Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το κάνει πάντα. Και δεν το λες και τραγικό. Αν δεν σηκώνει το hw στο 5αρι το ios 7 τότε είμαστε για τα μπάζα. Πιστεύω πως αυτά θα διορθωθούν λίγο στην 7.1 αλλα θα εκλείψουν λογικά στο ios 8.

 

Γιαννη, το 8 θα βγει σε ενα χρονο. Τωρα τι γινεται; Αυτο με την περιστροφη ειναι μια μπουρδα και ουτε καν με ενοχλει.

Για να δουμε....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η 7.1 πιστεύω ότι θα αργήσει αρκετά.

Διάφορα lags bugs και τέτοια θα πρέπει να λυθούν γρηγορότερα. Ο κόσμος θέλει καλή εμπειρία χρήσης και καλή αυτονομία όπως παλιά. Αν είναι να περιμένουμε το iOS 8 καήκαμε.

Κάποιες συσκευές δουλεύουν καλά αλλα μην αμφισβητούμε ότι πολύς κόσμος έχει προβλήματα σοβαρά με αυτονομία κυρίως και μετά με lags

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με την αυτονομία εγώ δεν έχω θέμα. Είμαι στα ίδια και ίσως καλυτερα. Αλλα τα γραφικά δημιουργούν μια καθυστέρηση στην απόκριση που με ενοχλεί. Ελπίζω η 7.1 να τα διορθώσει.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δυστυχώς αυτά τα animations εκτός από ιδιαίτερα βαριά για τα δεδομένα της συσκευής είναι και κουραστικά στην καθημερινή χρήση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

@athanaso

Έτσι είναι. Δεν χρειάζονταν αυτά τα φρου φρου στο ios.

Κάτι τέτοια είναι που αυξάνουν τις απαιτήσεις σε hardware και μάλιστα δίχως λόγο.

Στα Samsung ευτυχώς υπάρχει η δυνατότητα να τα περιορίσεις μέσω των developer ρυθμίσεων χωρίς root.

Το ίδιο θα γίνει και στα JB iphone αργότερα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η πλήρης έλλειψη παραμετροποίησης / εξατομίκευσης εξακολουθεί να είναι το σημαντικό μειονέκτημα και της νέας έκδοσης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η πλήρης έλλειψη παραμετροποίησης / εξατομίκευσης εξακολουθεί να είναι το σημαντικό μειονέκτημα και της νέας έκδοσης.

Αυτά Γιαννη official δύσκολα θα τα δούμε ,λογικά στο επόμενο jb για όσους θέλουν παραμετροποιηση .

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
καλησπερα φιλοι μου γνωριζει καποιος καποιο αξιοπιστο μαγαζι?Πηρα στο phone galley και μου ειπαν οτι ειναι αγγλικο,τι φορτιστη να εχει η συσκευασια?σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλοι μου γνωριζει καποιος καποιο αξιοπιστο μαγαζι?Πηρα στο phone galley και μου ειπαν οτι ειναι αγγλικο,τι φορτιστη να εχει η συσκευασια?σας ευχαριστω.

 

Η συσκευασία έχει αγγλικό φορτιστή αλλά σου δίνουν και ένα ανταπτορα για τις ελληνικές πριζες.

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Η συσκευασία έχει αγγλικό φορτιστή αλλά σου δίνουν και ένα ανταπτορα για τις ελληνικές πριζες.

 

δηλαδη ανοιγουν το κουτι του?γνωριζεις καποιο αξιοπιστο μαγαζι να το παρω?

Edited by maklovinsam
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ανοιγουν το κουτι του?

 

Όχι φυσικά! Αν στο στείλουν στο σπίτι στο βάζουν σε ένα δεύτερο κουτί μαζί με αυτό του κινητού ενώ αν το πάρεις από το μαγαζί στο βάζουν τον ανταπτορα στη σακούλα που σου βάζουν το κινητό!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Όχι φυσικά! Αν στο στείλουν στο σπίτι στο βάζουν σε ένα δεύτερο κουτί μαζί με αυτό του κινητού ενώ αν το πάρεις από το μαγαζί στο βάζουν τον ανταπτορα στη σακούλα που σου βάζουν το κινητό!

απο που να το παρω φιλε μου?σε ευχαριστω για ολα!

Link to comment
Share on other sites

απο που να το παρω φιλε μου?σε ευχαριστω για ολα!

 

Από το μαγαζί με την καλύτερη τιμή και με τις καλύτερες και περισσότερες αξιολογησεις

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Guest maklovinsam
Από το μαγαζί με την καλύτερη τιμή και με τις καλύτερες και περισσότερες αξιολογησεις

 

birdphone η phone gallery?το birdphone τι χωρας φερνει?γνωριζετε?

Link to comment
Share on other sites

birdphone η phone gallery?το birdphone τι χωρας φερνει?γνωριζετε?

 

Για κάνε μια ερώτηση και στο extreme mobile. Αν η τιμή του είναι το ίδιο καλή, θα ξέρεις τουλάχιστον τι αγοράζεις.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Είμαι να σκάσω! στην αρχή του καλοκαιριού αγόρασα το 5αρι (1η φορα στα μηλα) και μέχρι χτες δόξαζα και ευλογούσα που επιτέλους μια συσκευή χωρίς κολλήματα έπεσε στα χέρια μου. Σήμερα (και μετά από 1βδομ στην εκδοση 7) για 1η φορά λαγκάρει το κιν στο ξεκλέιδωμα. δηλαδή πάω να ρολάρω δεξιά για να ζητήσει pin να ξεκλειδώσει και δεν κάνει τίποτα, σα να μην νίωθει η οθόνη. με επανεκκίνηση διορθώνεται. το έκανε 3 φορές σήμερα και είμαι να σκάσω. η οθόνη σε κάθε άλλη φάση είναι απόλυτα λειτουργική
Link to comment
Share on other sites

Είμαι να σκάσω! στην αρχή του καλοκαιριού αγόρασα το 5αρι (1η φορα στα μηλα) και μέχρι χτες δόξαζα και ευλογούσα που επιτέλους μια συσκευή χωρίς κολλήματα έπεσε στα χέρια μου. Σήμερα (και μετά από 1βδομ στην εκδοση 7) για 1η φορά λαγκάρει το κιν στο ξεκλέιδωμα. δηλαδή πάω να ρολάρω δεξιά για να ζητήσει pin να ξεκλειδώσει και δεν κάνει τίποτα, σα να μην νίωθει η οθόνη. με επανεκκίνηση διορθώνεται. το έκανε 3 φορές σήμερα και είμαι να σκάσω. η οθόνη σε κάθε άλλη φάση είναι απόλυτα λειτουργική

 

Δεν μου εχει τυχει αυτο ποτε. Ουτε στο 5αρι, ουτε στο ipad mini.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας παρακαλαω γνωρiζετε καποιο αξιοπιστο μαγαζι απο skroytz να παρα το iphone 5?

 

Σου δόθηκαν αρκετές απαντήσεις. Μην σπαμαρεις με την ίδια ερώτηση. Πέντε φορές την έκανες please.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Είμαι να σκάσω! στην αρχή του καλοκαιριού αγόρασα το 5αρι (1η φορα στα μηλα) και μέχρι χτες δόξαζα και ευλογούσα που επιτέλους μια συσκευή χωρίς κολλήματα έπεσε στα χέρια μου. Σήμερα (και μετά από 1βδομ στην εκδοση 7) για 1η φορά λαγκάρει το κιν στο ξεκλέιδωμα. δηλαδή πάω να ρολάρω δεξιά για να ζητήσει pin να ξεκλειδώσει και δεν κάνει τίποτα, σα να μην νίωθει η οθόνη. με επανεκκίνηση διορθώνεται. το έκανε 3 φορές σήμερα και είμαι να σκάσω. η οθόνη σε κάθε άλλη φάση είναι απόλυτα λειτουργική

 

classic restore/set up as new και εφυγες.. :lol:

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπερα σας παρακαλαω γνωρiζετε καποιο αξιοπιστο μαγαζι απο skroytz να παρα το iphone 5?

 

Θα σε παρακαλέσω να μην επαναλαμβάνεσαι, το απαγορεύουν οι κανονισμοί. Δεν θα σου πούμε εμείς από που θα αγοράσεις, ρίξε μια ματιά στις αξιολογήσεις των καταστημάτων του skroutz και θα πάρεις τις απαντήσεις που ζητάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δηλ? το προβλημα ειναι στην αναβαθμιση (λογισμικο)? οχι hardware?

 

Το πιθανότερο είναι να είναι software θέμα, κάτι που θα διαπιστώσεις αν κανείς αυτό που προτείνει ο φίλος πιο πάνω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πιθανότερο είναι να είναι software θέμα, κάτι που θα διαπιστώσεις αν κανείς αυτό που προτείνει ο φίλος πιο πάνω.

 

περα απο ρυθμισεις, χανω και επαφες και φωτος?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...