Jump to content

myphone.gr AWARDS: Οι καλύτερες συσκευές του 2012 [UPDATE]


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Ποια συσκευή ήταν για εσάς η καλύτερη για το 2012;  

902 members have voted

  1. 1. Ποια συσκευή ήταν για εσάς η καλύτερη για το 2012;

    • Nokia Lumia 920
      93
    • Nokia 808 Pureview
      42
    • HTC One X
      47
    • Samsung Galaxy S3
      240
    • Samsung Galaxy Note 2
      251
    • LG Optimus 4X HD
      21
    • Sony Xperia T
      28
    • Apple iPhone 5
      69
    • Google Nexus 7
      90
    • Apple iPad 4
      21


Recommended Posts

S3 και από εμένα! Ήταν το πρώτο τηλέφωνο που με έκανε να εγκαταλείψω το iphone.

Μετά το nexus7 που οσό καιρό το έχω, έχει αντικαταστήσει το ipad σε χρήση εκτός σπιτιού!

Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 246
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

δεν θα ψηφίσω καμμια από τις γνωστές εταιρείες που προωθείτε με κάτι τέτοιους διαγωνισμούς γιατί δεν είδα ούτε ένα μοντέλο της huawei είτε της zte είτε alcatel που έχουν βγάλει το τελευταίο καιρό πολλά αξιόλογα μοντέλα και συναγωνίζονται τις γνωστές εταιρείες αυτό δεν είναι διαγωνισμός αλλά μάρκετινγκ και προώθηση
Link to comment
Share on other sites

Νote 2 γιατί συνέχισε την επιτυχημένη συνταγή του note 1 και γενικά αυτή η κατηγορία συσκευής έκανε πραγματικότητα αυτό που θέλαμε κάποιοι από την εποχή που παίζαμε με τα windows mobile pda phones των 2,8"
Link to comment
Share on other sites

nexus 7 = top value for money... ανοιξε το δρομο για τα οικονομικα tablets απλα

διαφωνω καθετα για τα htc που βρεθηκαν στην κατηγορια value for money για μενα ειναι στην κατηγορια κοροιδια for money...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Nexus 7, η καλύτερη συσκευή και το καλύτερο δώρο φέτος :)

 

Αν τα χαμε, το iPhone 5 θα το παίρναμε επίσης...

Link to comment
Share on other sites

Αν θα επρεπε να ψηφισω 1, ως το καλυτερο δυνατο πακετο, θα ελεγα το note 2 και μαλιστα με μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο..Οσο και να μη μου κανει εμενα , λογω μεγεθους, κανενα αλλο τηλεφωνο δε δινει ουτε τα μισα απο αυτο και μαλιστα τα περισσοτερα ζητανει και περισσοτερα χρηματα απο αυτο.Αν δεν ενοχλει το μεγεθος, πολυ ευκολα η καλυτερη αγορα που μπορει να κανει κανεις.
Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα Note 2 επειδη βλεπω απο πρωτο χερι εδω και λιγες βδομαδες ποσο τεραστιο εργαλειο ειναι.

 

Αν το 920 ειχε ερθει Ελλαδα πιο νωρις ισως να εγραφα για εκεινο. Ακομα και ετσι ομως, σε μια τοσο υποκειμενικη ερωτηση οπως αυτη,

 

"Ποια νομίζετε ότι είναι η καλύτερη συσκευή για τον χρόνο που ετοιμάζεται να μας αφήσει και γιατί;" οπου προσωπικα το καλυτερη=πρωτοποριακη

 

αυτες οι δυο συσκευες ειναι σε αποσταση ασφαλειας απο τους επομενους.

 

Υ.Γ Για τους (αρκετους) τυχερους απο εμας που πηραμε το Note 2 στην τιμη των 450 ευρω, παιρνει KAI το βραβειο VFM :D:lol::p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

nexus 7 χωρις να χρειαζεται καμια αιτιολογηση!

αυτο ειναι και το top value 4 money για εμενα που οπου κιαν πωλειται η τιμη του ειμαι μασιφ!

ενω το 4x το βρισκεις απο 350 μεχρι 600...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρολο που εχω το note. Ο ψηφος παει στο one x.με τα τελευταια update και λογω ομορφιας ειδικα το ασπρο τα σπαει.μεσα στο top 3.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και 'μένα προσωπικά περισσότερο μάρεσε το Note II από το Nexus 4 γι'αυτό και το προτίμησα.Από θέμα δυνατοτήτων είδα ενα vs όπου π.χ απο τα 10 benchmarks στα 7 υπερτερεί το Note έναντι του Nexus 4.Απο 'κει και πέρα φυσικά και είναι θέμα γούστων ;)

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Note 2, απλά συγκινητικό .... (:O :p )

 

(Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δουλέψει τα περισσότερα απο αυτα της λίστας, αλλά έχω την δική μου εμπειρία απο το noteλι που είναι ανεπανάληπτη, και επίσης θα εμπιστευτώ την πλειοψηφία των geeks που συμφωνούν για το note....worldwide)

Edited by octap79
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα iphone 5 γιατι ξεπερασε το καλυτερο κινητο που εβγαινε ως τωρα, το 4s. μπορει να βαζα και το nexus 7 γιατι ειναι η μοναδικη συσκευη android που λειτουργει σωστα...αλλα δε μου αρεσει το android καθως το θεωρω πολυ beta..και επισης η οθονη του για tablet μου κανει μικρη...
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμμμμμμ, το Nexus 4 που είναι?:confused:

Έλα ντε, αυτό αναρωτιόμαστε κι εμείς.

 

Αυτό θα πει OWNAGE. :p

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα Νexus 7.

Θα πρεπε θεωρώ επίσης να ναι στην πρώτη θέση μαζί με το LG 4X και στη vfm κατηγορία.

Από κινητά με πολύ μεγάλη διαφορά για μένα το Νote 2 με το 808 τιμής ένεκεν στη δεύτερη θέση.

 

Asus Padfone 2 από κινητά, Nexus 10 από tablets!

 

Αναφέρθηκε ξανά ότι τα παιδιά αναφέρονται σε ότι έχουμε δει στα καταστήματα της χώρα μας..

 

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα.Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by impreza_sti
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς καλοπροαίρετη ερώτηση: το 920 που συμπεριλήφθηκε στην ψηφοφορία, έχει κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά;

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Εντελώς καλοπροαίρετη ερώτηση: το 920 που συμπεριλήφθηκε στην ψηφοφορία, έχει κυκλοφορήσει στην Ελληνική αγορά;

 

Ελα ντε αυτο αναρωτιέμαι και εγω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Be Creative.......
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψήφισα το Nexus 7.

Μέσα σε έναν αχταρμά φθηνών ταμπλετών Android με μέτρια χαρακτηριστικά και τραγικές αναλύσεις (μα.... 1024x600 το Galaxy Tab 2 7"; :yawn: ), ήρθε να μας δείξει ότι μια μικρή ταμπλέτα είναι η ιδανική συσκευή για συγκεκριμένες χρήσεις και άνοιξε μια νέα αγορά στην οποία άτσαλα έσπευσε να μπει και η Apple με μια σαφώς χειρότερη πρόταση. Επίσης έδειξε το δρόμο στους developers για να βγάλουν επιτέλους σοβαρές εφαρμογές για Android tablets, μικρά και μεγάλα.

 

Δε μπορώ να ψηφίσω κάποιο από τα κινητά αφού κανένα δεν έδωσε «το κάτι άλλο».

 

Με άλλα λόγια:

Συσκευή του 2010: iPad (υπήρχαν ήδη ταμπλέτες αλλά έδειξε πως μπορεί μια ταμπλέτα να είναι χρήσιμη).

Συσκευή του 2011: Galaxy Note (ενώ ήδη είχαμε δει και συσκευές στις 5 ίντσες και πενάκια, αυτή ήταν η πρώτη συσκευή που έδειξε την αξία του concept).

Συσκευή του 2012: Nexus 7 (η κατηγορία υπήρχε αλλά κανείς δεν ήξερε γιατί, μέχρι που μας έδειξε η Google).

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ειναι τεραστιο,δεν με βολευει και δεν το χρειαζομαι.

Ειναι απιστευτο εργαλειο δουλειας κι οχι μονο,ειναι το ΤΕΡΑΣ και ειναι το καλυτερο κινητο αυτη τη στιγμη.

Η ψηφος μου στο ΝΟΤΕ 2.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

ψηφίζω το μοναδικό που συνδυάζει και τις δυο κατηγορίες, smartphone & tablet και φυσικά το ξεχάσατε στις επιλογές, είμαι σίγουρος δεν έγινε επίτηδες.

 

Asus PADFONE.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...