Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν κάποιος έχει τέτοιο κόμπλεξ που καταφεύγει να λέει ψέματα εδώ για να εντυπωσιάσει τότε πρόβλημα του. Κατά τα άλλα δεν υπάρχει λόγος να αμφισβητείτε κάποιον, ούτε και νομίζω ότι δεν υπάρχουν σπίτια με τέτοια αυτοκίνητα.

 

ΗΡΕΜΗΣΕ DRACUMEL
μια χαρά ήρεμος ήταν ο dracumel και καλό είναι να μην γίνονται συστάσεις έτσι.

 

Ας το λήξουμε εδώ.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

oyte ego den exo problima me ton filo veco na einai kala to paidi na ta xairetai aplos mia episimansi sta legomena toy ekana pou to diatipose o filos elteo me eksipno tropo:

 

 

Ανέφερε δηλ 3 αυτοκίνητα αξίας €380.000 και αυτός κόλλησε στην A Class...!!

 

 

giayto as klisi edo to thema kalitera kai as sinexisoume na anaferoume ta kamaria aytokinhta pou exoume parakalo

erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα κουβαδάκι αλλά 2θεσιος καναπές με ρόδες...

 

Powerz το είχε η αδερφή μου αλλά το πούλησε στο 3μηνο γιατί μας έβγαλε πολλά προβλήματα...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Eγώ αγόρασα πρόσφατα το κατά τη γνώμη μου ποιό όμορφο,έξυπνο,ευρύχωρο,γρήγορο,αξιόπιστο(πάνω απ'όλα) και ακριβό αυτοκίνητο της κατηγορίας του.

Ποιό είναι αυτό??? Μα φυσικά το HONDA το JAZZAKI!!!

Απο τη μέρα που το αγόρασα είμαι ένας :D πανεύτυχής οδηγός :D

Link to comment
Share on other sites

Peugeot 307 από τον Ιούνιο. Ήδη έχω φτάσει τα 7.000 χλμ.

Μέχρις στιγμής είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Να'ναι καλά η εταιρία να μας δίνει πάντα τσάμπα αυτοκίνητα!

Παρόλα αυτά παραμένω ερωτευμένος με όλα τα Alfa Romeo (και ειδικά την 33 1.7 8V που είχα παλιότερα... αχ, αυτός ο boxer!).

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (10 Σεπ. 2004 , 16:46)

 

Δεν θα το έλεγα κουβαδάκι αλλά 2θεσιος καναπές με ρόδες...

 

Powerz το είχε η αδερφή μου αλλά το πούλησε στο 3μηνο γιατί μας έβγαλε πολλά προβλήματα...

 

τι προβληματα ?
Link to comment
Share on other sites

Μοτέρ, ημιαυτόματο κιβώτιο, σκασμένο αμορτισέρ, κλατάρισμα με 80 χλμ (κόντεψε να σκοτωθεί η αδερφή μου)....
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VeCo ( 8 Σεπ. 2004 , 03:02)

 

Να' ναι καλά ο μπαμπάς να έχει κολλήματα με Mercedes Benz και να μου τις αφήνει που και που. Παραθέτω: Σε οικογενειακό μια ασημένια S500, με charcoal leather, για το χωριό, τας εξοχάς και τις εκδρομές ΜL430 και το καμάρι του μπαμπά που μου το δίνει μόνο για εξόδους SL55 AMG. Τώρα προσπαθήσω να προωθήσω την αγορά μιας μικρής A-Class "για την πόλη" δηλαδή εμένα...

 

 

File VeCo pes mou oti einai moufa ola auta...

Kala re 8a mas trelaneisssssssss???????? :blink:

exete dosei 300.000 euro mono gia autokinita..posa exeis dld???

Prepei na pinas polu esu :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Emeis exoume Gia tin douleia mia klouba VW syncro, Gia to kunugi pou einai psora tou patera mou ena Mitsubishi L200 Tetrafiro kleisto me eidiki koukoula,gia gomenotsarkes mia mercedes clk 200 compressor anaba8mismeni stous 204 hp (apo 163 pou itan arxika) kai egw 8a parw se kana duo bdomades to VW Golf R32(Apo Germania fusika)
Link to comment
Share on other sites

http://www.deere.com/en_INT/images/library/agricultural_equipment/ams/images/intro_l.jpg

380 άλογα σας φτάνουν? :lol:

Σοβαρά τώρα, Citroen Xsara 1.6 με 100 αλογάκια από το 1999 (αν και το παραπάνω θα ήταν ιδανικό για τους δρόμους της Αθήνας)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

Ένα Nissan Almera 1.4 μοντέλο του '97 κι ένα Seat Toledo 1.6 του '00. :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Ένα τζιπ Suzuki4x4.....το οποίο πάει για πούλημα....μια και ήταν το αυτοκίνητο που μάθαινα να ...κολυμπάει στην παραλία όταν πήρα το δίπλωμα....

Ένα Mazda 626 του μπαμπά....που δεν μου το ξαναέδωσε όταν από την Πάτρα με κυνήγησαν κάποιοι της ομάδας Ζ για να μου δώσουν την κλήση αλλά δεν με ......έβρισκαν...

Ένα φορτηγό Mercedes 310 ανοιχτό πίσω .....λόγω δουλειάς...

 

Κι έρχεται κι εκείνο το Fiat Stilo....στο δρόμο είναι εδώ και δύο μήνες....Που θα πάει; Δεν θα φτάσει;

I want it ALL and I want it delivered!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (11 Σεπ. 2004 , 16:21)

 

Μοτέρ, ημιαυτόματο κιβώτιο, σκασμένο αμορτισέρ, κλατάρισμα με 80 χλμ (κόντεψε να σκοτωθεί η αδερφή μου)....

 

εγω που το πηγα 130 στην αττικη μια χαρα ηταν βεβαια νοσταλγω λιγακι το σπορτινγκ φιατακι μου που πηγαινε για πλακα 170 αλλα αντε πες οτι θες ν αλλαξεις αυτοκινητο παλι.. :o
Link to comment
Share on other sites

Ένα Mitsubishi Carisma 1.6 για τις χαλαρές βόλτες και ένα Audi A4 1.8T για τις γρήγορες. :p

 

Και ένα pick-up που και που αλλά με δυσκολεύει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος PowerZ (12 Σεπ. 2004 , 13:37)

 

εγω που το πηγα 130 στην αττικη μια χαρα ηταν βεβαια νοσταλγω λιγακι το σπορτινγκ φιατακι μου που πηγαινε για πλακα 170 αλλα αντε πες οτι θες ν αλλαξεις αυτοκινητο παλι.. :o

 

 

killer........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...