Jump to content

Vodafone University Mobile Internet


tassos2010
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο Οσο ξερω ανανεώνονται όταν κλείσεις μηνα απο τοτε που to εβαλες. Αν και σε ένα γνωστο μου του είχαν χρεώσει τησ λίγες μέρες μέχρι να λήξει ο μήνας και πλήρωσε και to πάγιο του νοέμβριου δεν to ήξερα ότι προπλήρωνεις to πάγιο σου ένα πριν.

 

Όταν ξεκινάει μια συνδρομή τις πρώτες μερες εχεις αναλογικο χρονο μεχρι να βγει ο πρωτος σου λογαριασμος και απο εκει και περα ο δωρεαν ογκος σου θα ανανεωνεται με την ημερομηνια εκδοσης του λογαριασμου σου.

 

Αν βλεπεις κατι αλλο στην σελιδα μπορει να είναι και κάποιο συστημικό λάθος, καλό ειναι να καλέσεις την εξυπηρετηση πελατων και να τους ρωτήσεις.

 

ΥΓ: Ελεγξε μηπως εχεις ανοιχτα τιποτα ενημερωσεις συστήματος.

 

Παιδιά, σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. :)

Λογικά θα ήταν κάποιο κόλλημα του συστήματος γιατί παρ'όλο που μέχρι τις 1 τα ξημερώματα δεν είχε αλλάξει το ποσό των mb, σήμερα βλέπω στη σελίδα της Vodafone, "Έχετε 40ΧΧmb μέχρι τις 21/12". :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 167
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα παιδιά...

Μιας και δεν χρησιμοποιώ πολύ το laptop εκτός σπιτιού, αγόρασα χθες το CU On You, το καρτοίντερνετ για φοιτητές όπως μας είχαν προμοτάρει στην σχολή μου.

Το θέμα είναι ότι δεν βλέπω κάπου στο site της vodafone την συγκεκριμένη προσφορά, αλλά ούτε και για τα οικονομικότερα πακέτα πλοήγησεις που σου προσφέρει η συγκεκριμένη υπηρεσία αν έχεις cu.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

Μιας και δεν χρησιμοποιώ πολύ το laptop εκτός σπιτιού, αγόρασα χθες το CU On You, το καρτοίντερνετ για φοιτητές όπως μας είχαν προμοτάρει στην σχολή μου.

Το θέμα είναι ότι δεν βλέπω κάπου στο site της vodafone την συγκεκριμένη προσφορά, αλλά ούτε και για τα οικονομικότερα πακέτα πλοήγησεις που σου προσφέρει η συγκεκριμένη υπηρεσία αν έχεις cu.

 

ουτε και εγω το ειχα βρει αυτο που λες αλλα το βρηκα στο σιτε του τει μου δες εδω http://news.teimes.gr/news/?p=4352 . αλλα εγω πηρα το φοιτητικο καρτοιντερνετ και οχι αυτο με τα 4 ευρω που πηρες και εσυ , διοτι δεν σμυφερει , διοτι στο καρτοιντερνετ μολις ληξει ο ογκος μπορεις να αγορασεις με 5 ευρω 2gb και με 7 ευρω 5 gb οποτε συμφερει καλυτερα, διοτι μολις υπερβεις τα 4gb ιντερνετ εχει επιπροσθετα πακετα 500 ΜΒ για 10 € και 200 MB για 5 € οποτε δεν συμφερει μια! Αλλα το καλο ειναι οτι μπορεις να παρεις και το καρτοιντερνετ και ας εχεις το φοιτητικο ιντερνετ με τα 4gb οποτε μια χαρα. Εγω δεν εχω χρησιμοποιησει το κουπονι των 5gb ακομα αλλα χρησιμοποιω τον ογκο του κινητου μου βαζωντας την σημ μεσα στο στικακι και το κραταω για εκτακτη αναγκη το κουπονι. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης το κουπονι το φοιτητικο ιντερνετ εχει καποια ημερομηνια ληξης ; δηλαδη θα ληξει ποτε εαν δεν το χρησιμοποιήσω ; αν ναι ποτε; ξερω οτι αμα το ενεργοποιησω εχω στην διαθεση μου ενα μηνα ή αμα καταναλωσω νωριτερα τα 5 gb τοτε κοβεται και πρεπει να βαλω καρτα στο cu φοιτητικο νουμερο και μετα να αγορασω τα πακετα που αναφερα προηγουμενως με 5 ευρω και 7 αντιστοιχα.

 

ακυρο το βρηκα: http://www.vodafone.gr/portal/university-mobile-internet?utm_source=Homepage-modules&utm_medium=Promo-moduleTopLeft&utm_campaign=vfhol το γραφει στο σιτε οταν μπεις.

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ουτε και εγω το ειχα βρει αυτο που λες αλλα το βρηκα στο σιτε του τει μου δες εδω http://news.teimes.gr/news/?p=4352 . αλλα εγω πηρα το φοιτητικο καρτοιντερνετ και οχι αυτο με τα 4 ευρω που πηρες και εσυ , διοτι δεν σμυφερει , διοτι στο καρτοιντερνετ μολις ληξει ο ογκος μπορεις να αγορασεις με 5 ευρω 2gb και με 7 ευρω 5 gb οποτε συμφερει καλυτερα, διοτι μολις υπερβεις τα 4gb ιντερνετ εχει επιπροσθετα πακετα 500 ΜΒ για 10 € και 200 MB για 5 € οποτε δεν συμφερει μια! Αλλα το καλο ειναι οτι μπορεις να παρεις και το καρτοιντερνετ και ας εχεις το φοιτητικο ιντερνετ με τα 4gb οποτε μια χαρα. Εγω δεν εχω χρησιμοποιησει το κουπονι των 5gb ακομα αλλα χρησιμοποιω τον ογκο του κινητου μου βαζωντας την σημ μεσα στο στικακι και το κραταω για εκτακτη αναγκη το κουπονι. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης το κουπονι το φοιτητικο ιντερνετ εχει καποια ημερομηνια ληξης ; δηλαδη θα ληξει ποτε εαν δεν το χρησιμοποιήσω ; αν ναι ποτε; ξερω οτι αμα το ενεργοποιησω εχω στην διαθεση μου ενα μηνα ή αμα καταναλωσω νωριτερα τα 5 gb τοτε κοβεται και πρεπει να βαλω καρτα στο cu φοιτητικο νουμερο και μετα να αγορασω τα πακετα που αναφερα προηγουμενως με 5 ευρω και 7 αντιστοιχα.

 

ακυρο το βρηκα: http://www.vodafone.gr/portal/university-mobile-internet?utm_source=Homepage-modules&utm_medium=Promo-moduleTopLeft&utm_campaign=vfhol το γραφει στο σιτε οταν μπεις.

 

Δεν με κατάλαβες φίλε, το ίδιο έχουμε πάρει, κι εγώ το φοιτητικό καρτοίντερνετ πήρα. Αυτό με το κουπόνι και το πότε λήγει το έχω απορία κι εγώ.

Το φοιτητικό καρτοίντερνετ λέγεται cu on you από ότι έχω δει. Αυτά τα πακέτα 5ε/2GB και 7ε/5GB δεν έχω δει στο site της voda.

Link to comment
Share on other sites

για να βαλεις τα πακετα στο internet on you πρεπει να χρεωνεις το cu xclusive που πηρες, ειδαλλως εχεις τα απλα πακετα του καρτοinternet.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπεις τα mb που μένουν στο πακέτο σου?

 

Στο πρόγραμμα της Vodafone που μετράει τα mb που έχεις καταναλώσει, την ποιότητα του δικτύου, τον χρόνο πλοήγησής σου κτλ, υπάρχει μια επιλογή που λέγεται "My VMB". Αν το πατήσεις, σου ανοίγει μία ιστοσελίδα της εταιρείας με το ακριβές ποσό των διαθέσιμων mb και την ημερομηνία λήξης τους.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Το βρήκα και με sms! Επειδή έχω μεγάλη κάρτα sim και θέλω να το βάλω σε ipad με nanosim ξέρετε αν υπάρχει ή θα πρέπει να τη κοψω? Επίσης 4g υπάρχει περίπτωση να δώ με το πακέτο αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Το βρήκα και με sms! Επειδή έχω μεγάλη κάρτα sim και θέλω να το βάλω σε ipad με nanosim ξέρετε αν υπάρχει ή θα πρέπει να τη κοψω? Επίσης 4g υπάρχει περίπτωση να δώ με το πακέτο αυτό?

 

θα πρεπει να πας σε καταστημα να σου δωσουν αλλη σημ . οσο για το 4g ακομα δεν εχει αναπτυχθει ηδη στο mall athens και στο athens metro mall εχουνε δημοσιευσει οτι εχουνε βαλει 4g αρα λιγο δυσκολο να βρεις 4g.. τωρα επειδη κανουνε αναβαθμισεις ποτε δεν ξερεις ..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι συμβόλαιο μόνο ετσι; Δηλαδή δεσμεύεσαι για 12 μήνες και θα πρέπει να πληρώνεις 4,74 ευρώ το μήνα;

 

Τι γίνεται αν το χρησιμοποιήσεις για 3 μήνες και μετά κάνεις αποσύνδεση;

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι συμβόλαιο μόνο ετσι; Δηλαδή δεσμεύεσαι για 12 μήνες και θα πρέπει να πληρώνεις 4,74 ευρώ το μήνα;

 

Τι γίνεται αν το χρησιμοποιήσεις για 3 μήνες και μετά κάνεις αποσύνδεση;

 

Σωστά.

Αν διακόψεις το συμβόλαιο πριν την 12μηνη δέσμευση, γίνεται ό,τι γίνεται και στα συμβόλαια κινητής, πληρώνεις ολόκληρο το ποσό της επιδότησης που έχει λάβει που στη συγκεκριμένη περίπτωση το ποσό είναι 30€ (η αξία του usb stick).

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι συμβόλαιο μόνο ετσι; Δηλαδή δεσμεύεσαι για 12 μήνες και θα πρέπει να πληρώνεις 4,74 ευρώ το μήνα;

 

Τι γίνεται αν το χρησιμοποιήσεις για 3 μήνες και μετά κάνεις αποσύνδεση;

 

για μένα πάρε το φοιτητικό καρτοinternet που με 5ευρώ έχεις 2Gb και με 7ευρώ 5Gb internet δεν έχεις καμία δεσμευση όποτε θέλεις ενεργοποιείς το πακέτο. Όποτε ειναι καλύτερο να βάζεις όποτε θέλεις εσυ και να μην πληρώνεις κάθε μηνα πάγιο το stick ειναι ίδιο με αυτο τού συμβολαίου και έχει δέκα ευρώ. Επίσης όποτε κατανάλωσεis τον όγκο μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτa τa πακέτα ένω στο συμβόλαιο έχει πολύ λιγότερα mb internet ως επιπρόσθετα πακέτα κάτι που δεν αξίζει.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο πακέτο είναι συμβόλαιο μόνο ετσι; Δηλαδή δεσμεύεσαι για 12 μήνες και θα πρέπει να πληρώνεις 4,74 ευρώ το μήνα;

 

Τι γίνεται αν το χρησιμοποιήσεις για 3 μήνες και μετά κάνεις αποσύνδεση;

 

Υπάρχει και πακέτο χωρίς σύνδεση το οποίο συμφέρει για κάποιον που δεν χρησιμοποιεί πολύ το στικάκι.

10ευρώ αγορά το φλασάκι με 5GB για ένα μήνα, και μετά αν έχεις cu students xclusive 7ευρώ τα 5GB για έναν μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και πακέτο χωρίς σύνδεση το οποίο συμφέρει για κάποιον που δεν χρησιμοποιεί πολύ το στικάκι.

10ευρώ αγορά το φλασάκι με 5GB για ένα μήνα, και μετά αν έχεις cu students xclusive 7ευρώ τα 5GB για έναν μήνα.

 

υπαρχει και το πακετο με τα 2gb με 5 ευρω οπως ανεφερα παραπανω , εκτος απο το πακετο των 7 ευρω .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

για μένα πάρε το φοιτητικό καρτοinternet που με 5ευρώ έχεις 2Gb και με 7ευρώ 5Gb internet δεν έχεις καμία δεσμευση όποτε θέλεις ενεργοποιείς το πακέτο. Όποτε ειναι καλύτερο να βάζεις όποτε θέλεις εσυ και να μην πληρώνεις κάθε μηνα πάγιο το stick ειναι ίδιο με αυτο τού συμβολαίου και έχει δέκα ευρώ. Επίσης όποτε κατανάλωσεis τον όγκο μπορείς να ενεργοποιήσεις αυτa τa πακέτα ένω στο συμβόλαιο έχει πολύ λιγότερα mb internet ως επιπρόσθετα πακέτα κάτι που δεν αξίζει.

 

 

 

Φοιτητικό καρτοίντερνετ ; Πρώτη φορά το ακούω .

Link to comment
Share on other sites

Φοιτητικό καρτοίντερνετ ; Πρώτη φορά το ακούω .

 

ναι και συμφερει περισσοτερο απο το φοιτητικο ιντερνετ με τα 4 ευρω , διοτι αμα τα καταναλωσεις μπορεις να βαλεις αλλο πακετο που σου δινει αρκετο ογκο gb ενω στο προγραμμα με το παγιο το φοιτητικο οχι .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ναι και συμφερει περισσοτερο απο το φοιτητικο ιντερνετ με τα 4 ευρω , διοτι αμα τα καταναλωσεις μπορεις να βαλεις αλλο πακετο που σου δινει αρκετο ογκο gb ενω στο προγραμμα με το παγιο το φοιτητικο οχι .

 

Κάποιο λινκ να το δω. ;

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο λινκ να το δω. ;

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/student-offers/

 

Πάντως έχει υπόψη ότι φυσικά αν καταναλώνεις έως 4 ευρώ είναι προτιμότερο το συμβόλαιο που με 4.74 δίνει 4 gb.

To πακέτο cu κοστίζει 5 ευρώ τα 2gb. Δεν πρέπει να ξεχνάμε όμως ότι στην ουσία αυτή η τιμή δεν περιέχει φπα. Εννοώ ότι αν βάλεις μια κάρτα 10 ευρώ δεν θα μπορείς να πάρεις 2 φορές το πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

είναι ακριβώς όπως τα λέει το παιδί. Καρτοίντερνετ. με 10 ευρώ παίρνεις το στικάκι και το φορτίζεις από το διαθέσιμο υπόλοιπο στο πακέτο CU έχεις.

 

Όταν ρώτησα στο κατάστημα μου είπαν πως δεν ισχύει και με έπεισαν να κάνω συμβόλαιο. Τόνισα όμως την περιστασιακή χρήση που θα κάνω λόγω εστίας.

 

Πραγματικά η συμπεριφορά της κοπέλας στο κεντρικό κατάστημα Χανίων ήταν η χειρότερη, επέμενε κατηγορηματικά πως δεν ισχύει και πως δεν έχει κανένα λόγο να επικοινωνήσει με τη vodafone για να την ενημερώσουν. Είπε στο τέλος ότι δεν έχει τέτοια πακέτα (κουτάκια) και θα ρωτήσει σε άλλο κατάστημα

 

Ευτυχώς η vodafone απάντησε με ειλικρίνεια και μου είπε πως ισχύει και πως δεν έχει κανένα λόγο να μη μου το κάνει και πως η διαθεσιμότητα δεν είναι θέμα. Αμφιβάλω αν θα ξαναπατήσω εκεί και μάλλον θα αξιοποιήσω τις προσφορές άλλων εταιριών.

 

ΥΓ όσον αφορά σε Ανοιχτό πανεπιστήμιο κλπ. Να γνωρίζεται πως υπάρχει διαθέσιμη μια λίστα στη vodafone με Εκπαιδευτικούς Φορείς εκεί πρέπει να κοιτάξει ο υπάλληλος για να δει αν αναγνωρίζεται η φοιτητική ιδιότητα. Μέσα υπάρχουν Ινστιτούτα, Ιδιωτικά, ΙΕΚ, Ιδρύματα, Ερευνητικά κέντρα και οργανισμοί που παρέχουν κάποιας μορφής κατάρτισης.

 

ΥΓ2 Σχετικά με τη διάρκεια, να πω πως υπάρχει ενδεχόμενο να διακοπεί μετά τις γιορτές η διαθεσιμότητα της προσφοράς αλλά κρατάω μικρό καλάθι γιατί πάλι αυτό μου είπε υπάλληλος σε κατάστημα

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ρε παιδιά τι μπορούμε να κάνουμε για να μην μας περνάει ντε και καλά από το proxy της vodafone?

Οι εικόνες είναι όλες χάλια, υπερσυμπιεσμένες!

Μόνο vpn το λύνει!

Μπορούμε να απευθυνθούμε στο τμήμα εξυπηρέτησης να στείλουν αίτημα στους τεχνικούς;

Link to comment
Share on other sites

Σωστά.

Αν διακόψεις το συμβόλαιο πριν την 12μηνη δέσμευση, γίνεται ό,τι γίνεται και στα συμβόλαια κινητής, πληρώνεις ολόκληρο το ποσό της επιδότησης που έχει λάβει που στη συγκεκριμένη περίπτωση το ποσό είναι 30€ (η αξία του usb stick).

 

Αν όμως έχεις πληρώσει για τους 3 πρώτους μήνες και διακόψεις τη σύνδεση δε θα πρέπει να αφαιρεθεί από το ποσό των 30€; Δηλαδή να πληρώσεις για τη διακοπή 15€. Ή είναι 30€ όποτε και να το διακόψεις μέσα στη 12μηνη δέσμευση, π.χ. μετά από 10 μήνες;

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως έχεις πληρώσει για τους 3 πρώτους μήνες και διακόψεις τη σύνδεση δε θα πρέπει να αφαιρεθεί από το ποσό των 30€; Δηλαδή να πληρώσεις για τη διακοπή 15€. Ή είναι 30€ όποτε και να το διακόψεις μέσα στη 12μηνη δέσμευση, π.χ. μετά από 10 μήνες;

 

όχι ! Απο οσο ξερω μετά το 6μηνό μειώνεται το πάγιο ! εξάλλου πάνω στο συμβόλαιο που υπογράψες γράφει για το ποσοστά και το ποσο που θα καταβάλεισ εαν διακόψεις το συμβόλαιο πριν το δώδεκαμηνο.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως έχεις πληρώσει για τους 3 πρώτους μήνες και διακόψεις τη σύνδεση δε θα πρέπει να αφαιρεθεί από το ποσό των 30€; Δηλαδή να πληρώσεις για τη διακοπή 15€. Ή είναι 30€ όποτε και να το διακόψεις μέσα στη 12μηνη δέσμευση, π.χ. μετά από 10 μήνες;

 

Όχι, το ποσό της επιδότησης, δηλαδή του usb stick, αρχίζει να μειώνεται από τον 6ο μήνα και δεν έχουν σχέση οι λογαριασμοί που έχεις πληρώσει. Για παράδειγμα, έχω τη σύνδεση από τον Οκτώβρη και έχω πληρώσει ήδη 3 μήνες. Αν όμως θέλω να διακόψω τη σύνδεση, θα πληρώσω και τον 4ο λογαριασμό αλλά και ολόκληρο το ποσό της επιδότησης.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Καλησπέρα. Πριν από περίπου 20 μέρες είχα κάνει αίτηση για διακοπή σύνδεσης κ χθες βρήκα στο κινητό μου μία αναπάντητη. Έψαξα στο google κ βρήκα ότι ο αριθμός ανήκει στην υπηρεσία διακοπής σύνδεσης της vodafone. Αν με κάλεσαν για επιβεβαίωση των στοιχείων μου ή της υποβολής αίτησης θα με ξανακαλέσουν ή θα πρέπει να ξαναγίνει από την αρχή η διαδικάσια επειδή δεν απάντησα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Πριν από περίπου 20 μέρες είχα κάνει αίτηση για διακοπή σύνδεσης κ χθες βρήκα στο κινητό μου μία αναπάντητη. Έψαξα στο google κ βρήκα ότι ο αριθμός ανήκει στην υπηρεσία διακοπής σύνδεσης της vodafone. Αν με κάλεσαν για επιβεβαίωση των στοιχείων μου ή της υποβολής αίτησης θα με ξανακαλέσουν ή θα πρέπει να ξαναγίνει από την αρχή η διαδικάσια επειδή δεν απάντησα;

 

λογικα ειναι για να σου κανουν καποια προσφορα η για να σε ρωτησουν γιατι το κοβεις..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...