Jump to content

[Επίσημο] Samsung Galaxy S III LTE (I9305)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τωρα το κινητο αναψε, μπαινει κανονικα μεσα στο UI αλλα το ΙΜΕΙ του ειναι 0049.... και σιριαλ ναμπερ 00000..ουτε δικτυο πιανει... τωρα;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τωρα το κινητο αναψε, μπαινει κανονικα μεσα στο UI αλλα το ΙΜΕΙ του ειναι 0049.... και σιριαλ ναμπερ 00000..ουτε δικτυο πιανει... τωρα;

 

διαβασε και πιο κατω λεει πως να βαζεις ΙΜΕΙ και σιριαλ ναμπερ

Link to comment
Share on other sites

Διστιχως δε δουλεψε τιποτα... Τα εχω δοκιμασει ολα αυτα ... :-(

 

Αν δεν έχεις μηδενίσει counter κανε το ,περνά και την official που είναι για την συσκευή σου και πήγαινε το στο service .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Σχετικα με την 4.3 που θα δουν σε καποιους μηνες πιθανοτατα τα απλα s3 (στην Ελλαδα παντα μιλαμε), υπαρχει περιπτωση να την δουμε και μεις στο ιδιο χρονικο διαστημα, η θα πρεπει να περασουν καποιοι μηνες ακομα βαση της κυκλοφοριας του lte απο το απλο s3?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Σχετικα με την 4.3 που θα δουν σε καποιους μηνες πιθανοτατα τα απλα s3 (στην Ελλαδα παντα μιλαμε), υπαρχει περιπτωση να την δουμε και μεις στο ιδιο χρονικο διαστημα, η θα πρεπει να περασουν καποιοι μηνες ακομα βαση της κυκλοφοριας του lte απο το απλο s3?

 

Δεν νομίζω οτι μπορεί κάποιος να σου απάντηση με σιγουριά ,λογικά δεν θα περάσει αρκετό διάστημα μέχρι να κάνει την εμφάνιση της και στο LTE.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Hello παίδες.

 

Εχω ενα 9305 και σήμερα διαπίστωσα ένα καμένο πιξελ. Το έχω πάρει τον Μάιο το κινητό. Ξέρετε αν μπαίνει σε εγγύηση;

Xiaomi Mi4
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το 4g σημα.

 

Επειδη κατα καιρους αλλαζω rom, θα πρεπει να ξαναενεργοποιω με καποιο τροπο μεσω του παροχου μου τις ρυθμισεις του 4g?

Διαγραφονται μετα απο μια τετοια διαδικασια (αλλαγης rom) η παραμενουν οι ρυθμισεις?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά το προτείνετε για αγορά.?? Απο κολλήματα πώς πάμε..??

 

Ποια κολληματα?:p

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα..

Εχει ο κουμπάρος μου ενα s3 lte και στις επιλογές για δικτυα εχει μονο 2g και lte..

Επειδή το lte δεν είναι δυνατό αναγκάζεται να το εχει σε 2g και πρεπει να το γυρναει καθε φορα..Στο s4 μου εχω και 2g - 3g - 4g.

Ειναι σε παλιο firmware,φτιαχνει σε τελευταίο ή σε καποια custom ;;

Ευχαριστώ παιδια!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα..

Εχει ο κουμπάρος μου ενα s3 lte και στις επιλογές για δικτυα εχει μονο 2g και lte..

Επειδή το lte δεν είναι δυνατό αναγκάζεται να το εχει σε 2g και πρεπει να το γυρναει καθε φορα..Στο s4 μου εχω και 2g - 3g - 4g.

Ειναι σε παλιο firmware,φτιαχνει σε τελευταίο ή σε καποια custom ;;

Ευχαριστώ παιδια!!

 

Μαλλον θα εχει καποια αλλη εκδοση του s3 lte.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τι εννοείς;; 9305 εχει κανονικά.

Απλα φοράει firmware Αυγούστου. Στα τελευταία υπάρχει η επιλογή κανονικά;

 

Υπαρχουν οι εξης επιλογες...

 

LTE/GSM/WCDMA

GSM/WCDMA

Μονο GSM

Μονο WCDMA

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,μου εφεραν το συγκεκριμενο τηλ δωρο απο αγγλια...εχει ελληνικα,ομως ειναι κλειδωμενο και δεν δεχεται ελληνικη καρτα...κατεβασα ενα app απο το play store,εδωσα και 20 ευρω αλλα μου εστειλαν εναν κωδικο που δεν τον δεχεται και απο τοτε δεν εχω απαντηση τους..ξερετε αν υπαρχει τροπος να το ξεκλειδωσω?υποψιν δεν μενω αθηνα για να επισκεφτω καποιο καταστημα...

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,μου εφεραν το συγκεκριμενο τηλ δωρο απο αγγλια...εχει ελληνικα,ομως ειναι κλειδωμενο και δεν δεχεται ελληνικη καρτα...κατεβασα ενα app απο το play store,εδωσα και 20 ευρω αλλα μου εστειλαν εναν κωδικο που δεν τον δεχεται και απο τοτε δεν εχω απαντηση τους..ξερετε αν υπαρχει τροπος να το ξεκλειδωσω?υποψιν δεν μενω αθηνα για να επισκεφτω καποιο καταστημα...

ευχαριστω

 

Για δες εδώ

Link to comment
Share on other sites

το εκανα πρωτο πρωτο αυτο αλλα στην επιλογη 9 εμενα δεν μου εχει το (4)...

 

Μάλλον έχεις 4.1.2

Κάνε downgrade σε 4.1.1 και θα το δεις.

Link to comment
Share on other sites

ναι,4.1.2 εχω... πως κανω downgrade? δεν ειμαι και τοσο σχετικος...:lol:

 

Στο 2ο ποστ έχει link για την διαδικασία.

Εδώ θα βρεις μία 4.1.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...