Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαίρετε. Έχω ανοίξει αυτό το θέμα :http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=405246 και κάνοντας λάθος έγραψα Alcaten αντί για το σωστό Alcatel.

Δεν γνωρίζω πως μπορώ να το διορθώσω και για αυτό παρακαλώ το διαχειριστή εάν γίνεται να το διορθώσει αυτός.

Ευχαριστώ πολύ. Καλή επιτυχία σε ό,τι κάνετε στη ζωή σας

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Έγινε η διόρθωση. Σε ανάλογες περιπτώσεις μπορείς να επικοινωνήσεις μέσω π.μ. με κάποιον αρμόδιο mod.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σε ευχαριστούμε, να είσαι καλά. Καλές γιορτές σε όλους :up:

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Ζήτησα από κάποιον, ο οποίος νομίζω πως είναι moderator, να προσθέσει στο τέλος αυτής της δημοσκόπισης και το Samsung Galaxy Edge σαν 5η επιλογή, αλλά μου απάντησε ότι δεν έχει δικαίωμα να το κάνει αυτό. Γενικά δε γίνεται να προσθέτουμε επιλογές σε μια δημοσκόπηση, αφού ξεκινήσει; Αν είναι έτσι, μπορείτε να διαγράψετε τελείως όλο το θέμα, μαζί με τη δημοσκόπηση, για το βάλω από την αρχή;

Link to comment
Share on other sites

Προστέθηκε η συγκεκριμένη συσκευή στην δημοσκόπηση. Για ανάλογα θέματα μπορείς να επικοινωνήσεις με κάποιον super mod.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

 

Είναι δυνατή η αλλαγή του nickname μας έστω και σαν one off επιλογή για να μη γίνει αχταρμας το φόρουμ. Έστω μια φορά και μετά τέλος.

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Έχει αναφερθεί στο παρελθόν, αναφέρεται και κατά την διαδικασία εγγραφής στο forum. Αλλαγή του nickname δεν γίνεται. Edited by Mythozz

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει. :p

Θελω να δοκιμάσω αν με βολεύει το mobile site από το tablet.

Μπορώ να το αναγκάσω να μπει στο mobile;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

από την σελίδα δεν μπορείς να το κάνεις, αλλά αν ο browser που χρησιμοποιείς σου επιτρέπει να επιλέξεις agent και να το κάνεις iphone τότε μπορείς ;)

(γράφω iphone γιατί το δοκίμασα με τον dolphin browser στο nexus 7 και λειτούργησε)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλησπερας σας παιδια,μια ερωτηση,διαβασα το παρακατω faq

 

Εφόσον ορισμένα μέλη του myphone.gr σας «παρενοχλούν» με οποιονδήποτε τρόπο και δεν επιθυμείτε να διαβάζετε τα δημόσια μηνύματά τους ή να δέχεστε προσωπικά μηνύματα από αυτά, τότε μπορείτε να τα προσθέσετε στην προσωπική σας «Λίστα Αγνόησης» (γνωστή και ως «Μαύρη Λίστα»). Η εν λόγω λίστα θα σας επιτρέψει να απαλλαγείτε οριστικά από τα «ενοχλητικά» μέλη καθώς θα απαλλαγείτε σχεδόν ολοκληρωτικά από την παρουσία τους.

 

Για να προσθέσετε ένα μέλος στη λίστα αγνόησης δεν έχετε παρά να επισκεφθείτε το προσωπικό του προφίλ, να κάνετε κλικ στην επιλογή «προσωπικές λίστες» και τέλος να επιλέξετε «Προσθήκη στη Λίστα Αγνόησης». Εναλλακτικά, μπορείτε να μεταβείτε στον προσωπικό σας πίνακα ελέγχου και να κάνετε κλικ στην επιλογή Λίστα Αγνόησης που βρίσκεται στις «Ρυθμίσεις & Επιλογές».

 

το ερωτημα μου ειναι,αν βαλω καποιον στην λιστα αυτη,θα μπορει να βλεπει μηνυματα μου?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αν βάλεις κάποιον στη λίστα αγνόησης, δεν θα βλέπεις ΕΣΥ τα μηνύματά του. Εσύ άλλωστε τον «αγνοείς». Αυτός θα τα βλέπει κανονικά. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα σε όλους.

Θα ήθελα να σας αναφέρω ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω....

Πέραν του ότι έχω ποστάρει σε κάποια threads, έχω επιλέξει να παρακολουθώ αρκετά ακόμη. Μέσω των επιλογών/ρυθμίσεων έχω επιλέξει για ειδοποίηση μια φορά τη μέρα.......

Παρόλα αυτά, δεν έχει έρθει ποτέ καμία ειδοποίηση.......

(πάντα ελέγχω φακέλους spam και απορριμμάτων)

χρησιμοποιώ win xp sp3 (ακόμα..... χαχαχαχα)

ελπίζω να μπορέσει κάποιος να με βοηθησει....

ευχαριστώ εκ των προτερων....

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βρε παιδια γιατι μεταφερατε το θεμα που ανοιξα για android ως δευτερη οθονη;

Τωρα δεν θα το δει κανεις εκει που το βαλατε ουτε σηζητηση δεν μπορουμε να κανουμε περι του θεματος το οποιο ειναι συγκεκριμενο και δεν αφορα προταση εφαρμογης. :wacko:

Edited by vamire666
Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς ο χώρος του σχολιασμού δεν προσφέρεται για ανάλογες συζητήσεις, άλλος είναι ο λόγος ύπαρξης αυτού. Θα μπορούσες να απευθυνθείς μέσω π.μ. σε κάποιον αρμόδιο mod εφόσον έχεις κάποια ένσταση. Όπως επίσης θα μπορούσες να είσαι πιο περιγραφικός για να είναι απόλυτα κατανοητό το ερώτημα σου, σε περίπτωση που δεν έγινε αντιληπτό. Επίσης βλέπω ότι έχεις πάρει απάντηση με λύση στο ερώτημα σου.

Αν χρειάζεσαι κάτι επιπλέον μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου. :)

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Αν και εχω καιρο να κανω log in, δεν μπορω να βρω την επιλογη συσκευσης με κριτηρια... Μου φαινεται ηταν στο My devises οπου μπορουσες να επιλεξεις διαφορα χαρακτηριστικα του κινητου και μετα σου εβγαζε μια λιστα με τα κινητα που εχουν τα συγκεκριμενα χαρακτηριστικα.... Τι εγινε; Υπαρχει ή δεν μπορω να το βρω;

Ευχαριστω πολυ...

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μεγάλο forum , πολλά αντικείμενα , πολλές θεματικές ενότητες , πολλά θέματα . Βρίσκεις ότι θες ψάχνοντας στην ενότητα που πρέπει γνωρίζοντας οτι εκεί και μόνο εκεί θα βρείς αυτό που θες . Και τηρούνται και όλοι οι κανόνες καλής συμπεριφοράς . Άψογο forum . Όντας moderator σε ένα μικρό αυτοκινητιστικό forum αντιλαμβάνομαι το έργο της Συντονιστικής Ομάδας . Δουλεύει σωστά . Έχει μεράκι και αγάπη για αυτό που κάνει .

Γι αυτό λοιπόν

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλη τη Συντονιστική Ομάδα !!!!!

Συνεχίστε την υπέροχη δουλειά παίδες !!!!!:up:

Μάκης

"ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΒΟΥΛΕΤΑΙ"

"ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙΝ "

Όταν εμείς τα λέγαμε αυτά οι "άλλοι" απλώς δεν υπήρχαν ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδια μια βοηθεια. Εχω συνταξει οδηγο αναλυτικοτατο για το πως να αποκτησει καποιος root access στο Xperia Z1 Compact (242 Lollipop) με ολα τα αρχεια να ανεβαινουν αυτη την στιγμη σε hosting site για διευκολυνση των χρηστων. Στην αντιστοιχη κατηγορια και συγκεκριμενα στο url http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=173 δυστυχως δεν μου δινει δυνατοτητα να ανοιξω νεο θεμα. Γιατι; Κριμα ειναι. Εννοω οτι οκ ειμαι νεος εδω στο παρον φορουμ αλλα ασχολουμαι χρονια με rooting,flashing κι ολες αυτες τις βλακειες οποτε θα μπορουσα να βοηθησω πολυ κοσμο με την ολη διαδικασια. Και το συγκεκριμενο ζητημα ειναι κατι που ρωτανε οι παντες στο θεμα για το Z1 Compact. Καποια βοηθεια απο admin;

Ν.

Edited by BlackArtsInc
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, καλώς ήρθες στο forum και σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σου και την πρόθεση να προσφέρεις στην κοινότητα μας με τις γνώσεις σου. :)

Στην ενότητα των οδηγών δεν μπορεί το κάθε μέλος να ανοίξει topic, θα πρέπει πρώτα να γίνει Mobile Guides Editor. Να του δοθούν δηλαδή ανάλογα δικαιώματα στην συγκεκριμένη ενότητα.

Για την όποια εξέλιξη επί αυτού θα σου γίνει σύντομα ανάλογη ενημέρωση μέσω π.μ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα.

 

Έχω το εξής πρόβλημα:

 

Δεν μπορώ να λάβω ειδοποιήσεις μέσω ημειλ κάθε φορά που έχω προσωπικό μήνυμα ή κάθε φορά που υπάρχει νέο ποστ σε τοπικ που έχω δηλώσει ότι θέλω να λαμβάνω ειδοποιήσεις.

 

Στη παρακάτω εικόνα παραθέτω τι ρυθμίσεις έχω κάνει ώστε να λαμβάνω ημειλ με ειδοποιήσεις για το οτιδήποτε αλλά παρόλα αυτά δεν λαμβάνω τίποτα.

http://s15.postimg.org/6gd685ovv/image.png

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις να εχω βαλει το σωστο μειλ?

 

Αν δεν το ειχα βαλει νομιζω δεν θα μπορουσα ουτε να ποσταρω γιατι την πρωτη φορα που βαζεις το μειλ σου πρεπει να πατησεις στο συνδεσμο που σου στελνει το φορουμ για επαληθευση του μειλ.

Ετσι δεν ειναι?

 

Οποτε κατι αλλο πρεπει να γινεται και δεν ξερω το λογο που συμβαιενει.

 

Μπορειτε σας παρακαλω πολυ να μου πειτε με τι αποστολεα σας ερχονται οι ειδοποιησεις στο μειλ σας γιατι μπορει να το εχει βαλει στα ανεπιθύμητα απο μονο του το mail account μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις βάλει ενεργό email.Πχ εγω ειχα δηλώσει email που δεν υπάρχει πλεόν.Πριν λίγο το άλλαξα με το σωστό:O

 

 

στα spam εχει κοιτάξει έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν βγαινουν πουθενα γι' αυτο και ρωτησα ποιος ειναι ο αποστολεας στις ειδοποιήσεις για να το βαλω στους "ασφαλείς αποστολείς" στις ρυθμισεις του hotmail.
Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν βγαινουν πουθενα γι' αυτο και ρωτησα ποιος ειναι ο αποστολεας στις ειδοποιήσεις για να το βαλω στους "ασφαλείς αποστολείς" στις ρυθμισεις του hotmail.

 

Η Microsoft έχει βάλει σε blacklist σχεδόν κάθε forum στο Internet, έτσι όσοι έχετε Hotmail, MSN, Outlook, κλπ email είναι σίγουρο οτι θα λαμβάνετε ειδοποιήσεις στο Junk ή ακόμα χειρότερα καθόλου.

 

Μπορείς να βάλεις όλο το domail myphone.gr σαν safe, ή αν θες το email του bot: forum-noreply@myphone.gr

 

Εναλλακτικά μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα άλλο email, π.χ. Gmail ;)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Τελειος ο mythozz.

 

Απλα εβαλα αυτο "forum-noreply@myphone.gr" στη λιστα με τους ασφαλεις αποστολεις και ολα οκ.

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ MYTHOZZ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...