Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον άλλη εφαρμογή θα κατέβασα εγώ ,τώρα έτσι που το γράφεις βγάζει άλλη, ευχαριστώ

Εδώ είσαι

 

7835d4765de87b32ba4324e997ff50af.jpg

 

Εχω την pro εγώ χωρίς διαφημίσεις αν και με adaway δεν έχει και πολύ νόημα

 

d57cbb8eac91b7c43faca7b14741d835.jpg

 

Κατά τα άλλα ίδιες είναι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilv.vradio&hl=en_US

 

μια χαρά εφαρμογή και από ΄΄δικό μας΄΄ παιδί φτιαγμένη !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ έτσι νομίζω η καλύτερη...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ilv.vradio&hl=en_US

 

μια χαρά εφαρμογή και από ΄΄δικό μας΄΄ παιδί φτιαγμένη !

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα αλλά δεν βλέπω να προτείνει κάποια εναλλακτική.

GreekCallerID με κλειστά μάτια. ;)

 

Μάλλον άλλη εφαρμογή θα κατέβασα εγώ ,τώρα έτσι που το γράφεις βγάζει άλλη, ευχαριστώ

To VRadio είναι το πιο γρήγορο.

To ΤuneIn το πιο όμορφο. Ειδικά αν είσαι σε Oreo έχει φανταστικά notifications στη μπάρα ειδοποιήσεων. Τηρεί τα guidelines της Google στην Oreo και ανάλογα το σταθμό αλλάζουν τα χρώματα, τα thumbnails, συν ότι δεν έχει τα bulky κουμπιά του VRadio.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

GreekCallerID με κλειστά μάτια. ;)

 

 

To VRadio είναι το πιο γρήγορο.

To ΤuneIn το πιο όμορφο. Ειδικά αν είσαι σε Oreo έχει φανταστικά notifications στη μπάρα ειδοποιήσεων. Τηρεί τα guidelines της Google στην Oreo και ανάλογα το σταθμό αλλάζουν τα χρώματα, τα thumbnails, συν ότι δεν έχει τα bulky κουμπιά του VRadio.

Ευχαριστώ φίλε, με βόλεψε το vradio , κάτι απλό ήθελα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως τρόπος με κάποια εφαρμογή ίσως να μπορέσω να κατεβάσω στο κινητό μου από την σελίδα του ΑΝΤ1 μερικά επεισόδια από μια σειρά και να τα δω αργότερα;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως τρόπος με κάποια εφαρμογή ίσως να μπορέσω να κατεβάσω στο κινητό μου από την σελίδα του ΑΝΤ1 μερικά επεισόδια από μια σειρά και να τα δω αργότερα;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε αν θες αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=eddy.browser.lionpro

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πάρα πολύ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για online radio τι να κατεβάσω; δοκίμασα το eradio και με ζαλισε με την επικαιρότητα
Επειδή μου αρέσει η απλότητα και η ταχύτητα,θα σου πρότεινα το Greek radios. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greek.radios

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μου αρέσει η απλότητα και η ταχύτητα,θα σου πρότεινα το Greek radios. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.greek.radios

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Βολευτηκα φιλε με το vradio ,καλα κανεις και το αναφερεις για να το εχω σαν εναλλακτικη μιας που η εφαρμογη TuneIn μου φανηκε πολυπλοκη, ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Σου δούλεψε;
Ναι δούλεψε. Ένα copy paste το λινκ του Αντέννα και μετά λήψη στο κινητό σου.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν είναι συνέχεια δεν έχει επί πληρωμή το tuneinradio. Τουλάχιστον η έκδοση που έχω χρονια.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχει εδώ και πολλά χρόνια πληρωμένη έκδοση που επιτρέπει εγγραφή προγράμματος.

 

Unleashed by my rooted OP3T on 8.0

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λεβεντες, καποια δοκιμασμενη εφαρμογη ψαχνω , για να στελνω τις φωτο απο το κινητο στο pc, χωρις ομως να χανουν σε ποιοτητα οι φωτο , απλη και χωρις πολλα πολλα ,τι προτεινετε εσεις;
Εγώ χρησιμοποιώ το OneDrive. Μάλιστα σε Win10 σου παρέχει την δυνατότητα το PC να κάνει αυτόματα download τους φακέλους που θέλεις για να τις έχεις σε κανονική ανάλυση σα να τις έχεις περάσει με καλώδιο. :-)

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το OneDrive. Μάλιστα σε Win10 σου παρέχει την δυνατότητα το PC να κάνει αυτόματα download τους φακέλους που θέλεις για να τις έχεις σε κανονική ανάλυση σα να τις έχεις περάσει με καλώδιο. :-)

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν και μου φαίνεται λίγο βαρύ το onedrive φίλε θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν και μου φαίνεται λίγο βαρύ το onedrive φίλε θα το δοκιμάσω, ευχαριστώ
Απλά δουλεύει εξαιρετικά ο συγχρονισμός, ενώ και το pc, επειδή έχει native εφαρμογή δουλεύει εξαιρετικά. Μόλις ανοίγει το PC συγχρονίζει αυτά που έχεις ορίσει ώστε τα έχεις στην ουσία αποθηκευμένα και στον σκληρό του υπολογιστή και στο cloud.

 

Επίσης, υπόψιν πως η Samsung έτρεχε μια προσφορά που σου χαρίζει 100gb για δύο χρόνια με τις σειρές Galaxy S. Το είχε κάνει από το S7.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά δουλεύει εξαιρετικά ο συγχρονισμός, ενώ και το pc, επειδή έχει native εφαρμογή δουλεύει εξαιρετικά. Μόλις ανοίγει το PC συγχρονίζει αυτά που έχεις ορίσει ώστε τα έχεις στην ουσία αποθηκευμένα και στον σκληρό του υπολογιστή και στο cloud.

 

Επίσης, υπόψιν πως η Samsung έτρεχε μια προσφορά που σου χαρίζει 100gb για δύο χρόνια με τις σειρές Galaxy S. Το είχε κάνει από το S7.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάθε άλλο παρά εξαιρετικά δουλεύει ο συγχρονισμός.

Το χρησιμοποίησα για κάποιους μήνες και δυστυχώς όταν έκανα αλλαγές σε κάποιο word ή excel , αντί να περνάει τις αλλαγές αυτές στους άλλους συνδεδεμένους υπολογιστές (να ενημερώνει δηλαδή τα ήδη υπάρχοντα αρχεία) δημιουργούσε αντίγραφα με την προσθήκη 1 στο όνομα του αρχείου. Γενικώς, δεν έμεινα ευχαριστημένος και ξαναγύρισα κακήν κακώς στο dropbox

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάθε άλλο παρά εξαιρετικά δουλεύει ο συγχρονισμός.

Το χρησιμοποίησα για κάποιους μήνες και δυστυχώς όταν έκανα αλλαγές σε κάποιο word ή excel , αντί να περνάει τις αλλαγές αυτές στους άλλους συνδεδεμένους υπολογιστές (να ενημερώνει δηλαδή τα ήδη υπάρχοντα αρχεία) δημιουργούσε αντίγραφα με την προσθήκη 1 στο όνομα του αρχείου. Γενικώς, δεν έμεινα ευχαριστημένος και ξαναγύρισα κακήν κακώς στο dropbox

Κάτι δεν έκανες καλά. Εδώ και 3 χρόνια χρησιμοποιώ το one drive. Είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Αν δεν έχεις πληρωμένη έκδοση δεν συγχρονίζει το office.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά δουλεύει εξαιρετικά ο συγχρονισμός, ενώ και το pc, επειδή έχει native εφαρμογή δουλεύει εξαιρετικά. Μόλις ανοίγει το PC συγχρονίζει αυτά που έχεις ορίσει ώστε τα έχεις στην ουσία αποθηκευμένα και στον σκληρό του υπολογιστή και στο cloud.

 

Επίσης, υπόψιν πως η Samsung έτρεχε μια προσφορά που σου χαρίζει 100gb για δύο χρόνια με τις σειρές Galaxy S. Το είχε κάνει από το S7.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα του δώσω μια ευκαιρία φίλε, καλό μου ακούγεται, ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κάτι δεν έκανες καλά. Εδώ και 3 χρόνια χρησιμοποιώ το one drive. Είναι ότι καλύτερο υπάρχει. Αν δεν έχεις πληρωμένη έκδοση δεν συγχρονίζει το office.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σωστος εδω.......:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

και goggle drive μια χαρά συγχρονίζει
Συγχρονίζει όμως σου δίνει τη δυνατότητα να αποθηκεύονται (όχι απλά να υπάρχει η δυνατότητα να τα δεις μέσω internet) τα αρχεία αυτόματα στο pc? Αυτό δε το ξέρω.

 

Στάλθηκε από το S7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...