Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγω έχω στραβωθεί και δεν το βλέπω στις ρυθμίσεις, ή όντως δεν υπάρχει επιλογή να ειδοποιείσαι όταν σε quotάρει κάποιος ώστε να το δεις άμεσα και να του απαντήσεις χωρίς να περιμένει αιώνες και ΑΝ το δεις; :worry:

 

Καλησπέρα. Δεν υποστηρίζεται από το vbulletin. Είναι σε φάση υλοποίησης, θα ενημερωθείτε για το τι θα συμβεί. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια, μηπως υπαρχει καπου η δυνατοτητα αλλαγης username? Ειναι λιγο περιεργο το username μου... ελεος... χαχαχα.

Ειχα κανει το account το 2007 που ημουν 14 χρονων... Μηπως γινεται καπως αλλαγη? Δεν μπορω να το βλεπω :P χαχα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε,

 

Όχι δεν γίνεται να αλλάξει το username. Όμως μην χαλιέσαι μια χαρά είναι. Πιασάρικο.

Από κάτι "Petros13" , "Giannis75", "Soula_1242" που βλέπω από εδώ και από εκεί... πολύ καλύτερο.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε,

 

Όχι δεν γίνεται να αλλάξει το username. Όμως μην χαλιέσαι μια χαρά είναι. Πιασάρικο.

Από κάτι "Petros13" , "Giannis75", "Soula_1242" που βλέπω από εδώ και από εκεί... πολύ καλύτερο.

 

Χαχαχα , οκ . Κριμα παντως, δεν πειραζει τι να κανουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το 2006 άνοιξα το account αν και ήμουν πιο μεγάλος (23)... Φαντάσου λέει τώρα να το είχα γυρίσει σε Παντελίδη και Χαρά Βέρα...

Θα έψαχνα απεγνωσμένα να το αλλάξω.

 

anyway

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το 2006 άνοιξα το account αν και ήμουν πιο μεγάλος (23)... Φαντάσου λέει τώρα να το είχα γυρίσει σε Παντελίδη και Χαρά Βέρα...

Θα έψαχνα απεγνωσμένα να το αλλάξω.

 

anyway

Χαχαχα οχι ρε, Prodigy Lifetime εγγύηση :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως το username που έχει κάποιος θα πρέπει να τον αντιπροσωπεύει 100%. παρόλαυτα υπάρχουν κάποιοι τύποι που διαλέγουν κάποιο για πλακα ή όταν είναι μεθυσμένοι κτλ ( Μακριά απο μας) :p
Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα γινεται Αυτό και μάλιστα το χρονικό διάστημα δεν είναι 20λεπτά αλλαχού λιγότερο.μάλλον γίνεται για γην αποσυμφόρηση και την μείωση των αδρανών χρηστών.θα πράξω όπως έχει αναφέρει ο προαναφερθεις και βλέπουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Για να καταλάβω ποια "λογική" επικρατεί δηλαδή:

Επισημαίνω/ποστάρω στο θέμα/poll του Pandawill ότι ο ίδιος ο εκπρόσωπος/μέλος του, ψήφισε υπέρ του εαυτού του στο poll κατα πόσο είμαστε οι χρήστες/αγοραστές ευχαριστημένοι από το μαγαζάκι τους και ο μοντερέϊτορ διαφράφει το δικό μου ποστ -και χωρίς ειδοποίηση βεβαιως βεβαίως- και επιπλέον παραμένει και η ψήφος του panda;

 

Εύγε σας. Σβήστε κι αυτό τώρα.

Edited by apVga
Link to comment
Share on other sites

Όπως έχει γίνει και άλλες φορές οι εκπρόσωποι των καταστημάτων δεν γνωρίζουν ελληνικά. Έτσι κάνουν αρκετά συχνά λάθη. Στο συγκεκριμένο θέμα διεγράφει η ψήφος του pandawill όπως έχει γίνει και σε άλλα καταστήματα που κατά λάθος ή και επίτηδες, ψήφισαν τον εαυτό τους. Το να δημοσιεύεις κάτι τέτοιο σε θέμα που είναι για support και feedback του site, είναι off topic και διεγράφει.

 

Δεν περιμένει ο κόσμος όμως να βγάλει συμπέρασμα από μια ψήφο - η οποία είναι και φανερή μάλιστα.

 

Μπορείς να εκφράζεσαι καλύτερα και να έχεις λίγη περισσότερη υπομονή. Μόνο σε καλό θα σου βγει, ειδικά σε ένα νέο μέλος σαν και εσένα. :down: Το θέμα έληξε έτσι και αλλιώς. :)

Edited by Mythozz

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Απευθυνομαι στους διαχειριστές του site(admin,mod κλπ).

Κυριοι για ποιον λογο μου διαγραψατε το θεμα που ειχα ανοιξει με τιτλο"Αλλαγη τζαμιου για Samsung galaxy S3 & S4"προκειμενου να εξηπηρετησω δωρεαν οσους μπορω απο το site?

Ειχατε καποιο οφελος απο αλλου και σας εμποδισα?Μηπως απαγορευεται το δωρεαν?

Το περιεργο ειναι οτι σε αλλο γνωστο site μου δινανε τα παιδια ευσημα που εκανα αυτη την κινηση!

 

Δεν εχω να πω τιποτε αλλο εκτος του οτι λυπαμαι για λογαριασμο σας και για ολα τα διαπλεκομενα συμφεροντα που κρύβετε!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να σας πω οτι για ολους τους φιλους του myphone κανω προσφορα δωρεαν εργασια για αλλαγη κρυστάλλου οθονης σε samsung s3 & s4!Μονο για λιγες μερες και οπως καταλαβαινεται λιγα ατομα.Μπορειτε να μου στειλετε pm!

 

Καλησπέρα. Είναι πάγια θέση μας να προστατεύουμε τα μέλη μας. Οι Moderators διάβασαν το θέμα και το μετέφεραν στον κάδο. Από την στιγμή που έχεις την καλή διάθεση να εξυπηρετήσεις δωρεάν - μόνο για λίγες μέρες και μόνο λίγα άτομα- τότε μπορείς να το βάλεις στην υπογραφή σου, ή να το αναφέρεις σε ένα σχόλιο στα θέματα για τα S3 και S4 και αυτά τα «λίγα» άτομα που λες, είμαι σίγουρος οτι θα έλθουν. ;) Τα υπόλοιπα που γράφεις είναι για γενική κατανάλωση.

 

Θα σε παρακαλέσω να μείνεις στην απάντηση μου και να ακολουθήσεις τις συμβουλές μου από την στιγμή που όντως θες να βοηθήσεις «μόνο για λίγες μέρες και λίγα άτομα», δωρεάν.

 

Αν έχεις άλλη απορία, μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου μέσω PM. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Ότι θές απο τεχνολογία το βρίσκεις εδώ μέσα,ούτε google ούτε τίποτα.

 

Παρακολουθώ το site καιρό αλλά δεν έτυχε να φτιάξω λογαριασμό.

 

Συνεχίστε την καλή δουλειά και να δίνετε βοήθεια σε...άσχετους!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι πολύ απλό αλλά δε το βρήκα.

έστω ότι μπαίνω στο site με το κινητό μου και έχω επιλέξει την προβολή για κινητό μας και φαίνεται καλύτερα.

πάω σε ένα θέμα με 400+ σελίδες.

πως θα επιλέξω να πάω σε συγκεκριμένη σελίδα ή στην τελευταία;

μου εμφανίζει τα + - και κάθε φορά αλλάζει κατα μια σελίδα.

δε γίνεται να το πατάω 400+ φορές για να φτάσω στην τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να διαβάσεις το πρώτο μήνυμα του θέματος myphone.gr : mobile site launched!.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

ίσως είναι πολύ απλό αλλά δε το βρήκα.

έστω ότι μπαίνω στο site με το κινητό μου και έχω επιλέξει την προβολή για κινητό μας και φαίνεται καλύτερα.

πάω σε ένα θέμα με 400+ σελίδες.

πως θα επιλέξω να πάω σε συγκεκριμένη σελίδα ή στην τελευταία;

μου εμφανίζει τα + - και κάθε φορά αλλάζει κατα μια σελίδα.

δε γίνεται να το πατάω 400+ φορές για να φτάσω στην τελευταία.

 

Μπορείς να κρατάς πατημένο το +, παει πολύ πιο γρήγορα ;)

 

Τώρα διάβασε το link που σου έδωσε ο Superuser για να μάθεις όλα τα μυστικά ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

θα θελα να μαθω αν μετα το tip us αν σας δωσω καποια πηγη που βρηκα ,γινεται καποια αναφορα στη συνεισοφρα μου στην ευρεση της ειδησης?

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, φυσικά και γίνεται. Πιο συγκεκριμένα αν είχες δώσει κάποια είδηση στο τέλος του άρθρου θα αναγραφόταν [dragonmaster[/member] tipped us].

Βέβαια επειδή είμαστε όλοι άνθρωποι και κάποια πράγματα μπορεί να μας ξεφεύγουν, αν δεις πως δεν έχει γίνει αναφορά στο όνομά σου σε περίπτωση που έχεις δώσει κάποια είδηση, τότε επικοινώνησε με κάποιο μέλος της Συντακτικής Ομάδας ώστε να φροντίσει να προστεθεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

απλα σε δυο ειδησεις εκανα τιp us δημοσιευτηκαν αλλα καμια μνεια στο ονομα μου :P

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Ενδέχεται να συμβεί αυτό σε περιπτώσεις που μια είδηση έχει ήδη δρομολογηθεί για να δημοσιευτεί πριν γίνει το σχετικό tip.

 

Ωστόσο σε διαβεβαιώ πως η ομάδα σύνταξης εκτιμά τα tip που δίνετε και έχει όλη την καλή διάθεση να αναδείξει τα μέλη που κάνουν τις προτάσεις τους και δημοσιεύονται στη κεντρική σελίδα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να δώσω απλώς ένα link και όχι να γράψω την είδηση?

Γιατί γράφει το ''Το κείμενο δεν θα πρέπει να περιέχει περισσότερους από 10.000 χαρακτήρες. Η συμπλήρωση του πεδίου είναι υποχρεωτική.'' , απλώς να δώσω μια σελίδα και από εκεί και πέρα η συντακτική ομάδα να κάνει τις απαραίτητες τροποποιήσεις/διορθώσεις.

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να δώσετε είτε το link, είτε να μας γράψετε εσείς την είδηση (αν έχετε το ταλέντο) είτε να κάνετε copy paste το κείμενο για να το δει η ομάδα των Editors. Τα πάντα επιτρέπονται.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...