Jump to content

Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Scopa βαλε maildroid να ησυχασεις..

 

Φιλε, εβαλα maildroid, καλο ειναι,αλλα κ παλι δεν μου εμφανιζει τις εικονες αμεσως,οπως στο sgs2,αλλα μονο γραμματα.π.χ. http://www.groupon.gr

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανεις με το ChatOn?λεει τιποτα?σε χρεωνει?εχει video chat?

Μπαινω στο S Suggest και μου βγαζει σχολια μονο απο Αργεντινη!σημαινει κατι αυτο?

Edited by scopa
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια όταν πατάω το Power και το volume down αντί να μπω σε download Mode αυτό τραβάει φωτογραφία την επιφάνεια εργασίας μου... Τι κάνω λάθος;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια όταν πατάω το Power και το volume down αντί να μπω σε download Mode αυτό τραβάει φωτογραφία την επιφάνεια εργασίας μου... Τι κάνω λάθος;

 

Φιλε πρωτα κλειστο τελειως και μετα ανοιξε το πατωντας τα δυο κουμπια.

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πανευτυχής που ενημερωθηκε τ ταμπλετακι μου σε jelly bean....Δουλευει απίστευτα καλα, μεχρι στιγμης που το δουλευω..
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πανευτυχής που ενημερωθηκε τ ταμπλετακι μου σε jelly bean....Δουλευει απίστευτα καλα, μεχρι στιγμης που το δουλευω..

 

Το usb otg σου δουλεύει απροβληματιστα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βοήθεια όταν πατάω το Power και το volume down αντί να μπω σε download Mode αυτό τραβάει φωτογραφία την επιφάνεια εργασίας μου... Τι κάνω λάθος;

 

Συνέχισε να το πατάς μέχρι να κάνει επανεκίνηση..Αλλα 3-4 δευτερόλεπτα θέλει.

Αλλιώς κλείστο και άνοιξε το με αυτά τα πλήκτρα όπως σου είπε ο φίλος gpgalanis.

 

 

Scopa πατάς κάτω δεξιά και επιλέγεις mobile view ;)

 

sgk εγώ δοκίμασα αυτή http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1909950

Όλα μια χαρά αλλά δεν δουλεύει το τηλέφωνο.

Μηνύματα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το usb otg σου δουλεύει απροβληματιστα;

 

Ποιο είναι αυτο ;

Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!παρατηρω οταν μπαινω σε μια εφαρμογη καποιες φορες περιμετρικα αναβοσβήνει κόκκινο.Αυτο εγινε για πρωτη φορα σημερα που εκανα αναβάθμιση. Συμβαίνει και σε άλλον;
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!παρατηρω οταν μπαινω σε μια εφαρμογη καποιες φορες περιμετρικα αναβοσβήνει κόκκινο.Αυτο εγινε για πρωτη φορα σημερα που εκανα αναβάθμιση. Συμβαίνει και σε άλλον;

 

Δε μου έχει τύχει κάτι ανάλογο (σε ποιες εφαρμογές στο βγάζει? Όσες και να άνοιξα δε μου έβγαλε "πρόβλημα"), αλλά μου ταιριάζει αυτό:

Ρυθμίσεις> επιλογές προγραμματιστή> παρακολούθηση > αυστηρή λειτουργία: Να αναβοσβήνει η οθόνη οταν οι εφαρμογές εκτελούν χρονοβόρες λειτουργίες.

 

 

Edit Τώρα πάντως που άνοιξα πολλές εφαρμογές και άνοιξα και την κάμερα, ναι μου το έβγαλε και μένα...

Edited by sirgab
Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Δε μου έχει τύχει κάτι ανάλογο (σε ποιες εφαρμογές στο βγάζει? Όσες και να άνοιξα δε μου έβγαλε "πρόβλημα"), αλλά μου ταιριάζει αυτό:

Ρυθμίσεις> επιλογές προγραμματιστή> παρακολούθηση > αυστηρή λειτουργία: Να αναβοσβήνει η οθόνη οταν οι εφαρμογές εκτελούν χρονοβόρες λειτουργίες.

 

 

Edit Τώρα πάντως που άνοιξα πολλές εφαρμογές και άνοιξα και την κάμερα,ναι μου το έβγαλε και μένα...

Εμενα δεν χρειάζεται να εχω πολλες εφαρμογές, αλλα ακομη και οταν παω να το ξεκλειδώσω μου το εμφανίζει. Βέβαια οχι παντα ,αλλα το κανει.Σε γενικες γραμμές βλέπεις διαφορα στην ανταπόκριση;:worry:

Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν χρειάζεται να εχω πολλες εφαρμογές, αλλα ακομη και οταν παω να το ξεκλειδώσω μου το εμφανίζει. Βέβαια οχι παντα ,αλλα το κανει.Σε γενικες γραμμές βλέπεις διαφορα στην ανταπόκριση;:worry:

 

Έπρεπε να έχω πολλές εφαρμογές για να το κάνει και μονο όταν άνοιξα την κάμερα. Πουθενά αλλού... Γενικά με την 4.1.1 είναι πολύ καλύτερο...

Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

Φιλε πρωτα κλειστο τελειως και μετα ανοιξε το πατωντας τα δυο κουμπια.

 

πετυχε σε ευχαριστω πολυ...

 

Συνέχισε να το πατάς μέχρι να κάνει επανεκίνηση..Αλλα 3-4 δευτερόλεπτα θέλει.

Αλλιώς κλείστο και άνοιξε το με αυτά τα πλήκτρα όπως σου είπε ο φίλος gpgalanis.

 

δεν εκανε τιποτα εκλεινε το ταμπλετ,εκανα αυτο που ειπε ο απο πανω και ολα κομπλε

 

σας ευχαριστω και τους δυο για το ενδιαφερον..

Link to comment
Share on other sites

πετυχε σε ευχαριστω πολυ...

 

 

 

δεν εκανε τιποτα εκλεινε το ταμπλετ,εκανα αυτο που ειπε ο απο πανω και ολα κομπλε

 

σας ευχαριστω και τους δυο για το ενδιαφερον..

η σωστή διαδικασία για recovery mode είναι (vol+ & power) και μόλις εμφανιστεί το logo αφήνεις μονό το power button και κρατάς το (vol+) μέχρι το recovery menu

Edited by jgk31
ONEPLUS 6, HUAWEI P10 PLUS, NEXUS 6P, NEXUS 7 (2013), RASBERRY PI2
Link to comment
Share on other sites

Εχει κυκλοφορήσει η 4.1.2 για το tablet μας?Πότε? Πάντα τελευταίος τα μαθαίνω :lol:

 

Παιδιά και εγω Εχω απορια .Ολοι εσεις που γράφετε για αναβάθμιση σας την έβγαλε αυτόματα η την βάλατε μόνοι;

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πανευτυχής που ενημερωθηκε τ ταμπλετακι μου σε jelly bean....Δουλευει απίστευτα καλα, μεχρι στιγμης που το δουλευω..

 

ποιά έκδοση ταμπλέτας έχεις; απο που είναι αγορασμένο;

 

 

μια γενική ερώτηση.

θέλω να αγοράσω το μαμα πληκτρολόγιο της samsung.

Το έχει βρει κανείς στο ελλαδισταν;

Ο κωδικός του είναι EKD-K14UWEG, και είναι έτσι:http://ecx.images-amazon.com/images/I/71Og7TxASHL._AA1500_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το ταμπλετ τ εχω παρει απο Αμερικη το μοντελο ειναι Gt-N8013 αν αυτο εννοείς εγινε αυτοματα η εγκατάσταση και μπηκε η 4.1.2

 

Έπρεπε να έχω πολλές εφαρμογές για να το κάνει και μονο όταν άνοιξα την κάμερα. Πουθενά αλλού... Γενικά με την 4.1.1 είναι πολύ καλύτερο...

Εμενα μπηκε αυτόματα η 4.1.2 εσυ εχεις την 4.1.1;

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Παιδιά με λένε Σταύρο και είμαι πολύ καλά :dizzy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τη 4.1.1 δεν έχει αναγνώριση γραφής με το pen?

Όταν είχα βάλει τη 4.1.2 τη Γαλλική το είχε και στα Ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το ταμπλετ τ εχω παρει απο Αμερικη το μοντελο ειναι Gt-N8013 αν αυτο εννοείς εγινε αυτοματα η εγκατάσταση και μπηκε η 4.1.2

 

Έχει κανονικά ελληνική αναγνώριση γραφής? Ειναι όπως το 8010? Στο 8010 δεν έχει βγει ακόμα η 4.1.2 και σκέφτομαι να βάλω την 4.1.2 του 8013 υπάρχει πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τη 4.1.1 δεν έχει αναγνώριση γραφής με το pen?

Όταν είχα βάλει τη 4.1.2 τη Γαλλική το είχε και στα Ελληνικά.

 

Έχει αναγνώριση γραφής η 4.1.1. Πάτα το πλήκτρο ρυθμίσεις στο πληκτρολόγιο παρατεταμένα και θα σου βγάλει την επιλογή.

 

Εμενα μπηκε αυτόματα η 4.1.2 εσυ εχεις την 4.1.1;

 

Αρχικά οταν το πήρα είχε την 4.0.4. Την 411 την πέρασα με odin.

Τη Γερμανική έχω νομίζω ή την αγγλική. Νομίζω τώρα ότι δεν μπορώ να πάρω ενημέρωση OTA.

Απλα μπορώ να διαλέξω μια rom και να την ξαναπεράσω με odin ή kies. Ας επιβεβαιώσει αυτά που λέω κάποιος ποιο έμπειρος.

Edited by Superuser
Συνένωση Μηνυμάτων
Nokia 6110 - 6310 - HTC 9100 - HTC Desire - S3 rooted - Note 3 rooted - 1+5t
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10.1 (N8000/N8010)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...