Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οδηγω ενα Nissan Sunny του 1985 με 1600αρα μηχανη στα 90 αλογα (αλλαγμενη ειναι :p ).Εχω ρηξει και αλλα 1.700 ευρω σε φαναρτζιδικα-βαφες και ειναι ενταξει.Συντομα θα ριξω αλλα 1.800 για ζαντολαστιχα και αναρτησεις (βλεπετε το δοκιμασα και δεν παει καλα μετα τα 120)...........Αυτα! :)
Link to comment
Share on other sites

Από τις 13 Σεπτεμβρίου έχω παραγγείλει ένα Audi Α3 έκδοση Sportive - 1600 FSi δυστυχώς ακόμα το περιμένω :mad:
...Sign of Living Fast
Link to comment
Share on other sites

Ενα Suzuki Jimny μοντέλο 02 που πιάνει τα βουνά τον χειμώνα και πηγαίνει παντού :) και μια BMW 520 μοντέλο 00 που του χρόνου θα άλλαχθεί με την καινούργια 530 ;)
Link to comment
Share on other sites

Mazda 121 1.300cc 1992, 55hp (+10 ψοφια)...

 

Ο σκυλος.. :ο))

Οι φυλακες και τα δικαστηρια θα γινουν παιδικες χαρες, και οταν δικαστεις απο τον χειροτερο σου εαυτο θα προδωθεις. Και θα προδωσεις. Και θα φυλακιστεις. Και θα αναγκαστεις να ομολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

Εχω απαντήσει εγώ εδω?

Δε θυμάμαι :stupid:

 

Ενα Cordoba 1400 που τελικα λίγο απο εδώ, λίγο απο εκεί έγινε ολότελα δικό μου. Καλά τα πάμε, το γουστάρω αρκετά και προς το παρόν με εξυπηρετεί μέχρι που θα απολυθώ απο φαντάρος, θα βρώ μια δουλεία με πολλά λεφτά (ναι, θα θέλα) και θα το αντικαταστήσω με άλλο (εννοείται πολύ καλύτερο)

 

:)

:X
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα Daewoo Matiz και είμαι πολύ ευχαριστημένη, νιώθω ότι και όταν έρθει η ώρα να πάρω καινούργιο, πάλι το ίδιο θα πάρω!

Το είχα πάρει μεταχειρισμένο πριν 2 χρόνια, είχε 27.000χλμ και ήταν σε πολύ καλή κατάσταση.

...And yet I know the worst is still to come...
Link to comment
Share on other sites

smart και παλι smart !! το πιο ξεκουραστο αυτοκινητο στην κινηση αφου πατας μονο γκαζι φρενο και το πιο μικρο το χωνεις παντου ειδικα αν το βαλεις με τον κωλο χωραει μονο εκει που χωραει μια μηχανη !!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gabriel7 ( 3 Ιαν. 2005 , 19:29)

 

Saxo VTS 1.6

Πάρα μά πάρα πολύ ευχαριστημένος...

 

 

Welcome to the club...http://members.shaw.ca/wenpigsfly/smileys/thumb.gif

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo ( 3 Ιαν. 2005 , 20:03)

 

Welcome to the club...http://members.shaw.ca/wenpigsfly/smileys/thumb.gif

 

μιας και εγω εχω saxo 1.6 μπορεις να μου πεις αν υπαρχει καποιο club για saxo οπως ειναι το punto club;

www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Gabriel7 ( 3 Ιαν. 2005 , 19:29)

 

Saxo VTS 1.6

Πάρα μά πάρα πολύ ευχαριστημένος...

 

ετσι ετσι,γιατι πολλοι ειναι αυτοι που κατηγορουν τα saxakia μας αλλα κλαινε οταν βλεπουν οτι τους εχουμε μια δευτερα!!!
www.saxomaniaclub.gr
Link to comment
Share on other sites

Subaru Forester, 1999, 125HP.

Το αγόρασα τον Φεβρ του 2002 με 100.000 χλμ και αυτή τη στιγμη έχει 215.000. Κορυφαίο αυτοκίνητο με ακόμα πιο καρυφαία τετρακίνηση!

Θα το άλλαζα μόνο για το καινούριο Forester με 2.5lt....

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ενα ROVER 416 και ενα ΤΟΥΟΤΑ COROLLA toy 81!Καλα μιλαμε η πισω κινηση δινει ρεστα!Οσο για το ROVER ανεση!Γενικα
http://www.braker1.com/southclubs/banners/mg-roverclub.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nikospir ( 9 Ιαν. 2005 , 10:48)

 

Subaru Forester, 1999, 125HP.

Το αγόρασα τον Φεβρ του 2002 με 100.000 χλμ και αυτή τη στιγμη έχει 215.000. Κορυφαίο αυτοκίνητο με ακόμα πιο καρυφαία τετρακίνηση!

Θα το άλλαζα μόνο για το καινούριο Forester με 2.5lt....

 

αυτό το αυτοκίνητο είχε γραφτεί να κάνει πολλά χιλιόμετρα :p ο πρώτος ιδιοκτήτης του έκανε 33.000 τον χρόνο και εσύ 40.000! ευτυχώς που είναι ιαπωνικό ;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα ενα Ματιζ (θεικο αμαξακι για τα κυβικα του και τα λεφτα του! :) Εχω κανει με τον αδερφο μου σχεδον ολη την Ιταλια κατα μηκος κανα 2 φορες-Απο Καταντζαρο μεχρι Μαλπενσα- και δεν κολλαει πουθενα!)

Ο μπαμπας εχει μια OCTAVIA 20V TURBO την οποια τον τελευταιο χρονο την οδηγω με τον αδερφο μου και αυτος παιρνει το μικρο...Δικη του ιδεα ηταν! :wacko: :D

Παντως αν αυριο μου ελεγαν να παω και να παρω οποιο αυτοκινητο θελω,αυτο θα ηταν ενα εκ των:

(Σημειωνω πως με τραβανε πολυ τα "οικογενειακα" μοντελα και παντα 4-5θυρα!)

Volvo xc90

Volvo s80

Oσο κουφο και αν ακουγεται(και ακριβο) το Τhessis....:up:

Honda accord

Τωρα δεν μου ερχονται αλλα...(Ειναι πολλα ομως :p )

Bεβαια μεχρι να βγαλω δικα μου λεφτα και να παρω οτι θελω(-μπορω),και το Ματιζ που εχω και το αγροτικο του παππου μου να ειχα , και παλι ευχαριστημενος θα ημουν! ;)

Link to comment
Share on other sites

OCTAVIA 5 FSI 1600cc

Μόλις την αγόρασα, και περνάω τον μήνα του μέλιτος μαζί της.

Σχόλια:

Τσαντίστηκα με την αντιπροσωπεία, γιατί δεν μου είπανε ποτέ ότι το αμάξι θέλει super αμόλυβδη. Φυσικά λοιπόν το πρώτο γέμισμα έγινε με απλή αμόλυβδη, και ο κινητήρας βαρούσε πυράκια.

Τώρα όλα καλά...

Πριν οδηγούσα ένα ACCENT. Από τον γάιδαρο στο κάρο... είναι μεγάλη η απόσταση!!!

Καλές διαδρομές παιδιά, ότι και αν οδηγάτε...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...