Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χμμμ... δύο τινά πρέπει να συμβαίνουν:

 

1. Να υπήρχε παρόμοιο θέμα με αυτό που άνοιξες (είτε στο ίδιο είτε σε διαφορετικό section του forum) και το (τα) post σου να ενώθηκε σε εκείνο το θέμα.

 

2. Να υπήρχε παρόμοιο θέμα με αυτό που άνοιξες (είτε στο ίδιο είτε σε διαφορετικό section του forum) και το δικό σου θέμα να κλειδώθηκε (και κατ' επέκτασιν να σβήστηκε).

 

Στην πρώτη περίπτωση το (τα) post σου υπάρχει κανονικά, απλά είναι σε άλλο θέμα και στη δεύτερη το (τα) post σου είτε υπάρχει απλά το θέμα είναι κλειδωμένο είτε δεν υπάρχουν καν και δεν προσετρούνται πλέον στο post counter (αν αυτό έχει καμία σημασία βασικά).

 

Φιλική συμβουλή: χρησιμοποιούμε την αναζήτηση ώστε να ελέγξουμε αν το θέμα που θέλουμε να ανοίξουμε έχει συζητηθεί παλαιότερα. Μπορεί από εκείνο το θέμα να ενημερωθούμε, να πάρουμε τις απαντήσεις που ζητάμε κ.ο.κ. κι έτσι να μη χρειαστεί να ανοίξουμε νέο thread. Φερ' ειπείν, αν έχουμε κάποιο πρόβλημα με τις usb θύρες του Η/Υ μας ή θέλουμε να επιλέξουμε ανάμεσα σε δύο κινητά (τελείως τυχαία παραδείγματα) μπορούμε να πληκτρολογήσουμε στην αναζήτηση λέξεις-κλειδιά ("πρόβλημα usb" ή "K750 Nokia 6230i") και να βρούμε -αν υπάρχει- αντίστοιχο θέμα στο οποίο μπορούμε να ενημερωθούμε, να καταθέσουμε την άποψή μας κλπ.

 

;)

:shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

satiros στο είπε και ο gkr41 πιο πάνω,πάτα το Εκτύπωση στις επιλογές θέματος όταν διαβάζεις ένα thread και θα στο βγάλει σε μορφή text.Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν σου κάνει αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Bρε παιδιά δεν ξέρω αν κολλάει εδώ αλλά εκεί που είχα 497 μηνύματα σήμερα έχω 488.Γιατί γίνεται αυτό?Και παλιότερα μου είχε συμβεί ακριβώς το ίδιο.Τι φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Πάμε πάλι... Πολλές φορές γίνεται εκκαθάριση στο forum και παλιά κλειδωμένα ή/και άχρηστα θέματα σβήνονται, οπότε και χάνονται μηνύματα. Μα καλά, σημειωμένα τα έχετε τα posts σας;
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά, σημειωμένα τα έχετε τα posts σας;

 

:pΝομιζουν οτι στο τελος θα τα παρουν σε ενσημα!!:w00t::lol:

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

re paidia sorry kiolas...alla mallon eimai stravos! pou leei gia na kanw mia sistasi se enan filo/i to site???? apantiste mouuuuuuuuuuuuuuuu!!!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καταρχάς καλωσήριες στο φόρουμ!

 

Σε ότι αφορά το ερώτημά σου, να σε ενημερώσω ότι ρώτησες σε λάθος μέρος... Σχετικά με το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ, έχουμε ένα θέμα εδώ, όπου μπορείς να ρωτήσεις και να σου απαντήσει όποιος γνωρίζει! :)

 

Αν έχεις κάποια απορία, μπορείς να μου στείλεις Προσωπικό Μήνυμα! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ. Κοίταξα το FAQ και δεν το βρήκα, πως μπορούμε να κάνουμε στοίχιση δεξιά μια εικόνα κυρίως στην υπογραφή αλλά και σε κάποιο μήνυμα;

 

Ευχαριστωωώ...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσαμε να είχαμε στατιστικά για τα δημοφιλέστερα κινητά (avatars) που έχουν τα μέλη στο προφίλ τους; :)
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Γενικοτερα θα ηταν ομορφο αν ειχαμε στατιστικα οπως αυτα που υπηρχαν παλιοτερα :)

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω μερικά σχόλια για την παρουσίαση του καινούργιου palm:

καταρχήν οι τιμές στις εναλλακτικές προτάσεις είναι όλες 6666€:blink:

τώρα στο κυρίως κείμενο υπάρχουν κάποια πράγματα που με πείραξαν σαν απλό χρήστη.

το κυριότερο από αυτό είναι τα σχόλια του συντάκτη για τις IR.υπάρχουν πολλοι χρήστες που συνδέουν ακόμη το κινητό τους με το PC ή με κινητά φίλων μέσω υπερυθρων και πιστεύω πως η κατάργηση τους δεν θα έπρεπε να "διαφημίζεται" ακόμη μέσω του myphone.gr!!έχουμε καιρό ακόμη...

 

επίσης δεν μου κάθισαν καλά στο μάτι και κάποιες εκφράσεις όπως το ότι μιλάει ατομικά και όχι σαν μέλος του myphone.θα προτιμούσα εκφράσεις στο πρώτο πληθυντικό και όχι στο πρώτο ενικό πρόσωπο

Τέλος υπάρχουν και πολλές επαναλήψεις τόσο εκφράσεων,όσο και χαρακτηριστικών του τηλεφώνου κάτι το οποίο κουράζει το χρήστη

Αυτά στο περίπου.

**ΠΡΟΣΟΧΗ**

δεν θέλω σε καμιά περίπτωση να δημιουργήσω αντιπαράθεση προς το χρήστη xpan ούτε προς κάποιο moderator.

αναφέρω απλώς κάποια πράγματα που με πείραξαν καθώς δίνω αρκετά συχνά τα Links με τις παρουσιάσεις σε φίλους και όχι μόνο και θα ήθελα το myphone.gr να κρατήσει το επίπεδο που έχει καταφέρει να φτάσει!!

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Οι εναλλακτικές προτάσεις άλλαξαν. Προς τι η έκπληξη; :blink:

 

O xpan είναι Moderator του forum και ειδήμων στα Palm. Ενδιαφέρθηκε να κάνει την παρουσίαση και την έκανε άψογα για έναν μη επαγγελματία, όπως εγώ ή ο MsK. Σεβαστές οι παρατηρήσεις σου, πρέπει όμως να λάβεις υπόψην και το γεγονός οτι είμαστε ανοιχτοί σε πιο διαδραστικές παρουσιάσεις από τους χρήστες. Κανένας δεν είπε οτι εγώ είμαι αλάθητος επειδή το κάνω και επαγγελματικά αυτό, οπότε γιατί το review του xpan να είναι λιγότερο... αξιόπιστο από τα υπόλοιπα; :)

 

Αφησα αυτό το στυλ, ακριβώς για να δείξω τη διαφορά σε σχέση με τα υπόλοιπα Reviews που έχουν γίνει. Κάτι ανάλογο γίνεται σε δεκάδες sites στο net, και με πολύ μεγάλη επιτυχία μάλιστα. Εκεί οι ίδιοι οι χρήστες ανεβάζουν τις δικές τους παρουσιάσεις και πολλές φορές προσθέτουν και στοιχεία που εμείς π.χ. σαν πιο ειδήμονες δε θα μπορούσαμε ποτέ να τα έχουμε σκεφτεί.

 

Το Review του xpan το θεωρώ btw αρκετά πιο interactive από τα δικά μου, και ιδιαίτερα χρήσιμο, σε πολλές λεπτομέρεις που αναφέρει. Το επόμενο review που έρχεται είναι το N90. :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ok,συμφωνώ και sorry αν δημιουργήθηκε παρεξήγηση

έκανα κάποια σχόλια για να βοηθήσω το site και τίποτα περισσότερο!!

το review δεν είπα ότι είναι αναξιοόπιστο!!απλώς ότι είχε κάποια λαθάκια(όπως οι τιμές) και το ότι δεν έπρεπε να πάρει τόσο έντονα θέση απέναντι στο θέμα με τις IR;)

 

περιμένουμε το Ν90:D

και κάτι είχες πει για πρώτη παρουσίαση SE Hermione.....:shifty:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια σχόλια είναι πάντα καλοδεχούμενα. Ναι ισχύει αυτό για την Ερμιόνη... Υπομονή... Αν την είχα στα χέρια μου θα το είχατε μάθει, απλά... δεν μπόρεσε να φτάσει εκείνη τη φορά. Σύντομα πιστεύω πως θα έχουμε πολλά να πούμε και για την δεσποινίδα... :p

 

To N90 ετοιμάζεται... :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κοιταξτε εδω...

 

Οποιος μου εξηγησει την πορεια αυτου του μελους και μου πει γιατι εγινε benned θα του πω ΜΠΡΑΒΟ..!! Προσεξτε το τελευταιο 2ωρο ποσα ποστ εχει κανει και τελικα στα καλα του καθουμενου.... :ban: και δεν ειναι και νεο μελος...

 

Σε τι κοσμο ζουμε????

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Ποιου μελους;

 

 

αυτου του μελους

 

Και η απορια μου ειναι επισης ποιος τον εκανε αφου αυτη τη στιγμη on-line απο mods ειναι μονο ο nervous και ο petros the great... :confused: :worry: :blink: :wacko:

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεσα να δω κατι μεμπτο αν και δεν ειχε κανει ποστ πανω απο 1 γραμμη...

Τελοσπαντων,μπορει να εκανε κατι αλλο οχι δημοσια,μπορει να εγινε λαθος,χιλια δυο μπορει...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεσα να δω κατι μεμπτο αν και δεν ειχε κανει ποστ πανω απο 1 γραμμη...

Τελοσπαντων,μπορει να εκανε κατι αλλο οχι δημοσια,μπορει να εγινε λαθος,χιλια δυο μπορει...

 

αυτος ειναι λογος για να μπαναριστει ενα μελος το οτι τα ποστ του ηταν λιγοτερο απο μια γραμμη???? :confused: :worry: αμα ειναι ετσι ασ κανουν το οριο τον 10 χαρακτηρων 100... Anyway παντα προσεχω κατι τετοια και ομολογω οτι σε ορισμενες περιπτωσεις δεν κατανοω τον λογο για τον οποιο καποιος τρωει χωμα... :X

..κάθε μέρα, κάθε ώρα, κάθε δευτερόλεπτο κάνεις κάτι που μπορεί να αλλάξει την ζωή σου για πάντα..
Link to comment
Share on other sites

Locked. Banned by me gia asystolo spamming tou forum, me skopo na dei to Buy & Sell. Parapona ston Admin me PM.

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέλος του forum έχει το δικαίωμα να διατηρεί μόνο έναν λογαριασμό πρόσβασης στο myPhone.gr. Σε περίπτωση που επιβεβαιωθεί παράβαση θα απαγορευθεί η είσοδος σε όλα τα usernames του χρήστη.

 

Giannaki λοιπόν, κάνω τα στραβά μάτια και δεν θα πω σε κανέναν οτι είσαι το τρίτο nickname του ίδου χρήστη. Αν κατάλαβες, κατάλαβες...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...