Jump to content

Ποιo αυτοκίνητο οδηγείτε;


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

EDO KAI ENAMISH XRONO EXO TO PEUGEOT 206 1.4 KAI EIMAI APOLITA EYXARISTIMENOS EXO KANEI MAZI TOU ARKETA XILIOMETRA SE TOSO SINTOMO XRONO. GIA NA KATALABETE PERIPOU 40000 XILIOMETRA KAI DEN EXEI KANEI KIX.EINAI APO TA PIO OREA AMAKSIA POU AKSIZEI KAPIOS NA PAREI KATA TIN GNOMI MOU.
erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

307 1.6Χsi 3d εδω το οποιο εχω 2.5 χρονια κ εχει(μεχρι χθες βραδυ....!) 52.666χλμ

Μεχρι στιγμης δεν ειχε κανενα σοβαρο προβλημα πλην μιας φορας που εφαγε φλασια

ο εκγεφαλος κ το πηγα για αναπρογραμματισμο.

Family car ενα Rav4 2.0(πολυ καλο) κ ενα clk200(νεο ακομα!) του father

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεχρι προτεινως ειχα μια μπεμπα 320ι '89 6 κυλινρδη, την ειχα 5 χρονια και πουληθηκε εδω και κανα 2 βδομαδες...Κλαψ....

Ελλαδα οδηγαω ενα ψιλοψοφιο Bora 1.4 και πολυυυυ σπανια το Πολο της μανας μου...

Απο Σεπτεμβρη που θα μαι μονιμα Ελλαδα θα κινησω τα νηματα για μια 318ci ας πουμε....:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ οδηγώ εδώ και 3 μήνες περίπου ότι κι υπογραφή μου.

 

(Σε περίπτωση αλλαγής της υπογραφής είναι Mazda6 1800cc) :rolleyes:

 

Είναι το πρώτο μου αυτοκίνητο οπότε δεν έχω με τι να το συγκρίνω.

Πάντως είμαι απόλυτα ευχαριστημένος με τις επιδόσεις του (επιτάχυνση, ταχύτητα, κρατήματα), όπως και με την άνεση στους χώρους που προσφέρει. :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος popolaros (14 Ιούν. 2004 , 01:26)

 

borg an paris..................to cooper opos les apo 1.600 kai pano.......

 

 

1600 ούτε παραπάνω ούτε παρακάτω :)

Λέγε πάντα ελεύθερα τη γνώμη σου και ο τιποτένιος θα σε αποφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

citroen ZX. Το πήρα το 95 και ειμαι αρκετά ευχαριστημένος. Εχω κάνει 130000χλμ. Θα ήθελα να το αλλάξω με κάτι καινούργιο που να έχει αρκετή ιπποδύναμη.
Link to comment
Share on other sites

Ξεκινησα με ενα Smart το οποιο συντομα θα αλλαξει χερια γιατι πηρα ενα Astra coupe 2.0 turbo. Ενιοτε οδηγω την 520 του πατερα μου, καμμια φορα την 316 compact του αδερφου μου και πιο σπανια ενα Hyundai Atos που εχει η μητερα μου.
Link to comment
Share on other sites

Οκ ξεκινησα με Smart και θα το αλλαζα μονο με SL 55 AMG αλλα ο τυπος που βρηκα για ανταλλαγη δεν μου εδινε τα 1000 ευρα παραπανω που του ζητουσα(+ το SL) και ετσι αναγκαστικα να παρω το Coupe.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Προς το παρον ενα C3 της μητερας μου αν και εχει μπει προγραμμα για ενα Cooper S απο τον Οκτωβριο. :D Εως τοτε υπομονη.(που ειναι και αρετη, αλλα μια που δεν διαθετω) :cry: :cool:
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως οδηγώ το Atos της μητέρας μου ή το παλιό του πατέρα μου( corolla του 95 1300cc). Που και που το καινούριο Rav4 του πατέρα μου. Μόλις τελειώσω την τρίτη λυκείου σκέφτομαι να πάρω η ένα sierra cosworth η ένα golf III VR6.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη δεν εχω δικο μου αυτοκινητο ακομα...(14+)...θα πω τι οδηγαει ο πατερας μου...οπως καποιοι απο εδω ειπαν... Μια boxster-s '03... και για κατι πιο οικογενειακο ενα impreza sti...:whistle:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

edo kai kati ebdomades ektos apo to peugeot 206 poy odhgo phrame kai to ford mondeo 2000 kybika gia kati oikogeneiako kai gia boltes xalarosis odigoume ena honda s2000 OLA TA LEFTA KAI TA TRIA AYTOKINHTA.
erwtas me ta aytokinhta
Link to comment
Share on other sites

ένα NISSAN ALMERA 5θυρο 1500 κυβικά

Δεν έχω συναντήσει κανένα πρόβλημα (καινούριο 5μηνών). Μου αρέσει πάρα πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

citroen ZX με το οποιο εχω κανει 120,000 χιλιομετρα τα τελευταια 4 χρονια και απο το μαιο και μετα ενα 406 που πηρε ο father.
Link to comment
Share on other sites

Ena Audi S3 (210 bhp) edw kai 3,5 xronia... :o

 

Tha to alaksw mono me to kainourgio S3 pou tha vgei Anoiksi 2005 dioti apla se 3,5 xronia ektos apo ta service to mono pou exei xalasei einai o gryllos tou parathyrou tou synodigou kai ayto prin 2 mines mono...Meta apo 3,5 xronia kala einai nomizw... :whistle: :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...