανείς για ποιο λόγο γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω μια απορία για το candy crush!!!Μόλις έβγαλα την 50 πίστα και δεν μου ξεκλειδώνει τις παραπέρα!!Ξέρει κανείς για ποιο λόγο γίνεται;

Νομίζω πως εκεί αλλάζεις επεισόδιο, επομένως ή χρεώνεσαι ή ζητάς βοήθεια από φίλους αν είσαι συνδεδεμένος στο facebook.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χθες έγινε αναβάθμιση για το tubecast pro και από τότε δεν μπορώ να καρφιτσώσω της συνδρομές μου στο live tile μου δείχνει μόνο κάτι άσχετα ελληνικά βίντεο στο tile γιατί είναι πρόβλημα της εφαρμογής???

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς...Στο αναφέρει κιόλας στο changelog ότι άλλαξε η google τα api και στην νέα έκδοση είναι περιορισμός για τα 3rd part application αυτό..
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως εκεί αλλάζεις επεισόδιο, επομένως ή χρεώνεσαι ή ζητάς βοήθεια από φίλους αν είσαι συνδεδεμένος στο facebook.

 

 

 

Δεν έχω facebook αλλά απότι είδα μου βγάζει μια δοκιμασία κάθε 24ωρο για 3 μέρες και μετά θα ξεκλειδώσει λογικά....

 

Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

Ειναι η τρίτη φορά που το κανει.

Πρώτα το Facebook, μετα ο καιρός και τώρα το messenger δείχνουν σαν disabled

Δεν ανοίγει η εφαρμογή καθόλου.

Καμια αποψη;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Με το tapatalk τι ακριβώς παίζει; Γιατί δεν βλέπει όλα τα forums;

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια σας παιδιά.

Ειναι η τρίτη φορά που το κανει.

Πρώτα το Facebook, μετα ο καιρός και τώρα το messenger δείχνουν σαν disabled

Δεν ανοίγει η εφαρμογή καθόλου.

Καμια αποψη;

 

Δοκίμασε με την εξής σειρά να κάνεις απεγκατάσταση και εγκατάσταση, αν δεν δεις αποτέλεσμα κάνε ένα soft reset. Αν πάλι δεν δεις αποτέλεσμα τότε πας για επαναφορά τηλεφώνου. Έκανα εγώ το Σάββατο και το τηλέφωνο έγινε καινούριο, πετάει.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Ο UC Browser έχει κάποιο πρόβλημα γενικά; Γιατί πολλές φορές κλείνει μόνος του και με πετάει έξω.
Link to comment
Share on other sites

Ο UC Browser έχει κάποιο πρόβλημα γενικά; Γιατί πολλές φορές κλείνει μόνος του και με πετάει έξω.

 

Ακόμα δεν τον έχουν φτιάξει, τα κάνει κάποιες φορές αυτά.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Εχει παρατηρησει κανεις τις τελευταιες 2-3 μερες θεμα με τις ειδοποιησεις του whatsapp?Ποτε δεν ειχα θεμα αλλα 2-3 μερες τωρα μου ερχονται οι ειδοποιησεις πολυ αργοτερα και σημερα το παρατηρησα και με το viber ενω πριν δεν ειχα κανενα θεμα...

Του εκανα hard reset χθες,(ειχα μεζεψει παλιατζουρα κι ηθελα να το 'καθαρισω' λιγο) αλλα εξακολουθει το προβλημα..

εxω το 1020

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα πρώτη φορά να μου έχει έρθει με καθυστέρηση μήνυμα στο whats app. Γενικά πάντως είναι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο κατι μερες που ειχε μια αναβαθμιση αρχισε να μου γινεται αυτο...και στο viber επισης που ειχε κι αυτο αναβαθμιση

Ελπιζω να τα διορθωσουν αν ειναι κατι γενικο:(:(

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο κατι μερες που ειχε μια αναβαθμιση αρχισε να μου γινεται αυτο...και στο viber επισης που ειχε κι αυτο αναβαθμιση

Ελπιζω να τα διορθωσουν αν ειναι κατι γενικο:(:(

 

Ναι είναι γενικό το κακό, ειδικά το viber μετά την αναβάθμιση έγινε ότι να'ναι στις ειδοποίησεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια!χαχαχχαχα

Α ρε ms φτιαξτα τα ρημαδια να λειτουργουν σωστα!

Μ αρεσουν πολυ τα lumia και ειδικα οι καμερες τους (κατοχος 1020), αλλα κανω χρηση αρκετα με viber & whatsapp κυριως και μου ειναι ενα θεμα μεγαλο αν δεν λειτουργουν σωστα:mad:

Ελπιζω σε συντομη αναβαθμιση..

Link to comment
Share on other sites

Το Viber στα WP είναι ΑΘΛΙΟ απλά. Ρουφάει την μπαταρία, ότι να 'ναι στις ειδοποιήσεις κ.α.

Το Whatsapp πολύ καλύτερο.

 

Ο UC Browser μετριότατος. Δυστυχώς το λειτουργικό "πονάει" στην συγκεκριμένη κατηγορία των browsers..

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα το viber δουλεύει κανονικότατα. Ακόμα και με 2g δεν χάνω ειδοποίηση. Τι γίνεται τελικά??

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πραγματικα τι γινεται!Ισως ηταν καποια κολληματα που φαγανε απο την στιγμη που πηραν και τα δυο αναβαθμισεις πριν καμια βδομαδα περιπου..

Σημερα απ οτι βλεπω ερχονται ολα στην ωρα τους προς το παρον

Τοσους μηνες κι εγω δεν ειχα ποτε θεμα και ειδικα με το whatsapp..

Link to comment
Share on other sites

Με 920, 630 και 535 πολλές φορές τα μηνύματα δεν έρχονται σε viber κυρίως και δευτερευόντως σε WhatsApp. Με τις μέρες και τις ώρες τους.

Σήμερα το viber μου στέλνει ειδοποιήσεις για μηνύματα, που ήδη έχω διαβάσει εδώ και ώρες...

 

Τι είπες τώρα, άρα ίσως να μη φταίει ούτε το viber ούτε η συσκευή μου (930). Αυτό ακριβώς μου κάνει και εμένα εδώ και μια εβδομάδα ακριβώς.

Στην αρχή της αναβάθμισης της τελευταίας, για μερικές ώρες ήταν ότι να'ναι μετά με soft reset έστρωσε, και πήγαινε καλά μέχρι πριν πέντε ημέρες που κάνει πραγματικά αλλοπρόσαλλα πράγματα, όπως αυτό που είπες εσύ να λαμβάνω μηνύματα που έχω διαβάσει εδώ και ημέρες και φυσικά να μην παίρνω μηνύματα που έρχονται εκείνη την στιγμή.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σαν μια γενική συμβουλή για τις περπτωσεις που το τηλ αρχίζει και συμπεριφέρεται περίεργα οι ενέργειες που πρέπει να γίνουν ειναι με σειρά οι εξής:

1. Απεγκατασταση εφαρμογής

2. Καθάρισμα των προσωρινών αρχείων από τις ρυθμίσεις.

3. soft reset

4. Και μετά εγκατάσταση παλι.

5. Αν συνεχίσει το πρόβλημα τότε hard reset

Όταν κάνουμε hard reset η καλύτερη πρακτική ειδικά αν έχουμε κάποιο θέμα ειναι να ξαναστησουμε το τηλέφωνο από την αρχή και όχι επαναφορά από backup.

Link to comment
Share on other sites

Σαν μια γενική συμβουλή για τις περπτωσεις που το τηλ αρχίζει και συμπεριφέρεται περίεργα οι ενέργειες που πρέπει να γίνουν ειναι με σειρά οι εξής:

.....

2. Καθάρισμα των προσωρινών αρχείων από τις ρυθμίσεις.

.....

 

Πώς και πού βρίσκεται αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...