Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους

έχω το εξής θέμα σε αρχεία mkv με όποιο player και αν αγόρασα δεν βλέπει υπότιτλο ελληνικό αν και υπάρχει μέσα στην ταινία .

σε tablet windows o vlc το δείχνει κανονικά στο τηλέφωνο ο vlc δεν βγάζει υπότιτλο .καμιά ιδέα??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλους

έχω το εξής θέμα σε αρχεία mkv με όποιο player και αν αγόρασα δεν βλέπει υπότιτλο ελληνικό αν και υπάρχει μέσα στην ταινία .

σε tablet windows o vlc το δείχνει κανονικά στο τηλέφωνο ο vlc δεν βγάζει υπότιτλο .καμιά ιδέα??

 

Δοκίμασε τον ccplayer.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

έβαλα και αυτόν τον pro κιόλας αλλά τίποτα

 

Πηγαίνεις στις ρυθμίσεις του player να επιλέξεις τους υπότιτλους που θες;

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Πηγαίνεις στις ρυθμίσεις του player να επιλέξεις τους υπότιτλους που θες;

τους δηλώνω κανονικά αλλά τίποτα δεν ξέρω μήπως φταίει η ταινία την οποία την έκανά εγώ mkv

Link to comment
Share on other sites

τους δηλώνω κανονικά αλλά τίποτα δεν ξέρω μήπως φταίει η ταινία την οποία την έκανά εγώ mkv

 

Κάνε κωδικοποίηση τους υπότιτλους, ψάξε να βρεις λίγο μέσα στις ρυθμίσεις και θα δεις ότι παίζουν κανονικά. Σε εμένα πάντως ο CCPlayer τα σπάει.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,οποιος θελει να αντικαταστησει το spotify και θελει να μην περιοριζεται στην τυχαια αναπαραγωγη του Free Acccount να βαλει το Audiotica.Online αναπαραγωγη,Dowload τα τραγουδια(αμα ειναι διαθεσιμα στα site που εχει ως πηγες),προβολη των lyrics(αμα ειναι διαθεσιμα),backup playlist και τα τραγουδια που εχεις αποθηκευσει για online αναπαραγωγη.Δωρεαν ειναι το app.Εγω σωθηκα και βρηκα τη λυση.Εχει τα παντα απο ξενα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις σας !!!!!!!!!!!!!!!!:)

http://i.imgur.com/wfRIo5m.jpg

Το Ίδιο και η vodafone, δεν έχει εφαρμογή για την χρήση σου σε WP....

Εχει και η Vodafone!

http://i.imgur.com/lLBiItf.jpg

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

 

Η πρώτη είναι το mobile site του Whats Up σε μορφή app και η δεύτερη του CU είναι με τη μορφή μηνυμάτων. Πολύ πίσω σε σχέση με τα άλλα δύο, δυστυχώς.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη είναι το mobile site του Whats Up σε μορφή app και η δεύτερη του CU είναι με τη μορφή μηνυμάτων. Πολύ πίσω σε σχέση με τα άλλα δύο, δυστυχώς.

Από το να μην εχει καθόλου...

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους και παλι,επανερχομαι στο θεμα μου με το gmail.Απο οτι ειδα στο pc στις ρυθμισεις του λογαριασμου μου η διπλη επιβεβαιωση ειναι ανενεργη.Καταργησα και επαναπροσθεσα στην επιλογη τον λογαριασμο google ομως και παλι κατα την διαδικασια ενεργοποιησεις, με την αποδοχη, μου λεει οτι χρειαζεται προσοχη ο λογαριασμος μου.Δεν μπορω να καταλαβω που κανω λαθος και παιδευομαι δυο μερες τωρα,χρειαζομαι βοηθεια.Οπως προειπα με το pc ειναι ολα καλα..Ευχαριστω.
Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

@michalis0601

 

Μπορείς να κανεις αυτό που έκανα κι εγώ, να κανεις pin to start το mobile site της Cosmote, την κατηγορία my what's up. Έτσι με το που πατάς το tile θα σου ανοίγει η σελίδα με τα λεπτά, μηνύματα, ΜΒ σου. Δεν είναι σαν εφαρμογή, αλλα είναι αρκετά βολικό.

 

Για δώσε μας ενα λινκ φίλε.....Πρέπει να κάνεις προφίλ ;;;

Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

Κάνε κωδικοποίηση τους υπότιτλους, ψάξε να βρεις λίγο μέσα στις ρυθμίσεις και θα δεις ότι παίζουν κανονικά. Σε εμένα πάντως ο CCPlayer τα σπάει.

 

στον ccplayer δεν βρίσκω πουθενά ρυθμίσεις για υπότιτλους και γενικά στον vlc μόνο βρίσκω κάποιες ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

στον ccplayer δεν βρίσκω πουθενά ρυθμίσεις για υπότιτλους και γενικά στον vlc μόνο βρίσκω κάποιες ρυθμίσεις.

 

Στον ccplayer την ώρα που παίζει πατάς πάνω στην οθόνη και αριστερά στο μεσαίο κουτάκι που γράφει cc είναι οι ρυθμίσεις για τους υπότιτλους.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στον ccplayer την ώρα που παίζει πατάς πάνω στην οθόνη και αριστερά στο μεσαίο κουτάκι που γράφει cc είναι οι ρυθμίσεις για τους υπότιτλους.

 

αυτό το κουτάκι αν και έχω την pro έκδοση δείχνει ισχνό-μη ενεργό

Link to comment
Share on other sites

Εχω κατεβασει την εφαρμογη Gomovies pro αλλα δεν βρισκει τους υποτιτλους στα ελληνικα ενω μεσα υπαρχει η επιλογη Greek. Μου εχει σπασει τα νευρα γτ την πληρωσα κιολας 3.49€. Τι παιζει ξερει κανενας?
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ αρκετές μέρες τώρα να κατεβάσω το mytube! αλλά μου βγάζει σφάλμα. Στης αδερφης μου το 930 το κατέβασα κανονικά. Το ίδιο και στο PC και ταμπλετ (με 10ρια αυτά). Καμία βοήθεια???

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ αρκετές μέρες τώρα να κατεβάσω το mytube! αλλά μου βγάζει σφάλμα. Στης αδερφης μου το 930 το κατέβασα κανονικά. Το ίδιο και στο PC και ταμπλετ (με 10ρια αυτά). Καμία βοήθεια???

 

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω στο tablet. Δεν το κατεβάζει με τίποτα.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο θέμα έχω στο tablet. Δεν το κατεβάζει με τίποτα.

 

Σου είχε δώσει product key ο dev?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σου είχε δώσει product key ο dev?

 

Όχι. Αγορασμένη την έχω

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Η εφαρμογή fresh paint με το που βάζω μια φωτογραφία τη δείχνει θολή . Ξέρει κανεις τι γίνεται;

 

Έχω καιρό που την έχω διαγράψει... Μήπως αργεί να κάνει render τη φωτογραφία και μετά από κάποια δευτερόλεπτα ξεθολώνει;

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Έχω καιρό που την έχω διαγράψει... Μήπως αργεί να κάνει render τη φωτογραφία και μετά από κάποια δευτερόλεπτα ξεθολώνει;

 

 

 

Δεν ξεθολώνει με τίποτα, ξέρεις κάποια παρόμοια εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...