Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εν το μεταξύ, αυτό το νέο tapatalk είναι ότι να'ναι!!! Μου έφαγε ολόκληρο ποστ, το κατάπιε, το εξαφάνισε!!!Σε εισερχόμενα πμ απαντάτε κανονικά? Βλέπω ότι δεν βγάζει το
για να γίνει παράθεση του αρχικού μυνηματος.

 

Γιατί έχεις βρει που βλέπουμε τα ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΑ pm ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Μπορει καποιος να μου εξηγησει πως λειτουργει το Tasker?Πως μπορω να ενεργοποιω το wifi στο σπιτι και το bluetooth στο αυτοκινητο αυτοματα και να κλεινουν οταν απομακρυνομαι?
Link to comment
Share on other sites

 

Γιατί έχεις βρει που βλέπουμε τα ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΑ pm ;

Όχι δεν έχει επιλογή για απεσταλμένο.Μιλάω για απάντηση σε εισερχόμενο πμ.

Έχω βρει και άλλο κουλό,πήγα να κανω απάντηση με παράθεση σε ποστ που ήταν 2 σελίδες πίσω και μου έδειχνε την απάντηση μου στη σελίδα εκείνη αντί να το βλέπω στο τέλος.Με το παλιό που μπήκα το είδα κανονικά στο τέλος με τη σειρά που έπρεπε.Γενικά θέλει δουλειά ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει το ίντερνετ, να βρω πώς μπορεί κάποιος να χρησιμοποιήσει το Spotify στην Ελλάδα. Τα μόνα που βρίσκω είναι για τη λειτουργία του προγράμματος στο PC. Αν δεν έχουμε θέμα με τους κανόνες του φόρουμ, μπορεί κάποιος να δώσει τα φώτα του;

 

γιατί δεν πάτε σε λύση 8tracks που είναι φοβερό. Ή αλλη λύση π.χ. jango radio κτλ;

Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν πάτε σε λύση 8tracks που είναι φοβερό. Ή αλλη λύση π.χ. jango radio κτλ;

 

Δεν το ήξερα φιλε μου. Θα το περάσω να το δω.

Η αλήθεια ειναι πως εβαλα σε pc και τηλέφωνο το spotify και είναι πολυ καλο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα φιλε μου. Θα το περάσω να το δω.

Η αλήθεια ειναι πως εβαλα σε pc και τηλέφωνο το spotify και είναι πολυ καλο

 

Εγώ ειδικά το 8tracks το έχω λιώσει. Το χα στο iphone τώρα στο S4 και στο pc

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως απενεργοποιω να δημιουργει το αρχειο "log-aguamail-crash.txt" καθε φορα που κρασαρει το προγραμμα στη ριζα του κινητου?

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καποιος τροπος να blinkαρει το φλας οταν με παίρνουν τηλέφωνο;

Εχω s2

1+7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από σήμερα το μεσημέρι και μετά το greek wpa finder δε δουλεύει. Πάω να το ανοίξω και βγάζει μήνυμα στο οποίο λέει ότι η δοκιμαστική περίοδος τελειώσε και κλείνει. Το κάνει και σε εσάς αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από σήμερα το μεσημέρι και μετά το greek wpa finder δε δουλεύει. Πάω να το ανοίξω και βγάζει μήνυμα στο οποίο λέει ότι η δοκιμαστική περίοδος τελειώσε και κλείνει. Το κάνει και σε εσάς αυτό;

 

Ποιά έκδοση έχεις; Εγώ έχω την 3,2 και μου δουλεύει μια χαρά. Το δοκίμασα μόλις είδα το ποστ σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, υπάρχει καποιος τροπος να blinkαρει το φλας οταν με παίρνουν τηλέφωνο;

Εχω s2

 

Ναι, φυσικά.

Flash Alerts

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήξερα φιλε μου. Θα το περάσω να το δω.

Η αλήθεια ειναι πως εβαλα σε pc και τηλέφωνο το spotify και είναι πολυ καλο

 

Τα ίδια κι εγώ. Δεν είχα ασχοληθεί καθόλου μ'αυτά τα προγράμματα. Θα το κοιτάξω.

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ερώτηση αλλά δεν ξέρω αν είμαι στο σωστο φορουμ..... Επειδη το lg το έχω για να βλέπω ειδήσεις και βιντεάκια ποιο πολύ, μετα την τελευταία αναβάθμηση που του έκανα σε 4.04 DjangoManoucheX1.6.5_AdiosAmigos_30A, όταν μέσα από το πρόγραμμα της zougla είχε βιντεο, σταμάτησε να τα παίζει με τον ενσωματωμένο player που έπεζε γρηγορα και σε όλη την οθόνη και χρησιμοποιεί ενα video player που λέει ..reembedit αν θυμαμε καλά και το βιντεάκι παίζει χάλια έτσι.

Υπάρχει τρόπος όλα τα βιντεάκια να ορίσω να τα παίζει με τον ενσωματωμενο player ? και αν ναι πως ?

 

Περιμένω τα φώτα σας .

http://www.lafkos.de/Muhle_1.gif

Where are you going Karamitro ??

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από σήμερα το μεσημέρι και μετά το greek wpa finder δε δουλεύει. Πάω να το ανοίξω και βγάζει μήνυμα στο οποίο λέει ότι η δοκιμαστική περίοδος τελειώσε και κλείνει. Το κάνει και σε εσάς αυτό;

Και σε μένα το ίδιο με την τελευταία έκδοση 3.4. Στην περιγραφή στο Google Play αναφέρει:

"Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ONLINE ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ".

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα το ίδιο με την τελευταία έκδοση 3.4. Στην περιγραφή στο Google Play αναφέρει:

"Η ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ONLINE ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ".

 

Εγώ με την έκδοση 3.2 από 4shared δεν έχω τέτοια θέματα. Επειδή λειτουργεί την είχαν κατεβάσει από google play και προφανώς ανέβασαν κάποια για ΄΄διαφημιστικούς΄΄ λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξερουμε καποια εφαρμογη που να μπορουμε να απενεργοποιουμε το αυτοματο ξεκινημα εφαρμογων συστηματος?? Περα απο το greenify donate... καποιος μου ειχε προτεινει το autostarts... εχετε να προτεινετε κατι??
Link to comment
Share on other sites

εχω στο κινητο μου την κλασικη εφαρμογη του facebook (απο google play) και σημερα παρατήρησα το εξής.... ενω kανω κανονικα log out και μου εμφανιζει την μπλε οθονη, αν πατησω κατω δεξια στο ερωτηματικο με βαζει στην σελιδα με τις πιο συχνες ερωτησεις.... και πανω πανω εχει φορα παρτιδα τα αιτηματα φιλιας, τα ινμποξ και τις ειδοποιησεις μου!!!!! ανετα μπορει καποιος απο την συσκευη μου να διαχειριστει τα μυνηματα μου, τις ειδοποιησεις και να κανει αιτηματα φιλιας σε αλλους χωρις καν να χρειαστει να ξερει τους κωδικους μου! :blink: στην ουσια δεν υπαρχει log out αν το ψαξεις :confused:
Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα και εγώ και εμένα μου ανοίγει την σελίδα στο browser και χωρίς τα εικονίδια για ειδοποίηση κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή με την απλότητά και λογική του greenify. Αυτό που θέλω είναι να ορίζω εφαρμογές που θα έχουν πρόσβαση σε δεδομένα ΜΟΝΟ από wifi και φυσικά να μπορώ να ορίσω να έχουν και από ασύρματο και από 3g. Δοκίμασα το watchdog αλλά απλά παρακολουθεί. Νόμιζα από την περιγραφή ότι μπορεί και να μπλοκάρει.

 

Υπάρχει τιποτις?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με την έκδοση 3.2 από 4shared δεν έχω τέτοια θέματα. Επειδή λειτουργεί την είχαν κατεβάσει από google play και προφανώς ανέβασαν κάποια για ΄΄διαφημιστικούς΄΄ λόγους.

 

Απ’ ότι είδα μέχρι την 3.2 δεν έχει πρόβλημα . 3.3 και 3.4 επαψαν να λειτουργούν .

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή με την απλότητά και λογική του greenify. Αυτό που θέλω είναι να ορίζω εφαρμογές που θα έχουν πρόσβαση σε δεδομένα ΜΟΝΟ από wifi και φυσικά να μπορώ να ορίσω να έχουν και από ασύρματο και από 3g. Δοκίμασα το watchdog αλλά απλά παρακολουθεί. Νόμιζα από την περιγραφή ότι μπορεί και να μπλοκάρει.

 

Υπάρχει τιποτις?

Android Firewall.

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω μια εφαρμογή με την απλότητά και λογική του greenify. Αυτό που θέλω είναι να ορίζω εφαρμογές που θα έχουν πρόσβαση σε δεδομένα ΜΟΝΟ από wifi και φυσικά να μπορώ να ορίσω να έχουν και από ασύρματο και από 3g. Δοκίμασα το watchdog αλλά απλά παρακολουθεί. Νόμιζα από την περιγραφή ότι μπορεί και να μπλοκάρει.

 

Υπάρχει τιποτις?

 

Και droidwall απο εμενα,δοκιμασμενο πολυ καλο. Φυσικα θελει root

Link to comment
Share on other sites

Και droidwall απο εμενα,δοκιμασμενο πολυ καλο. Φυσικα θελει root

Η ανάπτυξη του DroidWall έχει σταματήσει από 9 Δεκεμβρίου 2011 και είχα πολλά προβλήματα σε Jelly Bean όταν το χρησιμοποιούσα. Το Android Firewall είναι ο διάδοχος του. Λέει κιόλας ο developer του Android Firewall:

This is a fork of the popular application Droidwall that uses iptables to limit data usage and add security to Android. Droidwall was originally created by developer Rodrigo Zechin Rosauro. The app was discontinued and did not function correctly on Android 4.x. So I decided to fix it.
Edited by MaXAiRO

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...