Jump to content

Περί... σχολιασμού γενικά


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Θα αναβαθμιστεί εάν κι εφόσον περάσει την απαιτούμενη εκτεταμένη περίοδο beta testing. Μην το περιμένετε λοιπόν στο άμεσο μέλλον.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πως δεν υπαρχει!!!

 

EDIT: Για να καταλαβω καλυτερα εσυ λες οτι δεν υπαρχει edit ή πως οι mods δεν λενε για edit ή πως αν πηγαινες να ποσταρεις και η τελευταια απαντηση ηταν απο σενα σου ελεγα παλια πως μπορεις να κανεις edit και τωρα αυτο δεν υπαρχει. Αν ειναι το τριτο αυτο νομιζω πως δεν εχει υπαρξει παλαιοτερα. Για το πρωτο, υπαρχει το edit. Kαι για το δευτερο εχω παρατηρησει πως οι mods εχουν σταματησει να κανουν τετοιες παρατηρησεις.

 

2ο EDIT: Μηπως λες πως κατω απο το post που εχει γινει edit δεν υπαρχει πια αυτο το μηνυμα απο κατω που λεει: Τελευταια τροποποιηση απο τον ταδε στις .... Αν ναι, και εγω το εχω παρατηρησει πως καποτε το δειχνει και καποτε οχι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλο παρόμιο thread...

 

Αλλά, γιατί να μην φαίνετε πριν ψηφίσουμε αν στη δημοσκόπηση θα φαίνετε το nick μας ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Μα φαινεται.Αν ο χρηστης που ανοιξει το θεμα με την δημοσκοπηση επιλεξει να ειναι φανερη τοτε αυτο αναγραφετε πανω πανω. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Μα φαινεται.Αν ο χρηστης που ανοιξει το θεμα με την δημοσκοπηση επιλεξει να ειναι φανερη τοτε αυτο αναγραφετε πανω πανω. ;)

 

Όχι όμως όταν συμβαίνει το αντίθετο... Έτσι κάποιος newbie δεν θα ξέρει....:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Hello!

 

Γνωρίζει κανεις παιδία πως μπορω να στοιχίσω την εικόνα της υπογραφής μου αριστερα και ακριβως δίπλα της να έρχεται το text; Καταλαβαίνετε πιστεύω, εννοώ το εφέ που πετυχαίνεις με δεξί κλίκ σε μια εικόνα στο word, "αναδίπλωση" νομίζω το λέει εκει. Βλέπω αρκετοι εδω το κάνουν στις υπογραφές τους, αλλά δεν βρίσκω κάποιο κατάλληλο tag.

 

Επίσης πως γίνεται να στοιχίσω την εικόνα δεξια;

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δημοσκοπήσεις που ο δημιουργός τους ή αυτοί που συμμετέχουν δεν θα ήθελαν να φαίνεται τι ψήφισαν..οπότε καλό είναι που υπάρχουν και τα δύο και ο δημιουργός κρίνει και αποφασίζει αναλόγως.

Link to comment
Share on other sites

Για δεξιά γράφεις {imgalign=right}url_eikonas{/imgalign}.

Για αριστερά και ακριβώς δεξιά το κείμενο δεν γίνεται νομίζω, και ούτε έχω δει κανένα.

Link to comment
Share on other sites

Το όριο αποθήκευσης είναι 512KB.

Για να διαγράψετε παλιότερα συνημμένα αρχεία,πηγαίνετε πίνακας ελέγχου-συνημμένα αρχεία και επιλέγετε ποιά θα κάνετε διαγραφή. ;)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται ένα "τιμωρημένο" μέλος να είναι online? Όταν γίνεσαι ban σου επιτρέπεται η πρόσβαση? :confused: Πρώτη φορά το βλέπω :!:

 

http://briefcase.pathfinder.gr/zoom/greek_aeras/37363/449512

Link to comment
Share on other sites

Το χα ρωτήσει και εγώ παλιότερα και μου χαν πει ότι προσπαθεί να μπει γι αυτό τον δείχνει Online..

Τώρα αν ισχύει αυτό ο θεός και η ψυχή τους.

Link to comment
Share on other sites

Το χα ρωτήσει και εγώ παλιότερα και μου χαν πει ότι προσπαθεί να μπει γι αυτό τον δείχνει Online..

Τώρα αν ισχύει αυτό ο θεός και η ψυχή τους.

Αυτό είναι, γιατί να μην ισχύει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια!!!!!

Έχουμε ξεφύγει εντελώς! Πλέον δε μπορούμε να διαβάσουμε ούτε Ελληνικά. Μπορείτε να βάλετε κάποιο λεξικό, όπως αυτά του office να κάνει κάποιον έλεγχο; Δε λέω, δε φταίνε όλοι (υπάρχουν πολλοί που ζουν εκτός Ελλάδας και δε μπορούν να γνωρίζουν ορθογραφία) αλλά κάπου δε μπορείς να διαβάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει το pungospell, αλλά δε γνωρίζω κατά πόσο είναι εύκολο για το MsK να ενσωματώσει και ελληνικά :/ Θα ήταν πολύ καλό για την κοινότητα πάντως :)

 

Edit:Υπάρχει και το PHPspell :)

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... σχολιασμού γενικά
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...