Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έχω ένα nissan sunny mod.91 (το προηγούμενο του πατέρα μου)...και καλοβλέπω το peugeot 307 (το νυν του πατέρα μου).

 

Αλλά θα ήθελα αν γινόταν το SAAB 9-3 Aero...δεν ζηάω πολλά ή μήπως ζητάω...?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amyntas ( 7 Σεπ. 2004 , 02:54)

 

ennow oti diloneis oti eisai 20 eton kai exeis apopsi gia ta panta peri aytokiniton pragma ligo paraxeno

kai gia na telionoume auto to egrpsa giati ethiksan tin ilikia mou

otidipote allo pm parakalo

 

 

...την ποιά..?

 

Αυτό κατάλαβες..? :wacko:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Να' ναι καλά ο μπαμπάς να έχει κολλήματα με Mercedes Benz και να μου τις αφήνει που και που. Παραθέτω: Σε οικογενειακό μια ασημένια S500, με charcoal leather, για το χωριό, τας εξοχάς και τις εκδρομές ΜL430 και το καμάρι του μπαμπά που μου το δίνει μόνο για εξόδους SL55 AMG. Τώρα προσπαθήσω να προωθήσω την αγορά μιας μικρής A-Class "για την πόλη" δηλαδή εμένα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την τύχη να μάθω οδήγηση σε μια BMW 315 του 82 μοντελο(το οποιο το δώσαμε),ο πατέρας μου ως γνωστός οδηγός πισωκούνας δεν προδωσε την BMW και πήρε την 320 μοντελο 00 με όλα τα καλούδια των τριων γραμμάτων.Το αμάξι είναι καταπλυκτικό αλλα δεν το έχω ανοίξει πάρα πολύ γιατι και 2.000cc και εξακύλινδρο δεν θέλω να έχω φίλο κανέναν βενζινά,οπότε μέχρι τα 140km/h καλά πάμε.ΑΑΑΑαααααα να μην το ξεχάσω......................σεβασμό στα πισωκίνητα άλογα!!!!!!!!!!!!
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Hxm oloi kokoreuontai gia ta kaloudia tous...

i tou mpampa tous telospantwn....

Statheri aksia:

Golf 1.6 GLS 1978 110hp ..... se ligo 600.000km !! me mia mixani.

oxi den ksefuge kanena mideniko.

 

C ya...

Opinions are like assholes.... everybody has one!
Link to comment
Share on other sites

:):) Αυτά ήταν αυτοκίνητα...οδηγώ που και που ένα Corolla του 81, με 600.000km, και ναι...ανάβει και περπατάει ακόμα μια χαρά, παρά την χειρότερη μακραν μεταχείρηση που του έχει κάνει άνθρωπος (ο θείος μου το φόρτωνε σαν φορτηγό με βαρέλια γεμάτα κρασί)
Ότι αρχίζει, πάντα πρέπει να τελειώνει. Είναι φυσικός νόμος...:yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VeCo ( 8 Σεπ. 2004 , 03:02)

 

Να' ναι καλά ο μπαμπάς να έχει κολλήματα με Mercedes Benz και να μου τις αφήνει που και που. Παραθέτω: Σε οικογενειακό μια ασημένια S500, με charcoal leather, για το χωριό, τας εξοχάς και τις εκδρομές ΜL430 και το καμάρι του μπαμπά που μου το δίνει μόνο για εξόδους SL55 AMG. Τώρα προσπαθήσω να προωθήσω την αγορά μιας μικρής A-Class "για την πόλη" δηλαδή εμένα...

 

 

Ας κρατήσουμε το thread σε έναν πιο σοβαρό τόνο...Τι έχουμε λέμε,όχι τι θα θέλαμε να είχαμε αν το μικρό μας επίθετο ήταν Ωνάσης,φίλε κωνσταντίνε!

Link to comment
Share on other sites

oreos justme pesta giati erxontai merika nianiara kai lene oti toys erthi.na milate me pragmatika dedomena.epi prosopikou tora ego exo mia ferrari enzo gia boltes kai mia modena gia thn poli(xa xa xa plaka kano), as sobareytoume lipon exo ena peugeot 206 kai ena ford mondeo 2000 kibika pou to pire o pateras mou prin apo kana mina.
erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

Γιατί κακό είναι που είπε το παιδί ότι θέλει να αγοράσει μια Α-Class;

Έχει την δυνατότητα και καλά κάνει...

Γιατί ενοχλούνται μερικοί, δεν μπορώ να το καταλάβω;

Έτσι και αλλιώς στο Chat & Fun είμαστε...

Φιλική συζήτηση κάνουμε Justme και έχω την αίσθηση σε όποιον δεν αρέσει ένα θέμα δεν συμμετέχει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dracumel ( 9 Σεπ. 2004 , 09:54)

 

Γιατί κακό είναι που είπε το παιδί ότι θέλει να αγοράσει μια Α-Class;

Έχει την δυνατότητα και καλά κάνει...

Γιατί ενοχλούνται μερικοί, δεν μπορώ να το καταλάβω;

Έτσι και αλλιώς στο Chat & Fun είμαστε...

Φιλική συζήτηση κάνουμε Justme και έχω την αίσθηση σε όποιον δεν αρέσει ένα θέμα δεν συμμετέχει...

 

 

:whistle: :whistle: :whistle:

 

Να' ναι καλά ο μπαμπάς να έχει κολλήματα με Mercedes Benz και να μου τις αφήνει που και που. Παραθέτω: Σε οικογενειακό μια ασημένια S500, με charcoal leather, για το χωριό, τας εξοχάς και τις εκδρομές ΜL430 και το καμάρι του μπαμπά που μου το δίνει μόνο για εξόδους SL55 AMG. Τώρα προσπαθήσω να προωθήσω την αγορά μιας μικρής A-Class "για την πόλη" δηλαδή εμένα...

 

Eσένα απ' όσα είπε η Α-Class σου έμεινε..?

:lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε μαγκες ειστε σοβαροι??? Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα με τα αυτοινητα της οικογενειας του παιδιου...? :mad: Αμφιβαλλει κανεις οτι τα εχει, η απλα σας βγαινει ο κομπλεξισμος του Ελληνα (γιατι αυτος και οχι εγω, κ*λοφαρδος αυτος που τρωει τα λεφτα του μπαμπα κλπ κλπ) :mad: Εγω δεν πιστευω οτι λεει ψεματα το παιδι... Δεν μπορω να φανταστω καποιο λογο για να το κανει!! Τυχερος λοιπον που θα εχει να χαιρεται τετοια αμαξια! Εγω παλι εχω την τυχη να μενω διπλα σε ενα τυπο ο οποιος διαθετει την Jaguar XK-R Convertible, μια Mercedes CL55 AMG και μια BMW 850CSi ! Επισης δυο τετραγωνα πιο πανω απο το σπιτι μου υπηρχε μια ασημι Ferrari 360 Modena αλλα εδω και μια-δυο βδομαδες εχει εξαφανιστει :(
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ακόμα δεν έχω καταλάβει ποιό είναι το προβλημά σας...;

georgep206 δεν μας λές ποιό είναι το πρόβλημά σου;

Ναι, elteo αυτό μου έμεινε...

Δεν κατάλαβα θα κάθομαι εγώ και σε κάθε απάντηση που δίνει ο καθένας, θα ελέγχω τα περουσιακά του στοιχεία ή την προσωπική κατάσταση του καθενός;

Εγώ τον πιστευώ...τώρα αν το κάνει για να ενυπωσιάσει δικαιωμά του...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος amelidis ( 9 Σεπ. 2004 , 11:59)

 

Καλα ρε μαγκες ειστε σοβαροι??? Δεν καταλαβα ποιο ειναι το προβλημα με τα αυτοινητα της οικογενειας του παιδιου...? :mad: Αμφιβαλλει κανεις οτι τα εχει, η απλα σας βγαινει ο κομπλεξισμος του Ελληνα (γιατι αυτος και οχι εγω, κ*λοφαρδος αυτος που τρωει τα λεφτα του μπαμπα κλπ κλπ) :mad: Εγω δεν πιστευω οτι λεει ψεματα το παιδι... Δεν μπορω να φανταστω καποιο λογο για να το κανει!! Τυχερος λοιπον που θα εχει να χαιρεται τετοια αμαξια! Εγω παλι εχω την τυχη να μενω διπλα σε ενα τυπο ο οποιος διαθετει την Jaguar XK-R Convertible, μια Mercedes CL55 AMG και μια BMW 850CSi ! Επισης δυο τετραγωνα πιο πανω απο το σπιτι μου υπηρχε μια ασημι Ferrari 360 Modena αλλα εδω και μια-δυο βδομαδες εχει εξαφανιστει :(

 

 

Κι εσείς τι είστε...?

 

Οι δικηγόροι του...? :blink:

 

Εξέφρασα ένα συλλογισμό...είμαι κομπλεξικός επειδή σκέφτηκα με αυτό τον τρόπο..?

 

Τι άλλο θα ακούσουμε... :wacko:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τελευταίο σχόλιο κ το κλείνω εδώ...

 

Δεν έχω πρόβλημα με τι έχει κ ούτε έχω κόμπλεξ περί αυτού.

Απλά με έναν πρόχειρο υπολογισμό μιλάμε για αυτοκίνητα αξίας €400.000 ευρώ...δεν το συναντάς κ κάθε μέρα σε οικογένειες.

Μου έκανε εντύπωση και αυτό σχολίασα που είπε ο φίλος...

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dracumel ( 9 Σεπ. 2004 , 09:54)

Γιατί κακό είναι που είπε το παιδί ότι θέλει να αγοράσει μια Α-Class;

Έχει την δυνατότητα και καλά κάνει...

 

Ανέφερε δηλ 3 αυτοκίνητα αξίας €380.000 και αυτός κόλλησε στην A Class...!!

 

Anyway να τα έχεις Veco να τα χαίρεσαι.Δεν έχω πρόβλημα πίστεψε με...γιατί να έχω άλλωστε!

Nο hard feelings to anyone...:)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...