Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παλικαρια με το καινουργιο gmail σας ερχονται ειδοποιησεις στα νεα μαιλ?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικαρια με το καινουργιο gmail σας ερχονται ειδοποιησεις στα νεα μαιλ?

 

Για κοιτα στις ρυθμίσεις καθε ετικέτας ξεχωριστά. Ειναι ενεργοποιημενη;

Ισως φταίει αυτό

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Για κοιτα στις ρυθμίσεις καθε ετικέτας ξεχωριστά. Ειναι ενεργοποιημενη;

Ισως φταίει αυτό

 

με εσωσες αδερφε...να σαι καλα

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλακεια κανω που περιμένω να βγει στο play;

 

εμενα μου εχει ερθει απο χθες ή προχθες ως ενημερωση. ειτε περιμενεις, ειτε το περασεις χειροκινητα, το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλακεια κανω που περιμένω να βγει στο play;

 

 

εμενα στο play μου εβγαλε ενημερωση σημερα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο next browser υποστηρίζει flash player? Γιατί σήμερα που προσπάθησα να παίξω ένα video που ήθελα να δω στο facebook δεν το έπαιζε και μου έβγαζε μήνυμα ότι χρειάζομαι flash player. Προσπάθησα να το βάλω αλλά μάλλον κάτι κάνω λάθος; Γνωρίζει κανείς;

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Από dashclock extensions τι προτείνετε; το anydash; έχει παρά πολλά.

Τρώνε μπαταρία αισθητά;

 

Σίγουρα το Better weather! Είχα βάλει και data usage extension αλλά δεν κοίταξα αν καταγράφει σωστά τα mobile data.

Link to comment
Share on other sites

Κανα καλό app για wifi upload? Γιατί αυτό που έχει στο s4 επιτρέπει μέχρι 5MB και μετά θέλει να αγοράσεις pro έκδοση. Ποια είναι η καλύτερη λύση δωρεάν;
Link to comment
Share on other sites

Κανα καλό app για wifi upload? Γιατί αυτό που έχει στο s4 επιτρέπει μέχρι 5MB και μετά θέλει να αγοράσεις pro έκδοση. Ποια είναι η καλύτερη λύση δωρεάν;

 

Wifi file transfer pro της smarterdroid. 0,99€

Καταπληκτικο... ψαχτο στο γκουγκλ για το demo η στο μαρκετ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ αν και για free λύση ρώτησα. Το airdroid βρήκα. Τώρα θα τσεκάρω τι λέει

 

 

*Το airdroid τελικά είναι φοβερή λύση. Με πολύ ωραίο UI και πολλές άλλες επιλογές εκτός από μεταφορά αρχείων και δωρεάν

Edited by salmp7
Link to comment
Share on other sites

Έχω το dropsync και του έχω ορίσει να συγχρονίζει με dropbox κάποιους φακέλους μου όταν βρεθεί σε ασύρματο.

 

Υπάρχει κάποια αντίστοιχη εφαρμογή (προφανώς θα χρειάζεται και αδελφή εφαρμογή στον υπολογιατη) η οποία όταν θα συνδέομαι στο ασύρματο του σπιτιου μου να συγχρονίζει φακέλους με το πίσι? Έχω βρει κάποια για φωτογραφίες που έχει και εφαρμογή για πισι αλλά θα ήθελα μια που να μπορεί να το κάνει και με άλλους φακέλους.

 

Έχει πάρει το μάτι σας κάποια?

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εχω ξαναρωτησει.

Εχω βαλει το widgetlocker και οταν ξεκλειδώνω μερικές φορές κολλάει.

Τι φταίει. Εχω και note 2 και μεχρι τωρα ολα κυλουσαν ομαλα

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες εχω ξαναρωτησει.

Εχω βαλει το widgetlocker και οταν ξεκλειδώνω μερικές φορές κολλάει.

Τι φταίει. Εχω και note 2 και μεχρι τωρα ολα κυλουσαν ομαλα

 

Λογικά δεν τα πάει καλά στο note η εφαρμογή. Δοκίμασε να κάνεις clear cache/data της εφαρμογής (θα χάσεις τα δεδομένα της έτσι) και μετά δες αν πάει καλύτερα. Υπομονή να απαντήσει και κάποιος που έχει το κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα το Better weather! Είχα βάλει και data usage extension αλλά δεν κοίταξα αν καταγράφει σωστά τα mobile data.

 

Ευχαριστώ! Για το hangouts ήθελα, αλλά βλέπω οτι ζητάει δικαιώματα root και από κάτω τα αρνητικά σχόλια δίνουν και παίρνουν! Το anydash καλό είναι;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά δεν τα πάει καλά στο note η εφαρμογή. Δοκίμασε να κάνεις clear cache/data της εφαρμογής (θα χάσεις τα δεδομένα της έτσι) και μετά δες αν πάει καλύτερα. Υπομονή να απαντήσει και κάποιος που έχει το κινητό σου.

 

Εκανα εκαθαριση και δεν εβαλα τοσες επιλογές στη lockscreen. Τωρα εκει που έτρωγε 20 MB τρωει μονο 4 και δεν κολλάει. Θα το κοιτάξω παλι. Σε ευχαριστώ πολύ:)

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το tapatalk σας δουλεύει κανονικά αυτές τις μέρες; Εμένα εδώ και μια βδομάδα μου εμφανίζει 3-4 κενά μηνύματα πάνω πάνω και ενώ έχω επιλέξει να με ξεκινάει από το μήνυμα που δεν έχω διαβάσει, με βγάζει όπου να 'ναι.

Ξέρω ότι το forum δεν θέλει να υποστηρίζει το tapatalk αλλά πριν ξεκινήσει το θέμα με την υποστήριξη του tapatalk δούλευε μια χαρά.

Μήπως μπορεί να φταίει και η καινούργια έκδοση που βγήκε; Εγώ έχω την 2.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το tapatalk σας δουλεύει κανονικά αυτές τις μέρες; Εμένα εδώ και μια βδομάδα μου εμφανίζει 3-4 κενά μηνύματα πάνω πάνω και ενώ έχω επιλέξει να με ξεκινάει από το μήνυμα που δεν έχω διαβάσει, με βγάζει όπου να 'ναι.

Ξέρω ότι το forum δεν θέλει να υποστηρίζει το tapatalk αλλά πριν ξεκινήσει το θέμα με την υποστήριξη του tapatalk δούλευε μια χαρά.

Μήπως μπορεί να φταίει και η καινούργια έκδοση που βγήκε; Εγώ έχω την 2.

 

Στην 4 beta που έχω δουλεύει καλά. Μερικές φορές απλα δε με πάει στο 1ο αδιαβαστο μήνυμα, αλλά στην αρχή της σελίδας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, το tapatalk σας δουλεύει κανονικά αυτές τις μέρες; Εμένα εδώ και μια βδομάδα μου εμφανίζει 3-4 κενά μηνύματα πάνω πάνω και ενώ έχω επιλέξει να με ξεκινάει από το μήνυμα που δεν έχω διαβάσει, με βγάζει όπου να 'ναι.

Ξέρω ότι το forum δεν θέλει να υποστηρίζει το tapatalk αλλά πριν ξεκινήσει το θέμα με την υποστήριξη του tapatalk δούλευε μια χαρά.

Μήπως μπορεί να φταίει και η καινούργια έκδοση που βγήκε; Εγώ έχω την 2.

 

Το ιδιο μου κανει και εμενα μερες τωρα. Πολυ σπαστικο !!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Για το hangouts ήθελα, αλλά βλέπω οτι ζητάει δικαιώματα root και από κάτω τα αρνητικά σχόλια δίνουν και παίρνουν! Το anydash καλό είναι;

 

Ναι και το anydash πολυ καλο! Το εχω για το Maildroid (δεν εχει δικο του extension οπως αλλα). Τη free εκδοση εβαλα που σε αφηνει μονο 1 app να βαλεις. Στην pro βαζεις παραπανω.

 

Ισως να μπορεις να βαλεις και το hangouts εκει..

Link to comment
Share on other sites

Ναι και το anydash πολυ καλο! Το εχω για το Maildroid (δεν εχει δικο του extension οπως αλλα). Τη free εκδοση εβαλα που σε αφηνει μονο 1 app να βαλεις. Στην pro βαζεις παραπανω.

 

Ισως να μπορεις να βαλεις και το hangouts εκει..

 

Εχεις δίκιο. Έχει για το hangouts κανονικά και όχι απλά πόσα μηνύματα ήρθαν, αλλά βλέπεις τη συζήτηση. Αν είναι καλό θα το αγοράσω να βάλω κι άλλες εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Πώς βάζεις αγαπημένα στο tapatalk;
Ένα γραμμάριο δράσης αξίζει ένα τόνο θεωρίας.
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρόμοιο πρόβλημα με αυτό που αναφέρετε στο Tapatalk (v.2).

 

Πώς βάζεις αγαπημένα στο tapatalk;

 

Πατάς παρατεταμένα πάνω στο thread που θέλεις να βάλεις στα Favorites και στο pop up που θα σου βγάλει, επιλέγεις Subscribe.

Smartphone: Samsung Galaxy A54 5G

Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...