Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τί εννοείς;
να τις σκανάρεις και να τις διορθώνεις; 
κάπως έτσι. φωτογράφισα μια θολή παλιά φώτο και να το photo director έγινε πολύ ωραία! αλλά θέλει μηνιαία συνδρομή
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, ilka71 said:
2 ώρες πριν, vasileios13 said:
τί εννοείς;
να τις σκανάρεις και να τις διορθώνεις; 

κάπως έτσι. φωτογράφισα μια θολή παλιά φώτο και να το photo director έγινε πολύ ωραία! αλλά θέλει μηνιαία συνδρομή

PhotoScan by Google Photos

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για εσας για να σας δειχνει κατανάλωση μπαταρίας κτλ ? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, freddaras said:

παιδια ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για εσας για να σας δειχνει κατανάλωση μπαταρίας κτλ ? 

Όποια και να έχεις ένα είναι σίγουρο: Θα καταναλώνει και αυτή...  μπαταρία !!!  :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Τι της θελεις τις εφαρμογές ολα τα κινητά πλεον σου λένε τι παίζει με την μπαταρία 

Link to comment
Share on other sites

στο sygic όταν σταματάω σε φανάρι, η κίνηση μόλις πάω να ξεκινήσω ο χάρτης γυρίζει 180 μοίρες και δείχνει προς την αντίθετη κατεύθυνση και μόλις ξεκινώ ξανά γυρίζει κανονικά. τι διάολο; συμβαίνει και σε εσάς; σε κανένα άλλο GPS πρόγραμμα δεν το κάνει

https://mega.nz/file/jBQSDLiQ#saYQ0Y9mHdE0K-4Vykz9IYq7-70ahNHiajbVnJesUNI

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει εφαρμογή σαν το parallel space που να σου επιτρέπει να κάνεις πάνω από έναν κλόνο για κάθε εφαρμογή και να δουλεύει γενικά εξίσου καλά?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζεις κανείς πως μπορεί μία κεραία να είναι 5G ENDC; Στην εφαρμογή φαίνεται να δουλεύει και γίνεται η καταγραφή αλλά δεν φαίνεται μετά στην ιστοσελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Η ιστοσελίδα του Cellmapper μου φαίνεται έχει αρκετά bugs. Ένα είναι ότι δεν αντιστοιχίζεται η κάλυψη ενός σταθμού στα δεδομένα που καταγράφονται. Φαίνεται μικρότερη δηλαδή. Το έχω διαπιστώσει πολλάκις με δικές μου μετρήσεις και δεν μπορώ να το αποδώσω αλλού. Δε θα μου φαινόταν περίεργο να είναι και αυτό άλλο ένα bug.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενώ είναι ωραίο εργαλείο, πάσχει σε τέτοια ζητήματα. 

Και το ερώτημα είναι... 

Δεν υπάρχει κάποιο άλλο αντίστοιχο; 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το nPerf μου έρχεται στο μυαλό αλλά δεν έχει τη δυνατότητα χαρτογράφησης του δικτύου όπως την έχει το Cellmapper, μόνο τη στάθμη σήματος.

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο με αυτό που γράφει και ο Γιώργος είναι και το Opensignal.

Σχετικά με το πρόβλημα που είχε πριν κάποιες ώρες, φαίνεται πως πλέον συνδεέται κανονικά στην εφαρμογή αλλά και στην ιστοσελίδα. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, waeo said:

Γνωρίζεις κανείς πως μπορεί μία κεραία να είναι 5G ENDC; Στην εφαρμογή φαίνεται να δουλεύει και γίνεται η καταγραφή αλλά δεν φαίνεται μετά στην ιστοσελίδα.

Ποια συσκευή έχεις;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, doganos said:

Ποια συσκευή έχεις;

Χρησιμοποιώ μιας φίλης, Nord CE 2 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Επειδή πήγα σε google pixel και δεν έχει, υπάρχει κάποια εφαρμογή γκαλερί φωτογραφίας που να κάνει πολλά όπως πχ κάνει της samsung ή της huawei; Πχ εκτός από να αλλάζει τόνους κτλ, να μπορεί να μπει και ένα στικ ή να βάλω μωσαϊκό σε κάποια γράμματα. Μη μου πείτε για το google photos. Αυτό μόνο χρώματα και τόνους αλλάζει. Ούτε κείμενο γράφει ούτε sticks βάζει. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, _NikitaS_ said:

Καλημέρα! Επειδή πήγα σε google pixel και δεν έχει, υπάρχει κάποια εφαρμογή γκαλερί φωτογραφίας που να κάνει πολλά όπως πχ κάνει της samsung ή της huawei; Πχ εκτός από να αλλάζει τόνους κτλ, να μπορεί να μπει και ένα στικ ή να βάλω μωσαϊκό σε κάποια γράμματα. Μη μου πείτε για το google photos. Αυτό μόνο χρώματα και τόνους αλλάζει. Ούτε κείμενο γράφει ούτε sticks βάζει. 

Δοκίμασε το Snapseed

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,
ήθελα να ρωτήσω, υπάρχει εφαρμογή σαν το parallel space που να σου επιτρέπει να κάνεις πάνω από έναν κλόνο για κάθε εφαρμογή και να δουλεύει γενικά εξίσου καλά?
Δες το app cloner με έχει βολέψει για κάνα δυο-τρεις εφαρμογές αλλά το θέμα είναι ότι για κάποιες λειτουργίες θέλει να το αγοράσεις
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, waeo said:

Δοκίμασε το Snapseed

Το έχω και αυτό. Με είχε βόλεψε το gallery του huawei P30 pro και τώρα δε βρίσκω άλλο. 

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις μετάβαση από android σε android go,μεταφέρονται οι εφαρμογές;η κάποιες βαριές δεν γίνεται να μεταφερθούν;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Το έχω και αυτό. Με είχε βόλεψε το gallery του huawei P30 pro και τώρα δε βρίσκω άλλο. 

Εγώ χρησιμοποιώ Simple Gallery pro. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobiletools.gallery.pro

Έχει και editor δικό του με τις βασικές λειτουργίες για απλά και βασικά πειράγματα φωτογραφίας 

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, bbbb said:

Δες το app cloner με έχει βολέψει για κάνα δυο-τρεις εφαρμογές αλλά το θέμα είναι ότι για κάποιες λειτουργίες θέλει να το αγοράσεις

Βρήκα το multispace και με βόλεψε σε αυτό που θέλω να κάνω. 

Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

είδα αυτό το βίντεο που λέει ότι μπορείς να απαντήσεις κλήση μέσω φωνής με το Bixby αλλά δεν το κατάφερα σε s21 fe.
το έχει κάνει κανείς;

επίσης διαβάζω ότι και με google assistant γίνεται αλλά δεν το κατάφερα και εκεί
καμία ιδέα;

https://vm.tiktok.com/ZGJadNR27/

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή που με συντόμευση στην επιφάνεια, να μου αλλάζει απο 4g σε 3g και το αντίστροφο? Χωρις να χρειάζεται να μπω στις ρυθμίσεις


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή που με συντόμευση στην επιφάνεια, να μου αλλάζει απο 4g σε 3g και το αντίστροφο? Χωρις να χρειάζεται να μπω στις ρυθμίσεις


Tapa


το 3g καταργείται. έχει ήδη καταργηθεί από τις εταιρείες σε πολλές περιοχές.
υπάρχει η εφαρμογή force LTE που επιλέγεις μόνο LTE only και δεν πέφτει το σήμα ούτε σε σπαστικό H ούτε σε egde.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...