Jump to content

Vodafone University Mobile Internet


tassos2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θα μαζεύονται μετά λογαριασμοί αν δεν πληρώνω;; Απλά δεν μπορώ να καταλάβω αυτό το τέλος απενεργοποίησης!!! Πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έμενα δεν το ανοίγουν μόνο στο πρόγραμμα μετά 10 γίγα μου είπαν ότι μπορούνε να το ανοίγουν. Όταν στα καρτοκινητά cu το ανοίγουνε και με 200 mb το.μήνα.
wifi planet
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια τι κλεφτες ειναι στην vodafone !!! Πηγα να ζητησω διακοπη του προγραμματος και μου ζητανε 10 € τελος απενεργοποιησης(το εχω 18 μηνες οποτε δεν εχω καποια δεσμευση)!!! Τι ειναι αυτο ?υπαρχει πουθενα σε καποια εταιρεια τελος απενεργοποιησης?

κόλλησαν HOL-ητιδα φαίνεται....

Galaxy S21 Ultra + Galaxy Watch
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Πολλοί ,πάρα πολλοί το έχουν χρησιμοποιήσει σε κινητό.
Link to comment
Share on other sites

Πολλοί ,πάρα πολλοί το έχουν χρησιμοποιήσει σε κινητό.

 

Με APN το: internet ,

όχι το APN της καρτοκινητής Voda, έτσι;

 

Voip και tethring γίνεται με αυτό τον τρόπο απ'το κινητό;

Link to comment
Share on other sites

Teathering σίγουρα, αυτός είναι και ο λόγο που το κρατάω, για voip δεν ξέρω, δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ είναι η αλήθεια
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα πριν λίγες μέρες να μου το ενεργοποιήσουν αλλά μου είπαν ότι το πρόγραμμα στα 4gb που έχω δεν υποστηρίζει 4G

Να και η απάντηση :

Καλησπέρα Vasili! Η υπηρεσία 4G δεν είναι συμβατή με το πρόγραμμα των 4GB.

Edited by DrVasilis
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα πριν λίγες μέρες να μου το ενεργοποιήσουν αλλά μου είπαν ότι το πρόγραμμα στα 4gb που έχω δεν υποστηρίζει 4G

Να και η απάντηση :

Καλησπέρα Vasili! Η υπηρεσία 4G δεν είναι συμβατή με το πρόγραμμα των 4GB.

 

Οχι το 4G ειναι συμβατο με προγραμματα συμβολαιου με παγιο 35€+, υπηρξε μια περιοδος κατα την οποια ειχε δωρεαν προσφρα για οποιον θελησει να το ενεργοποιησει και το κραταει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

ειναι με των 10 gb αραγε ? ή καθολου στο student ?

 

 

(σ' ευχαριστω για την απαντηση )

 

το ιδιο με οτι ειπα και στον φιλο παραπανω :)

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα ρωτήσει στα 10 ισχύει. Μου είχαν στείλει απάντηση μέσω email οπότε ήταν επίσημη.

 

Για την περιοδο που σου λεω που το ειχαν προσφορα ηταν περσι το καλοκαιρι, αν ειχες στειλει τοτε ισως να ισχυε, ειμαι λιγο επιφυλακτικος σχετικα με το 10GB γιατι σε αρκετους εχω ακουσει οτι παιζει και σε καποιους δεν παιζει..

Αν δεν θελεις παγια, ελαχιστες χρεωσεις, προβληματα σε λογαριασμους το μοναδικο δικτυο ειναι εδω, με καθε νεα αιτηση δωρα μια 2πλη κουβερτα σε διαφορα χρωματα και μια σακουλα καρβουνα. Απεριοριστη ομιλια απο την ταρατσα του σπιτιου σου με ολoυς
Link to comment
Share on other sites

Από το site http://www.vodafone.gr/portal/4G

 

Αναγράφεται ξεκάθαρα :

 

Προγράμματα Internet 4Sharing & Vodafone Mobile Broadband με προσφερόμενο όγκο δεδομένων μεγαλύτερο ή ίσο από 5GB

Link to comment
Share on other sites

Στο φοιτητικό με τα 10GB παίζει κανονικά το 4G. Στο 4GB όχι, αλλά περιττό ειναι κιόλας
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Μόλις μου ήρθε μήνυμα και ενεργοποιήθηκε το 4G στο πακέτο των 4 GB

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Πηγα σημερα σε κατάστημα να ακυρώσω την σύνδεση εφόσον περασε ο ενας χρονος συμβολαίου και μου ειπαν οτι έκαναν την αιτηση και οτι θα με πάρουν τηλέφωνο για να ακυρωθεί.. Ετσι γίνεται συνήθως; για ποιο λόγο όμως;

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

:w00t:
Link to comment
Share on other sites

για να επιβεβαιωσεις και ο ιδιος οτο επιθυμεις διακοπη.

μπορει να κανουν καλη προσφορα και να το συνεχίσεις ;) αν γίνει κάτι τετοιο, κερδισμενοι θα στε και οι 2

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις μου ήρθε μήνυμα και ενεργοποιήθηκε το 4G στο πακέτο των 4 GB

 

Με ποιον τρόπο έγινε η ενεργοποιήση;

 

Έστειλες κάποιο sms ή έκανες κάποια αίτηση;

Link to comment
Share on other sites

Με ποιον τρόπο έγινε η ενεργοποιήση;

 

Έστειλες κάποιο sms ή έκανες κάποια αίτηση;

αυτόματα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι το 4G ενεργοποιήθηκε και στο μικρό πακέτο, στέλονοντας '4G ναι' στο 1285. Μόλις ήρθε μήνυμα ότι η υπηρεσία 4G ενεργοποιήθηκε. Τώρσ μένει να βρούμε και ένα 4G USB stick σε καλη τιμή.
Mobiles: Motorola Startac 85, Ericsson T18S, Nokia 7110, Nokia 6210, Siemens SL42, Siemens SX1, Sony Ericsson W800i, Motorola SLVR L7, Nokia 6300, Nokia E71, Nokia 5230, Motorola Fire XT311, Alcatel 997D, Sony Xperia Z Ultra, Motorola E4 plus
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω το συγκεκριμένο, αλλά το φοιτητικό καρτοinternet. Είναι παρόμοιο με κάρτα και το έδινε παλιότερα(τουλάχιστον δεν το βλέπω στο site τους). Με αφορμή την προηγούμενη δημοσίευσή, δοκίμασα να βάλω την κάρτα sim σε 4G κινητό, και με το που άνοιξε είχα 4G σήμα. Πολύ καλό!

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...