Jump to content

Γενικές Απορίες Εφαρμογών για Windows Phone 8


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα έκανε 1.3 τα giga των άλλων, αλλά μέχρι εκεί!

 

Καντο πολλές φορές..εμενα χρειάζεται αρκετές φορές για να φύγουν όλα.Αν δεν διεγραφουν τότε δεν ξέρω..Κάνε και καμιά επανεκκίνηση τη συσκευή αν δεν έχεις κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Οοοk, λύθηκε το πρόβλημα. Ήταν το τελευταίο βίντεο, που δεν το τελείωσα γιατί έμεινα από μπαταρία. Το μυστήριο είναι ότι το είχε κανονικά σαν mp4, αλλά δεν το μετρούσε στα βίντεο αλλά στα "άλλα". Το πέρασα κι αυτό στο pc, σβήνοντάς το από το τηλέφωνο και τώρα τα άλλα έχουν 55 μέγκα (θα το αντέξω αυτό :) )
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάσεις το παρακάτω και μετά επικοινωνείς με τον dev (μέσα από την εφαρμογή) γράφοντάς του με δυο λόγια τι συνέβη (πχ πήρα την εφαρμογή με την προσφορά ή την αγόρασα και έπαψε να κάνει update). Σου στέλνει κλειδί και τέλος....

http://www.windowsphone.com/s?appid=d994dce8-38f9-4ed3-ae6c-e334d4bd558c

 

Μα η εφαρμογή δεν κατεβαίνει. Εμφανίζει σφάλμα 80004005.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμιά ενημέρωση για τους χάρτες που κατεβάζουμε αν θα αποθηκεύονται στην sd κάποια στιγμή;
Link to comment
Share on other sites

Μα η εφαρμογή δεν κατεβαίνει. Εμφανίζει σφάλμα 80004005.

 

Δοκίμασες αυτή που σου έδωσα? Το δικό μου λινκ?

 

Δοκίμασε και αυτό.

http://www.windowsphone.com/s?appid=d994dce8-38f9-4ed3-ae6c-e334d4bd558c

Edited by montoya_42

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδεσω ένα windows phone κινητό με ένα android ταμπλετ και να βλέπω το περιεχομενο του κινητού στο ταμπλετ;Όπως μια ταινία που μπορεί να εχω στο κινητό να την δω στο ταμπλετ ή ενα αγώνα από το sport player.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να συνδεσω ένα windows phone κινητό με ένα android ταμπλετ και να βλέπω το περιεχομενο του κινητού στο ταμπλετ;Όπως μια ταινία που μπορεί να εχω στο κινητό να την δω στο ταμπλετ ή ενα αγώνα από το sport player.

 

Φίλε μου νομίζω πως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες αυτή που σου έδωσα? Το δικό μου λινκ?

 

Δοκίμασε και αυτό.

http://www.windowsphone.com/s?appid=d994dce8-38f9-4ed3-ae6c-e334d4bd558c

 

Συγγνώμη, δεν κατάλαβα ότι το link σε πάει διαφορετικά για να κατεβάσεις την εφαρμογή εκ νέου. Την κατέβασα και περιμένω να μου απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, δεν κατάλαβα ότι το link σε πάει διαφορετικά για να κατεβάσεις την εφαρμογή εκ νέου. Την κατέβασα και περιμένω να μου απαντήσει.

 

Έτσι την είχα πατήσει και εγώ. Δεν πατούσα το link....

Αυτό που με βολεύει πολύ σε αυτή την εφαρμογή ειναι πως αποθηκεύει τα βίντεο που κατεβάζεις στον φάκελο "βίντεο". Δεν την αλλάζω με καμία.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

....ή να περιμένω τα W10, διότι δεν έχω PC!!!

 

Με έβαλες να ψάχνω 3-4 σελίδες πίσω για να δω που πάει αυτή η απάντηση...,:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Υπάρχει κάποιο live tile που να δείχνει την ελεύθερη RAM;

 

όχι δεν υπάρχει γιατί το λειτουργικο δεν επιτρέπει σ εφαρμογές να μένουν ανοιχτές (υπάρχει όριο στο πόσες θα είναι ανοιχτες). Ειναι τελείως διαφορετικο από android στο θέμα της μνήμης. Ειδικά με το 930 δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν υπάρχει γιατί το λειτουργικο δεν επιτρέπει σ εφαρμογές να μένουν ανοιχτές (υπάρχει όριο στο πόσες θα είναι ανοιχτες). Ειναι τελείως διαφορετικο από android στο θέμα της μνήμης. Ειδικά με το 930 δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα.

 

Το όριο πόσες εφαρμογές θα μείνουν ανοικτές το καθορίζουμε από κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Το όριο πόσες εφαρμογές θα μείνουν ανοικτές το καθορίζουμε από κάπου;

 

Όχι.. Νομίζω είναι 8 ( ? )..

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Το όριο πόσες εφαρμογές θα μείνουν ανοικτές το καθορίζουμε από κάπου;

 

Καθορίζεται από την MS καθώς δεν μπορούμε να παρέμβουμε εμείς σαν χρήστες σε τέτοιο βαθμό στο λειτουργικό. Είναι κλειστό λειτουργικό με ό,τι ιδιαιτερότητες συνεπάγεται.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καθορίζεται από την MS καθώς δεν μπορούμε να παρέμβουμε εμείς σαν χρήστες σε τέτοιο βαθμό στο λειτουργικό. Είναι κλειστό λειτουργικό με ό,τι ιδιαιτερότητες συνεπάγεται.

 

Ειμαι νέος στο λειτουργικό και προσπαθώ να το καταλάβω..είναι κάτι τελείως διαφορετικό από το Android με τα καλά του και τα κακά του.

Link to comment
Share on other sites

Με έβαλες να ψάχνω 3-4 σελίδες πίσω για να δω που πάει αυτή η απάντηση...,:lol:

 

Τώρα που είδες που πάει η απάντηση, να σου πω ότι μπήκα απ' το laptop της ξαδέρφης μου στο Skype αλλά δεν έβγαλα άκρη για να σβήσω τη λάθος επαφή! Αλλιώς ανοίγει το Skype στο laptop κι αλλιώς στο Lumia! Της επαφές μου δεν μπόρεσα να της δω στο laptop!!!!!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς είναι το office 365 και τι προσφέρει σαν υπηρεσία;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις γιατι ενω η εφαρμογη OneDrive (που ειναι προεγκατεστημενη στο νεο μου Lumia 930 με εκδοση λογισμικού 8.1 θ update - Denim) συγχρονιζει κανονικα αλλά δεν μου εμφανιζει τις αποθηκευμένες φωτογραφιες αλλα ουτε και τις μικρογραφιες αυτων ενω δειχνει οτι υπαρχουν; Edited by ppkmoby
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις γιατι ενω η εφαρμογη OneDrive (που ειναι προεγκατεστημενη στο νεο μου Lumia 930 με εκδοση λογισμικού 8.1 θ update - Denim) συγχρονιζει κανονικα αλλά δεν μου εμφανιζει τις αποθηκευμένες φωτογραφιες αλλα ουτε και τις μικρογραφιες αυτων ενω δειχνει οτι υπαρχουν;

 

Ίσως να είναι θέμα ιντερνετ. Δώστου λίγο χρόνο.

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!Θέλω μία εφαρμογή που θα μπορώ να κατεβάζω μουσική δωρεάν, να αποθηκεύεται στην εφαρμογή μουσική του τηλεφώνου και αν γίνεται να μου βάζει και το άλμπουμ του καλλιτέχνη..Υπάρχει? ζητάω πολλά??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...