Jump to content

[Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, ξέρει κανείς πως μπορώ να βάλω και από που το youtube kids ;; είναι από την google αλλά δεν είναι για ελλαδα ακόμα!

Πάρε αυτό που έβαλα στα δικά μου παιδιά:

https://www.dropbox.com/s/v3ynxt85js2sci3/YouTube%20kids.apk?dl=0

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάνω εγκατάσταση το apk παίζει κανονικά η εφαρμογή και μετά από καμία ώρα δεν υπάρχει!!! Πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;; έχω το note 8
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς κάνω εγκατάσταση το apk παίζει κανονικά η εφαρμογή και μετά από καμία ώρα δεν υπάρχει!!! Πρέπει να κάνω και κάτι άλλο;; έχω το note 8

Παράξενο!!

Εγώ το έχω ενάμιση χρόνο σε 2 tablet Lenovo των παιδιών και δουλεύει άψογα, χωρίς να κάνω κάτι έξτρα!

Απλά μετά από κάποιους μήνες ζήτησε ενημέρωση για να παίξει, την οποία δεν μπορούσε να κάνει απ' το Google play, έτσι το έκανα απεγκατάσταση και κατέβασα το νεότερο apk από Apkmirror!!

Αυτό που έδωσα σε σένα είναι το νέο! Το έχω περίπου 1.5 μηνα, πιθανότατα να βγήκε και νεώτερο! Πάντως στα παιδιά μου, το τσέκαρα τώρα, δουλεύει μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο!!

Εγώ το έχω ενάμιση χρόνο σε 2 tablet Lenovo των παιδιών και δουλεύει άψογα, χωρίς να κάνω κάτι έξτρα!

Απλά μετά από κάποιους μήνες ζήτησε ενημέρωση για να παίξει, την οποία δεν μπορούσε να κάνει απ' το Google play, έτσι το έκανα απεγκατάσταση και κατέβασα το νεότερο apk από Apkmirror!!

Αυτό που έδωσα σε σένα είναι το νέο! Το έχω περίπου 1.5 μηνα, πιθανότατα να βγήκε και νεώτερο! Πάντως στα παιδιά μου, το τσέκαρα τώρα, δουλεύει μια χαρά!

Εγώ το κατέβασα,το εγκατέστησε και το εξαφάνισε!!! Δεν το βρίσκω πουθενά...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα,το εγκατέστησε και το εξαφάνισε!!! Δεν το βρίσκω πουθενά...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Και 'συ το δικό μου κατέβασες και σου κάνει τα ίδια;;

Για δοκιμάστε να κατεβάσετε από 'δω:

https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=YouTube+kids

Κατεβάστε τη νεώτερη!

Η δική μου είναι η 3.31.4.....

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πριν κάνα μήνα που προσπαθούσα να την εγκαταστήσω από το apkmirror, μόλις γινόταν η εγκατάσταση δεν υπήρχε πουθενά η εφαρμογή. Κάτι έγραψε σε κάποια από τις προσπάθειες ότι δεν είναι διαθέσιμη ακόμα στην Ελλάδα.

 

Sent from my Huawei Mate S using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον αυτό με το παιδικό YouTube. Ενημερώστε αν βρεθεί λύση γιατί το έχουν ανακαλύψει οι δικές μου και θέλω να υπάρχει κάποιος έλεγχος. Καμμία εφαρμογή ανταλλαγής μηνυμάτων μεταξύ συσκευών χωρίς sim υπάρχει;

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι να παίζει ρόλο άραγε και εξαφανίζεται το YouTube kids;;

Στα tablet των παιδιών το έχω μήνες και σήμερα το πρωί το έβαλα δοκιμαστικά και στο κινητό μου (OnePlus 5T) και απ' το πρωί μέχρι τώρα που το τεστάρω κάθε λίγο, υπάρχει και παίζει κανονικά!

Τα δικά μου παιδιά βέβαια που είναι 9 χρόνων δε βρίσκουν πολλά ενδιαφέροντα στο παιδικό YouTube πλέον! Έχει φάση πάντως η φωνητική αναζήτηση που έχει!

Edited by Titarasaudi
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πρόλαβα λίγο και το είδα είναι τέλειο για τα παιδιά!! Δεν έχω καταλάβει τι φταίει έκανα απενεργοποίηση στο play store το play protect γιατί είδα ότι κάνει απεγκατάσταση εφαρμογών αλλά τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα για δοκιμή. Πραγματι εγκαθίσταται και μετά εξαφανίζεται.. Το βρηκα "παγωμένο" στο titanium (ειμαι root), το ξεπαγωσα και παιζει κανονικά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το έχω βάλει πάντως στο tablet εδώ και κάτι μήνες εξακολουθεί και να παίζει και να βρίσκεται.

Λύστε μου όμως μια απορία, πέρα του θέματος των δικαιωμάτων που θα μπορούσαν να το λύσουν όπως και στο κανονικό you tube, γιατί στο καλό δεν είναι επίσημα διαθέσιμο στην χώρα μας (και υποθέτω και σε άλλες χώρες);

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που πρόλαβα λίγο και το είδα είναι τέλειο για τα παιδιά!! Δεν έχω καταλάβει τι φταίει έκανα απενεργοποίηση στο play store το play protect γιατί είδα ότι κάνει απεγκατάσταση εφαρμογών αλλά τίποτα!

 

 

 

Έχει και ελληνικά;

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

στο apkmirror έχει πολλές εκδόσεις you tube kids (x86, arm κλπ) ποια είναι για κινητά; τα άλλα τι είναι;

 

Όλα για κινητά είναι αναλόγως τον επεξεργαστή.

 

Αν η CPU σου είναι 32bit κατεβάζεις arm.

Αν η CPU σου είναι 64bit κατεβάζεις arm64.

Αν η CPU σου είναι Intel κατεβάζεις x86.

Link to comment
Share on other sites

Όλα για κινητά είναι αναλόγως τον επεξεργαστή.

 

Αν η CPU σου είναι 32bit κατεβάζεις arm.

Αν η CPU σου είναι 64bit κατεβάζεις arm64.

Αν η CPU σου είναι Intel κατεβάζεις x86.

ναι αλλά το ταμπλετ του μικρού είναι μάρκα...... Vodafone από ότι ξέρω έχει snapdragon επεξεργαστή αλλά δεν ξέρω 32 η 64.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το κατέβασα για δοκιμή. Πραγματι εγκαθίσταται και μετά εξαφανίζεται.. Το βρηκα "παγωμένο" στο titanium (ειμαι root), το ξεπαγωσα και παιζει κανονικά

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν υπάρχει άλλος τρόπος να το κάνω και εγώ χωρίς να είμαι root;;

Link to comment
Share on other sites

στο ρημάδι το tumein ενώ στο search βρίσκει την ερα σπορ στα ραδιόφωνα της Ελλάδας γενικά είτε στα αθλητικα δεν το έχει! που είναι;

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ όταν μπαίνω σπίτι να ρυθμίσω το macrodroid σε συσκευη mi a1 να γυρίζει από 4g σε 3g για να δουλεύει σωστά με την συσκευή vodafone full sima????

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - Προτάσεις] Γενικές εφαρμογές II

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...