Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

FIAT punto HGT του 2001 το aircondition είναι σχετικά αδύνατο αλλά όταν έβαλα τα φυμέ κανένα παράπονο, μόνο λάδια κάθε 6000χλμ και βενζίνη του βάζω. Τον άλλο μήνα θα το δώσω στην αδερφή μου γιατί περιμένω το speedster
Mannish boy
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuvoRater (25 Σεπ. 2004 , 22:32)

 

FIAT punto HGT του 2001 το aircondition είναι σχετικά αδύνατο αλλά όταν έβαλα τα φυμέ κανένα παράπονο, μόνο λάδια κάθε 6000χλμ και βενζίνη του βάζω. Τον άλλο μήνα θα το δώσω στην αδερφή μου γιατί περιμένω το speedster

 

 

 

se iperthetiko bathmo epikindino amaksi............... megali prosoxi ........ gia na min sou po oti ekanes ******* pou to pires......... :worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος giorgos_g (24 Σεπ. 2004 , 13:11)

 

P.S2 Pou ta vriskete tosa eura re pedia??? :wacko: :blink:

 

 

To 90% παραμυθια ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος popolaros (26 Σεπ. 2004 , 04:01)

 

se iperthetiko bathmo epikindino amaksi............... megali prosoxi ........ gia na min sou po oti ekanes ******* pou to pires......... :worry: :worry: :worry:

 

φαντάζομαι πως λες για το speedster ,σίγουρα έχει όλα τα απαραίτητα "προσόντα" να σε στείλει ,βλέπε κεντρομήχανο-turbo, αλλά όλα αυτά αφού ξεπεράσεις τα όρια που είναι αρκετά υψηλά και δεν είναι τόσο τρομακτικό όσο πιστεύεις. Σαφώς δεν είναι mx5 αλλά ελπίζω να είναι λιγότερο τρομακτικό από το ρενό 5 που είχε ο πατέρας μου και πραγματικά 2 φορές στην πάρνηθα τα είχα δει όλα !!!

Mannish boy
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (26 Σεπ. 2004 , 08:15)

 

To Speedster βέβαια...θέλει έμπειρα "χέρια" κ όχι ανωριμότητες.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο και γενικά ό,τι έχει πάνω από 100bhp δεν θέλει ανωριμότητα .

Mannish boy
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος JuvoRater (26 Σεπ. 2004 , 18:24)

 

λιγότερο τρομακτικό από το ρενό 5 που είχε ο πατέρας μου και πραγματικά 2 φορές στην πάρνηθα τα είχα δει όλα !!!

 

Eixe o pateras sou 5 turbo??ti amaksi!!!

Apo ta pio duskola aytokinita pou exoun kataskeuastei alla kai trelh kavla!!

Link to comment
Share on other sites

όταν ήταν στα καλά του πήγαινε αλλά μόνο σε άδειο δρόμο που γνώριζες τέλεια γούσταρες να το πας πολύ. Λίγο να το παράκανες στην είσοδο πέταγε μούτρα και στο άφημα έπρεπε να κοιτάς από το τζάμι της πόρτας το δρόμο, αλλά απίστευτη αίσθηση . Καταστράφικε εντελώς όταν μια 320 έπεσε πανώ του ένα βράδυ ενώ ήταν παρκαρισμένο απέναντι από το σπιτι μας. Άδικο τέλος για τέτοιο μωρό. Έχω κρατήσει το τιμόνι του!!!
Mannish boy
Link to comment
Share on other sites

Krima giati einai sulektika kai einai duskolo ws adunato na vreis gnhsio.

Pantws afou emathes se 5 turbo to speedster me ligh prosoxh tha sou fanei paixnidaki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος thewiz80 (22 Δεκ. 2004 , 15:23)

 

ΤΟΥΟΤΑ YARIS BLUE 1.3 δεν το αλλαζω με τιποτε αλλα θα ηθελα καποια στιγμη να παρω το ΤΟΥΤΟΤΑ PRIUS!!!

 

 

sosto to agori

Link to comment
Share on other sites

α ξεχασα να αναφερω νωριτερα οτι περα απο Ibizaki εχω κ ενα Mercedes 190E που μου μεινε απο τον πατερα μου κ το οποιο γουσταρω πολυ κ σε κιριλε φασεις το κυκλοφορω! :D

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...