Jump to content

iPhone 5


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σβήστε τις αλλαγές που κάνατε στην συντόμευση του itunes. μετά βάλτε το παραπάνω στην κονσόλα χωρίς τα εισαγωγικά και τέλος ακολουθήστε τον υπόλοιπο οδηγό!
Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σβήστε τις αλλαγές που κάνατε στην συντόμευση του itunes. μετά βάλτε το παραπάνω στην κονσόλα χωρίς τα εισαγωγικά και τέλος ακολουθήστε τον υπόλοιπο οδηγό!

 

μπινγκο φιλαρακο τωρα οκ ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου έφεραν από Αγγλία το IPHONE5 και είναι κλειδωμένο στη sim..

τι μπορώ να κάνω για να βάλω τη κάρτα της VODAFONE και να τη διαβάσει?

Ευχαριστώ

Καλημερα θα μπορουσε καποιος να βοηθησει...

ευχαριστω

...htc one...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ή θα δοκιμάσεις τη λύση της r-sim, ή θα το ξεκλειδωσεις με το ανάλογο κόστος σε σχετικά site που θα βρεις στο internet ή το eBay. Δωρεάν πάντως λύση δεν υπάρχει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θα μπορουσε καποιος να βοηθησει...

ευχαριστω

 

αυτος που στο εφερε επρεπε να ειχε ρωτησει αν ειναι ξεκλειδωτο.

Επισης μονος τροπος ειναι να στο ξεκλειδωσει ο παροχος μετα απο αιτημα,ομως για να ειναι κλειδωμενο μαλλον ειναι με συμβολαιο.

 

 

Μετα απο 2 εβδομαδες χρησης παρατηρησα οτι το twitter ειναι αρκετα κακογραμενο.

Οταν ανοιγω την εφαρμογη ενω λειτουργουν τα κατω κουμπακια,απο τα πανω αυτο που γραφεις νεο tweet μια πιανει και 3 οχι.

Δεν συμβαινει το ιδιο τα search και το who to follow.

Φοβηθηκα μην ειναι θεμα με το touch αλλα σε chrome,mails,clock,youtube κλπ λειτουργει τελεια αρα μαλλον ειναι η εφαρμογη!

το εχει δει κανεις αλλος;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

αυτος που στο εφερε επρεπε να ειχε ρωτησει αν ειναι ξεκλειδωτο.

Επισης μονος τροπος ειναι να στο ξεκλειδωσει ο παροχος μετα απο αιτημα,ομως για να ειναι κλειδωμενο μαλλον ειναι με συμβολαιο.

 

 

Μετα απο 2 εβδομαδες χρησης παρατηρησα οτι το twitter ειναι αρκετα κακογραμενο.

Οταν ανοιγω την εφαρμογη ενω λειτουργουν τα κατω κουμπακια,απο τα πανω αυτο που γραφεις νεο tweet μια πιανει και 3 οχι.

Δεν συμβαινει το ιδιο τα search και το who to follow.

Φοβηθηκα μην ειναι θεμα με το touch αλλα σε chrome,mails,clock,youtube κλπ λειτουργει τελεια αρα μαλλον ειναι η εφαρμογη!

το εχει δει κανεις αλλος;

 

Εμενα δουλεψε 6 στα 6. Μπορει να τυχαινει Δημητρη.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δουλεψε 6 στα 6. Μπορει να τυχαινει Δημητρη.

 

θα κανω επανεγκατασταση και θα δω.

Αυτον τον καιρο εχω και κατεστραμενα χερια απο τα γαντια.

Ευχαριστω Γιαννη.

 

ΥΓ.παλι μου το κανει αλλα δεν ασχολουμαι αλλο.:D

Edited by pik.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

για 4G πρέπει να κανω κάποιες ρυθμίσεις για το ios7 η ισχύει αυτό που έκανα στο προηγούμενο ios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει κάποιος battery case να μου πει αν του δουλεύει με την 7?, γιατί αυτή που έχω μετά την αναβάθμιση σταμάτησε να δουλεύει :(
giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη ερώτηση. Στο ios 6 έβγαζε ένα πριζακι στην μπαταρία για να δείξει πλήρη φόρτιση. Το κάνει και στο 7; Παρατήρησα οτι συνεχίζει να δείχνει τον κεραυνό δεξιά της μπαταρίας.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη ερώτηση. Στο ios 6 έβγαζε ένα πριζακι στην μπαταρία για να δείξει πλήρη φόρτιση. Το κάνει και στο 7; Παρατήρησα οτι συνεχίζει να δείχνει τον κεραυνό δεξιά της μπαταρίας.

 

Όχι δυστυχώς δεν έχει κάτι τέτοιο το iOS 7! :(

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Μια γρηγορη ερώτηση. Στο ios 6 έβγαζε ένα πριζακι στην μπαταρία για να δείξει πλήρη φόρτιση. Το κάνει και στο 7; Παρατήρησα οτι συνεχίζει να δείχνει τον κεραυνό δεξιά της μπαταρίας.

 

Αφαιρεθηκε γιατι ηταν ουσιαστικα περιττο. Πλεον οταν δειξει 100% το βγαζεις απο την πριζα

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πλέον στην οθόνη γράφει "100% φορτισμένη", μετά το είδα. Οπότε δείχνει εκεί οτι έχει φορτίσει πλήρως. Ευχαριστώ και τους 2.
Iphone XS Max / Ipad air / Macbook pro retina/ Apple Watch Series 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να αγορασω το πεντάρι από σκρουτζομάγαζο... Ξέρετε εάν υπάρχει κανενα θεμα με την εγγύηση σε αυτα;

Να προτιμήσω καποιο συγκεκριμένο ισως μαγαζι;

Να στε καλά...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να αγορασω το πεντάρι από σκρουτζομάγαζο... Ξέρετε εάν υπάρχει κανενα θεμα με την εγγύηση σε αυτα;

Να προτιμήσω καποιο συγκεκριμένο ισως μαγαζι;

Να στε καλά...

 

Αν πρόκειται συσκευή προορισμένη για την ευρωπαϊκή αγορά είσαι απόλυτα καλυμμένος από θέμα εγγύηση στη χώρας μας. Μπορεί να σου το επιβεβαιώσει και το εκάστοτε κατάστημα.

 

Τώρα όσον αφορά την αγορά από το skroutz, ενδείκνυται να εμπιστευόμαστε τα καταστήματα με τις περισσότερες θετικές αξιολογήσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

θεμα μπαταρια!!!!

 

http://img703.imageshack.us/img703/8254/c48z.png

 

το εβαλα πριν 3 λεπτα για φορτιση απο την ωρα που λεει,ομως βασικα οι 5 ωρες ειναι real racing + infinity blade...

Πως τα πηγε;

Αν τα βγαλω απο το κινητο θα μου διαρκει 7ωρες πιστευω... :lol:

μαλλον πρεπει να να βγαλω...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

θεμα μπαταρια!!!!

 

http://img703.imageshack.us/img703/8254/c48z.png

 

το εβαλα πριν 3 λεπτα για φορτιση απο την ωρα που λεει,ομως βασικα οι 5 ωρες ειναι real racing + infinity blade...

Πως τα πηγε;

Αν τα βγαλω απο το κινητο θα μου διαρκει 7ωρες πιστευω... :lol:

μαλλον πρεπει να να βγαλω...

5 ωρες real racing ρε φιλε?

Καψιμο!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

5 ωρες real racing ρε φιλε?

Καψιμο!!

 

αν εισαι αρρωστος και δεν εχεις τι να κανεις και το iPad ειναι σχετικα μεγαλο τοτε...

 

ε βαλε και καμμια κληση σε φιλους.

:D

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Aπιστευτη καταναλωση το 5αρι..

Σε standby ποσο καιει?

Δηλαδη αν το αφησεις ας πουμε με ανοιχτα δεδομενα (για να κανει συχρονισμους κλπ) ποσο % πεφτει ανα ωρα?

Link to comment
Share on other sites

Aπιστευτη καταναλωση το 5αρι..

Σε standby ποσο καιει?

Δηλαδη αν το αφησεις ας πουμε με ανοιχτα δεδομενα (για να κανει συχρονισμους κλπ) ποσο % πεφτει ανα ωρα?

 

θα το φορτισω αποψε και θα το βαλω ολα σε push και θα παω για υπνο απο 100%.

Aυριο το πρωι προς το μεσημερι θα σου απαντησω και δεν προκειται να ανοιξω παιχνιδια. :X

 

επισης απο σημερα ενεργοποιησα LTE στην γραμμη μου...και κατι μου λεει οτι θα δω ακομα καλυτερα νουμερα.

Θα δουμε.

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου βγαζει ανετα με τη χρηση που του κανω 30 ωρες.

Το νοτε2 μου εβγαζε με ιδια χρηση περιπου 36-38 ωρες, αν θυμαμαι καλα. Μπορει και. 40.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου βγαζει ανετα με τη χρηση που του κανω 30 ωρες.

Το νοτε2 μου εβγαζε με ιδια χρηση περιπου 36-38 ωρες, αν θυμαμαι καλα. Μπορει και. 40.

 

τι χρηση ειναι αυτη ακριβως;

Φανταζομαι δεν εχει παιχνιδια αλλα αποκλειστικα social/mails/music/sync calendar/apps/news/ και μηνυματα κλησεις;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

θα το φορτισω αποψε και θα το βαλω ολα σε push και θα παω για υπνο απο 100%.

Aυριο το πρωι προς το μεσημερι θα σου απαντησω και δεν προκειται να ανοιξω παιχνιδια. :X

 

επισης απο σημερα ενεργοποιησα LTE στην γραμμη μου...και κατι μου λεει οτι θα δω ακομα καλυτερα νουμερα.

Θα δουμε.

 

Οκ Δημητρη, σ' ευχαριστω! Περιμενω.

Το LTE λογικα καιει παραπανω. Τουλαχιστον στο s4 ετσι ειναι. Παντως αναρωτιεμαι αν θα βγαλει καλυτερο αποτελεσμα σε αναμονη το ip5 απ το s4 που μου εχει σπασει τα νευρα σ αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

τι χρηση ειναι αυτη ακριβως;

Φανταζομαι δεν εχει παιχνιδια αλλα αποκλειστικα social/mails/music/sync calendar/apps/news/ και μηνυματα κλησεις;

 

Χωρις παιχνιδια, 3g , bt, wifi on, 2λογαριασμοι μειλ push, sync calendar kai contacts, κλησεις περιπου 20-30 λεπτα, 1ωρα μουσικη, λιγο tapatalk, λιγο τουιτερ, fb . Αυτα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν άλλον να μην μπορεί να αλλάξει τον ήχο των εισερχόμενων emails στο iphone5; Μετά την εγκατάσταση του ios7 έχει κολήσει σε μία επιλογή και δεν αλλάζει με τίποτε. Στο ipad mini και στο ipad 3 δεν υπάρχει τέτοιο πρόβλημα. Καμία ιδέα πως να το διορθώσω;

iphone 6 64GB

iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...